Потрібна допомога новачку;)

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Обсуждения всех тем, касающихся поиска
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
Client882761


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.01.2021
Сообщения: 8


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 19:12:13    Заголовок сообщения: Потрібна допомога новачку;) Ответить с цитатой

Привіт, вважаю себе новачком в цій справі так як захопився нею тільки пів року тому) Але питання в мене до вас досить серйозне ...
В мене є інфа де можливо ще лежить кладуха... але проблема в тому що площа десь 300х150 і хащі там серйозні) крім того там досить багато гільз і різного непотребу типу цвяхів... Ходжу з Аською 250 +Торнадо в режимі Ювелірка, звідси питання —
Якщо я відсікаю чорні сигнали, а під ними буде припустімо казанок я його пропущу чи покаже щось Ася?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Client513871


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 21.10.2017
Сообщения: 837


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 19:40:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Если там правда "кладуха", то всё остальное не имеет никакого значения. Хащи можно вырубать, слой земли с гильзами можно нанять бульдозер снять.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Client882761


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.01.2021
Сообщения: 8


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 19:49:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Скажу конкретніше, ця територія в центрі лісу) корчувати дерева я там не можу) там з слідів життя залишилась тільки криниця і цегла... подвір’я заросло молодими деревами. Питання в тому чи покаже прибор мою ціль якщо між нами буде щось чорне?🤔😅
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
portoss


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.04.2010
Сообщения: 1080


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 20:52:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А що казанок теж з кольорового металу? Всі казани та їх фрагменти царського періоду попадались тільки чавуні, це уже при ссср їх виготовляли зі сплаву. Хоча мій знайомий знайшов був маленький горщик доверху набитий копійками пізніх совєтів - "кладухи" різні бувають...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Client882761


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.01.2021
Сообщения: 8


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 21:40:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Закопувався він в 39-40рр, Власник виїхав з сім’єю в Польщу... що там заховано я не знаю) наприклад сьогодні викопав обломок коси - дзвін був кольоровий, потім сокиру - дзвін кольоровий... думаю чи варто відсікати чорні ? Ось в чому питання) не знаю чи підкова / цвях заблокує глечик наприклад?
До речі, що показує Аська на казанку чавунному? Завтра напевно прийдеться робити тестування🤔
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Client882761


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.01.2021
Сообщения: 8


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 21:44:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Закопувався він в 39-40рр, Власник виїхав з сім’єю в Польщу... що там заховано я не знаю) наприклад сьогодні викопав обломок коси - дзвін був кольоровий, потім сокиру - дзвін кольоровий... думаю чи варто відсікати чорні ? Ось в чому питання) не знаю чи підкова / цвях заблокує глечик наприклад?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Razielle


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2018
Сообщения: 6922


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 22:29:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброї ночі. Цвях глечика точно не закриє, та й орієнтуватись треба на більші цілі. Якщо вам гільзи і поодинокі монети не цікаві, шукайте великі, з виключеними масками. Ну накопаєте заліза, просто дрібні сигнали не копайте (або все викопайте, якщо є час і бажання).
Колись віддав на село свого першого МД - Пірата, дискримінації 0. Так от, дядько за тиждень накопав 100 кг заліза в радіусі своїх городів.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Client882761


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.01.2021
Сообщения: 8


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 22:36:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Монети цікаві звісно) все цікаво окрім гільз і цвяхів... до речі попалась мені там 2коп 1801р... цікаво як вона там опинилась якщо будівля ставилась за Австрії наскільки я розумію...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Razielle


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2018
Сообщения: 6922


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 22:46:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Так там і раніше могла чиясь хата стояти, а міг хтось проходити лісом і загубити, я так крейцера 1860 в самій середині лісу на глибині 25-30см підняв, більше правда сигналів зовсім не було
А гільзи чому нецікаві, латунь же ж
Можете по старих картах глянути, чи були там і раніше хати (для галичини є карти кінця 18 століття з прив'язками).
Якщо там була лише одна хата і то в 1940х, то цвяхів там думаю не багато (є з чим порівняти)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Client882761


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.01.2021
Сообщения: 8


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 22:49:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну хата з’являється на картах після 1870 року, вона там одна на пару км, важко сплутати)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Razielle


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2018
Сообщения: 6922


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 22:58:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну значить цвяхів там не має бути багато
Вдалих пошуків
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Client882761


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.01.2021
Сообщения: 8


СообщениеДобавлено: Sun Apr 04, 2021 23:15:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую) я відпишусь на на форумі якщо вдасться щось знайти...
Справа ще в тому, що Аська не показує розмірів ( може я щось не так розумію) а просто великий чорний метал кидає до кольорового і все)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Razielle


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2018
Сообщения: 6922


СообщениеДобавлено: Mon Apr 05, 2021 00:50:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Великий або ржавий буває часто закидує. Справа в тому що по звуку треба навчитись розуміти, яка там ціль, як 5 копійок чи відро. Але так можна поодинокі монети пропустити. Для засмічених місць потрібна снайперка, вам же ж потрібно заначку знайти, тому ціль - ймовірно не маленька. Я свого часу цвяхів, корків, ланцюгів і всякої каки накопався, всі через це проходять, але біля сучасних хатів набагато більше сміття ніж посеред лісу де 50+ років вже як хати нема.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Client513871


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 21.10.2017
Сообщения: 837


СообщениеДобавлено: Mon Apr 05, 2021 08:13:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Знову таки: якщо відомо, що там клад - все інше не має значення. Тупо копаєте все, що шевелиться - всі сигнали до повної зачистки при таких умовах.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Client882761


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.01.2021
Сообщения: 8


СообщениеДобавлено: Mon Apr 05, 2021 10:20:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Скоріш за все так і прийдеться робити, там досить туманна історія) 70% що він жив саме там, і 30% що в будинку за 1.5км звідти) Був лісничим короче кажучи, і там і там в радіусі 10м від фундаменту - копано перекопано) але впевнений що не там шукали, тому що в саді або городі (напевно городі так як знайшов обломок коси) - сигналів дуже багато.
Буду працювати😉
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


fox753


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.12.2013
Сообщения: 109


СообщениеДобавлено: Sat Apr 10, 2021 20:36:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Client882761
Всі великі предмети з чорного металлу аська покаже в кольоровому сигменті, за звичай кладухи ховають в примітних місцях, біля великих дерев, або пеньків, пробий фундамент хати і піч.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Обсуждения всех тем, касающихся поиска Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы