Нехай удача буде завжди...

На страницу 1, 2  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+19
AlexXP


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.11.2019
Сообщения: 153


СообщениеДобавлено: Tue May 18, 2021 21:04:24    Заголовок сообщения: Нехай удача буде завжди... Ответить с цитатой

Був звичайний весняний ранок.У мене вже спланована поїздка для пошуку.Погода встановилась хороша, сонячна ,грунтові дороги підсохли(особливо там, де глинище)і це вже радувадо,що можна буде доїхати до місця пошуку і подовше походити.Я повертався на те місце,де раніше знайшов частину давньоруського хреста- енкалпіона.


Крест-энколпион
Распятие Христово. Богоматерь Ассунта



Ця знахідка мене просто шокувала,бо це було вперше.Я їхав з надією знайти іншу його частину.Після зими пошук особливий,тому що навесні все оживає:зелена трава,спів пташок, все це зачаровує і трішки відволікає.


Я приїхав на те місце з великим бажанням продовжити пошук цієї незвичайної знахідки. В мене була надія ,що якщо цілеспрямовано рухатись до своєї мети,то успіх прийде в самий звичайний час і зовсім несподівано.І я почав пошук.Відчуваю,що вже пройшло чимало часу,квадрат за квадратом досконало перевіряю,розширюючи периметр пошуку.Сигнал енкалпіона був якимсь дивним, я ще вагався чи копати його взагалі.Та ще на цьому місці було якесь згарище і,можливо, це якось "маскувало" і змінювало звук сигнала.Але якби я не прислухався,як би не концетрував свою увагу на пошуку , так і не вдавалось почути отой дивний сигнал.Трішки було розчарування.Я намагався зрозуміти,де його інша частина,але ,на жаль,поки що мені це не вдавалось з'ясувати. За час пошуку викопав багато сигналів.Попадались монети(але "хімія",що на полях підпортила їх стан), був цікавий сигнал,коли викопав ще таку знахідку

копав і "чорні" сигнали.

Але я продовжував пошук,зайшов досить далеко від місця , де знайшов енкалпіон.Надія ще теплілась.

В навушниках я почув чорний сигнал і одночасно дуже слабо пробивався кольоровий.Я почав копати і витягнув з ямки якийсь предмет з чорного металу. Але ж тут ще й кольоровий сигнал,який почав звучати уже чітко.Мене це насторожило,але я розумів , що сигнал зовсім не той,що я чекав.Це був сигнал срібла.На глибині близько 20 см. в грудці землі лежала ось ця монета.


Так,це серебряні 5 копійок " орел в облаках". Така маленька монета,але вона така бажана знахідка для кожного копаря. Я просто сів на землю і мені все не вірилось ,що удача таки прийшла до мене в самий звичайний час і зовсім несподівано.Я бажаю всім нам таких сигналів і завжди вірити в удачу.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
vova.kapitalist


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.06.2012
Сообщения: 501


СообщениеДобавлено: Wed May 19, 2021 08:43:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю із знахідкою.Монетка дійсно класна .Мрія пошуковців.Успіхів Вам і надалі.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
AlexXP


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.11.2019
Сообщения: 153


СообщениеДобавлено: Wed May 19, 2021 08:56:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

vova.kapitalist
Дякую за щирість.Я бажаю всім нам таких сигналів і завжди вірити в удачу.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Leonid82


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.10.2011
Сообщения: 579


СообщениеДобавлено: Wed May 19, 2021 09:07:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Да такая монетка редкость да еще с глубины 20см . Точно подарок дедушки за терпение и настойчивость.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
AlexXP


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.11.2019
Сообщения: 153


СообщениеДобавлено: Wed May 19, 2021 09:31:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Leonid82
Дякую за увагу. Хай щастить.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Check_UA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.11.2012
Сообщения: 528


СообщениеДобавлено: Thu May 20, 2021 06:26:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю! Копійчина гарна...не даремно старались.Вдачі і на далі.
А що, за то "піднос", Ви ще викопали ? Він з якого матеріалу.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
AlexXP


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.11.2019
Сообщения: 153


СообщениеДобавлено: Thu May 20, 2021 08:44:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Check_UA
Дуже дякую.Хай Вам щастить завжди.Що за знахідка самому було цікаво. Матеріал бронза або латунь.Виставив на визначення https://forum.violity.com/viewtopic.php?t=2219814 , але ,на жаль, ніхто нічого не написав.Шукатиму ще інформацію , може вдасться з'ясувати.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Check_UA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.11.2012
Сообщения: 528


СообщениеДобавлено: Thu May 20, 2021 13:47:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

AlexXP
Спасибі за побажання.Я би, виставив знахідку в розділі "Антикваріат і предмети старовини". Тай фото потрібні кращі...блище,з обох боків,з лінійкою,може і вага і т.д.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Makmurdo


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.05.2015
Сообщения: 278


СообщениеДобавлено: Thu May 20, 2021 14:38:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Гарний звіт!!! Удачі в подальших пошуках
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
AlexXP


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.11.2019
Сообщения: 153


СообщениеДобавлено: Thu May 20, 2021 16:34:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Check_UA
Дякую .За рекомендації +1.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
AlexXP


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.11.2019
Сообщения: 153


СообщениеДобавлено: Thu May 20, 2021 16:36:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Makmurdo
Дуже дякую.Удачі і гарних сигналів під катушку.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ГРОМИЛА


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.10.2012
Сообщения: 6265


СообщениеДобавлено: Fri May 21, 2021 21:13:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Мои поздравления.Удачи в дальнейшем.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
AlexXP


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.11.2019
Сообщения: 153


СообщениеДобавлено: Sat May 22, 2021 07:16:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ГРОМИЛА
Дуже дякую. Хай щастить завжди.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Чобик


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.05.2009
Сообщения: 49672


СообщениеДобавлено: Wed May 26, 2021 07:40:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

AlexXP, доброе утро!
Даже очень приятный коп получился. Кто больше выезжает и ищет, то всегда вкусняшки находит.
По больше душевных находок!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
AlexXP


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.11.2019
Сообщения: 153


СообщениеДобавлено: Wed May 26, 2021 19:44:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Чобик
Дуже дякую за увагу до теми.Вибираючи дорогу, ніколи не знаєш куди вона приведе і ніколи не знаєш як закінчиться чергова історія твого пошуку. За удачний коп. Хай всім щастить.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
alexandr822


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.03.2017
Сообщения: 80


СообщениеДобавлено: Mon May 31, 2021 10:34:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вiтаю з знахiдкою.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY MSN Messenger MSN Messenger
AlexXP


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.11.2019
Сообщения: 153


СообщениеДобавлено: Mon May 31, 2021 20:26:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

alexandr822
Дякую.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
IndianaDzhons


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.09.2020
Сообщения: 45


СообщениеДобавлено: Fri Jun 04, 2021 18:05:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

все равно лучше чем на диване провалятся
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
AlexXP


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.11.2019
Сообщения: 153


СообщениеДобавлено: Mon Jun 07, 2021 19:45:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Звісно,що краще.Удачі.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


ribak


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.01.2010
Сообщения: 195


СообщениеДобавлено: Thu Jun 10, 2021 22:39:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Отличный коп.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы