Я зареєструвався, але не можу увійти! (Активація e-mail)

 
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Поддержка Виолити -> Справка по аукциону - Auction.violity.ua
Предыдущая тема :: Следующая тема  
СообщениеДобавлено: Thu Jul 01, 2021 17:54:31    Заголовок сообщения: Я зареєструвався, але не можу увійти! (Активація e-mail) Ответить с цитатой

Якщо Ви зареєстровані, але не можете увійти на ресурс, на це є кілька причин.

1. Вам був закритий доступ до торгів через недотримання Вами правил сайту Violity. Детальніше читайте тут: правила сайту
Довідкову інформацію про виданий лазні Ви можете отримати у [url=https: //auction.violity.com/site/administrations] модераторів сайту [/url].

2. Одне з полів заповнення форми авторизації заповнене невірно.
Якщо червоним тлом підсвічено поле «Логін» - Ви невірно ввели свій логін. Перевірте мову розкладки клавіатури, не встановлено кнопка Caps Lock, що не введені чи зайві знаки: пробіл, тире і т. д.

Якщо червоним тлом підсвічено поле «Пароль» - Ви невірно ввели свій пароль. Перевірте мову розкладки клавіатури, не встановлено кнопка Caps Lock, що не введені чи зайві знаки: пробіл, тире і т. Д.
Якщо Ви забули свій пароль, то зверніться до цієї теми: [url= http://forum.violity.com/viewtopic.php?P=7656039#7656039] як змінити пароль? [/Url]

3. Переконайтеся в тому, що Ви є зареєстрованим користувачем на ресурсі VIOLITY.
Якщо Ви не зареєстровані на ресурсі, натисніть в правому верхньому куті кнопку «Реєстрація» і створіть власний обліковий запис .

4. Необхідно почистити КЕШ браузера.
Як це зробити читайте [url= http://forum.violity.com/viewtopic.php?T=1108433] за цим посиланням [/url].

5. У Вас на комп'ютері встановлена ​​застаріла версія браузера. Оновлення програму до останньої версії. Якщо Ви використовуєте браузер Opera нижче версії 12.18, у Вас можуть виникнути складності при вході на наш ресурс. Для стабільної авторизації ми рекомендуємо користуватися такими браузерами, як Chrome, Mozilla, Yandex, Opera.

Активація e-mail

Підтвердження e-mail

Якщо Ви не заходили в обліковий запис на протязі довгого часу, то система проведе перевірку актуальності Ваших даних.

Після введення логіна і пароля при вході в аккаунт, здійсниться перехід у вікно активації e-mail. В даному вікні Ви:
1. Почніть e-mail, який прикріплений до вашого облікового запису;
2. Вводите цифри з картинки;
3. Натискаєте "Написати листа".

_________________
С наилучшими пожеланиями команда Виолити.

Служба технической поддержки Виолити
e-mail: support@violity.ua
На форуме: Support.Violity

Справочная информация:
Ответы на часто задаваемые вопросы.
Информация про тарифы.
Администрация Виолити.
Вернуться к началу
Профиль ЛС
Показать сообщения:   
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Поддержка Виолити -> Справка по аукциону - Auction.violity.ua Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы