Четвертий міжнародний Зліт пошуківців "Хто шукає - той знаходить" від ПІК RozvidkaMD

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Встречи - проекты - путешествия
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+6
Хэллкэт


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.04.2013
Сообщения: 872


СообщениеДобавлено: Tue Aug 31, 2021 22:56:47    Заголовок сообщения: Четвертий міжнародний Зліт пошуківців "Хто шукає - той знаходить" від ПІК RozvidkaMD Ответить с цитатой

Вітаємо колег по копу!

Щиро запрошуємо Вельмишановних пошуківців нашої Батьківщини та гостей із зарубіжжя, на Четвертий Міжнародний Зліт пошуківців "Хто шукає - той знаходить" від ПІК"RozvidkaMD"!
Також будемо раді пошуково історичним клубам та спонсорам
Зліт буде проводитись в осінню пору року, на березі величної річки Десна, де чудові краєвиди, запашні луга та повітря насичене духом історії та старовини. Проводитись зліт буде 24-26 вересня в 7 км від міста Києва біля с.Погреби. ( Неофіційна частина заїзду 23 вересня - по бажанню та на свій розсуд, організатори будуть на місці, офіційний день проведення 25 вересня, початок о 9.00 ). Уточнення по детальному місцю проведення зльоту буде розміщено в темі , по маршруту проїзду будуть встановлені вказівники .
Організаційними питаннями займаюсь я - "Хэллкэт"!
Додаткова інформація за номерами 0970975588 або 0637085588.
Також для більш зручної комунікації є спільнота Зліт в Вайбер
https://invite.viber.com/?g2=AQAXHUSK%2F3NMiU3MdQPbubEdTscGUvDSiktpKbs4rC%2Fy3kOkMemKzVbPhLGz8AJe

ВАЖЛИВО. На зльоті прошу дотримуватись соціальної дистанції, мати при собі засоби індивідуального захисту ( маска та дезинфектор). При ознаках хвороби учасник на зліт не допускається.




Для участі в зльоті необхідно:
1.Мати бажання бути присутнім на зустрічі однодумців.)))
2. Кожному учаснику необхідно заявити в темі про свою участь та вказати свій нік, або повідомити мені особисто на вайбер 0970975588.
3. Вартість квитка 600 грн. для членів ПІК "RozvidkaMD" - 500 грн,для баришень - 400 грн. діти до 14 років бзкоштовно.
Кошти прошу переказувати на картковий рахунок 5366 3933 0001 5324 Малород Олексій Анатолійович.
4. Якщо Ви плануєте приїхати з сім'єю або компанією Вам треба буде в темі вказати вказати нік та кількість осіб, що приїдуть з Вами.
5. Бажано вказати в темі звідки саме Ви будете виїзджати та чи маєте вільні місця в автомобілі. Організовуємось і допомагаємо один одному!
Бажаючим приїхати з ночівлею при собі мати палатку та все необхідне.

В планах зльоту:
1. Конкурси та вікторини з призами від іменитих спонсорів:
- наш фірмовий конкурс «Літаюча лопата»
- традиційний конкурс пошук закладух «Їх у мене- як в собаки бліх)))»
- конкурс визначення цілі під котушкою «Яке VDI ???»
- безпрограшна лотерея «Останній патрон»
- пивний конкурс «Пивний король»
- конкурс для дівчат-копачів «Чоловікова заначка»
- конкурс дитячого малюнку «SkarbArt»
- застільні вікторини «Чудовий тост»
Та інші....


Кухня:
Це особливий елемент нашого зльоту, хотілось б щоб всім сподобалось та прийшло до смаку меню та напої.

Тому в меню від команди кухарів:
- юшка по Адміральскі
- шашлик Київської Культури
- печеня по Троє-щинськи
- овочеві крученики
- сирна нарізка «Середньовіччя»
- домашня ковбаска «Веселий кабанчик»
- сальце для копача
- оселедець «Деснянський»
- салати, свіжі овочі та фрукти, соління- «Во множітільном чіслє», Амінь!
- зігріваючі душу та тіло напої:
1) Знаменита «Kalganoffka» від Юри Самогонщика з сонячного Кароліно-Бугаз
2) Алкогольні напої в асортименті: горілка, настоянки, вино, пиво.
- безалкогольні напої в асортименті


Місце зльоту:

50.557350, 30.572923

https://goo.gl/maps/kf3JPWTLLFQ2omc58


Спонсори зльоту цього року.

1.Головний та постійний спонсор зльоту форум та аукціон VIOLITY


2.Компанія "ГРАНД СТАТУС ГРУП"
Основний вид діяльності компанії це нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, облаштування паркінгів , світлофорних об'єктів та інше.
Сайт компанії www.gs-g.com.ua
Телефон 044 232 22 33


В цьому році так як і в попередніх компанія компанія допомагає зльоту матеріально-технічним забезпечення. Логістика, інструменти, бензогенератор,топливо - це все забезпечує Гранд Статус Груп.

3.Компанія "АКВАПРОМ"
Основна діяльність компанії це постачання трубопровідної арматури, опалювальної апаратури та інше.
Сайт компанії www.аквапром.com.ua
Телефон 0444 5360036

Компанія забезпечує топливо та воду для кухні. Акустичну апаратуру.

4.Компанія "БРЕНДБАР"
Український виробник елітного алкоголя N1 в Україні.
Сайт www.brandbar.ua
Телефон 044 5030909


Компанія забезпечує елітні алкогольні напої на конкурси))

5.Компанія "MARSMD"
Український виробник металошукачів Gauss та котушок до відомих світових виробників металодетекторів.
Сайт компанії www.marsmd.com


6. Компанія "NELL"
Український виробник котушок до відомих світових виробиків металодетекторів.
Сайт компанії www.nel.com.ua


7.Магазин металошукачів "RMD"
Сайт магазину www.rmd.ua


8.Магазин металошукачів "Official-MD"
Сайт магазину www.official-md.com.ua


9.Магазин металошукачів "ЛОПАТА"
Сайт www.lopata.com.ua


10.Магазин металошукачів "МІФ-МД"
Сайт магазину www.mif-md.com.ua


11.Магазин металошукачів"АБОРИГЕН"
Сайт магазину www.metalloiskatel,com,ua
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ukrop_UA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.02.2018
Сообщения: 32


СообщениеДобавлено: Tue Sep 07, 2021 13:11:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Всем привет. В прошлом году случайно пропустил слёт, о чем жалею, в этом году обязательно буду! Но, Хэллкэт, я правильно понимаю, что в перечень "та інші" входит футбольный ..турнир ? Подскажите в какой день он будет проведен и как можно попасть в одну из команд? Спасибо
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Хэллкэт


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.04.2013
Сообщения: 872


СообщениеДобавлено: Tue Sep 07, 2021 14:03:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Давайте собираться, можем в пятницу или в воскресенье. Кубок и приз с меня. Также сам по участвую))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Lesya25


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.03.2016
Сообщения: 271


СообщениеДобавлено: Fri Sep 17, 2021 15:06:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Будемо
Чекаю вже вихідних))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Yurgen411


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.09.2017
Сообщения: 112


СообщениеДобавлено: Sat Sep 18, 2021 20:26:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

+1
Скоріше би вже зліт!)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Хэллкэт


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.04.2013
Сообщения: 872


СообщениеДобавлено: Mon Sep 20, 2021 00:16:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Все буде добре. Основне спілкування в вайбер спільноті, так оперативніше. Спонсори вже надали призи на зліт)))) Підготовка також триває
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


HelenBright


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.10.2023
Сообщения: 5


СообщениеДобавлено: Sat Jan 13, 2024 14:03:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Всіх вітаю, друзі. Впевнена, це крута подія. Я відразу звернула увагу на назву. Погоджуюсь зі словами Хто шукає - той знаходить. Тим паче, зараз час неабияких можливостей. Я повірила в це ще більше, коли відкрила для себе даний ресурс https://leadpanda.media/ua/blog-cat/internet-marketing/ Чого тільки варті корисні статті цих спеціалістів, які написані простою мовою, але на реально складні теми. Я почала вивчати інформацію й мені пощастило дізнатися більше про таке поняття, як інтернет-маркетинг. Я подумала й вирішила, що хочу розвиватися в цій новій й, безперечно, прогресивній сфері. Безсумнівно, за цим майбутнє.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Встречи - проекты - путешествия Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы