Будьте обережні! Неадекватний новачок Stigma ! Хамство в чаті!

Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Черный список пользователей/сайтов/фирм
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Arlet

Оффлайн

СообщениеДобавлено: Mon Nov 22, 2021 15:39:22    Заголовок сообщения: Будьте обережні! Неадекватний новачок Stigma ! Хамство в чаті! Ответить с цитатой

Ситуація така : вчора покупець виграв торги - чавунний чайник вартістю 400грн. І одразуж написав у чаті :Доброе время!наложенный платёж Отправка новой почтой.Упакуйте сами очень хорошо,думайте о покупателе и его деньгах.
За правилами я маю йому відправити лот , так як у мене є 1 негативний відгук і мінусовий рейтинг, але людина на віоліті лише місяць, і має 6 позитивних угод, тому попросила хоча б оплатити вартість доставки і пояснила чому. Попросила, не наполягала і тут почалося.

покупець: Доброе)))прочитайте правила,мы не на базаре! У вас будет репутация +20 потом можно диктовать свои условия! С ув.
Как вы заметили,я тоже что-то продаю и как и кому отправлять лоты разбираюсь и репутация у меня хотя бы не минус!!!

Я запросила в чат модератора лише з метою пояснити мені, в разі невикупу покупцем - чи я понесу втрати за пересилку ( бо в правилах про це не знайшла).
Відповідаю покупцю: Добрий ранок, правила я знаю. Перше і мабуть основне - ввічливість у спілкуванні. Якщо б ви були на віоліті багато років і мали сотні угод, то знали б, що іноді один підсліпуватий покупець, купивши лот за 300грн. може одним негативним відгуком опустити ваші сотні угод і продажі на кілька десятків тисяч гривень - в мінусовий рейтинг. І для того, щоб уникнути непорозуміння, я запросила в наш чат модератора.

І тут покупця понесло: Ну значит вы ничего не знаете и попросту тратите время)))я просто купил у вас вещь,вы сами привлекли к себе внимание,мне не охота обсуждать правила поведения на этой площадке с вами!!! И сотни рейтинга у вас никогда не будет.Будьте здоровы со своими заморочками!!!
Прийшов модератор, сказав, що маю вислати наложкою.
І наша переписка :
Мене тільки цікавить питання стосовно того, що робити у випадку, якщо покупець відмовиться забирати лот на пошті. Хто мені компенсує витрати за пересилку. Це єдине питання, яке мене цікавить.

Если сомневаешься в человеке,сходите в церковь там развеят ваши сомнения!!! А так соблюдаем правила))) Гарного дня))) и не трать попусту время.

Сумніватися чи ні в людині, яка місяць на укціоні, це вже моє право, так як я тут багато років і випадки були різні. Попросити консультацію у модератора також моє право. За правилами аукціону я не можу вам не продати річ, а ви її не викупити без вагомих причин. Тому ваші "Будьте здоровы со своими заморочками!!! " і "и не трать попусту время." дещо недоречні.

А что пожелать здоровья до вас это оскорбление? ))) человек с минусовой репутацией вызывайте хоть президента))) долгое время на аукционе а правил не знает))) учи мат часть и у вас есть три дня на отправку лота,и если он будет не целый или его побьют при транспортировке: выкупать не буду,только в том состоянии которое указанно в описании!!!
Чавунний чайник-заварник. В хорошому стані, вага 2,5кг.
У хорошому стані))) лучше хорошо сами упакуйте,на новой почте дети не хорошо упаковывают!!!

Значит лот изначально поврежден? Раз продавец юлит!!! Упаковывайте мною выигранный лот вместе с работником почты!!! Ув.продавец вам что делать нечего? Что вы тут устроили? Займитесь собой!!! И деньги вам мисовику никто вперёд не скинет!!! Хорош го.но месить! У вас есть работа:качественно и грамотно отправить мною выигранный лот! Берегите себя от вируса и меньше текста больше дела)))

Вы мне здесь вопросы не задавайте! А куплю предмет в том состоянии который у вас в описании!!!а то мне тут будут рассказывать мол вы здесь недавно рейтинг не большой скинь денег))) Вы кто?

Завжди думала, що така хамська манера спілкування в чаті недопустима. Чи я не права???

viber_image_2021-11-23_18-19-57-641.jpg
 Описание:
Це вже, як "Вішенка на тортік"
 Размер файла:  167.74 KB

viber_image_2021-11-23_18-19-57-641.jpg

Последний раз редактировалось: Arlet (Tue Nov 23, 2021 18:45:34), всего редактировалось 1 раз
Профиль Профиль на аукционе
Nightcat

Оффлайн

СообщениеДобавлено: Mon Nov 22, 2021 21:47:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Шановна Arlet!
Схоже що Вам раніше якось щастило не стикатись з подібною "бидлуватою" клієнтурою.
Та в будь якій торгівлі, (як в "живій", так і через І-нет), рано чи пізно - а приходиться стикатись з подібними особинами. Тому не сприймайте так близько до серця, а постарайтесь зі свого боку вже довести продажу до кінця, а по завершенню, в своєму кабінеті - просто киньте цього покупця в "чорний список"! Після цього, "воно" вже ніколи не зможе робити ставки на ваші лоти, залишати в них коментарі, і своїми хамськими репліками - псувати Вам настрій і нерви.
Arlet

Оффлайн

СообщениеДобавлено: Mon Nov 22, 2021 22:47:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую за підтримку!
Просто я найчастіше це купую на цьому аукціоні, продаю не часто. За 6 років цього року вперше в січні мала проблему, правда покупець не хамив, а просто вирішив придратися, бо йому якісь важливі для нього нюанси виявились не такими. Модератор підтримав покупця, хоч покупець не просив ні гроші повернути ні товар не повертав, але висловлював свої претензії. Боротися з покупцем і модераторами, які я підозрюю, що в гарних з ним стосунках , впродовж багатьох днів у мене не вистачило сил. Тому роками напрацьована репутація продавця і рейтинг біля 20 - через один негативний відгук по лоту ціною 375грн. впав до майже мінус 4. Чесно кажучи дуже довго я відходила від такої несправедливості, думала, що продавати на цьому аукціоні більше нічого не буду. Але час пройшов, трохи все забулося і роблячи порядок ( бо переїзд), вирішила позбавитись зайвих речей. І все добре, вчора у мене купили багато лотів, пооплачували (при чому покупці з високим рейтингом) одразу на карту, хоча я б їм і наложеним вислала. А тут людина виграла той чайник і зразу наложка і запакуйте самі... Якби в тексті було б хоча б слово "будь ласка" наша розмова пішла б в іншому руслі, але я подивилася на рейтинг, а там у жовтні зареєстрований і 5 угод. За роки я вже мала досвід, що не викуповують лоти найчастіше люди з маленьким рейтингом і парою угод, їм просто втрачати нема чого. Тому уточнила у модератора в разі не викупу на чії плечі лягає оплата пересилки новою поштою у 2 сторони. До речі саме на це питання яке я повторювала кілька разів - модератор не відповів. І загалом модератори чомусь багато питань люблять проігнорувати. А ще по факту продавець на віоліті досить не захищений, тому після відправки всіх лотів, і того злополучного чайника, таки познімаю все, що залишилось і піду на ОЛХ
А пам"ятаю колись цих рейтингів, які нараховуються по якійсь надзвичайно секретній схемі не було . Обов"язкового наложеного платежа також не було. І саме головне за хамство і таке спілкування в чаті - відправляли в бан. На жаль, то було колись
І мабуть мені дійсно повезло, бо з хамством стикаюсь не часто.
Ще раз дякую за підтримку.

Arlet

Оффлайн

СообщениеДобавлено: Wed Nov 24, 2021 12:07:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Саме цікаве те, що модератор лише просить покупця вести себе достойно... хоча неодноразово порушено правило 1 пункт. 1.4
Якось дивно, тебе обхамили, пообзивали, а ти маєш відправити лот...
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Черный список пользователей/сайтов/фирм Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

Перейти: