Владельцы GM 4 PRO

На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 240, 241, 242  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+42
WaltonLucas


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.09.2020
Сообщения: 57


СообщениеДобавлено: Tue Sep 20, 2022 22:34:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю,виставив на аукціон свю масочку,кому цікаво https://violity.com/111565393-golden-mask-4-pro
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ghostwriter


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.07.2017
Сообщения: 35


СообщениеДобавлено: Tue Oct 25, 2022 13:21:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Маю Траціана після апгрейду в Солов"я, купував на цьому сайті в Аталанта.
Траціан залишається, всі інші 3 прибори на аукціоні))
Купив ще з рук ГМ4 вд про, поки ще не порівнював.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
флегМАТ


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.12.2012
Сообщения: 2628


СообщениеДобавлено: Wed Oct 26, 2022 11:12:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Соловей продає прибори?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ghostwriter


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.07.2017
Сообщения: 35


СообщениеДобавлено: Wed Oct 26, 2022 11:14:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Тюнінгує))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ATLANTA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.11.2012
Сообщения: 795


СообщениеДобавлено: Wed Oct 26, 2022 15:25:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ghostwriter писал(а):
Тюнінгує))
флегМАТ никак не поймает Соловья на лжи. Ув. флегМАТ, этот Трациан был моим, продан вот этому человеку. И,получается странность. Не продаёт этот человек Трациана. А всё остальное продаёт. И я бы его не продавал. Но, обстоятельства. Соловей классно сделал катушку, настроил сам МД. Лучшего МД у меня НИКОГДА не было. Это, за почти 20 лет копа. У меня было всё, что продаётся в Украине. И я знаю, что говорю. Такая она правда жизни. Аналог, правильно настроенный, работает чётко. Сорексу до этого Трациана, как до Луны. Никак не дотянуться. Это, лично, для флегМАТа.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
флегМАТ


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.12.2012
Сообщения: 2628


СообщениеДобавлено: Wed Oct 26, 2022 19:08:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Як би вам сказати коротше... Абсолютно чхати хотів на ваші оргії солов'їні, але коли крендель взахльоб розпинається про свої супер мега бомба маски у чи не кожній темі про мд, шановне панство тягнеться за метаклопромідом. Я ж абсолютно не страждаю манією вихваляння приборки, яким копаю.
В данному випадку вирішив уточнити інформацію, не звик довіряти одиничному джерелу її походження.
Продовжуйте пошуки чорної кішки в темній кімнаті, особливо, коли її там немає.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ATLANTA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.11.2012
Сообщения: 795


СообщениеДобавлено: Wed Oct 26, 2022 20:21:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Так , а в чём проблема? Ваше право не верить в то как он настраивает Маски. Я тоже не верил. Купил б/у. Отправил на усовершенствование. Доволен на 100%. Вам не нужно выхвалять ваш Сорекс, как и перед ним Аську. Проблема в том, что у вас не с чем сравнивать ваши МД. Ася это как кирзовые сапоги- надёжные, но никому не нужные. То же самое и Сорекс. Побегать по железякам и всё. Примерно как Квазар. Вроде бы и МД, а низкопроводящие цели не видит. Потому и ходят люди с Масками. Эти МД всё видят. Это пылесос. После неё, по ходу, ничего не найти ни одному МД. А после Сорекса можно добивать и не одному МД и не по одному разу. Всё было. Всё проходили.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ghostwriter


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.07.2017
Сообщения: 35


СообщениеДобавлено: Wed Oct 26, 2022 20:35:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Є в нашій компанії камрад з Аською з Тайгером(мій перший апарат),який був перепроданий іншому камраду,а потім і до нього дойшов.То він нею кошелів і з сріблом Австрії піднімав,і мідні кошелів, динариків набомбив))) Але то після того сталося коли він блок в річці помив і висушив на батареї)). А так Траціан то пилосос , коли з нами попадають нові камради на коп то є в мене товариш і каже щоб я їм показав що фракієць накосив. І я завжди кажу деусоводам щоб продавали свої гімняні апарати і купували маски.
Апарат відлаштований на 5+. І по глибині,і по розділенні .
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
флегМАТ


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.12.2012
Сообщения: 2628


СообщениеДобавлено: Wed Oct 26, 2022 21:17:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Капець, ви заглючені... Та не хвалив я нічого, просто розказав коротко про своє, і то не тут. Справа в тому, що в мене немає необхідності рвати і гребти, лупити і бомбити, тому що ані місць таких, ані цілей, ані необхідності. Підіймав багато що, да не про це мова. Я копаю з задоволенням кожний сигнал, смакую, так сказати. А ви косіть, їб...ште, рвіть, добивайте. Хто ж вам лікар, що у вас не тільки прилади попаяні))
В оцих двох крайніх постах ну таку х...ню зморозили, що стає дійсно не по собі.
"Не сотвори себе кумира..." одна из заповедей Моисея (Исход, 20, 4)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ghostwriter


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.07.2017
Сообщения: 35


СообщениеДобавлено: Wed Oct 26, 2022 21:26:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Флегмат,в мене коп це хоббі вихідного дня і якщо виходить 1-2 рази в місяць на нього попасти то вже супер. Просто констатую факт,що апарат хороший,він в мене 6 по рахунку і ніколи задніх не пасе.А про рвати і гребти то не про мене,бо коли випадає можливість то хочеться щось і копнути,а не погуляти по полю.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ATLANTA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.11.2012
Сообщения: 795


СообщениеДобавлено: Thu Oct 27, 2022 05:47:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ghostwriter писал(а):
Флегмат,в мене коп це хоббі вихідного дня і якщо виходить 1-2 рази в місяць на нього попасти то вже супер. Просто констатую факт,що апарат хороший,він в мене 6 по рахунку і ніколи задніх не пасе.А про рвати і гребти то не про мене,бо коли випадає можливість то хочеться щось і копнути,а не погуляти по полю.
Згоден на 100%. Сам такий.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Sat Nov 19, 2022 12:50:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Чого ви тут заладили, лучше чи хуже. не в приборі щастя. Катушка за счот кабелю стабільніша, а то що в блоці накручено глубини в землі не прибавляє! Перевірено давно уже. Хороший кабель на Маскорську рідну, и лупить вона лучше самоделок. Чим більше накручено тим більше глюків. Максималка в Масці в землі чернозема 32 см на динар. при стабільності, а то що на відео Соловья на черноземі, це сплошні глюки! Сліпий побачить!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Tue Feb 07, 2023 18:19:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Саня Т. писал(а):
Чого ви тут заладили, лучше чи хуже. не в приборі щастя. Катушка за счот кабелю стабільніша, а то що в блоці накручено глубини в землі не прибавляє! Перевірено давно уже. Хороший кабель на Маскорську рідну, и лупить вона лучше самоделок. Чим більше накручено тим більше глюків. Максималка в Масці в землі чернозема 32 см на динар. при стабільності, а то що на відео Соловья на черноземі, це сплошні глюки! Сліпий побачить!
Зайшов,побачив Поділись секретом,що в блоці можна таке накрутити щоб дальше МАСКА чула?Наскільки я знаю,там міняються конденсатори на більш стабільні.Ще дефектні мікросхеми міняються ,на бездефектні.А так,крути,не крути,ферітмає вирізатись,і його ти немаєш чути.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Tue Feb 07, 2023 22:45:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Александер, Маске хватить того що вона чує. Воздух воздухом а земля земльою, ти сам все знаєш. Конденсатори і микросхеми це хорошо.
Но ти не показав і не робиш ще дві вещи, які стабілізірують Маску на ями і грудки, кріпкі грудки. Тобто можно накрутити баланс грунта на черноземі ще на часик півтора вперед після відстойки грунта, і прибор на яму не буде реагувати і на булижники теж. Такого як на відео на моем каналі треша почті не стало ,є но дуже слабкий , і прибор на стильки стабільний шо пипец, як тежон, во з яким можу порівнять, такого я добився в листопаді перед війною.
Я знаю що ти скажешь що Маска вона не стабільна, вона балаболить повинна , вона не буде така як Тежон. Не буде , но наклон в стабільність є.
Я так скажу ,туда ще можна тюнінг валить, но не чуйкою. До речі ,саме в той день теста витянув татарський перстень з глибини біля 50 см , це супісок з глиною. Я прозрів. Та що все нормально дядя саша, є куди стемиться.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Tue Feb 14, 2023 23:15:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Саня Т.
Піти висушити поля?І взагаьі я попросив поділитись сееретом як цього всього досягти.Я так іноді фільмую різні тести,для камрадів.Без задніх думок.По можливості,буду з реального копу викладати відео. Та ладно вже прямо чогось я не бачиа,я бачив маску ту що ти продавав з заявленими 30 см на денарій,в реальності чула 20 см. http://www.youtube.com/watch?v=UCLugIKPHmY
в полі і на столі моє http://www.youtube.com/watch?v=gf1iqKrwK7c

.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
007Сергей007


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.07.2012
Сообщения: 393


СообщениеДобавлено: Sat Feb 25, 2023 08:59:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю,підкажіть де можна придбати середню штангу (алюмінієву) на ГМ4про.Дякую.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ferum


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 1436


СообщениеДобавлено: Fri Apr 07, 2023 09:15:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго дня. Підкажіть які потенціометри ставляться на звук та грунт-баланс ГМ4про? Мої вийшли з ладу. Хочу замінити. Дякую за відповідь.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Mon May 08, 2023 05:59:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ferum писал(а):
Доброго дня. Підкажіть які потенціометри ставляться на звук та грунт-баланс ГМ4про? Мої вийшли з ладу. Хочу замінити. Дякущою за відповідь.
5 і 10 К.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 240, 241, 242
Страница 242 из 242

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы