Бронзовое копье

На страницу Пред.  1, 2  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Историческое оружие и вооружение
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+2
Ostrog777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.10.2013
Сообщения: 6400


СообщениеДобавлено: Wed Feb 01, 2023 19:24:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Kopartel писал(а):
Залiзний нак, то Скiф.
І звідкіля таке твердження - надайте посилання чому Ви вважаєте наконечник Скіфським .З Повагою
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Внимание! На данный момент ни один пользователь не дал оценку лоту
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
Ostrog777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.10.2013
Сообщения: 6400


СообщениеДобавлено: Wed Feb 01, 2023 19:32:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Kopartel писал(а):
Дуже схоже, що в темi бронзовый нак Сабатинiвської культури. Фото клiкабельне. З повагою.
Схожий але довжина не схожа а різна в темі 12,5 см і в моєму посиланні 12,5 см до речі в моєму посиланні надав висновок єксперт , і в Вашому посиланні 16,3 см це не те схоже але не те що в темі довжина має значення .
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Spurius Afranius


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2013
Сообщения: 12473


СообщениеДобавлено: Wed Feb 01, 2023 19:37:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostrog777 писал(а):
1ud3x
https://forum.violity.com/viewtopic.php?t=1328327

Наведений в цій темі артефакт належить культурі Ноуа.

Той, що обговорюється в даній темі - Сабатинівська культура. Виставляйте у відповідний розділ -буде відмічено як цікавий лот!

_________________
история материальной культуры, всеобщая история,нумизматика


Последний раз редактировалось: Spurius Afranius (Wed Feb 01, 2023 19:38:12), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль ЛС
1ud3x


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.05.2020
Сообщения: 164


СообщениеДобавлено: Wed Feb 01, 2023 19:38:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostrog777 писал(а):
Kopartel писал(а):
Дуже схоже, що в темi бронзовый нак Сабатинiвської культури. Фото клiкабельне. З повагою.
Схожий але довжина не схожа а різна в темі 12,5 см і в моєму посиланні 12,5 см до речі в моєму посиланні надав висновок єксперт , і в Вашому посиланні 16,3 см це не те схоже але не те що в темі довжина має значення .


Так какой он культуры?)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
1ud3x


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.05.2020
Сообщения: 164


СообщениеДобавлено: Wed Feb 01, 2023 19:41:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Spurius Afranius писал(а):
Ostrog777 писал(а):
1ud3x
https://forum.violity.com/viewtopic.php?t=1328327

Наведений в цій темі артефакт належить культурі Ноуа.

Той, що обговорюється в даній темі - Сабатинівська культура. Виставляйте у відповідний розділ -буде відмічено як цікавий лот!


Я так розумію це ви кажете про бронзовий спис? Можете, будь ласка, тицьнути мене носом у якій темі виставити? Дякую велике, з Повагою

І можна будь ласка відповідь за залізним списом?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Kopartel


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.08.2019
Сообщения: 2221


СообщениеДобавлено: Wed Feb 01, 2023 19:51:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostrog777 писал(а):
Kopartel писал(а):
Залiзний нак, то Скiф.
І звідкіля таке твердження - надайте посилання чому Ви вважаєте наконечник Скіфським .З Повагою


Ostrog777, в минулому році я вже здавав вам іспит на знання списа. В звязку з цим, хочу нагадати вам, що іспит я склав успішно і отримав від вас залік з занесенням + в репутацію, з вашим памятним написом "За знання списа" Може цього року, ви мені складете іспит на знання списа, бо я бачу, ви не згодні з визначенням Скіфський спис? Тоді будьласка висловлюйтесь. Також з повагою.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostrog777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.10.2013
Сообщения: 6400


СообщениеДобавлено: Wed Feb 01, 2023 20:17:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Kopartel писал(а):
Ostrog777 писал(а):
Kopartel писал(а):
Залiзний нак, то Скiф.
І звідкіля таке твердження - надайте посилання чому Ви вважаєте наконечник Скіфським .З Повагою


Ostrog777, в минулому році я вже здавав вам іспит на знання списа. В звязку з цим, хочу нагадати вам, що іспит я склав успішно і отримав від вас залік з занесенням + в репутацію, з вашим памятним написом "За знання списа" Може цього року, ви мені складете іспит на знання списа, бо я бачу, ви не згодні з визначенням Скіфський спис? Тоді будьласка висловлюйтесь. Також з повагою.
Та ні я Вам надав посилання про бронзову сокиру і склав іспит -тепер Ваша черга
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Kopartel


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.08.2019
Сообщения: 2221


СообщениеДобавлено: Wed Feb 01, 2023 20:40:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostrog777 писал(а):
Kopartel писал(а):
Ostrog777 писал(а):
Kopartel писал(а):
Залiзний нак, то Скiф.
І звідкіля таке твердження - надайте посилання чому Ви вважаєте наконечник Скіфським .З Повагою


Ostrog777, в минулому році я вже здавав вам іспит на знання списа. В звязку з цим, хочу нагадати вам, що іспит я склав успішно і отримав від вас залік з занесенням + в репутацію, з вашим памятним написом "За знання списа" Може цього року, ви мені складете іспит на знання списа, бо я бачу, ви не згодні з визначенням Скіфський спис? Тоді будьласка висловлюйтесь. Також з повагою.
Та ні я Вам надав посилання про бронзову сокиру і склав іспит -тепер Ваша черга

Ostrog777
Та не включайте "ВЬЮНА", причому тут бронзова сокира? В тій темі, я не оскаржував ваше визначення, посилання попросив, бо я думав, що у вас е ще якась цікава інформація відносно цих сокир. До речі, іспит на бронзовий нак в цій темі ви провалили, вам не залік! У вас е ще одна спроба по Скіфському спису. Я не кваплю вас, підготуйтесь, подивіться ту торічну тему, в якій я складав вам іспит - в тій темі також був Скіфський спис. З повагою.


Последний раз редактировалось: Kopartel (Sat Feb 04, 2023 22:33:50), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostrog777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.10.2013
Сообщения: 6400


СообщениеДобавлено: Wed Feb 01, 2023 21:02:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Kopartel
Та да з в втулкою білшою за два сантимертри -я про ту тему-то був спис КР у тій темі .Так шо пояснюйте не зіскакуйте з теми Ваша черга я про сокиру бронзову пояснив -треба було не запитувать про бронзову сокиру .Ваша черга
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
1ud3x


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.05.2020
Сообщения: 164


СообщениеДобавлено: Wed Feb 01, 2023 21:04:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Так друзі не сваріться, а краще дайте відповідь що це за металевий спис?)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Kopartel


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.08.2019
Сообщения: 2221


СообщениеДобавлено: Wed Feb 01, 2023 21:27:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

1ud3x писал(а):
Так друзі не сваріться, а краще дайте відповідь що це за металевий спис?)


Та ні, ми не сваримось, ми любязно спілкуемось.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostrog777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.10.2013
Сообщения: 6400


СообщениеДобавлено: Wed Feb 01, 2023 21:28:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

1ud3x писал(а):
Так друзі не сваріться, а краще дайте відповідь що це за металевий спис?)
Спис РЗВ предскіфського ао ранньоскіфського періоду .
Ми не сваримось це просто дискусія . З Повагою.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
1ud3x


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.05.2020
Сообщения: 164


СообщениеДобавлено: Wed Feb 01, 2023 21:31:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostrog777 писал(а):
1ud3x писал(а):
Так друзі не сваріться, а краще дайте відповідь що це за металевий спис?)
Спис РЗВ предскіфського ао ранньоскіфського періоду .
Ми не сваримось це просто дискусія . З Повагою.


Класс, я такие вещи нахожу почти первый раз) Интересно какая ему цена? Дякую, з Повагою
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Kopartel


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.08.2019
Сообщения: 2221


СообщениеДобавлено: Wed Feb 01, 2023 21:37:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostrog777 писал(а):
Kopartel
Та да з в втулкою білшою за два сантимертри -я про ту тему-то був спис КР у тій темі .Так шо пояснюйте не зіскакуйте з теми Ваша черга я про сокиру бронзову пояснив -треба було не запитувать про бронзову сокиру .Ваша черга


Ну да, ви визначали як Русь, я як Скіф. ТС вказав довжину. "Доброго времени подскажите по копю, длина 28.5 см". Ось фото втулки з торічної теми. І ось, як я вам тоді відповів. "Це Скіфський спис. У цього списа внутрішній діаметр втулки рівно 2 см., а давньоруський спис мае внутрішній діаметр 2,5 см.-3,5 см. і довжину 25-28 см.(по Кірпічнікову). Зпівпадіння з Русьсю тільки по довжині. З повагою."
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
1ud3x


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.05.2020
Сообщения: 164


СообщениеДобавлено: Fri Feb 03, 2023 20:33:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Привет всем, хочу пригласить вас на торги по бронзовому копью, надеюсь что создал в правильном разделе
https://violity.com/112522158-nakonechnik-kopya-sabatinivska-kultura

Любые фото, вес, размеры или что нужно по запросу
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


1ud3x


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.05.2020
Сообщения: 164


СообщениеДобавлено: Fri Feb 03, 2023 20:34:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Spurius Afranius писал(а):
Ostrog777 писал(а):
1ud3x
https://forum.violity.com/viewtopic.php?t=1328327

Наведений в цій темі артефакт належить культурі Ноуа.

Той, що обговорюється в даній темі - Сабатинівська культура. Виставляйте у відповідний розділ -буде відмічено як цікавий лот!


https://violity.com/112522158-nakonechnik-kopya-sabatinivska-kultura
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Историческое оружие и вооружение Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы