З присмаком ностальгії та олдовості…

На страницу Пред.  1, 2, 3  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+32
olehandro


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.03.2009
Сообщения: 400


СообщениеДобавлено: Sat Mar 25, 2023 20:05:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Спасибо большое, коллега, за инетересный отчет, и в особенности, за притные, с ноткой ностальгии, слова) Как видно с профиля, зарегестрировались Вы на форуме приблизительно тогда же, когда и я)) Мне прям до боли знакомо каждое Ваше слово
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
hobbit1488


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.02.2009
Сообщения: 5169


СообщениеДобавлено: Sat Mar 25, 2023 20:09:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

olehandro писал(а):
Спасибо большое, коллега, за инетересный отчет, и в особенности, за притные, с ноткой ностальгии, слова) Как видно с профиля, зарегестрировались Вы на форуме приблизительно тогда же, когда и я)) Мне прям до боли знакомо каждое Ваше слово

Цікаві звіти були у Rastaarheolog(якщо правильно нік написав)дуже на них чекав завжди.
А в мене, то так
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
olehandro


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.03.2009
Сообщения: 400


СообщениеДобавлено: Sat Mar 25, 2023 20:31:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

hobbit1488 писал(а):
olehandro писал(а):
Спасибо большое, коллега, за инетересный отчет, и в особенности, за притные, с ноткой ностальгии, слова) Как видно с профиля, зарегестрировались Вы на форуме приблизительно тогда же, когда и я)) Мне прям до боли знакомо каждое Ваше слово

Цікаві звіти були у Rastaarheolog(якщо правильно нік написав)дуже на них чекав завжди.
А в мене, то так


Я если честно, с тех славных времен мало чего помню)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
hobbit1488


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.02.2009
Сообщения: 5169


СообщениеДобавлено: Sat Mar 25, 2023 20:33:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

olehandro писал(а):
hobbit1488 писал(а):
olehandro писал(а):
Спасибо большое, коллега, за инетересный отчет, и в особенности, за притные, с ноткой ностальгии, слова) Как видно с профиля, зарегестрировались Вы на форуме приблизительно тогда же, когда и я)) Мне прям до боли знакомо каждое Ваше слово

Цікаві звіти були у Rastaarheolog(якщо правильно нік написав)дуже на них чекав завжди.
А в мене, то так


Я если честно, с тех славных времен мало чего помню)

А зараз і не згадати… частина фото знесено, частина звітів\тем знесено 🤷♂
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TerraRist


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 07.02.2023
Сообщения: 543


СообщениеДобавлено: Sat Mar 25, 2023 20:38:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

hobbit1488 писал(а):
olehandro писал(а):
hobbit1488 писал(а):
olehandro писал(а):
Спасибо большое, коллега, за инетересный отчет, и в особенности, за притные, с ноткой ностальгии, слова) Как видно с профиля, зарегестрировались Вы на форуме приблизительно тогда же, когда и я)) Мне прям до боли знакомо каждое Ваше слово

Цікаві звіти були у Rastaarheolog(якщо правильно нік написав)дуже на них чекав завжди.
А в мене, то так


Я если честно, с тех славных времен мало чего помню)

А зараз і не згадати… частина фото знесено, частина звітів\тем знесено 🤷♂
можете подякувати певним особам, як колись казав Прем'єр міністр "нє трєба скігліті, а бєріть лапату і гадуйтє сваю радіну"
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Client513871


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 21.10.2017
Сообщения: 837


СообщениеДобавлено: Mon Mar 27, 2023 16:35:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

БАБЛО перемогло ДОБРО (читати: АУКЦІОН переміг ФОРУМ). А який був ФОРУМ!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Waro


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.03.2023
Сообщения: 23


СообщениеДобавлено: Mon Mar 27, 2023 17:23:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

шикарно.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
hobbit1488


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.02.2009
Сообщения: 5169


СообщениеДобавлено: Mon Mar 27, 2023 17:46:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Client513871 писал(а):
БАБЛО перемогло ДОБРО (читати: АУКЦІОН переміг ФОРУМ). А який був ФОРУМ!

Нажаль
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
hobbit1488


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.02.2009
Сообщения: 5169


СообщениеДобавлено: Mon Mar 27, 2023 17:47:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Waro писал(а):
шикарно.

Дякую
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
aveo75


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.02.2016
Сообщения: 1159


СообщениеДобавлено: Tue Mar 28, 2023 11:32:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Прочитал и вернулся в 11 год да все поменялось спасибо за воспоминания с ув
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
hobbit1488


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.02.2009
Сообщения: 5169


СообщениеДобавлено: Tue Mar 28, 2023 11:37:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

aveo75 писал(а):
Прочитал и вернулся в 11 год да все поменялось спасибо за воспоминания с ув

Так, навіть відповід у нілках визначення, тепер треба з биттям поклонів просити) а раніше, свої думки, варіанти і експертні висновки писали всі) а потім ще й дискусія, фантазії… ех
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Rastaarheolog


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.05.2008
Сообщения: 2202


СообщениеДобавлено: Thu Mar 30, 2023 21:59:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

hobbit1488 писал(а):
Цікаві звіти були у Rastaarheolog

Це було дуже давно. Дуже… Спочатку накрився «Радікал фото», нещодавно «Piccy info», світлини з моїх звітів зникли назавжди. Якби не Валера, який встиг зшити все, що я писав на цьому форумі в ПДФ файл, то моя праця була б марною Я більше не заходжу і не пишу на Віоліті, тому що адміни прибрали листування, аватарки, підписи, тобто знеособили всіх своїх форумчан. Після цього створювати тут контент? Ізі! Я вже давненько прописався на військовому форумі, там веду окрему тему по своїм походенькам, незабаром буде під 100000 переглядів, все норм. Колись Віоліті був топ. Колись…
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
hobbit1488


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.02.2009
Сообщения: 5169


СообщениеДобавлено: Mon Apr 03, 2023 11:45:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Rastaarheolog писал(а):
hobbit1488 писал(а):
Цікаві звіти були у Rastaarheolog

Це було дуже давно. Дуже… Спочатку накрився «Радікал фото», нещодавно «Piccy info», світлини з моїх звітів зникли назавжди. Якби не Валера, який встиг зшити все, що я писав на цьому форумі в ПДФ файл, то моя праця була б марною Я більше не заходжу і не пишу на Віоліті, тому що адміни прибрали листування, аватарки, підписи, тобто знеособили всіх своїх форумчан. Після цього створювати тут контент? Ізі! Я вже давненько прописався на військовому форумі, там веду окрему тему по своїм походенькам, незабаром буде під 100000 переглядів, все норм. Колись Віоліті був топ. Колись…

Бооо! Які люди завітали
Я Вас розумію, як і Ви мене (сподіваюсь).
Дуже радий Вас бачити
Здається, знаю про який форум Ви кажете) треба якось зайти, а то я там майже ніколи не сидів) може там і зустрінемось
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
olehandro


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.03.2009
Сообщения: 400


СообщениеДобавлено: Tue Apr 04, 2023 20:24:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Rastaarheolog писал(а):
hobbit1488 писал(а):
Цікаві звіти були у Rastaarheolog

Це було дуже давно. Дуже… Спочатку накрився «Радікал фото», нещодавно «Piccy info», світлини з моїх звітів зникли назавжди. Якби не Валера, який встиг зшити все, що я писав на цьому форумі в ПДФ файл, то моя праця була б марною Я більше не заходжу і не пишу на Віоліті, тому що адміни прибрали листування, аватарки, підписи, тобто знеособили всіх своїх форумчан. Після цього створювати тут контент? Ізі! Я вже давненько прописався на військовому форумі, там веду окрему тему по своїм походенькам, незабаром буде під 100000 переглядів, все норм. Колись Віоліті був топ. Колись…


Кстати, я уже толком не помню, зачем они убрали аватарки и подписи. ЛС, насколько я помню, убирали под предлогом типа чтобы мошенники не выманивали находки у форумчан по низкой цене.. Но, это было до того, как запустили полноценный аукцион..
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
hobbit1488


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.02.2009
Сообщения: 5169


СообщениеДобавлено: Tue Apr 04, 2023 20:38:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

olehandro писал(а):
Rastaarheolog писал(а):
hobbit1488 писал(а):
Цікаві звіти були у Rastaarheolog

Це було дуже давно. Дуже… Спочатку накрився «Радікал фото», нещодавно «Piccy info», світлини з моїх звітів зникли назавжди. Якби не Валера, який встиг зшити все, що я писав на цьому форумі в ПДФ файл, то моя праця була б марною Я більше не заходжу і не пишу на Віоліті, тому що адміни прибрали листування, аватарки, підписи, тобто знеособили всіх своїх форумчан. Після цього створювати тут контент? Ізі! Я вже давненько прописався на військовому форумі, там веду окрему тему по своїм походенькам, незабаром буде під 100000 переглядів, все норм. Колись Віоліті був топ. Колись…


Кстати, я уже толком не помню, зачем они убрали аватарки и подписи. ЛС, насколько я помню, убирали под предлогом типа чтобы мошенники не выманивали находки у форумчан по низкой цене.. Но, это было до того, как запустили полноценный аукцион..


Так, приватні повідомлення закрили через це, бо і виманювали задешево і продажі йшли повз аук)
Хоча, як зв‘язатись з тею чи іншою людиною чи знайомим, яким спілкувався тільки тут через приватні, про це ніхто не подумав)

А аватарки, підписи і з якого міста, убрали після початку агресії рф, бо було багато срачів.

Ну і як аук відділився від форуму, всі побачили, як форум почав вмирати) писали скарги, щоб форум оживили, але марно)

Тому, зараз у гілках визначення, відповіді модна чекати тижнями і місяцями, поки не напишеш модератору, щоб той запросив консультанта в тему)

Багато хто пішов з форуму. Багато цікавих і відомих (в своїх колах) людей. Пішли розчаровані… бо на форум, просто забили
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
MARTIN_13
Администрация Виолити.

Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.12.2008
Сообщения: 28398


СообщениеДобавлено: Wed Apr 05, 2023 00:48:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю, пане Андрій, вітаю шановне товариство пошуковців-ветеранів Віоліті
Випала вільна хвилина - то-й зайшов у цю гілку подивитись.
А тут такий шикарний звіт та таке гарне обговорення зі спогадами...
До мене теж спогади прийшли.., колись, як починав шукати, то нас у Дніпрі можна було по пальцях на руках перерахувати, всі знали один одного...
Не те, що зараз - тисячі.

Стосовно спогадів - трохи поясню забаненому мною акаунту з цікавим ім'ям TerraRist (нікого не нагадує?), як він про мене згадував ще до свого бана (вийде цей його акаунт на Вербну Неділю з бану та теж почитає):
TerraRist писал(а):
...В ті часи звіти Вадіка( Vadchema) постійно закривали і йому бани виписували бо майже в кожному були,крім квітів та знахідок, черепи лисиць/собак/трупи птахів. А тут череп людини вже п'ять днів висить на форумі.
Стосовно звітів, раніше навіть МАРТІН13 писав гарні з купою фот, їздив по всій країні копати з друзями....


Вадік Vadchema, нажаль, помер влітку минулого року, а після того, що ми всі побачили після 24-го лютого 2022 - його фотки з черепами, мертвими птахами та муміфіцірованими їжачками - то просто дитячі забавки.
А як річ про мене - я їзджу мало, звітів давно не пишу (то часу немає, то натхнення).
Вже третій рік не бачив як летять гуси клинами у березні - а колись це була улюблена справа ходити у полі та дивитись як вони летять над тобою...
Ось у минулому році я всьогоі один раз сьомого вересня виїхав за 100 км від Дніпра, щоб перевірити чи не забув налаштування на Деусі.
А у жовтні - їздив трохи далі на цілий тиждень та зустрічався зі своїми давніми друзями.
Цього року Деуса ще не вмикав.
Тепер про фотообмінники - радікал мав багато реклами та вірусів у ній, а пікчи - то російський ресурс який в Україні заблокований.
Тому, як хочете фото викладати - то подивіться як це зробив Андрій (ТС) - мишкою по фото клік зробіть та побачите обмінник.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
hobbit1488


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.02.2009
Сообщения: 5169


СообщениеДобавлено: Wed Apr 05, 2023 00:56:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

MARTIN_13 писал(а):
Вітаю, пане Андрій, вітаю шановне товариство пошуковців-ветеранів Віоліті
Випала вільна хвилина - то-й зайшов у цю гілку подивитись.
А тут такий шикарний звіт від Андрія та таке гарне обговорення зі спогадами...
До мене теж спогади прийшли.., колись, як починав шукати, то нас у Дніпрі можна було по пальцях на руках перерахувати, всі знали один одного...
Не те, що зараз - тисячі.

Стосовно спогадів - трохи поясню забаненому мною акаунту з цікавим ім'ям TerraRist (нікого не нагадує?), як він про мене згадував ще до свого бана (вийде цей його акаунт на Вербну Неділю з бану та теж почитає):
TerraRist писал(а):
...В ті часи звіти Вадіка( Vadchema) постійно закривали і йому бани виписували бо майже в кожному були,крім квітів та знахідок, черепи лисиць/собак/трупи птахів. А тут череп людини вже п'ять днів висить на форумі.
Стосовно звітів, раніше навіть МАРТІН13 писав гарні з купою фот, їздив по всій країні копати з друзями....


Вадік Vadchema, нажаль, помер влітку минулого року, а після того, що ми всі побачили після 24-го лютого 2022 - його фотки з черепами, мертвими птахами та муміфіцірованими їжачками - то просто дитячі забавки.
А як річ про мене - я їзджу мало, звітів давно не пишу (то часу немає, то натхнення).
Вже третій рік не бачив як летять гуси клинами у березні - а колись це була улюблена справа ходити у полі та дивитись як вони летять над тобою...
Ось у минулому році я всьогоі один раз сьомого вересня виїхав за 100 км від Дніпра, щоб перевірити чи не забув налаштування на Деусі.
А у жовтні - їздив трохи далі на цілий тиждень та зустрічався зі своїми давніми друзями.
Цього року Деуса ще не вмикав.
Тепер про фотообмінники - радікал мав багато реклами та вірусів у ній, а пікчи - то російський ресурс який в Україні заблокований.
Тому, як хочете фото викладати - то подивіться як це зробив Андрій (ТС) - мишкою по фото клік зробіть та побачите обмінник.


І Вас приємно бачити
Золотий склад Віоліті підтягується
Пам‘ятаю і Ваші звіти, чудові були!

Так, багато чого змінилось, згоден… шкода, що на форумі все «стабільно»

Всім нам перемоги і миру 🙏
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Юрий1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.12.2012
Сообщения: 3031


СообщениеДобавлено: Thu Apr 20, 2023 10:03:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
JAMP


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 21.02.2011
Сообщения: 52


СообщениеДобавлено: Sat Apr 29, 2023 17:32:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую за звіт.Кілька років не заходив на форум. Роки летять . 15 років вже хворий на коп без шансів на одуження.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY AIM Address


медячОК


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.11.2010
Сообщения: 2290


СообщениеДобавлено: Thu Jun 22, 2023 10:28:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Золоті були часи.
Я недавно побачив, що на форумі вже 4610 днів. А це майже 13 років. .
З цього форуму і почалося копарське та нумізматичне хоббі.

Ще памʼятаю були нагороди за звіті з копу, від бронзової до золотої медалі)

Крутий був час і знахідки були що зараз навіть і не снилося ))

Усім бувалим та новим учасникам великий привіт 🙋♂
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Страница 2 из 3

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы