Питання щодо конвертів

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Филателия
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+1
streltsov


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.08.2014
Сообщения: 40


СообщениеДобавлено: Wed Oct 04, 2023 16:00:40    Заголовок сообщения: Питання щодо конвертів Ответить с цитатой

Вітаю!
Підкажіть будь ласка, чи мають інтерес такі підписані конверти, адресовані для "обьединенный институт ядерных исследований"?
Про Фльорова в гуглі почитав, в свої часи "поважний дядько")). Вкладень в цих листах нема, тільки конверти
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Внимание! На данный момент ни один пользователь не дал оценку лоту
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
RobotViolity


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2011
Сообщения: 798046


СообщениеДобавлено: Wed Oct 04, 2023 16:00:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вернуться к началу
Профиль ЛС
vkf77


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.08.2010
Сообщения: 12672


СообщениеДобавлено: Wed Oct 04, 2023 18:51:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я добре знаю, хто такий Фльоров.
Якщо коротко, то ні. Якщо розлуго, то декілька слів. Конверти, які пройшли пошту та мають помітки причетності до важливих осіб, можуть бути цікавими для філателістів, які збирають тематичні колекції. Це взагалі.
А тепер конкретніше. Якось у нас на обласній виставці золоту медаль отримав колекціонер, який виставив тільки конверти, котрі відображали звязки українського проєктного інституту з закордонними замовниками. На конвертах, як ви розумієте, стояли тільки адреси та штампи пошти.
Так от років 40 назад ваші конверти могли б показати звязки науки України та росії. А зараз це тільки мотлох, самі розумієте чому.
І ще такий аспект. Цінуються конверти відправлені значною особою, особливо з його помітками, а те що, на її адресу, значно менше. Це я вам кажу на майбутнє.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


streltsov


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.08.2014
Сообщения: 40


СообщениеДобавлено: Thu Oct 05, 2023 10:03:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

vkf77 писал(а):
Я добре знаю, хто такий Фльоров.
Якщо коротко, то ні. Якщо розлуго, то декілька слів. Конверти, які пройшли пошту та мають помітки причетності до важливих осіб, можуть бути цікавими для філателістів, які збирають тематичні колекції. Це взагалі.
А тепер конкретніше. Якось у нас на обласній виставці золоту медаль отримав колекціонер, який виставив тільки конверти, котрі відображали звязки українського проєктного інституту з закордонними замовниками. На конвертах, як ви розумієте, стояли тільки адреси та штампи пошти.
Так от років 40 назад ваші конверти могли б показати звязки науки України та росії. А зараз це тільки мотлох, самі розумієте чому.
І ще такий аспект. Цінуються конверти відправлені значною особою, особливо з його помітками, а те що, на її адресу, значно менше. Це я вам кажу на майбутнє.


Дякую за змістовну відповідь
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Филателия Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы