Мій роман "Віддзеркалення"

На страницу 1, 2, 3, 4  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Продам по фиксированной цене -> Книги, журналы
Предыдущая тема :: Следующая тема  
TUR17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2011
Сообщения: 2525


СообщениеДобавлено: Fri Sep 28, 2012 18:42:14    Заголовок сообщения: Мій роман "Віддзеркалення" Ответить с цитатой

Шановні форумчани, моя письменницька справа просувається трохи вперед і тепер мою книгу можна знайти у мережі книгарень "Є", "Дім Книги", "Смолоскип" на теренах, наразі, Західної і Центральної України. (Там вони вартують у районі 23-25 грн).

Якщо Вам не вдалося знайти мою книгу, то просто можна замовити у мене, як до цього робили Ваші колеги.

Автограф кожному обов'язково!

Актуально!!!
Аби не плодити багатослів'я і щоб у нікого не виникало дежавю, що вже таке десь бачив, то тільки вкладу посилання і фото:
http://forum.violity.kiev.ua/viewtopic.php?t=895758
Ціна одного примірника 20 гривень + 7 пересил (якщо Укрпоштою) .
Смачного читання!!!


Последний раз редактировалось: TUR17 (Sun Jan 05, 2014 11:03:56), всего редактировалось 5 раз(а)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY Поднять тему
I_am_Lucky


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.02.2011
Сообщения: 710


СообщениеДобавлено: Fri Sep 28, 2012 19:53:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Руслан, дай, будь ласка, коротку передмову щодо книги!

Ну і вітаю з дебютом!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TUR17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2011
Сообщения: 2525


СообщениеДобавлено: Fri Sep 28, 2012 19:58:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

I_am_Lucky писал(а):
Руслан, дай, будь ласка, коротку передмову щодо книги!

Ну і вітаю з дебютом!

Передмови до книги, на жаль, нема. Просив я Юрія Винничука написати передмову, а він відмовився, мотивуючи це тим, що ніколи передмов не писав , не буду ж я просити людину переступати через якісь свої принципи. Уривок з роману можу викласти.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
zavzo11


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.04.2011
Сообщения: 4291


СообщениеДобавлено: Fri Sep 28, 2012 21:29:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

куплю парочку экземпляров(хороший подарок, интересно мышление молодых). Поздравляю. желаю творческих успехов... 8-)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TUR17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2011
Сообщения: 2525


СообщениеДобавлено: Fri Sep 28, 2012 22:16:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

zavzo11
Відписав Вам у приват. Щиро вдячний за пред'явлений інтерес!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
KUZMA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.09.2006
Сообщения: 952


СообщениеДобавлено: Sun Sep 30, 2012 15:40:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

мне вышлите.куда оплатить?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
makar


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.12.2007
Сообщения: 1682


СообщениеДобавлено: Tue Oct 02, 2012 19:45:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Поздравляю с дебютом! И я бы купил книжечку. Напишите реквизиты, куда оплатить.
С Уважением Андрей (часовых дел мастер)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Aleks_K


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.04.2006
Сообщения: 3569


СообщениеДобавлено: Wed Oct 17, 2012 12:06:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю!
Надішліть, будь ласка, реквізити для оплати. І можна замовити автограф і побажання від автора?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TUR17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2011
Сообщения: 2525


СообщениеДобавлено: Wed Oct 17, 2012 14:48:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Aleks_K, дякую Вам. Хочу повідомити всім тим, хто замовив у мене примірник, що видавництво затримало процес друку і через те наклад книги буде готовий тільки у четвер цього тижня. Прошу вибачення за таку тривалу затримку. Сподіваюсь, що я все-таки в кінці цього тижня зможу відправити уже книгу всім тим, хто до мене написав. Aleks_K і Вам у тому ж числі.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Aleks_K


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.04.2006
Сообщения: 3569


СообщениеДобавлено: Wed Oct 17, 2012 15:08:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Будемо чекати. Доречі, немає опції самовивозу з Київського зльоту?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TUR17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2011
Сообщения: 2525


СообщениеДобавлено: Wed Oct 17, 2012 15:08:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Aleks_K писал(а):
Будемо чекати. Доречі, немає опції самовивозу з Київського зльоту?
Тобто, що маєте на увазі?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Aleks_K


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.04.2006
Сообщения: 3569


СообщениеДобавлено: Wed Oct 17, 2012 15:10:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

TUR17 писал(а):
Aleks_K писал(а):
Будемо чекати. Доречі, немає опції самовивозу з Київського зльоту?
Тобто, що маєте на увазі?


Чи не плануєте бути на Київському зльоті коллекціонерів 27 жовтня? Тоді могли б зустітись і можна було б придбати книжку безпосередньо у автора
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TUR17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2011
Сообщения: 2525


СообщениеДобавлено: Wed Oct 17, 2012 15:13:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Знаєте, якось не думав про те. По-перше - не впевнений, що буде попит, а друге - я на зльоті ще не був жодного разу, не знаю що й до чого.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Aleks_K


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.04.2006
Сообщения: 3569


СообщениеДобавлено: Wed Oct 17, 2012 15:27:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

TUR17 писал(а):
Знаєте, якось не думав про те. По-перше - не впевнений, що буде попит, а друге - я на зльоті ще не був жодного разу, не знаю що й до чого.


А що там не знати - їдеш до Києва, потім на метро до ст. м. Лівобережна (пряма гілка з залізничного вокзалу), виходиш через вихід в кінці потягу, а там вже я наприклад зможу тебе зустріти. Вартість входу 20 гривень, якщо не будеш займати окремий стіл. З покупцями краще попередньо обмінятись телефонами.

Попиту може і не бути, це ж не букіністичний захід

Просто думав якщо ти будеш зльот відвідувати, могли б зустрітись, познайомитись, і пошти чекати не треба

Якщо зберешся їхати - пиши в приват
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TUR17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2011
Сообщения: 2525


СообщениеДобавлено: Wed Oct 17, 2012 15:29:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Aleks_K писал(а):
TUR17 писал(а):
Знаєте, якось не думав про те. По-перше - не впевнений, що буде попит, а друге - я на зльоті ще не був жодного разу, не знаю що й до чого.


А що там не знати - їдеш до Києва, потім на метро до ст. м. Лівобережна (пряма гілка з залізничного вокзалу), виходиш через вихід в кінці потягу, а там вже я наприклад зможу тебе зустріти. Вартість входу 20 гривень, якщо не будеш займати окремий стіл. З покупцями краще попередньо обмінятись телефонами.

Попиту може і не бути, це ж не букіністичний захід

Просто думав якщо ти будеш зльот відвідувати, могли б зустрітись, познайомитись, і пошти чекати не треба

Якщо зберешся їхати - пиши в приват


Зрозуміло, можна спробувати задля розвідки. Якщо надумаю остаточно, то напишу Вам. Дякую
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TUR17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2011
Сообщения: 2525


СообщениеДобавлено: Thu Nov 01, 2012 08:50:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Книга нарешті у мене на руках, тому хто матиме цікавість її придбати - прошу в приват.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
A.Ptaha


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 21.12.2009
Сообщения: 1408


СообщениеДобавлено: Sat Nov 24, 2012 20:02:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго вечора!
Надішліть у приват куді переказувати кошти за книгу,Дякую
Якщо не важко ,то хотілось би з автографом
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Tsunami


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.06.2009
Сообщения: 2617


СообщениеДобавлено: Mon Nov 26, 2012 15:19:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю всіх! Тільки що закінчив читання книги. Читав, як спрагла людина п'є воду: півлітри одним залпом, а потім дрібними ковтками, розтягуючи задоволення. Так і я: півкниги прочитав залпом, а потім потроху-потроху . Чи можна розказати сюжет книги? Можна, але не варто. Це те само, що сказати: "Динамо" Київ виграло у "Челсі" 5:0 на їхньому полі, і потім жодного слова. Краще читати самому.
Кому читати? Тим форумчанам (без образ ), чиї звіти складаються з двох речень: "Підкажіть, що я відкопав?" та "Скільки то стоїть?" читати не варто, для них це буде гроші на вітер (і не кажіть, що я не попереджав ). Читати варто тому, для кого картини Пітера Брейгеля-старшого або Ієронімуса Босха є приводом для роздумів. Але це не значить, що книга призначена для яйкоголовоподібних ботанів, ні !
Книга читається дуже легко, оскільки погляд автора затримується на тих речах, повз яких ми самі у вирі буття пролітаємо, як навіжені, і тільки їх образ у підсвідомості шепоче: "Чому ти не приділив мені 5 хвилин свого дорогоцінного життя?" Автор знаходить ці 5 хвилин, роздивляючись явище або предмет прискіпливим оком зі всіх боків, зазирає всередену, а то й вивертає назовні. Причому робить це з легкою іронією, навіть самоіронією, а в деяких моментах і зі стебом !
Я отримав задоволення від прочитаного ! Мене тішить, що є у нас розумна молодь, не зазомбована вкрай телескринькою і не затуркана побутом. Сподіваюсь, що творчість шановного автора знайде благодарний відгук у наших форумчан, які вже придбали книгу, а хто ще не придбав, вирішувати Вам ! З повагою до автора і всіх форумчан, Tsunami
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TUR17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2011
Сообщения: 2525


СообщениеДобавлено: Mon Nov 26, 2012 16:19:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Tsunami, знімаю перед Вами капелюха
Після таких слів хочеться писати й далі, хоча б тому, що мою книгу прочитала така людина як Ви: ерудована, відкрита для спілкування з широким колом поглядів і інтересів.
Щиро вдячний.
З повагою до Вас і всіх форумчан,TUR17
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Tsunami


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.06.2009
Сообщения: 2617


СообщениеДобавлено: Mon Nov 26, 2012 17:18:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Си встидаю...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Продам по фиксированной цене -> Книги, журналы Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2, 3, 4  След.
Страница 1 из 4

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы