Потрібно повернути колекцію монет!

Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Нумизматика
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Ant

Оффлайн

СообщениеДобавлено: Sun Jan 24, 2016 17:11:06    Заголовок сообщения: Потрібно повернути колекцію монет! Ответить с цитатой

Сьогодні до мене звернувся товариш, який попросив допомогти знайти хазяїна невеликої колекції монет.

Історія така: У першій половині січня на їхній блок-пост, що знаходиться на кордоні з Кримом, звернувся один товариш, який їхав на півострів і віз з собою колекцію монет і бон.
На сепарському блок-посту у нього хотіли все забрать. Щоб не віддавати їм свою колекцію, він повернувся назад і залишив монети і бони нашим хлопцям, сказавши що через тиждень він буде повертатись із Криму і забере їх назад.
Та до 16 січня (як він назначив) ніхто монети не забрав. Хлопці пішли на ротацію. Монети знаходяться у мойого знайомого -- він хоче знайти хазяїна, щоб їх повернути. Тому й звернувся до мене по допомогу в цій справі.

Так як даний форум всеукраїнський , і ще багато кримчан є його учасниками, то можливо і хазяїн монет є також нашим форумчанином і прочитає це повідомлення. Або хтось із його знайомих (на українській території чи на окупованій) знає про цю історію і допоможе йому звязатись зі мною.
Так як товариш, в якого зараз знаходяться монети, в них не розбирається, то потрібно звязатись зразу зі мною. Я цю невелику колекцію сьогодні передивлявся. Можу сказати що там нема нічого такого рідкісного, але, на мою думку, вона збиралась протягом певного часу, і хазяїн добре знає свої монети і бони.
Якщо тей, хто звернеться, зможе назвати які монети є в колекції (номінали, роки та інші особливості) -- тоді я даю телефон свого знайомого, і вони вже потім домовляються як і куди переслать дану колекцію.

Тому прошу адміністацію форуму закріпити дану тему на певний час, а мені дозволити вказати тут свою електронну адресу для звязку з хазяїном монет.

!  MARTIN_13:
Тему прилепил

Имейл указывать тут не стоит.
Все кто захочет связаться с ТС - пишите про это тут и дублируйте мне в ЛС.
По желанию можно только мне в ЛС.
А я уже сведу с ТС.

Профиль Профиль на аукционе
RobotViolity

Оффлайн

СообщениеДобавлено: Sun Jan 24, 2016 17:11:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Важно знать!
Продавая лот на аукционе, предмет наберет максимально возможную цену на рынке, так как за предмет будет бороться сразу большое количество покупателей.
На аукционе Виолити посещаемость сайта более 45 000 человек в сутки, а письма "Интересный лот" в которых Вы можете заказать рекламу лотов, получают более 130 000 пользователей которые интересуются антиквариатом.
Хотим заметить, администрация сайта постоянно следит за состоянием базы пользователей и постоянно отсеивает пользователей, которым антиквариат не интересен, тем самым качество аудитории возрастает.
Профиль ЛС
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Нумизматика Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

Перейти: