Владельцы GM 4 PRO

На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 237, 238, 239, 240, 241, 242  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+42
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Thu Oct 22, 2020 18:57:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой



Последний раз редактировалось: solovey_1962 (Mon Nov 02, 2020 21:56:03), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Fri Oct 23, 2020 18:04:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой



Последний раз редактировалось: solovey_1962 (Mon Nov 02, 2020 21:56:51), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Tue Oct 27, 2020 18:05:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

.


Последний раз редактировалось: solovey_1962 (Mon Nov 02, 2020 21:57:35), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Thu Oct 29, 2020 23:51:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
Читаєм коментар.

Коментар прочитав. Відео - подивився.
Яка глибина в грунті на 5 коп. СРСР, гуртом, буде при майже мовчащому трешхолді?
Стільки буде?
http://www.youtube.com/watch?v=Wy-dKy0gdFs
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Oct 31, 2020 18:28:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хиля писал(а):
solovey_1962 писал(а):
Читаєм коментар.

Коментар прочитав. Відео - подивився.
Яка глибина в грунті на 5 коп. СРСР, гуртом, буде при майже мовчащому трешхолді?
Стільки буде?
Ти вважаєш,що на тебе хворого на голову,котрий лічить ноги,варто звертати увагу? .Полічи голову,ноги самі пустять.О добавлю,з мовчащим трешхолдом з Маскою ...Й шо знайдеш.Я це знаю і ті хто шукає з Масками знають.Є крутіші МД майже мовчащі і вони якщо не будуть підпрацьвувати,підеш з поля "НАЛЄГКЕ" той самий ДЕУС 5,2 : і без різниці з яким датчиком. Тормоз це СУДЬБА
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Yefrem


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.02.2011
Сообщения: 1546


СообщениеДобавлено: Sat Oct 31, 2020 19:53:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго вечора! Хлопці, потрібна катушка до Маски 4, недорого. Бажано Паучок. Виручайте.. sachaboz1975@ukr.net
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Mon Nov 02, 2020 17:13:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Шось не цікаво робиться,авторитет притих ,не буду більше кін показувати.. Друга серія http://www.youtube.com/watch?v=d2tdd9TBfBg
. І під кіном Ваня Вуйкососінк коментар не залишив.Конопля видать забориста попалась,від ржачки вмер,цукерку не ту засмоктав ,вдавився
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
WiCKed


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.12.2011
Сообщения: 513


СообщениеДобавлено: Thu Nov 05, 2020 16:40:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

BOZ писал(а):
Доброго вечора! Хлопці, потрібна катушка до Маски 4, недорого. Бажано Паучок. Виручайте.. sachaboz1975@ukr.net

Написал на почту
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ARSENAL.UA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.11.2011
Сообщения: 4097


СообщениеДобавлено: Tue Nov 17, 2020 17:38:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю шановні масководи!
Нещодавно сам придбав такий цікавий прилад і відразу ж апгрейдив його своєю катушкою.
Цікавить таке запитання - як ваші прилади "чують" 10,25,50 копійок? Без накрученого трешхолду, приблизно так як на відео, чи набагато краще?

http://www.youtube.com/watch?v=1nGRNzxODuE


Дякую.З пов.
З.і. "solovey_1962" , можеш не відповідати! Я і так знаю твою думку.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Tue Nov 17, 2020 18:51:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Саня , именно этот датчик для Маски делался под бронзу, когда я делал, он бронзу с того света тянул, медь чего то не видел больше 35 см. чешуя помню 25 см петра., спинка фибулы 25 см. А вот на Украинские монеты не делал тесты!. Но по видео для этого датчика ещё не большая глубина, хотя Редголды были не вдохновили глубиной .
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ATLANTA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.11.2012
Сообщения: 795


СообщениеДобавлено: Thu Nov 19, 2020 14:21:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Freewalker писал(а):
До речі тільки взнав що Маска насправді з "українськими коренями" і розроблена тут. Хтось інформований?
Ага. Точно. Це ж всі знають. Укри і море викопали. І Чінгізхана звали Богданом. І китайский Пекін названий від того, що козаки там картоплю пекли. І від укрів пішли всі народи. І Геродот був укроїнцем. Повний маразм. Меньше треба дивитись Валєру Бебіка. Тоді і мозок на своє місце стане.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ARSENAL.UA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.11.2011
Сообщения: 4097


СообщениеДобавлено: Thu Nov 19, 2020 17:10:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ATLANTA
Четверта Маска зроблена нашим хлопцем,можете не сумніватись... Я мав з ним розмову коли ще болгари тільки випустили першу партію і копачі тільки починали її отримувати на руки...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Thu Nov 19, 2020 17:35:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ARSENAL.UA писал(а):



З.і. "solovey_1962" , можеш не відповідати! Я і так знаю твою думку.
Створиш свій форум і будеш розказувати кому і що і як робити .З штатним датчиком ДД-26 в оригінальної Маски показники такі самі іноді кращі ,мій самопал з ДД 22/28 такі монети чує гуртом на такій відстанні.По можливості покажу. http://www.youtube.com/watch?v=d2tdd9TBfBg
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ATLANTA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.11.2012
Сообщения: 795


СообщениеДобавлено: Thu Nov 19, 2020 18:42:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ARSENAL.UA писал(а):
ATLANTA
Четверта Маска зроблена нашим хлопцем,можете не сумніватись... Я мав з ним розмову коли ще болгари тільки випустили першу партію і копачі тільки починали її отримувати на руки...
А де той хлопець взяв схему самої Маски? Сам розробив? А болгари зробили з його розробки копію? Як він назвав ту СВОЮ МАску? Питання не в тому, що він зліпив з уже готового. Там камрад написав, що МАска має українські корені. Виходить , що українці зробили Маску задовго до болгар. Ну я ту писанину так розумію.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Thu Nov 19, 2020 19:30:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ATLANTA писал(а):
ARSENAL.UA писал(а):
ATLANTA
Четверта Маска зроблена нашим хлопцем,можете не сумніватись... Я мав з ним розмову коли ще болгари тільки випустили першу партію і копачі тільки починали її отримувати на руки...
А де той хлопець взяв схему самої Маски? Сам розробив? А болгари зробили з його розробки копію? Як він назвав ту СВОЮ МАску? Питання не в тому, що він зліпив з уже готового. Там камрад написав, що МАска має українські корені. Виходить , що українці зробили Маску задовго до болгар. Ну я ту писанину так розумію.
Не ведись на ці казки,у нас дуже багато казкарів.ДД -30,В корпусі НЕЛ Торнадо датчики чують,мало непокажеться.З тим що він показав потрібно десять махів на метр зробити.Правильна Маска,з правильним датчиком,за зоною датчика ціллі не ЧУЄ .Саня Т ,тести робить з моїм датчиком,і модернізованою мною Маскою http://www.youtube.com/watch?v=JFFmK03GOk8
.Після !!! Умудрились проїхатись по датчику,я переливав його
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Freewalker


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.01.2014
Сообщения: 195


СообщениеДобавлено: Thu Nov 19, 2020 21:04:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ATLANTA писал(а):
ARSENAL.UA писал(а):
ATLANTA
Четверта Маска зроблена нашим хлопцем,можете не сумніватись... Я мав з ним розмову коли ще болгари тільки випустили першу партію і копачі тільки починали її отримувати на руки...
А де той хлопець взяв схему самої Маски? Сам розробив? А болгари зробили з його розробки копію? Як він назвав ту СВОЮ МАску? Питання не в тому, що він зліпив з уже готового. Там камрад написав, що МАска має українські корені. Виходить , що українці зробили Маску задовго до болгар. Ну я ту писанину так розумію.

Я не стверджую що це так. Я питався чи це правда і хтось інформований. Бо мав пряму розмову по телефону з паном, який стверджував, що він розробник Масок. Мені самому в це не віриться але в нас вистачає гаражних конструкторів тому все може бути...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ARSENAL.UA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.11.2011
Сообщения: 4097


СообщениеДобавлено: Thu Nov 19, 2020 22:30:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ATLANTA писал(а):
А де той хлопець взяв схему самої Маски?

Мова була за четверту. Попередні схеми були використані та вдосконалені.
Можу помилятись... "Золоте Руно" з маскоподібних?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Fri Nov 20, 2020 00:54:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ARSENAL.UA писал(а):
ATLANTA писал(а):
А де той хлопець взяв схему самої Маски?

.
Можу помилятись... "Золоте Руно" з маскоподібних?
Переведу на рідну"Чув дзвін,лиш не знаю звідки він".Особисто знаю потерпілих від "Золотого Руна" А ще були від датчиків колмена,котрі мотались на бантині.З "МАГНУМА"все почалось.Далі різниця в живленні,передавачах.І звісно різниця між різними блоками і датчиками,в якості з чого зібранні.Комплектуючих.НЕ буде виробник викидати радіо-деталі,навіть якщо вони невідповідають заявленним характеристикам .Да виробник "ЗР" успішно продає фортунни на сусідньому форумі,особисто ним розробленні лиш він уже по це нікому не роповідає На МД 4 він vlambers,3-х вольтовий стабілітрон від діода не міг розрізнити.Копіював плату Маски Добавлю,тут ще один розробник чуда появився,правда зкопіював першу маску,добавив один опір,і навав чудо по іншому ,не буду показувати пальцьом ,адміністрації скаржаться
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ARSENAL.UA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.11.2011
Сообщения: 4097


СообщениеДобавлено: Fri Nov 20, 2020 02:11:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Саня, в тебе так багато смайликів - " ", що я не можу зрозуміти де ти говориш нормально,а де смієшся.
А по справі, то знаю одне вихожене всіма приладами місце з розпашкою динарів і збираюсь на ньому випробувати свого "RG" з чебурашкою.Подивимось,що з цього вийде...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Fri Nov 20, 2020 06:57:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Читаю деякі повідомлення і постійно сміюсь.Веселять легенди,і фантазії деяких дописувачів.Є теми де ТС,самі з собою розмовляють,враження,сам себе любить.Маска гуртом денарій чує 20 +++ см в грунті.З тим датчиком,що тестує Саня.Т я на нікрополі пряжки доставав з півметрової глибини.Камради з іншими МД первіряли непікало,і говорили там нічого немає,нащо ями риєш,там не має нічого.І треба було бачити реакцію,коли є. Кіно свіже. http://www.youtube.com/watch?v=qV38Ll1bxSg
.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 237, 238, 239, 240, 241, 242  След.
Страница 238 из 242

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы