Владельцы GM 4 PRO

На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 238, 239, 240, 241, 242  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+42
Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Fri Mar 19, 2021 13:45:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
О добавлю,з мовчащим трешхолдом з Маскою ...Й шо знайдеш.Я це знаю і ті хто шукає з Масками знають.Є крутіші МД майже мовчащі і вони якщо не будуть підпрацьвувати,підеш з поля "НАЛЄГКЕ" той самий ДЕУС 5,2 : і без різниці з яким датчиком.

Вже пройшло немало часу. Де ж те відео, яке ти обіцяв?
Покажи глибину виявлення монети 5 коп. СРСР, на ребрі, як ти обіцяв, але так, щоб було видно те, що глибина дійсно на штик Фіскаря, та немає реакції на ямку, а не так як ти знімаєш - помахав над чимось, невідомо на якій глибині закопаним, а на словах говориш те що хочеш, а не те що є насправді.
Можна, з трешхолдом будь-якої інтенсивності.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Fri Mar 19, 2021 19:15:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хиля писал(а):
solovey_1962 писал(а):

Вже пройшло немало часу. Де ж те відео, яке ти обіцяв?
Покажи глибину виявлення монети 5 коп. СРСР, на ребрі, як ти обіцяв, але так, щоб було видно те, що глибина дійсно на штик Фіскаря, та немає реакції на ямку, а не так як ти знімаєш - помахав над чимось, невідомо на якій глибині закопаним, а на словах говориш те що хочеш, а не те що є насправді.
Можна, з трешхолдом будь-якої інтенсивності.
Зайнятись більше не маю чим,піду в болото ями копати У тебе з головою все ГУД?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Sat Mar 20, 2021 12:19:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
У тебе з головою все ГУД?

В мене - гуд! А от чи в тебе гуд, якщо врахувати те, що ти писав, що в тебе відео вже є?!!! Чи ти набехав, що є?

solovey_1962 писал(а):
Зайнятись більше не маю чим,піду в болото ями копати

Яка проблема з болотом? Ти ж писав що твій МД не реагує на ямки.

Мій трохи реагує, але ж я викопав ямку в болоті, і навіть відео зняв...
http://www.youtube.com/watch?v=Nji9TEhfPa4

І не таку як ти показуєш - десяток см. з пологими краями, коли кажеш що не реагує на ямки, а нормальну, на штик лопати. На жаль, її швидко заповнювала вода, тому не вдалося перевірити глибину на денарик.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Mar 20, 2021 13:00:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ти хворий на всю голову. То фуфло тщо ти показуєш до маски ніякого відношення не має.Яким дебілом потрібно бути щоб лізти в болото?А в лісах на сьогодні ,маска досить успішно справляться з вологим грунтом.Немає ніяких проблем ,з грунтом.Йди лічи голову. .Замовлень на фуфло небуде.Ті шо були несправні МД,я цієї зими всі відремонтував.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Sat Mar 20, 2021 15:05:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
Ти хворий на всю голову.

Бідненький! Не бісися так. Продай свій застарілий шумний Магнум, та купи нормальну Маску.

solovey_1962 писал(а):
Ти хворий на всю голову. То фуфло тщо ти показуєш до маски ніякого відношення не має.

Не впізнав Маску??? А ти думав, що у Маски може бути тільки такий бридкий трешхолд, як у перероблених тобою Масок, та в твоєму "предку Маски"?

Ти показував якийсь прилад, під назвою "Магнум", стверджуючи те, що Магнуми є предками Масок. А я показав не той МД, який ти раніше оббріхував - Грифон-М4, а фактично, трохи вдосконалену четверту Маску, названу мною майже так, як той МД, від якого ти скаженіеш. Якщо тебе так корчить, від слова Грифон - можу назвати вдосконалену Маску, по-іншому.

solovey_1962 писал(а):
Яким дебілом потрібно бути щоб лізти в болото?

Тупа відмазка. Просто ти боїшся показати як твій "предок Маски" ложнячить на болоті. Міг би на болоті, шукати - показав би вже можливості своїх МД. Адже, якщо МД працює на болоті, то не тільки на болоті, а і на мокрій ріллі, і на берегах річок та озер, буде бачити те, що ти своїм предком Маски не побачиш, бо твій ложнячить на ямки.

То що, буде відео?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ARSENAL.UA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.11.2011
Сообщения: 4097


СообщениеДобавлено: Sat Mar 20, 2021 16:13:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
.Ті шо були несправні МД,я цієї зими всі відремонтував.

Саня, не розслабляйся.Відео давай! Тільки озвучуй,щоб було зрозуміло про що воно знято! На твій канал ми підписались всією родиною!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Mar 20, 2021 16:51:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ARSENAL.UA писал(а):
solovey_1962 писал(а):
.Ті шо були несправні МД,я цієї зими всі відремонтував.

Саня, не розслабляйся.Відео давай! Тільки озвучуй,щоб було зрозуміло про що воно знято! На твій канал ми підписались всією родиною!
Саша,тут по трутоарах болото Пройдись по городі,і розкажеш як там.Поїхав в ліс з камрадами,десяток сигналів копнув ,лопату чистив довше ніж копав .Копали дві маски,і гаус,проблем з грунтом не спостерігав.Частина накопаного гаусом, https://vivat.violity.auction/ уже кілька наконечників продалось.Маскою копались такі самі наки середньовічя і КР.Я копав тільки колір.Це накопане маскою ,чинив я Сікер камрад закинув на горище . https://aserho.violity.auction/item .На ями МД не реагує ніяк


Последний раз редактировалось: solovey_1962 (Sat Mar 20, 2021 17:16:48), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Mar 20, 2021 17:01:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хиля писал(а):
Якщо тебе так корчить, від слова Грифон - можу назвати вдосконалену Маску, по-іншому.

solovey_1962 писал(а):
Яким дебілом потрібно бути щоб лізти в болото?

Тупа відмазка. Просто ти боїшся показати як твій "предок Маски" ложнячить на болоті. Міг би на болоті, шукати - показав би вже можливості своїх МД. Адже, якщо МД працює на болоті, то не тільки на болоті, а і на мокрій ріллі, і на берегах річок та озер, буде бачити те, що ти своїм предком Маски не побачиш, бо твій ложнячить на ямки.

То що, буде відео?
Хіля я на тебе забив,і на те що ти показуєш.Я недивлюсь кіно,взагалі .Моє не ложнячить ні на що,я копав крайні рази з 5 + СЕ.Тебе не уснує,і ти просто ніхто.По памяті
шахрай,на райберті кілька тем по даному питаню є.Кіно під настрій ,захочу зніму.До тебе воно ніякого відношення мати небуде. Лічи голову ЧОРНОГУЗ болотний
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Sat Mar 20, 2021 21:12:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
Хіля я на тебе забив,і на те що ти показуєш.Я недивлюсь кіно,взагалі.

Вже забив? Що трапилося? Соромно показати чого ти досяг в переробці Масок, бо не зміг свої Маски дотягнути до показників моїх?
А нещодавно хвостком бігав за мною по форумах, оббріхуючи мене.

solovey_1962 писал(а):
Моє не ложнячить ні на що

Нахабний свистьож! На деяких з тих відео, на які ти в цій темі давав посилання, було добре чути ложняки. Чи не тому ти або видалив їх, або заблокував їх показ? Але ти не переживай. Я деякі скачав, щоб можна було роздивитися, на що ложнячать твої МД.

solovey_1962 писал(а):
Тебе не уснує,і ти просто ніхто.

Так як це тема Масок, і ти в цій темі проводиш агресивну рекламу своїх послуг, то вважаю що потенційним клієнтам варто було б знати, що за людина рекламує тут свої послуги, щоб не попасти в твою пастку, як дехто вже попав. Тим, хто хоче замовити переробку або ремонт Масок, або датчик, у форумчанина solovey_1962, раджу звернути увагу на те, як він обзиває мене, лише тому, що я виготовляю МД, які по ТТХ можуть конкурувати з тими, які переробляє Соловей.

solovey_1962 писал(а):
Лічи голову ЧОРНОГУЗ болотний

solovey_1962 писал(а):
Ти хворий на всю голову....Яким дебілом потрібно бути щоб лізти в болото?... Йди лічи голову...

solovey_1962 писал(а):
Ти вважаєш,що на тебе хворого на голову,котрий лічить ноги,варто звертати увагу? .Полічи голову,ноги самі пустять... Тормоз це СУДЬБА


Частину Масок йому вдається покращити. Всеж, деякі поради, яких він начитався на мд4ю, по покращенню Масок, йому вдається втілювати в життя. Але, якщо Ви скажете що його переробка не принесла бажаного результату, то можете отримати в свою адресу, сподіваюся що вже зрозуміло які висловлювання. Схоже, що його політика така - тих хто критикує або висловлює сумніви, та конкурентів, Соловей намагається принижати, обзиваючи словами, не бажаними на пристойному форумі. Уявіть, як він поводиться з тими клієнтами, які не вдоволені його діями, якщо люди звертаються до мене з проханням зробити щоб Маска добре працювала, незважаючи на те, що Соловей оббрехав мене так, що багато людей остерігаються зв'язуватися зі мною.

solovey_1962 писал(а):
По памяті шахрай,на райберті кілька тем по даному питаню є.

Свистун ти! Ти називаєш мене шахраєм, та посилаєшся на випадок коли замовник мене вмовив купити за мої гроші комплектуючі, для його МД, обіцяючи через декілька хвилин перерахувати мені гроші за те, що я купив комплектуючі для його приладів, а потім перестав відповідати. Я залишився майже зовсім без грошей, та не зміг купити навіть на той час дуже необхідні ліки, що завдало величезної шкоди моєму здоров'ю, та до цього часу призводить до загострень, які не дозволяють мені вчасно виконувати замовлення.
Соловей, мабуть це буде тобі сюрпризом - майже всім, хто звертався до мене з проханням відремонтувати Маску, або переробити щоб була чутливіша, я радив звернутися до тебе, бо у мене були проблеми зі здоров'ям, через які я міг довго не мати можливість навіть відправити вже відремонтовану Маску замовнику.
На форумах пошуковців з'явилися люди, які дійсно можуть відремонтувати Маску, не облаюючи клієнта, у випадку невдачі. З'явилися ті, хо самостійно може поремонтувати або переробити МД. Ті що давали поради Соловю на мд4ю. Тож, вже нікому не пораджу звертатися до Солов'я.

Тож ти знову пишеш наклепи на мене! Ти посилаешся на те, як мене підставили, та сильно нашкодили мені, при цьому називаючи мене ж шахраєм!

Ти, з ще парочкою таких же, так оббрехали мене та мої МД, що навіть людина, з якою я домовився про те, що у вигляді компенсації за те, що не зміг вчасно виконати її замовлення або одразу вернути задаток, я віддам їй електонний блок МД, на тисячу грн. дешевше, на форумі написала що я не віддаю їй гроші! Я подивився на нашу переписку. В ній останне, що вона написала, було - "продам Квазар, і докуплю датчик" (до мого електронного блока). Поки я розбирався що це за фігня, тему закрили, і я не зміг в ній написати що було насправді.
Ви йому так загадили мізки, що він купив інший подібний МД, більш ніж на тисячу грн. дорожче ніж я йому запропонував, аргументуючи це тим, що мій МД дуже дорогий, тому він купив дешевший!!! І що мій - невідомо як працює, при тому, що ми попередньо домовилися, що він отримає МД, перевірить його в роботі, і якщо його не влаштує робота МД, я йому поверну гроші, в тому числі і за пересилки МД, а він мені поверне МД. При цьому він ні копійки не втратить! Ви йому зламали мізки! Він так безумовно повірив вашій брехні, що відмовився вірити собі самому!!!


А от ти Соловей - шахрай!!! Відсилаєш на Рейберт, тож будь ласка, цитати про тебе з Рейберта.

- Найдите Семечеку или Арсенала, я думаю они справятся. Там есть сильно больной, у него что то с психикой лучше не обращаться.
Я думаю кукушка съехала.
Или Wolfgrey лучше качественно сделает не то что соловей набадяжил

- В порядке? я ему два раза отправлял за его косяки! Жалею что видео не снял! И как он учил Леонидовича паять, то у самого там пайки в разы хуже. И флюс по плате ткоторый учил мыть спиртом и кондёры плавленые бока от паяльника. и он всех учит! А за настройку с пукающим прибором вообще молчу! Жалееш, не снимаешь косяков! А тут такое ....

- Не любитель правды в лоб он! 30 см покажи на одну копейку! Только у меня такая Маска ловит, больше никакая стандартная не возьмёт! Да любая Маска заводская 30 см видит!
Такое лепит аж на голову не налазит!

- У меня от него два прибора было, по воздуху от 30 см железо чистый цвет, маленькое, большое по барабану. В земле от 25 см цветом даёт!. под грудкой пукает цветной часто притом, "если типа пукает ,то это видите ли хорошо , потому что она должна пукать!" Да какие пуки??? О чём речь? Да Маска не пукала под глудкой никогда! Она вообще редко чернила. И то если железо было рядом!

ВВАЖАЮ, ЩО СОЛОВЕЙ ПРОСТО РОЗВОДИТЬ ЛЮДЕЙ, НА ЗАМОВЛЕННЯ ДАТЧИКА В НЬОГО, ТА ЩЕ Й ЗА ДОРОГО!!!

solovey_1962 писал(а):
Кіно під настрій ,захочу зніму.До тебе воно ніякого відношення мати небуде.

Спочатку написав - шкода! А потім подумав - не шкода. Бо якщо б твій МД був би кращий мого, ти б зняв відео, як ти раніше частенько знімав, доки я не виклав відео, на якому видно що мій МД бере 5 коп. СРСР на ребрі, в важкому грунті на глибині 27 см. Тож в мене вже немає сумнівів, в тому що твої переробки Масок - фуфло. Не треба було на мд4ю, обгаджувати тих, хто давав тобі поради, то можливо вони тобі змогли б розтолкувати що та як потрібно переробити.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Mar 20, 2021 21:44:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Якось соромно з убогим розумом рівнятись.Написав скаргу модератору. Той що два рази відправляв ,хотів рибку зїсти і на шось сісти одночасно. https://reibert.info/threads/grifony.1047984/page-4#post-12033807 Про датчики на МД4 Про шахрайство https://reibert.info/threads/mangusti.1224148/page-7


Последний раз редактировалось: solovey_1962 (Sat Mar 20, 2021 22:19:07), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Sat Mar 20, 2021 22:07:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А що ж ти можеш сказати, крім спроб образити мене, якщо я правий, та ще й про те, що ти шахрайськими методами видурюєш у людей замовлення в тебе датчиків, пишу не тільки я?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Mar 20, 2021 22:25:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хиля писал(а):
А що ж ти можеш сказати, крім спроб образити мене, якщо я правий, та ще й про те, що ти шахрайськими методами видурюєш у людей замовлення в тебе датчиків, пишу не тільки я?
І говорити з такими людями не хочеться https://reibert.info/threads/obsuzhdenie-analogovogo-md-gekkon.954964/page-2 https://reibert.info/threads/obsuzhdenie-metallodetektorov-t-3x-t-32-t-32g-t-32l-t-32f-i-podobnyx.744884/ https://reibert.info/threads/pomogite-pliz.350715/ . А ще скільки з надією сидять,що отримають чудо МД? І про замовлення,мотаю датчики для себе,залишки продавав.І тільки в тих випадках,де була в цьому неохідність.Власник міг зрівняти ,те і інше.Чи ти вважаєш,що я з цього живу .Є замовлення,не має що продавати,мотати лінуюсь.Про Маски знаю все,цікавлять більш перспективні проекти.У тебе небуде замовлень,ну ти ж знаєш хто ти.Назвем кіномеханіком Не напрошуйся.Ти ж ніхто. На ще https://reibert.info/threads/xilja.1185260/ .
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ARSENAL.UA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.11.2011
Сообщения: 4097


СообщениеДобавлено: Sat Mar 20, 2021 23:24:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
Поїхав в ліс з камрадами,десяток сигналів копнув ,лопату чистив довше ніж копав .


В нас на полі теж повна жо...,а в лісі копати можна.Не знаю чому, але мій RG бачить глибше і чистіше в мокрому грунті ніж в сухому.
Відео з лісу де?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Mar 20, 2021 23:58:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я боявся заблудитись там.Вони обидва молоді,зайшли в ліс поки повернув голову,камради вже за пів кіломиетра .Я поїхав щоб дома несидіти,і подивитись на роботу гауса.Я шукав по лісі високі пеньки і поваленні дерева.щоб посидіти .Камради накопали.я подихав,і 1/4 копійки на хаті випікав, царицю полів,дрібної дробі жменю,кілька пуль.Не до кіна було,пеньки шуккав.Уже по ЧК можливо щось знімемо.Якісь порівняльний тест.І по Масці, зараз лупить дуже глибоко,дрібні дробини пікали як монети
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Sun Mar 21, 2021 00:18:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну ти й шахрай!!! Настільки брехливий та нахабний шахрай, що береш той факт, як мені не вертали мої гроші, і стверджуєш що я шахрай! Та ще й смієшся з цьго! Прочитай уважніше. В тій темі написано про те як мене умовили оплатити комплектуючі для МД замовника, а після того як я оплатив, та залишився з парочкою сотень гривень, замовник не віддав мені гроші, як обіцяв, що призвело до великих проблем з здоров'ям. Я ледве вижив, через те що проплатив замовлення, а мені не вернули мої гроші. А ти знову оббріхуєш!
Зверни увагу на те, що я після того як мені підпортили здоров'я, я намагався не брати замовлення, через те що міг раптово втратити працездатність. А якщо й погоджувався взяти замовлення, то всіх попереджав, що не можу гарантувати дедлайни. Тож всі знали, що таке може бути.

Ні скільки людей не чекає чудо-МД. Відмовляюся від прийому замовлень, бо не можу гарантувати вчасне виконання замовлень, церез те що ще не відновив здоров'я, підірване через те, що мені не вернули вчасно гроші. Не тупи. Про це йдеться в другому твоєму посиланні.

Ти сам то читав те, що було написано в третьому посиланні? Чи знову розраховуєш на те, що будуть тобі вірити, не вникаючи в те, що там написано?

А от ти, Соловей - справжній шахрай. Про те як ти дуриш людей написано на Рейберті.
https://reibert.info/threads/metallodetektory-golden-mask.817302/page-84#post-14028897

Мотаєш десятки датчиків для себе, а залишк продаєш! Це знову брехня. Ти ведеш агресивну рекламу своїх датчиків, та своїх доробок.

Про Маски знаєш все??? Ти ж просто бикуєш, бо не розумієш багато чого, і тому твої переробки мають такий трешхолд, який сильно втомлює людей, і вони пропускають багато глибинних цілей.

solovey_1962 писал(а):
У тебе небуде замовлень,ну ти ж знаєш хто ти.Назвем кіномеханіком

У тому то й справа. Як тільки я показав МД, який працює не гірше того, що ти переробив, ти почав інтенсивно мене оббріхувати. Ти ж мене оббріхуєш, щоб я не заважав тобі дурити людей, твоєю брехнею про твої датчики, та про переробки Масок. Як оббріхував та обзивав інших форумчан, які щось писали про те, як потрібно переробляти Маски, щоб досягти кращих ТТХ.
Нехай форумчани знають, як ти їх дурив. Шкода, що в загальнодоступній темі, люди не пишуть про те як ти дуриш, бо ти всіх хто пише правду про твоє фуфло, обзиваєш та переслідуєш.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sun Mar 21, 2021 00:29:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хиля
Йди лічи голову Мені кожен може подзвонити.Я з ними разом копаю,чи ти тормоз розраховуєш що я тисячу датчиків продав? Не має у мене датчиків на МАСКУ і НЕБУДЕ,для мене вона вже не цікава.Я неслідкую за тобою,ти для мене не існуєш.Тебе немає ,ти шахрай і гальмо
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Sun Mar 21, 2021 09:50:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ти ж сам ініціював викриття твого шахрайства! Тепер, сподіваюся, ця тема буде показувати людям, хто ти є насправді, якими методами ти дуриш людей, розводячи їх на замовлення дооорогущих датчиків в тебе, і як нахабно ти оббріхуєш тих, хто в чомусь може конкурувати з тобою. Цитую опис висміювання конкурента - "и как он учил Леонидовича паять, то у самого там пайки в разы хуже".
Прошу звернути увагу на те, що Соловей намагається висміяти будь яку інформацію, яка стосується покращення роботи Масок, та тих хто пише про це. Тому, якщо побачите що Соловей, та ще як мінімум троє, когось цькують, знайте, що цькування може відбуватися, бо їм це вигідно, а декому так хочеться.

solovey_1962 писал(а):
Не має у мене датчиків на МАСКУ і НЕБУДЕ,для мене вона вже не цікава.

Звичайно ж, що в тебе тепер не будуть замовляти датчики, після того, як, у відповідь на те, що ти знову назвав мене шахраєм, я тут процитував те, що на Рейберті було написано якими шахрайськими методами ти видурюєш у людей гроші за твої датчики, та за "доробку Масок".

Та й на рахунок переробки Масок ймовірно будуть звертатися не до тебе, а до тих, хто не лає, та не оббріхує, та ще й може зробити значно краще ніж ти. Тому то Маска тобі вже не цікава. Знайшов іншу тему, на якій можна дурити людей?

solovey_1962 писал(а):

Йди лічи голову Мені кожен може подзвонити....
Тебе немає ,ти шахрай і гальмо

А те що ти називаєш мене шахраєм, незважаючи на те що було насправді, не дивно. Такі ТВОЇ ШАХРАЙСЬКІ методи. Бо якщо міг би технічно довести те, що ти робиш хорошу переробку Масок, то показав би відео, на якому чітко видно на що реагує твоя перероблена Маска, та як іменно реагує, а на що не реагує, а не посилався б на тих, хто вдоволений твоєю роботою.

Ти просто дуриш людей, а свою неспроможність доробити частину Масок так, щоб вона нормально працювала, намагаєшся замаскувати твоїми повчаннями, та образами тих, хто висловлює щось, не вигідне тобі. Це і є шахрайство.
В 2014 році я заробив проблеми з здоров'ям, і з того часу всіх попереджаю, що не гарантую того, що робота буде вчасно виконана. Зверни увагу на те, що результати моєї роботи - якісна робота електроніки, на відміну від твоєї, але в мене бували ВИМУШЕНІ та НЕСПОДІВАНІ тривалі затримки, через проблеми з здоров'ям. Таких випадків за цих майже 6 років було небагато, але були. Тож ти затримки, про можливість яких я всіх чесно попереджав, називаєш шахрайством.

А це опис результатів твоєї "роботи".
-"И как он учил Леонидовича паять, то у самого там пайки в разы хуже. И флюс по плате ткоторый учил мыть спиртом и кондёры плавленые бока от паяльника. и он всех учит! А за настройку с пукающим прибором вообще молчу!"

Те що ти зтримки в виконанні робіт, та те, що декілька разів я не міг швидко вернути завдаток, називаєш шахрайством, по суті є твоїм обманом людей, тобто - шахрайством.

Сподіваюся що вже всі читачі впевнилися, що з Солов'єм не варто зв'язуватися, взагалі. І що є люди, які можуть значно якісніше відремонтувати, переналаштувати, чи доробити Маски, ніж Соловей.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sun Mar 21, 2021 10:33:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ти справді хворий на голову.Мої датчики працюють краще за оригінали,ні з одним покупцем небуло і немає проблем.В відгуках можна прочитати.Я ні у кого не беру завдаток ,я продаю провіренні датчики.По пайці,АСЮ -250,чмирили користувачі моїми датчиками в моїй групі на ВАЙБЕРІ,дівчина обідилась,от і несе всякий понос по форумах Так як і ти.Убоггий те що ти пишеш це твої хворі фантазії.І по термінах замовлень.Я їх виконую від 7-и,до 10 днів.Все залежить від завантаження.Нагадую продавав ,тільки надлишки.І по темі,те фуфло що ти тут рекламуєш,до МАСКИ ніякого відношення немає.То просто фуфло,зібране шизофренніком Поки ти кидав гімно на вентилятор,я встиг відремонтувати МАСКУ 2013 року,як видно з фото датчик залишився рідний
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Sun Mar 21, 2021 10:51:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитую не мої слова. Тож претензії пред'являй не мені.
У меня его катушка+частоту 12 добавил, еще в 2019 году. Вроде ничего,все работает
А чего она не должна работать? По чём брали скажете?
У Редрама дешевле в два раза, не хуже датчики ,хорошие, у Леонидовича идеальные датчики тоже в два раза дешевле идеальные!
В Масках тоже часто хорошие попадаются , меняйте кабель и не нужно покупать! Они бомбезные если не плывут! Моно есть датчиков которые зимой плавают! Вся болячка в кабеле 400 грн! А не брать за 2500-2800. И Глубина Маски одинакова, просто из-за глючного кабеля нельзя чуйку навернуть! Бывают подстроечники глючат, но поменять не проблема. Зашли в городе своём где телевизоры и всю технику паяют, резистор поменяли и прибор ожил! У меня от него два прибора было, по воздуху от 30 см железо чистый цвет, маленькое, большое по барабану. В земле от 25 см цветом даёт!. под грудкой пукает цветной часто притом, "если типа пукает ,то это видите ли хорошо , потому что она должна пукать!" Да какие пуки??? О чём речь? Да Маска не пукала под глудкой никогда! Она вообще редко чернила. И то если железо было рядом!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sun Mar 21, 2021 11:18:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хиля писал(а):
Цитую не мої слова. Тож претензії пред'являй не мені.
У меня его катушка+частоту 12 добавил, еще в 2019 году. Вроде ничего,все работает
А чего она не должна работать? По чём брали скажете?
У Редрама дешевле в два раза, не хуже датчики ,хорошие, у Леонидовича идеальные датчики тоже в два раза дешевле идеальные!
В Масках тоже часто хорошие попадаются , меняйте кабель и не нужно покупать! Они бомбезные если не плывут! Моно есть датчиков которые зимой плавают! Вся болячка в кабеле 400 грн! А не брать за 2500-2800. И Глубина Маски одинакова, просто из-за глючного кабеля нельзя чуйку навернуть! Бывают подстроечники глючат, но поменять не проблема. Зашли в городе своём где телевизоры и всю технику паяют, резистор поменяли и прибор ожил! У меня от него два прибора было, по воздуху от 30 см железо чистый цвет, маленькое, большое по барабану. В земле от 25 см цветом даёт!. под грудкой пукает цветной часто притом, "если типа пукает ,то это видите ли хорошо , потому что она должна пукать!" Да какие пуки??? О чём речь? Да Маска не пукала под глудкой никогда! Она вообще редко чернила. И то если железо было рядом!
Даун сьогодні твій день!Ти відстав,по цінах.СЕФ 3500 грн.30 -ка 3200 грн.26 -а 3100 грн.Мій датчик за скільки хочу за таку суму продаю.Нажаль закінчились,і нескоро будуть То написав обіженний долею,котрий невміє навіть грунт на Масці відлаштувати,от і міняв їх як циган коні .Та що на фото одним коримстувачем юзається з 2013 року,і продавати незбирається.Докупив собі Гаус.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 238, 239, 240, 241, 242  След.
Страница 239 из 242

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы