Владельцы GM 4 PRO

На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 239, 240, 241, 242  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+42
Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Sun Mar 21, 2021 12:26:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
...ні з одним покупцем небуло і немає проблем.В відгуках можна прочитати.

Та вже всі бачать, по якій причині в тебе особисто ні з одним покупцем не було і немає проблем - ти їх не визнаєш, а незгодних обзиваєш, та оббріхуєш. А от у твоїх клієнтів були проблеми. Сподіваюся, що вже ніхто не захоче звернутися до тебе, дізнавшись що ти - професіонал, по перетворенню нормальних Масок в пукаючі.
Цитую. "Под грудкой пукает цветной часто притом, "если типа пукает ,то это видите ли хорошо , потому что она должна пукать!" Да какие пуки??? О чём речь? Да Маска не пукала под глудкой никогда! Она вообще редко чернила. И то если железо было рядом!"

solovey_1962 писал(а):
І по термінах замовлень.Я їх виконую від 7-и,до 10 днів.Все залежить від завантаження.

Але ж за 7-10 днів епоксидна смола не встигає набрати жорсткості!!! Тож ти цим зізнанням сам попередив людей, що потрібно твої датчики перевіряти, бо можуть бути занадто сильно розбалансовані. І як ти тепер будеш відбрехуватися? Знову будеш нести нісенітниицю, та обзивати мене, щоб люди не сприймали цю інформацію?

solovey_1962 писал(а):
Поки ти кидав гімно на вентилятор,я встиг відремонтувати МАСКУ 2013 року,як видно з фото датчик залишився рідний

Є вагомі причини вважати, що той, хто замовив ремонт в тебе, отримав би Краще відремонтовану Маску, якщо звернувся б до в справжнього майстра, а не до тебе.
Цікаво, вона теж пукає?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sun Mar 21, 2021 12:42:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ти справді дебіл Я немотаю датчики під замовлення,і поки я його неперевірю в реальних умовах він непродається!Епоксідка тут до чого?Тормоз Масці розбаланс ,як Соловю ..... .там інші вимоги.Пукає в того в голові,хто такий бред написав.І хто його повторяє .Я написав,вона ненавчилась відлаштувати грунт на Масці.Хоча якщо ти це повторив,то також не розумієш,про що пишеш. Там де ти на МД 4 виступив з своєю дебільною промовою ,10 частина була озвученна по вимогах до датчика на Маску.Надоїв(Це я вічливо)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
KLEMAN


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 07.11.2007
Сообщения: 696


СообщениеДобавлено: Sun Mar 21, 2021 14:11:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Горячие ,,финские парни,,давайте успокоимся,сделаем шаг назад и будем обсуждать ,,МАСОЧКУ,, Мы же взрослые люди.С УВ.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Pakerson


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.07.2015
Сообщения: 348


СообщениеДобавлено: Sun Mar 21, 2021 21:13:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Маю дві катушки від Соловья ніяких проблем не мае .Перші три дні була в кульку.А по приладу з траціана зробив двох частотного,з відстройкою грунта проблем нема.Хиля на сараї теж пишуть а насправді Саша чудова людина.З повагою Сергій.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
WiCKed


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.12.2011
Сообщения: 513


СообщениеДобавлено: Sun Mar 21, 2021 21:45:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Аналогично, Александр Соловей сделал мне катушку и усовершенствовал блок. Второй год проблем нет, работа прибора на высоте. А вот о Хиле хорошего ничего сказать не могу - заказывал прибор, оплатил аванс, потом год ждал. Мастер может он и хороший, тут не скажу ничего, ибо прибора его так и не увидел (после ругни вернул мне деньги), но отношение похабное к людям. Хотя со стороны, все так чинно, все пишет да расписывает.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Mon Mar 22, 2021 12:03:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Pakerson
WiCKed
Дякую! Приємно чути про себе ,такі відгуки .Не ведіться на дешеве фуфло і різних КАЗКАРИКІВ,котрі роблять вигляд що щось знають,і відкрили америку.Маска чудово справляється з усіма грунтами,при певних умовах,на середніх грунтах,різниця повітря -грунт = 0.Ця весна ,якраз такі умови.Усім Кладуху під Катуху!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
bva1971-71


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.01.2010
Сообщения: 3080


СообщениеДобавлено: Tue Mar 23, 2021 13:13:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Була катуха від Саші Соловья и маску 4про він теж мене підшаманив.Тільки гарні враження.Дуже совістна і відповідальна людина.Якості які сьогодні у великому дефіциті.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Tue Mar 23, 2021 16:43:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bva1971-71 писал(а):
Була катуха від Саші Соловья и маску 4про він теж мене підшаманив.Тільки гарні враження.Дуже совістна і відповідальна людина.Якості які сьогодні у великому дефіциті.
Дякую. Не звертайте увагу на того хворого Йому не вдалось чергову партію камрадів розвести на гроші .от і біситьтся.Ще колєжанку має,котра кидає г-но на вентилятор ."Пси гавкають, караван ІДЕ".Підчиню малость здоровя,будуть датчики,і нетільки на МАСКУ.Всім ЗДОРОВЯ,УДАЧІ,все інше продається.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ARSENAL.UA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.11.2011
Сообщения: 4097


СообщениеДобавлено: Tue Mar 23, 2021 19:29:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А я зі всіма дружу.
З Солов'єм пили по чарці і на коп разом ходили, а в Хиля прилад Мангуст придбав.
І про одного , і про другого нічого не можу сказати поганого. Ну,крім того,що обидва оригінальні такі собі люди.
Маю Ред Голда, роблю собі катушки сам і дивлюся на всі ці батли якось з посмішкою.
Дивіть дружно, бо ж ми Українці!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Tue Mar 23, 2021 20:16:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ARSENAL.UA писал(а):
А я зі всіма дружу.
З Солов'єм пили по чарці і на коп разом ходили, а в Хиля прилад Мангуст придбав.
І про одного , і про другого нічого не можу сказати поганого. Ну,крім того,що обидва оригінальні такі собі люди.
Маю Ред Голда, роблю собі катушки сам і дивлюся на всі ці батли якось з посмішкою.
Дивіть дружно, бо ж ми Українці!!!
А я дружу.тільки з порядними людьми.Хілю побачив в шахраях,на сусідньому форумі,після в рікі-тікі,хай менше мультфільми дивиться.Хотів кіно,закинув в 5+,там пряма трансляція з балкона.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Wed Mar 24, 2021 15:41:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ARSENAL.UA
Кинув відео в 5 +. Велком.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ARSENAL.UA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.11.2011
Сообщения: 4097


СообщениеДобавлено: Wed Mar 24, 2021 15:56:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
ARSENAL.UA
Кинув відео в 5 +. Велком.

Лайкнув!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Apr 03, 2021 08:01:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Робота аля МАСКИ під ПЛ -35 кВ. http://www.youtube.com/watch?v=LHCCEjjkQlc
.Адекватні коментарі вітаються.Шмурдяка ЧК накопав.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Africa


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 07.02.2015
Сообщения: 762


СообщениеДобавлено: Sat Apr 10, 2021 09:07:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Всем привет! Подскажите, можно ли пересадить Маску 4 про на другую штангу не вскрывая голову (пломбу), а только блок с акумами.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Thu Apr 15, 2021 17:52:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Pakerson писал(а):
Хиля на сараї теж пишуть а насправді Саша чудова людина./.

Чудова??? Ти хворий на всю голову. Убоггий те що ти пишеш це твої хворі фантазії. Йди лічи голову. Тормоз це СУДЬБА
Це чудова?

WiCKed писал(а):
А вот о Хиле хорошего ничего сказать не могу - заказывал прибор, оплатил аванс, потом год ждал.

Було таке. Ви хотіли замовити котушку в мене, але я відмовився прийняти замовлення, бо на той момент не мав з чого її зробити, та через стан здоров'я не міг гарантувати те, що вчасно виконаю замовлення. Хочу нагадати, Вам, що це не я просив у Вас завдаток, чи передплату, а Ви самі пропонували, передплату, і що я відмовлявся брати замовлення, посилаючись на те, що не можу гарантувати вчасне виконання замовлення. Так і получилося. Спочатку все йшло нормально, а потім почали міняти проводку на стовпах, і тому декілька місяців електрики не було з світанку до пізнього вечора. Ні паяти, ні сверлити не получалось, вдень. Потім, на фінішних випробуваннях МД, я зачипив рану, яка не загоюється вже з 2014 року, і втратив працездатність на чималий час.
WiCKed писал(а):
отношение похабное к людям.

Що є то є. Між спробувати закінчити виготовлення МД, та з великою ймовірністтю заробити гангрену через затримку з лікуванням, і терміновим лікуванням рани яка вже потекла, я обрав лікування.
Розумію Ваше обурення. Мабуть, Ви дуже хороша людина, тому, на моєму місці, Ви обрали б не те, що я обрав. Прошу вибачення.

bva1971-71 писал(а):
Дуже совістна і відповідальна людина.

В мене протилежне враження від нього. Бігає слідом за мною, по темах, і намагаеться задавити мене своїм "авторитетом". Спочатку пробував писати нісенітницю, у відповідь на мої повідомлення, але швидко впевнився, що "умишком не вышел", щоб посміятися над моїми МД, технічними фразами. Тоді він почав уникати технічних подробиць, щоб не виглядати невігласом, і просто оббріхував мене, та мої прилади.
Та ще й якось дивно получалося. Він тролить - відверто бреше про роботу МД, а коли я написав у відповідь, що він тролить, одразу отримав попередження, за перехід на особистості! Дуже дивно те, що мені виносили попередження, та банили, за пристойні відповіді, на його обзивання, та оббріхування. А йому чомусь було дозволено багато чого. Згадайте що він пише, і самі подумайте, чому мені винисли попередження, за фразу "знову за старе взявся!", яку я написав у відповід на його брехливий тролінг, а до нього претензій не було. От і думаю, чому так було, і кому хто жалівся...

bva1971-71 писал(а):
Якості які сьогодні у великому дефіциті.

Дійсно, у великому дефіциті ті, хто намагаються об****ти всіх, хто щось толкове пише.

Коли я, на брехливе звинувачення мене, відповів повідомленням, з декількома цитатами з фактами, які демонструють те що він оббріхує, мені в особисті повідомлення посипалися листи з словами підтримки. Люди писали, що всіх, хто щось толкове пише, Соловей гнобить, на форумах. Не дає можливості написати щось корисне, людям. Втручається в переписку (в темі), та обгаджує тих, хто дає поради. Намагається заробити собі авторитет, обгаджуючи, та переслідуючи троллінгом та образливими нападками.
Люди писали, що вже ніхто нічого толкового не хоче писати, бо приходить Соловей, і наманається домінувати, принижуючи всіх.
Ви цього не бачите?

Далі по темі - Металлодетекторы Golden Mask.

Тим хто захоче щось замовити у Солов'я, раджу звернути увагу не те, що не варто вважати, що Соловей виготовляє датчики, відчутно кращі, ніж рідні датчикі до Масок. На іншому сайті вже радили звертатися до справжніх майстрів, а не до Солов'я. Нічого такого, що відчутно покращувало б роботу Масок в його датчиках, немає. Хіба що, дехто пише що в ньому можуть бути дерев'яшки. Не знаю чи це правда. Є виробники, які виготовляють якісні та стабільні датчики, і продають їх по значно нижчій ціні.

Також, сподіваюся що багато хто розуміє, що про проблеми з Солов'єм та його роботою, мало хто пише, бо самі бачите, як він обкладає всіх, хто не згоден з ним.
Ще раз, раджу звертатися не до Солов'я, а до тих, хто дійсно розбирається в Масках, і не забувати, що на мд4ю були описані доробки, які дозволяють покращити роботу Масок, і автором тих доробок не є Соловей. І що Солов'ю далеко не завжди вдається досягти хорошого результату, бо він не розуміє багато чого. На попередній сторінці, про це я писав докладніше.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Pakerson


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.07.2015
Сообщения: 348


СообщениеДобавлено: Thu Apr 15, 2021 19:50:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хиля
Я тебе не обзивав баклан ти тормознутий!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Fri Apr 16, 2021 09:07:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Pakerson писал(а):
Хиля
Я тебе не обзивав баклан ти тормознутий!

Я тебе не обзивав!

Ти написав - Саша чудова людина.
Це мене дуже здивувало. Я запитав - "Чудова???"
Потім подумав, що може ти не читав, що він пише в мою адресу, і процитував тобі його фрази, з попередньої сторінки, і перепитав в тебе - це чудова?

Ти що, дійсно не бачив слова Солов'я в мою адресу, з попередньої сторінки?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Fri Apr 16, 2021 14:23:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хиля писал(а):
Pakerson писал(а):
Хиля
Я тебе не обзивав баклан ти тормознутий!

Я тебе не обзивав!

Ти написав - Саша чудова людина.
Це мене дуже здивувало. Я запитав - "Чудова???"
Потім подумав, що може ти не читав, що він пише в мою адресу, і процитував тобі його фрази, з попередньої сторінки, і перепитав в тебе - це чудова?

Ти що, дійсно не бачив слова Солов'я в мою адресу, з попередньої сторінки?
Хіля,я не зобовязаний поважати аферистів.І нік не вибирав щоб мати вигляд авторитета .Камради не звертайте увагу на повідомлення цієї людини.Хіля це крайня моя реакція на твої повідомлення,для мене ти не існуєш взагалі.Будь.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Fri Apr 16, 2021 16:18:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
Хіля,я не зобовязаний поважати аферистів.

Я попереджав людей, що не можу гарантувати вчасне виконання замовлень. А от ти є справжнісінький аферист. На Рейберті чітко написано, як ти вимагав, щоб про перероблені тобою проблемні Маски, говорилося що тільки вони беруть цілі на вказаній глибині. Це і є, аферизм. Знімаєш такі відео, по яких не можна побачити справжню реакцію перероблених тобою Масок, на грунт, та деякі цілі, і не видно, яка насправді глибина виявлення тих МД. Таким чином, ти розводиш людей на гроші. Начитався на мд4ю, як можна покращити роботу Масок, і дещо використовуєш при переробці криво налаштованих Масок. Все це вже написав про тебе.

Якщо хтось сумнівається, може попитати не у тих хто хвалить Солов'я, а у інших людей. І про справжню роботу перероблених Масок, дізнаєтеся, і про те що з ним багато хто не хоче зв'язуватися, тому що, люди вже бачили, як він реагує, якщо не вдається довести Маску до нормального стану. А кому повезло, хвалить. Така от лотерея.

solovey_1962 писал(а):
І нік не вибирав щоб мати вигляд авторитета .

Ти вже не раз намагався посміятися з мого ніка. Це нік-лохоловка! Розумна людина розуміє, що під ніком може бути зовсім інша людина. Ти просто, лоханувся, подумавши що якщо такий нік, то зможеш чмарити людину, як тобі заманеться. Спробував, і отримав "ответку". Ти так і не розумів, що відбувалося, бо дехто блокував там мої спроби самозахисту. Як ти писав, пам'ятаєш? Тормоз це СУДЬБА

solovey_1962 писал(а):
Камради не звертайте увагу на повідомлення цієї людини.Хіля це крайня моя реакція на твої повідомлення,для мене ти не існуєш взагалі.Будь.

Бігав за мною з теми в тему, тролив, намагався образити, та принизити, а тепер скавчиш - "не звертайте увагу", щоб я не мішав тобі розводити людей?
Ти ж сам домігся, щоб я написав про тебе. Ти тут почав мене обзивати, висміювати та оббріхувати, і отримав "ответку". Слава Богу, тут модератори не блокують можливість захищатися від такого афериста, як ти. Тож нехай всі знають, що можуть отримати, звернувшись до тебе.
І що є люди, які значно краще розбираються в МД, ніж Соловей.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Fri Apr 16, 2021 23:27:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хиля писал(а):
solovey_1962 писал(а):
Хіля,я не зобовязаний поважати аферистів.

.
І що є люди, які значно краще розбираються в МД, ніж Соловей.
Тут згоден на всі 100%,yfdsnm rskmrj[ перерахую,інженери Мінелаб,XP,АКА,Є ще одна людина в Києві з котрою іноді консультуємось один в одного. І про другий форум,там таке саме розумне пише як і ти.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 239, 240, 241, 242  След.
Страница 240 из 242

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы