Владельцы GM 4 PRO

На страницу Пред.  1, 2, 3 ... , 240, 241, 242  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+42
Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Sat Apr 17, 2021 10:23:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Знову намагаєшся обдурити людей, чи це така форма манії величі?
Хто не знає, як реагує Соловей на людей, процитую його слова - Якось так замітив хто не дружить зі мною,ніби з собою не все в порядку.

На мд4ю, над твоїми безграмотними висловлюваннями, що до роботи вузлів МД, вже не один десяток раз насміялися грамотні люди. Там ти - посміховисько, бо багато хто розуміє, що ти нісенітницю верзеш.
Бажаючі покращити свою Маску, можуть зайти на мд4ю, та знайти там тих, хто розбирається незрівнянно краще, ніж SKIF-2020, він же - solovey_1962.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Apr 17, 2021 10:55:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хиля
А прикольнутись над такими грамотними як ти ,там правилами заборонено? Не сприймай все так близько до серця,всіх хто розуміє з пів слова консультую в приват.Зауваж я патріот!Половина моїх повідомлень були написанні на українській мові,котрі успішно були видаленнні.Я ні від кого не ховаюсь.Ще на одному ресурсі Я! http://ur4nww.qrz.ru/pp/ut4nc/index.htm
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ARSENAL.UA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.11.2011
Сообщения: 4097


СообщениеДобавлено: Sat Apr 17, 2021 11:08:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962
Вітаю! Тебе знайшов твій вінницький клієнт, якому ти 3 рази "накручував" прилад? Бо мені телефонував з питання ремонту. Знову прилад не працює...
Я відмовився. Не люблю за кимось щось доробляти...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Apr 17, 2021 11:22:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ARSENAL.UA писал(а):
solovey_1962
Вітаю! Тебе знайшов твій вінницький клієнт, якому ти 3 рази "накручував" прилад? Бо мені телефонував з питання ремонту. Знову прилад не працює...
Я відмовився. Не люблю за кимось щось доробляти...
А хіба у мене телефон помінявся?Він у мене в хаті був,що ж мене шукати.Він знов акамулятори кончив? О якраз звоню до него.Коли знайшов золото,зразу звонив.Уже їде в ремонт. Всіх обдзвонив,той що в минулому році накладку Вікінгів підняв за 116 штук там все гуд.В інших також,це Вася той що золото рив,інш МДі навіть не пікали на него.Вася подзвонить до тебе.Що будеш робити далі придумаєш
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Sat Apr 17, 2021 14:49:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
Хиля
А прикольнутись над такими грамотними як ти ,там правилами заборонено?

Тупа відмазка. Ти думаєш, що тут зібралися лохи, які тобі повірять? То були не приколи, а спроби заробити авторитет висловлюваннями що до технічних питань. Після того як люди поржали з твого невігластва, ти або "зникав" на деякий час, або відморожувався. І "заднім числом" редагував свої ганебні провали, написані при спробах "поумнічати".

Ту фотографію, з шашликом, я пам'ятаю. Ти колись написав на мд4ю, що ти не Соловей, та в підтвердження виклав ту фотку. Я десь зберіг той "перл", щоб потім поржати з твоїх - "я ніколи не брешу".
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Apr 17, 2021 18:43:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хиля
Ти справді гальмуєш.З іншого ресурсу http://us5loc2014.at.ua/news/19_fevralja_dni_rozhdenija_u_nashikh_kolleg/2020-02-19-2831 .Там знайдеш мій позивний.Ти ще не родився,я вже паяльник в руках тримав ARSENAL.UA Скажи цьому ..... що на фотці я.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
_Marcus_Aurelius_


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.10.2019
Сообщения: 255


СообщениеДобавлено: Sat Apr 17, 2021 21:08:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Всім привіт Бачу тут у вас весело))) Придбав я Golden Mask 4 Pro та думаю дай зайду почитаю, що тут пишуть))) А тут страсті)))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sun Apr 18, 2021 09:08:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

_Marcus_Aurelius_ писал(а):
Всім привіт Бачу тут у вас весело))) Придбав я Golden Mask 4 Pro та думаю дай зайду почитаю, що тут пишуть))) А тут страсті)))
Як по всій УКРАЇНІ.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
_Marcus_Aurelius_


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.10.2019
Сообщения: 255


СообщениеДобавлено: Mon Apr 19, 2021 14:27:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

У моего отца есть Golden Mask Thracian та вот решил сравнить свою Маску 4 Про и оказалось что батин Трациан глубже видит цели.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Tue Apr 20, 2021 01:33:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

_Marcus_Aurelius_
Попробйу з батькового Триціана прикрутити датчик на свою Маскку,і результат може бути зворотнім.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
_Marcus_Aurelius_


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.10.2019
Сообщения: 255


СообщениеДобавлено: Tue Apr 20, 2021 05:56:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962
Воно виходить так. В батька катушка 9 а в мене 12. І от я вирішив спробувати як Траціан відпрацює на моій катушці. І вийшло що він глибше бачить з моєю 12 катушкою ніж мій)))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Tue Apr 20, 2021 06:22:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

_Marcus_Aurelius_
МД різняться тільки сервісом.Спробуй свій з 9-ю.Може легко обійти 12".
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
_Marcus_Aurelius_


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.10.2019
Сообщения: 255


СообщениеДобавлено: Tue Apr 20, 2021 09:08:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962
Спробую
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
кощей20м


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.03.2013
Сообщения: 1278


СообщениеДобавлено: Mon May 24, 2021 22:27:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хиля писал(а):
Знову намагаєшся обдурити людей, чи це така форма манії величі?
Хто не знає, як реагує Соловей на людей, процитую його слова - Якось так замітив хто не дружить зі мною,ніби з собою не все в порядку.

На мд4ю, над твоїми безграмотними висловлюваннями, що до роботи вузлів МД, вже не один десяток раз насміялися грамотні люди. Там ти - посміховисько, бо багато хто розуміє, що ти нісенітницю верзеш.
Бажаючі покращити свою Маску, можуть зайти на мд4ю, та знайти там тих, хто розбирається незрівнянно краще, ніж SKIF-2020, він же - solovey_1962.

Була в мене маска колись хароша поки я її не спалив.
Їздила вона по всіх майстрах України від Херсона до Харкова
Каталась майже рік поки не вернулася до мене неробоча.
Добре що люди підказали звернутися до Солов'я.
Саша прибор зробив за 2 дня.
Незважаючи на те що попередні майстри попалили там всі дорожки.катушка від Солов'я теж працює добре.питань нема.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Cosmoc


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.12.2008
Сообщения: 1089


СообщениеДобавлено: Sun Jun 13, 2021 21:52:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго вечера, паук может кому надо!
https://auction.violity.com/108274554
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Нехай


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.02.2008
Сообщения: 3647


СообщениеДобавлено: Tue Jul 13, 2021 11:05:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Оживлю темку, бо затихла зовсім.
Нещодавно купив собі котушку Golden Mask 13 Fighter S.
Дуже сподобалась!
Класний м'який та гнучкий кабель, набагато кращий ніж сірий на 10,5 DD та на снайперці 7 DD.
Блансується нормально, питань нема. Веде себе в роботі стабільно, ложнякі відсутні, на жару (копав при температурі повітря +35-+38 градусів) не реагує. Моя рідна "десятка", куплена з GM 4pro в 2014-му стабільна, до Файтера також питаль не маю.
По глибині, правда, великого приросту в порівнянні з "десяткою" не побачив, ну може 1-2 см. Тому в прирості "виробництва" лише площа захвату.
На високомінералізованих грунтах поки не пробував, не було змоги.
Що мені ДУЖЕ сподобалось (і здивувало) - чудове розділення цілей навіть на засмічених ділянках. Набагато краще ніж у десятки. Трошки гірше, ніж у снайперки 7 дюймів, але все одно супер.
PS. До речі, саме у мене та Маска, згадки про яку час від часу проскакують в темі - чуйку максимум можу викрутити до 5-5,5, іноді до поділки 6. Про закручування в "червоний" сектор наіть мови нема - суцільна какофонія. Але ні втрати по глибині, ні по роздіденню у порівнянні з іншими, "нормальними" Масками нема.
PSS. До речі, після придбання Файтера рідна "десятка" лежить без діла. Тому виставив на продаж https://violity.com/108536634-golden-mask-10-5-dd Може кому треба.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Tue Jul 13, 2021 17:05:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Нехай писал(а):
До речі, саме у мене та Маска, згадки про яку час від часу проскакують в темі - чуйку максимум можу викрутити до 5-5,5, іноді до поділки 6. Про закручування в "червоний" сектор наіть мови нема - суцільна какофонія. Але ні втрати по глибині, ні по роздіденню у порівнянні з іншими, "нормальними" Масками нема.
PSS. До речі, після придбання Файтера рідна "десятка" лежить без діла. Тому виставив на продаж https://violity.com/108536634-golden-mask-10-5-dd Може кому треба.
Багацько написано.Щось копанини мало ,з цією десяткою .Тобто його взагалі не бачу на аукціоні.Не фортова була?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Нехай


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.02.2008
Сообщения: 3647


СообщениеДобавлено: Wed Jul 14, 2021 07:30:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Якщо на аукціоні знахідок нема, то значить не знаходжу?
Чукча не продавець, чукча колекціонує.
Я копаю не для заробітку, а для задоволення. В останні пару років взагалі виїжджати змога була по 5-7 разів на рік, не більше. Це в цьому році мене "пробило" - разів 15 був. І заслуга Файтера в цьому також є.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Freewalker


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.01.2014
Сообщения: 195


СообщениеДобавлено: Tue Oct 12, 2021 15:11:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго дня масководи. Маю невеличку проблему швидше всього з катушкою бо як трохи землі торкнешся починається "кулемет" і катушка реагує на руку. Може порадили би кого кому можна в ремонт здати, а взагалі катушку поміняти бо стандартна і в нормі не дуже стабільна катушка.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Нехай


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.02.2008
Сообщения: 3647


СообщениеДобавлено: Mon Oct 25, 2021 16:32:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дивлячись яку Ви стандартною називаєте. Якщо "павук" то таки да. А якщо 10,5 DD - то років п`ять з нею відходив і більш стабільної масковської котушки з не снайперок не знаю.
Ну лиш Fighter S 13" , але то інша цінова категорія.

З приводу ремонту спробуйте зв'язатись з solovey_1962.
Або у мене купіть 10,5 DD https://violity.com/108536634-golden-mask-10-5-dd
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... , 240, 241, 242  След.
Страница 241 из 242

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы