Замки, замчища, городища Західної України

На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Обсуждения всех тем, касающихся поиска
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+9
vk3601h


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.01.2013
Сообщения: 67


СообщениеДобавлено: Fri Jan 29, 2016 22:28:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
vk3601h


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.01.2013
Сообщения: 67


СообщениеДобавлено: Fri Jan 29, 2016 22:45:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

про льодовик можливо ітак бо з однойі сторони вздовж валу болото
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
вячеслав перерва


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.05.2011
Сообщения: 1867


СообщениеДобавлено: Sat Jan 30, 2016 06:06:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Є гарний сайт:
http://forum.zamki-kreposti.com.ua/
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Gutsulsky


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.03.2009
Сообщения: 2331


СообщениеДобавлено: Sat Jan 30, 2016 11:28:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

vk3601h
Виставив, можете дивитися. Точно місце розміщення хуторів не знаю, дивіться по сільрадах. Однак я зустрічав довгі вали такого типу - дамба озера чи ставу (навіть якщо водойми немає вже) або меліоративний канал + викинута земля з нього. З такими пам'ятками потрібно ще розбиратися.

Однак дамба як правило йде дугою, меліоративний канал і вал з нього йде по прямій або ламано. Змієві або траянові вали сильно залежать від рельєфу місцевості, їх неважко визначити по функціональності - вони не здатні утримувати воду чи забирати надлишок води на місцевості, вони ідуть не в одній площині, а піднімаються чи опускаються на місцевості

Якщо з одного боку болото, можливо це залишки водойми, у середньовіччі пани любили робити собі стави для розведення риби, вже могло і лісом зарости
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
KUNASHIR


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.07.2008
Сообщения: 12527


СообщениеДобавлено: Sat Feb 06, 2016 00:58:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой



Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
PRAVDYS


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.09.2014
Сообщения: 234


СообщениеДобавлено: Thu Feb 11, 2016 17:10:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

KUNASHIR
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
PRAVDYS


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.09.2014
Сообщения: 234


СообщениеДобавлено: Thu Feb 11, 2016 17:14:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Gutsulsky
Добого ...!Де ви виставляєте матаріал?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Gutsulsky


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.03.2009
Сообщения: 2331


СообщениеДобавлено: Mon Feb 15, 2016 09:07:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

PRAVDYS
В розділі Історія
http://www.zamky.com.ua/istoriya/

До речі, завершив Закарпатську та Тернопільську області, кожен день виставляю приблизно по одному району

Матеріалів ще багато, у тому числі по виставлених вже регіонах, коли завершу формування областей (а їх буде додано ще декілька), буду доповнювати, археологічні реєстри можуть суттєво збільшуватися в об'ємах.

Звичайно, деякі регіони недостатньо представлені, але є хорошою основою для майбутньої роботи, щоб зібрати їх максимально повно

Всім дякую, хто допомагає мені з формуванням археологічного реєстру.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Gutsulsky


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.03.2009
Сообщения: 2331


СообщениеДобавлено: Tue Mar 15, 2016 10:47:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

На сайті практично закінчив Рівненську область, почав виставляти Івано-Франківську та Одеську області, дякую форумчанам, які допомогли з порадами при складанні реєстру, у кого будуть зауваження до записів - долучайтеся
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ant


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.11.2010
Сообщения: 3342


СообщениеДобавлено: Tue Mar 15, 2016 13:03:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

KUNASHIR
Це що -- анонс фільму??? Про героїчнуоборону Коломиї.
Я так розумію що фільм з трагічним кінцем. Чимось перекликається з походами Наполеона, Гітлера на Москву, чи з героями Шипки.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Гвардеец


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.10.2005
Сообщения: 10716


СообщениеДобавлено: Wed Mar 16, 2016 20:57:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

.екп


Последний раз редактировалось: Гвардеец (Thu Apr 06, 2017 00:24:43), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Gutsulsky


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.03.2009
Сообщения: 2331


СообщениеДобавлено: Fri Apr 15, 2016 08:30:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Гвардеец
Дякую, завершив роботу над Івано-Франківською областю
Буду робити Одеську
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Well77


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.04.2014
Сообщения: 340


СообщениеДобавлено: Fri May 20, 2016 10:15:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Штуша-Кутуша писал(а):
Gutsulsky
Близ села находится древнее замковище, называемое народом Ведманка и селище, называемое Диким Силищем; ни о замке, ни о селище не сохранилось никаких преданий

Вот така инфа о селе Козичанка макаровского района киевской губернии.
Если зайдете в Википедию то найдете Видьманку.
Буду признателен в подсказке ориентров для поиска замковища. Не наживы ради науки для


http://buket.ucoz.com/_ld/0/14_History.pdf Там история Бышева, Грузького и про Ведьманку написано
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
numiz5


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.02.2014
Сообщения: 252


СообщениеДобавлено: Sun Jun 05, 2016 11:53:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую за сайт - http://www.zamky.com.ua/, чесно говорячи, не чув про нього до того, як побачив тут на форумі, це дійсно титанічний труд все це зібрати і змоделювати одне ціле. Сам працюю над http://www.bizinvest.com.ua/ так руки до багато чого просто не встигають доходити) Взагалі, мій сайт відношення до теми має відносне, просто я в курсі, яка це кропотлива праця. З повагою
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Gutsulsky


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.03.2009
Сообщения: 2331


СообщениеДобавлено: Mon Jun 06, 2016 17:30:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

numiz5
Дякую, постійно наповнюю сайт, завершив Волинську область, роблю Одеську, там роботи дуже багато. Звичайно, було б краще ввести координати на карті, відео пам'яток, тощо. Я поки що планую створити групу вконтакті і канал в ютубі - по пам'ятках Галичини - слідкуйте за інформацією на сайті. Звичайно, технічна робота на сайті далека від ідеалу, але вона теж ведеться, сайт вдосконалюється для кращого сприймання користувачами.

Дуже важливо все зформувати одну базу даних. Мені один знайомий казав, що за кордоном є таке явище, як суцільне картографування археології - величезна група людей йде по місцевості рядочком крок в крок, як криміналісти, і збирають всі черепки, всі свідчення історії та археології, картографують, відмічають координати. І так кожен квадратний сантиметр землі країни. Це дійсно якісна робота з опрацювання стародавньої історії своєї країни. Наприклад, я знаю, що це точно пророблено в Чехії.

В ідеалі було б кожну статтю присвятити кожній пам'ятці. Але потрібно виїзджати на місцевість, в інтернеті такої інформації практично немає. Дивіться, наприклад оборонних об'єктів в Україні було біля 5000. Хоча я впевнений, що така кількість фортець набереться тільки в Західній Україні - я знаю городища, які ніде не зазначені, а моя інформація дуже маленька до реального об'єму. Тобто якщо присвятити кожному укріпленому об'єкту один день, на роботу піде 20 років - і це практично без вихідних, а є негода, морози, обставини. А скільки неукріплених поселень? Тут роботи в цьому напрямку дуже багато, частинка її - на сайті.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Gutsulsky


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.03.2009
Сообщения: 2331


СообщениеДобавлено: Wed Jul 13, 2016 17:36:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Закінчив Одеську область, почав робити Полтавську

Прохання - мені потрібні Довідники археологічних пам'яток різних областей в Україні крім тих, які опубліковані на сайті

Можливо десь можна скачати, або можу купити за помірну ціну скани або самі книги, пропонуйте.

Буду всім дуже вдячний за допомогу
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
aiven


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.09.2014
Сообщения: 142


СообщениеДобавлено: Wed Jul 13, 2016 20:23:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю,здається краще би була група в Фейсбуці ніж у Контактах.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
4POK


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.04.2012
Сообщения: 1035


СообщениеДобавлено: Wed Jul 13, 2016 21:22:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Gutsulsky писал(а):
Можливо десь можна скачати, або можу купити за помірну ціну скани або самі книги, пропонуйте.
Буду всім дуже вдячний за допомогу
Здравствуйте Gutsulsky!
Вы торрентом умеете пользоваться?
Вот ссылка на торрент - http://toloka.to/t44854
Там сканы книг Історія міст і сіл УРСР / Гол. ред. Тронько П. Т. [Енциклопедія ІМІС Української РСР; У 26 т.] (1967-1973)
Качайте на здоровье! Только нужно зарегистрироваться. Вводите свой почтовый ящик и ненужно даже подтверждать переходом по ссылке.
Если возникнут трудности оставьте свою почту, и я сам скачаю и отправлю вам нужные книги.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Gutsulsky


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.03.2009
Сообщения: 2331


СообщениеДобавлено: Thu Jul 14, 2016 05:33:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

4POK
Дякую, це джерело підійде для областей і районів, де по яких немає доступу до археологічного реєстру, обовязково використаю, торентом вмію користуватися, книги завантажив
мене насамперед цікавить
Довідник з археології Київська область
Довідник з археології Сумська область

та подібні довідники по областях України з деталізацією місцезнаходження археологічних памяток
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Gutsulsky


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.03.2009
Сообщения: 2331


СообщениеДобавлено: Tue Aug 02, 2016 20:45:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Шановні форумчани, шукаю книгу

Н. І. Шендрик. Довідник з археології України. Київська область
Наукова думка 1977

Можна в електронному виді, за інформацію плачу гроші

До речі, закінчив Полтавську область, розпочав Сумську та Харківську
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Обсуждения всех тем, касающихся поиска Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.
Страница 2 из 4

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы