Hand made: Тематичні рамки.Київська Русь.Початок серії :)

На страницу 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Оформление экспозиций / коллекций
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+9
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Fri Jul 24, 2015 22:19:34    Заголовок сообщения: Hand made: Тематичні рамки.Київська Русь.Початок серії :) Ответить с цитатой

Слава Україні,товариство! Нарешті збувається ідея фікс щодо систематики власних знахідок. Вирішив приділити увагу вже рік культивованій у голові на рівні фантазій задумці.Сьогоднішні зразки-прототипи майбутніх "претензійних" проектів,власний задум(друзі підтвердять )щодо конденсування знахідок у вірному форматі,а то ці пакетики вже набридли...Маючи передумови(фантазія,інструмент,матеріали,власний столярний цех,знахідки врешті-решт!)-вирішено "окультурити" прихідну частину своїх "раритетів",яких за два роки назбиралось чимало.Одразу зазначу: тема-не для "вихваляння" власних знахідок(на фото три предмети лише прикуплені).Тут використані "підручні" експонати,що потрапили під руку,подекуди навіть не відмиті з останнього копу.Суть теми-вираз особистого бачення проблеми зберігання знахідок. Передбачаю виготовлення як закритих,-так і відкритих "стендів".Проблему з пилом вирішую елементарним повітряним обдувом(маю міні компресор SENCO,-ним і "оновляв"досі екібани та вироби з бісеру на балконі(дружина теж з фантазією ),так що нічого нового ту не передбачається. Закриті рами-в процесі обдумування,-досить трудоємкий процес в силу складної форми окремих задумок. Для прототипів використано підручний матеріал:сосна,ясен."Скандинавсько-козацька"рамка-з горіха.Суцільний масив,без клейки.Хоч і вологість10-8%,-з часом відбудеться мимовілне мінімальне викривлення(в силу розміру заготовок),що додасть "експозиції"природного шарму.Покриття-Тikkurila на водяній базі,колір підбирав на "міксі".Оскільки це "пілотний" проект-"боки"бачу й сам,але коли й Ви підкажете-буду лише вдячний.Не зовсім зіграла "в колір" неопренова подушка(шумоізолятор,Епіцирк ),в планах-флокування основи в біль відповідних тонах.Стосовно обробки-тут проблема: значно простіше(на руки)виготовляти "правильну" геометрію,але з обраним варіантом рамок це б виглядало штучно й неприродно(принаймі в мене нема жодного "ідеального"за формою зразка наприклад хреста по КР.Доводиться буквально лобзиком і ручним фрезером "створювати" нерівності і викривлені форми(куди простіше було б задіяти 2-Д роутер,чи той самий плазморіз,але як в них "забити" завідомо спотворену асиметрію-часу більше в рази,та й не звик я копіювати,серед всіх моїх робіт досі(займаюсь сходами,повний цикл,"під ключ")-жодного повтору.Проблему кріплення експонатів вирішив П-подібними скобами("модернізовані" степлерні заряди,що прекрасно й досить міцно тримаються в 8-ми мм.підкладці і дозволяють без проблем знімати-навішувати-змінювати предмети без АБСОЛЮТНОЇ шкоди для них,що важливо.Свого роду "дошка оголошень" .Для кріплення на стіну передбачається врізка стандартних петель.В задумі-різнотемні"чудеса"як для одиничних-так і групових преметів,а не цей "дєтскій лєпєт",зроблю покажу.Це ж-сьогоднішній денний "порив",так що не сильно там,гаразд? .Дякую за увагу і вибачайте за "багато букв" .Слава нації!



DSCN9118.JPG
 Описание:
 Размер файла:  211.55 KB

DSCN9118.JPG



DSCN9121.JPG
 Описание:
 Размер файла:  210.75 KB

DSCN9121.JPG



DSCN9122.JPG
 Описание:
 Размер файла:  215.57 KB

DSCN9122.JPG



DSCN9125.JPG
 Описание:
 Размер файла:  211.98 KB

DSCN9125.JPG



DSCN9127.JPG
 Описание:
 Размер файла:  212.52 KB

DSCN9127.JPG



DSCN9128.JPG
 Описание:
 Размер файла:  204.37 KB

DSCN9128.JPG



DSCN9129.JPG
 Описание:
 Размер файла:  216.75 KB

DSCN9129.JPG



DSCN9131.JPG
 Описание:
 Размер файла:  208.01 KB

DSCN9131.JPG



DSCN9132.JPG
 Описание:
 Размер файла:  213.41 KB

DSCN9132.JPG



DSCN9136.JPG
 Описание:
 Размер файла:  213.32 KB

DSCN9136.JPG



DSCN9137.JPG
 Описание:
 Размер файла:  243.07 KB

DSCN9137.JPG



DSCN9139.JPG
 Описание:
 Размер файла:  211.39 KB

DSCN9139.JPG


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
hustler


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.11.2014
Сообщения: 948


СообщениеДобавлено: Sat Jul 25, 2015 19:31:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

круто хочу собі такі. маю що туди вставити де можна замовити?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Sun Jul 26, 2015 15:34:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

hustler писал(а):
круто

-дякую.хоч ставку робив не на крутизну(аскетичний мінімалізм),а,швидше,на незвичність і оригінальність.
hustler писал(а):
хочу собі такі.

-я тішуся що "рамки" не тільки мені подобаються
hustler писал(а):
маю що туди вставити

-щиро радий за Ваші здобутки і,виходячи з "тематики" рамок-інтереси в нас спільні. В планах також "вітрини" для іконок,амулетів,наконечників,одіжної фурнітури,можливо(???)-мюнцкабінети(але зі всього ця ідея приваблює найменше:мінімум можливостей для фантазії-коробка/шухлядки/оксамит/...скучно.. Хіба колись,і то суто як комерційний "проджект".. Плани,плани,плани...У робочих "вікнах" щось фантазуватиму,чим поділюся з аудиторією. Та не буду загадувати..
hustler писал(а):
де можна замовити?

-Цілком реально,що після задоволення власних моральних "амбіцій"серед усього загалу існуючих і (головним чином) майбутніх прототипів будуть обрані (з вашою допомогою)кращі для продукування в тиражній кількості.Та поки що суть моїх доробок зводжу до рангу краса/відповідність/типорозмір/функціональність/універсальність/доцільність.Слідкуйте за темою-гадаю за майбутні вироби соромно не повинно бути.А Вам-карти в руки:критика-добрий рушій для поступу! Всіх благ і щасти! Україна понад усе!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Shaman27


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.05.2014
Сообщения: 332


СообщениеДобавлено: Mon Jul 27, 2015 09:16:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Краса неймовірна!
За оригінальну ідею оформлення з мене +
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
MirVsem


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.04.2014
Сообщения: 64


СообщениеДобавлено: Mon Jul 27, 2015 20:30:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Просто нет слов - Превосходно!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Mon Jul 27, 2015 23:49:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

MirVsem писал(а):
Просто нет слов - Превосходно!!!

Shaman27 писал(а):
Краса неймовірна!
За оригінальну ідею оформлення з мене +

-Дякую,приємно,дідько забирай! Але: похвала мало коли призводила до прогресу(в історичному аспекті),а "по сєму" прошу конструктивної критики,не враховуючи "задній план"(фон) експозиції,оскільки явище це тимчасове,"за відсутності відповідного" на даний момент. Знаю,що люди,які "курять" такого роду теми ,зачасту мають фахове бачення таких реліз-проектів,-от щодо "феншую" і хотілось би почути вагому думку колекціонерів з дизайнерським(+в міру прагматично-практичним)баченням проблеми систематизації та естетичної подачі експонатів. Вироби в процесі обдумування та проб,тому кожна КОНСТРУКТИВНА порада чи зауваження може бути враховане саме на проектувальній стадії.Щиро вдячний за оцінку праці і Вашу увагу. З пов. Goliaf
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Xat


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.12.2008
Сообщения: 8602


СообщениеДобавлено: Tue Jul 28, 2015 05:26:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

goliaf
як по мені то хрести дуже зализані. наприклад останній можна було б на мій погляд з рейок, щоб щовчики були видні тоненькі і показово бонками скріпити по углах.........ну і колір.....я б темними робив. патини так сказати зе хватає..........або браширування провести.
а так виконання на висоті
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Xat


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.12.2008
Сообщения: 8602


СообщениеДобавлено: Tue Jul 28, 2015 05:52:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

і ще. не все сказав)))здається з дуба було б красивіше. а ще варто пошукати було б доску з тріщинками та дирками від шашелю...... щоб було......це як люди вдіваються......чисто зализано і бажано в тон, а є так сказати нєбрєжно-дорогой стиль))))))))))). т.є. поміняти дерево і навести марафєт на рамку і вона буде в рази ярчє так сказати.

якщо потрібно приклад браширування-можу скинути щось із свойого, або тут пошукати http://forum.woodtools.ru/
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
вадим77


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.05.2011
Сообщения: 1570


СообщениеДобавлено: Tue Jul 28, 2015 06:38:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

goliaf
Нечасто что то из оформлений металлопластики может восхитить, но Ваша задумка и исполнение заслуживает уважения. Великолепно, необычно !Моим близким всем понравилось. Вам + Радуйте новыми работами С ув Вадим
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY MSN Messenger MSN Messenger
Vlad-grand


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.04.2010
Сообщения: 1488


СообщениеДобавлено: Tue Jul 28, 2015 08:40:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Робота вражає.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Tue Jul 28, 2015 22:20:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Vlad-grand писал(а):
Робота вражає.

-Дякую!
вадим77 писал(а):
goliaf
Нечасто что то из оформлений металлопластики может восхитить, но Ваша задумка и исполнение заслуживает уважения. Великолепно, необычно !Моим близким всем понравилось. Вам + Радуйте новыми работами С ув Вадим

-Повірте на слово:Вашої думки я чекав.Не сподівався аж на таку похвалу,але мав надію,що повз не пройдете .ПС.-Можна сказати "вмисне для Вас" (як поціновувача зі стажем) виготовив поки що( )маленьку рамку для лунничок-на "затвердження" і корекцію.Найближчими днями надам фото .Дякую за відгук!
Xat писал(а):
як по мені то хрести дуже зализані.

Xat писал(а):
і ще. не все сказав)))здається з дуба було б красивіше. а ще варто пошукати було б доску з тріщинками та дирками від шашелю......

-Ну нарешті "ковток свіжї (обгрунтованої !) критики! як бальзам на душу,чесно.Але по порядку:1)На підході вже інша "партія" рам:"покоцані",затерті,тоновоні,з текстурними виборами волокон.2) дуб-недешевий матеріал,а тому пробні прототипи було вирішено виготовити з підручних матеріалів.До речі,зараз в процесі рама для вагомих з колекц-ї точки зору іконок.Виготовляється із дуба,природно поточеного шашелем,якому близько 100років(це вже у вигляді пиломатеріалу!!).Сказати що цей матеріал недешевий-краще промовчати.Варта зазначити,що цей дуб був привезений із Польщі(яким чином-мені не відомо...),все організовував замовник,це його захцянка.На той момент-один з радників Ющенка...Коротше,шашелем в цьому будинку(будинках) були просякнуті не тільки меблі,але ,мабуть,уми..Та моя справа-ремінича.Вдячний,що він люб*язно дозволив залишити залишк мат-лу собі.3) В процесі виготовл-я передбачається також використання дубових стовбів які близько 150(!!!)років служили опорами нині вже навіть не згадуваного старожилами водяного млина.Природний темно сірий-і аж до фіолетового(!)відтінки,порепаний,як моє життя .Також наявна деревина груші(темна,з шашелем,-клас!),куплена(за немалі гроші,скажу Вам..).Людина,з якою мав угоду,-шанований педагог із50-річ.стажем.Ці нюанси для рзуміння реалій:цілком реально,що плоди цього дерева куштував І.Франко(одне з дерев-дуб-очевидець цієї доби,росте й понині,з відповідною інфораційною підтримкою ,все чесно і офіційно..Груша ж-пішла під пилу ще 60-70років тому,не та "ваго/вікова "категорія...Таким чином-ми мислимо в одному керунку.Гадаю,це добре! Про патинування не думав,дякую що нагадали.Хоч це-на любителя,як на мене,але спробую . А з кольором-ще ніхто нікому не догодив,перевірено особисто .Як дасть Бог дожити і донести до людей мої роботи вже у "іпостасі" товару(хто-зна?)-колір визначатиме замовник під специфікацію інтер*єру,тут без питань. А для себе-я власне його й міксував,МЕНІ-сподобався .Так чи інакше-щиро дякую Вам Xat за допомогу і поради !
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ка-Пэкс


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.03.2012
Сообщения: 4377


СообщениеДобавлено: Wed Jul 29, 2015 00:29:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Даже, стыдно что-то и написать, не имея звания коллекционера и имея "детский лепет "...
Все понравилось !Душевный подход!,к сожалению не имею возможности оформить свой материал,получается -банально и просто...
Но знаю одно,когда все же будет возможность осуществить свое видение в оформлении, точно не будет настенных рамок...
Советы давать не стану,имея такие заготовки,и собственное видение ,хочу лишь пожелать творческого вдохновения.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
himik30


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.11.2012
Сообщения: 2871


СообщениеДобавлено: Wed Jul 29, 2015 06:33:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Привіт Ігор!Просто супер - я вражений! Тепер я рзумію, коли ти говорив, що не любиш стандартний підхід
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Wed Jul 29, 2015 20:47:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ка-Пэкс писал(а):
Советы давать не стану,имея такие заготовки,и собственное видение ,хочу лишь пожелать творческого вдохновения.

-Дякую за увагу і коментар! Приємно читати в своїй темі дописи достойних людей
himik30 писал(а):
Привіт Ігор!Просто супер - я вражений! Тепер я рзумію, коли ти говорив, що не любиш стандартний підхід

-Здоров,друзяко . Твоя правда:від регулярних(конвеєрних)стандартів- нудить.Радий що тобі сподобалось!
goliaf писал(а):
вадим77 писал(а):
goliaf
Нечасто что то из оформлений металлопластики может восхитить, но Ваша задумка и исполнение заслуживает уважения. Великолепно, необычно !Моим близким всем понравилось. Вам + Радуйте новыми работами С ув Вадим

-Повірте на слово:Вашої думки я чекав.Не сподівався аж на таку похвалу,але мав надію,що повз не пройдете .ПС.-Можна сказати "вмисне для Вас" (як поціновувача зі стажем) виготовив поки що( )маленьку рамку для лунничок-на "затвердження" і корекцію.Найближчими днями надам фото

-от і обіцяна лунничка.Нажаль в роб.офісі мало матеріалу для наповнення(навіть колтик втулив для "масовки" )рамки,та суть зараз,власне, не у знахідках . Також підготував основу для пряг по КР,це моя маленька слабість (а велика-на "цілу голову"-пошук взагалі ).Все в тих ж тонах(під свій інтер*єр) і,поки що,з тією ж підкладкою.Знахідки не фіксував,оскільки й так буду змінювати "задній план".Незабаром представлю стенд для "козирних"(не моїх!)іконок(суто комерційний хід).Занадто дороговартісне виконання ... Всім добра і нашої перемоги.Слава Україні!



DSCN9148.JPG
 Описание:
 Размер файла:  215.37 KB

DSCN9148.JPG



DSCN9149.JPG
 Описание:
 Размер файла:  215.64 KB

DSCN9149.JPG



DSCN9141.JPG
 Описание:
 Размер файла:  211.71 KB

DSCN9141.JPG



DSCN9142.JPG
 Описание:
 Размер файла:  236.68 KB

DSCN9142.JPG



DSCN9144.JPG
 Описание:
 Размер файла:  214.73 KB

DSCN9144.JPG


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Xat


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.12.2008
Сообщения: 8602


СообщениеДобавлено: Thu Jul 30, 2015 09:59:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

лунница оч. красива. может потому что несимметрична?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Thu Jul 30, 2015 21:13:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Xat писал(а):
лунница оч. красива. может потому что несимметрична?

-Натяк зрозумів .Тонко Ви,однако.ПС.-Всі предмети(рамки) "мальовані" від руки.Тут злий жарт зіграли навики креслення та картографії..Але нічого:буду опановувати "нєбрєжний стіль"-в цю сторону перехід легший.От і навмисно мальована ліво рукою(взагалі-то я правша..)"лунничка"Вам приглянулась-отже є надія! Дякую за допис! І іронію
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Xat


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.12.2008
Сообщения: 8602


СообщениеДобавлено: Thu Jul 30, 2015 21:17:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

теж маю справу з деревом час від часу...на аматорському рівні........столи, стільці......але все роблю практично на коліні...........

дуб і ясен люблю......
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
вадим77


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.05.2011
Сообщения: 1570


СообщениеДобавлено: Thu Jul 30, 2015 21:41:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго вечера goliaf
Спасибо что не забываете Душа радуется за Вас. Идея Ваша нравится тем, что проста, без ненужного пафоса и лежит на поверхности. Жаль что оформил свою коллекцию ,если бы видел Ваши работы раньше ,наверно сделал бы такие рамки. Фон подходит на мой взгляд больше зеленый или бордовый бархат. Большой плюс ,что можно например на рамке -пряге добавить ручную резьбу симитировав один из ,,любимых,, предметов,а такие у каждого коллекционера есть. То что рамки имеют ассиметрию есть гуд! Не было на Руси ровного ничего ,все ручками делалось людскими.С интересом жду Ваших работ . С ув Вадим
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY MSN Messenger MSN Messenger
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Thu Jul 30, 2015 22:59:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

вадим77 писал(а):
С интересом жду Ваших работ . С ув Вадим

-Ну це вже неаби-який стимул до творчого поцесу! Не підведу!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Thu Jul 30, 2015 23:03:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

sorry, , ПРОЦЕСУ,а то ще припишуть ......мізм
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Оформление экспозиций / коллекций Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  След.
Страница 1 из 11

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы