Денарій Фаустіни , фальшак чи ні?

На страницу Пред.  1, 2  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты античных государств (античная Греция, Северное Причерноморье, Римская Империя, «варварские» подражания)
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
RRR1715


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.12.2013
Сообщения: 4021


СообщениеДобавлено: Fri Nov 13, 2015 23:42:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

olnikiff
А зкажіть скільки важить ваш плакований Коммод,а скільки Фаустина
2 Відповідь Єкспертів вам не Аргумент!!!
Вам вже Декілька форумчан написали Норма.
Розпиляйте його пополам якщо виявиться плакіровка я вам поверну Особисто кошти за монету.
Та якщо срібло то ви мені.
Іде Так!!!
Чи може Слабо!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Внимание! На данный момент ни один пользователь не дал оценку лоту
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
Чобик


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.05.2009
Сообщения: 49672


СообщениеДобавлено: Fri Nov 13, 2015 23:47:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

olnikiff
Могу посоветовать только одно, создать тему в= кидалово= и пусть администрация разбирается.
Все коллеги визуально посмотрев на фотках, дали заключение, теперь осталось кому-то в руках поддержать и пощупать, а вердикт вынесут администрация.
Вам удачи в решении этого вопроса.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
olnikiff


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.10.2013
Сообщения: 305


СообщениеДобавлено: Fri Nov 13, 2015 23:56:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

RRR1715
Розумієте , діло не в грошах , не треба ловити мене на понт .
Я відповів продавцю , що ГРОШЕЙ ПОВЕРТАТИ НЕ ТРЕБА , діло не в цьому . А фальшива чи ні - пиляти монету ???
І я не можу в даний час відправити комусь монету поштою , що пояснював продавцю , ми НЕ ПОРОЗУМІЛИСЬ .

Тому , враховуючи думку шановного товариства та експертів , я перед всіма ПРИНОШУ ВИБАЧЕННЯ ПРОДАВЦЮ .

Свої думки маю право залишити собі .
Всім всього доброго .

[/u]
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Чобик


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.05.2009
Сообщения: 49672


СообщениеДобавлено: Sat Nov 14, 2015 00:18:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

olnikiff
http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=1364589
Можно коллеге отправить, пусть сделает анализ.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
olnikiff


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.10.2013
Сообщения: 305


СообщениеДобавлено: Sat Nov 14, 2015 00:26:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Чобик
Дуже дякую за Ваше щире бажання допомогти , але , думаю , тема вичерпана , свої висновки я зробив ...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Чобик


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.05.2009
Сообщения: 49672


СообщениеДобавлено: Sat Nov 14, 2015 00:34:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

olnikiff
То что видно по фото-это не факт, отправьте человеку, пусть сделает анализ, чисто для себя. По фоткам продавца Вы переплатили, а по Вашим фоткам, Вы в выигрише. У него были очень плохие фотки, я их и тогда смотрел и сейчас, когда Вы скинули.
Про что Вы писали, я все понял. Таких монет валом на торгах, государство воровала как могло, серебра не хватало и они по всякому мутили.
С Вашими фотками можно выставить на торги и продать дороже.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
olnikiff


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.10.2013
Сообщения: 305


СообщениеДобавлено: Sat Nov 14, 2015 00:50:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Чобик
Тут проблема трохи в іншому : ми не порозумілись з продавцем ... А продавати чи відправляти не хочу через певні обставини . Дуже прикро , що ми не можемо спілкуватись безпосередньо , тут все не поясниш ... Коли ще була переписка ми з Вами спілкувались якось , якщо пам'ятаєте ...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
bardd


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 04.02.2010
Сообщения: 2140


СообщениеДобавлено: Sat Nov 14, 2015 12:07:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго дня всім хто приймав участь в обговоренні і спостерігав за даною темою. Я дуже ціную думку інших людей, а також йх знання, свої знаня я отримав тут на форумі. і сказати що я спеціаліст-я не можу, тому думка експертів та інших форумчан дуже важлива. Але розбиратись в монетах і в людях я навчився. В монеті я був впевнений,як і в тому що нікого обманювати я не збирався , а от пропозиція покупця мені несподобалась зразу. Я повинен повернути гроші за монету, але монету покупець повертати не буде, бо це проблема для нього. Проблеми з тим , що листи йому приносять додому і.т.д. Хоча в нього виставлено 3 лоти- закінчення через 5 днів, пересил Укрпочта. 13.11.2015, 15:35, от olnikiff:
Доброго дня .
В описі даної монети Ви писали "срібло" , а насправді монета фальшива , лише плакована сріблом , Ви це бачили . А це обман покупця . Тому два варіанти :
1) Ви мені повертаєте за неї гроші за цю монету і ми розходимось миром
2) Ви нічого не робите , а я звертаюсь до адміністрації , створюю тему в форумі про обман , Вам негативний відгук .
Монету повертати назад не буду , нема часу , хочете - просто викину ...
Все-таки надіюсь на Вашу адекватність .
Перший раз з таким стикаюсь , але надіюсь , що всі ми люди ...
Олександр . Свої висновкі я зробив-робіть свої. Дякую всім за допомогу,та участь. Листа вставляти не збирався,думав порозуміемось, але пропозиція людини дуже дивна.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
RRR1715


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.12.2013
Сообщения: 4021


СообщениеДобавлено: Sat Nov 14, 2015 12:14:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bardd
У вс є листування,і висновок Експертів і форумчан.
Про те що покупець не хоче повертати лот - Хрень!!!.
На вашому місці я би звернувся за допомогою в розділ конфлікти.
І поставив покупцю Жирний - за наклеп.
Це нормальний Срібний Денарій.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
bardd


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 04.02.2010
Сообщения: 2140


СообщениеДобавлено: Sat Nov 14, 2015 12:25:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Образливо Те що Людині була продана хороша монета і виставлена позитивна оцінка за купівлю даного лоту, змінювати оцінку як Ви розуміете я не можу. Але свої висновкі я зробив. Усім веселих і хороших вихідних та гарного настрою.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
olnikiff


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.10.2013
Сообщения: 305


СообщениеДобавлено: Sat Nov 14, 2015 12:33:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

RRR1715
Кожен має право думати як хоче , я не маю претензій до покупця , про це я не раз писав і якщо вже виставляти листування , то після відповіді на викладений лист я відмовився від претензій , ось цитата :
...Я не буду ставити негативних відгуків , сперечатись з Вами , я пояснив - НЕ МАЮ ЗМОГИ ВІДІСЛАТИ ...

І , шановний RRR1715
де Ви бачити наклеп , всі мої думки викладено в темі .

Про мої лоти
...Про продажу лотів моїх я думав Ви раніше побачите і згадаєте , вони виставлені помилково повторно і 99% - не продадуться , тому питання пересилки тут відпадає ... - теж з листування .
Крім того , вони й не продаються , коменти дивіться .

Я одного не розумію : навіщо цей балаган ? Я одразу відмовився від претензій до продавця .
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
RRR1715


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.12.2013
Сообщения: 4021


СообщениеДобавлено: Sat Nov 14, 2015 12:52:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

olnikiff
Балаган тут затіяли Ви.
Вам відписали Єксперти що це нормальний Денарій,а ви замість того щоб закрити тему роздуваєте по новому і Вперто стоїте на своєму що це Плакований Денарій.
Це напевно тому що не хочте повертати лот, а тільки хочите щоб вам повернули кошти .
Не подобається - верніть лот вам вернуть кошти і все Перший клас.
А наклеп в тому що ви Вперто звинувачуєте продавця в тому що він вам продав плаковку, хоча це не так і є Висновки Експертів що даннй Денарій Срібний.
Вам я бачу це не аргумент.
Те що нема змоги вислати назад лот Повна Дурня -це може зробити будь хто кого ви попросите.

bardd Зверніться за допомогою до Юриста Форуму.
Даний конфлікт треба вирішити мирним шляхом.
Покупець вертає лот ,Продавець кошти.
По іншому ніяк.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
olnikiff


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.10.2013
Сообщения: 305


СообщениеДобавлено: Sat Nov 14, 2015 12:59:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

RRR1715
Тему створив не я , ПРЕТЕНЗІЙ НІ ДО КОГО НЕ МАЮ , грошей НЕ хочу повернути .

Уточнюю : НІЧОГО НЕ ХОЧУ, НІЧОГО НЕ ВИМАГАЮ !
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


bardd


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 04.02.2010
Сообщения: 2140


СообщениеДобавлено: Sat Nov 14, 2015 16:48:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго дня. Тема закрита, конфлікт вичерпаний. Ще раз дякую Всім за допомогу та увагу до теми.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты античных государств (античная Греция, Северное Причерноморье, Римская Империя, «варварские» подражания) Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы