квазар арм

На страницу Пред.  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+19
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Thu Mar 18, 2021 12:23:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Razielle писал(а):
Я б не пожалів і купив шоколадки, а всякий китай викинув нафіг.

ixtiandr писал(а):
Я не сильно розумію про які шоколадки Ви говорите.

Глянув накінець в гуглі, що то таке. Ті самі акуми, просто шоколадного кольору)) А я тут про всяке неоднаке))) Якщо не вийде мій зпарувати, переключусь на Ваші ,,шоколадки,,) Дякую + в карму.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Razielle


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2018
Сообщения: 6922


СообщениеДобавлено: Thu Mar 18, 2021 12:44:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ixtiandr
Та нема за що. Просто мучитись, щоб знайти ще один. Ціни і так всюди в радіусі 100грн/шт, у Львові бачив і по 130.
Заходите на аліекспрес, магазин liitokala, правда чекати з місяць, але оригінальні і якісні. Брав 6шт і зарядне за $20, не пожалів
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Dervich17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2017
Сообщения: 37


СообщениеДобавлено: Thu Mar 18, 2021 13:24:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добрый день. Не подскажете, прошивка на квазар 2.3.3. как себя отрекомендовала ? С уважением.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Thu Mar 18, 2021 14:55:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Razielle писал(а):
Просто мучитись, щоб знайти ще один

Я показаний акум заряжав своїм простеньким зарядним 4,5 годин, в нього ємність 2200. Ваш 3000. Я тому і зациклений поки на своєму, бо не знаю, чи реально бути нормально зарядити Ваш. Мабуть 6 годин заряжатиметься моїм допотопним. А інше зарядне купувати в моїх планах нема- жаба давить))) Папа.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Razielle


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2018
Сообщения: 6922


СообщениеДобавлено: Thu Mar 18, 2021 17:22:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ixtiandr
Розумію, заряд мабуть 500мА/г йде, тому і довго. Завжи через ніч заряджаю, тому що 4год що 6год, але так, діло ваше
Просто коли через пів року ємність з тих 2200 впаде до 1000 знатимете де замовити
Dervich17
Не скажу, але з прошивками там треба самому все провіряти. Якось обновив і поїхав на коп, ну його на...день змарновано, приїхав, відкотив назад. Зараз глянув, стоїть 2.2.15 але це мій новіший квазар, на кращому стояла старіша, мені більше сподобалась. А нові якось мені не дуже зайшли, більше й не заморочувався. Якщо все працює, не чіпайте, краще не стане
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Thu Mar 18, 2021 18:14:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Razielle писал(а):
коли через пів року ємність з тих 2200 впаде до 1000 знатимете де замовити

Може за цей час клад попадеться, тоді і не гріх розкошелитись на ,,модне,,
Razielle писал(а):
А нові якось мені не дуже зайшли,

Razielle якщо Ви вкурсі, підскажіть, чи впливає прошивка на градацію по металам?
Мій не любить нікель(10 філлерів, білі СРСР) 1-2к. дореформи також зі скрипом винюхує,, низкопробне срібло (300-400) свистит практично як фольга .
Я завжди орієнтуюсь на звук, на VDI практично не дивлюсь.
Гільза може в різному грунті, в різному ракурсі по різному відображатись на VDI . Від 35 до 47(так у мене)
А в цім діапазоні можуть бути і кілечко хороше і фібула оловяниста,і знак якийсь . Тому приходится копати, чоч і зрозуміло, що скоріш за все гільза.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Razielle


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2018
Сообщения: 6922


СообщениеДобавлено: Thu Mar 18, 2021 20:06:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ixtiandr
На старій прошивці якось пів лісу прочесав, гільз і куль всяких накопав, але сигнали мене влаштовували, швидко набив "вухо" на фольгу і бляшанки, але всеодно копав. Чорнину відкинув маскою відразу, бо то хіба з екскаватором туди їхати
Так от, змінив прошивку на новішу, в той же ж ліс, хрипіло, перділо, нечіткі сигнали кидало, вже й барєр мусів підняти щоб хоч якось, але все інакше, як чуже.
Так, в прошивках різні зміни, в автора на сайті є детально, що мінялось в якій. Більше не заморочуюсь, яка є мене влаштовує.
Більше від датчика все залежить, а там вже прошивку тестувати треба в кожному випадку окремо.
P.S. я робив 3 датчика, з них 2 робочі, правда в різні сторони зведені, тому вді по-різному працює.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Thu Mar 18, 2021 20:22:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Razielle писал(а):
Чорнину відкинув маскою відразу, бо то хіба з екскаватором туди їхати

Я довго набивав вухо на чорні метали. в чорних металах також є ,,цинус,,. І тепер ніби вже настроїв вухо. Прості метали звучать (якщо взяти за приклад звук кози) як мекання старої кози, а кальонка теперішня як мекання козиня.. Давня кальонка з переливом в колір.
Значить не буду мудрувати, хай буде як є. Навіть не памятаю яка в мене.)) Ще раз дякую за потрачений Вами час на консультації. Всього хорошого
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Dervich17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2017
Сообщения: 37


СообщениеДобавлено: Thu Mar 18, 2021 20:51:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Razielle
Благодарю за ответ. С уважением.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Razielle


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2018
Сообщения: 6922


СообщениеДобавлено: Thu Mar 18, 2021 21:09:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ixtiandr
Та я спочатку теж подумав, новіші прошивки, спробую. Спробував...
Ну то таке, на смак всі фломастери різні
Але в мене реально апарат став глючний, хоча катушку заливав і зводив як треба, вирішив не експерементувати перед копом, хоча рік вже пропустив.
Від зміни прошивки глибина не збільшиться, тому не бачу сенсу.
Працює, колір від брухту відрізняє, батарейок вистарчає, чого ще треба від самопалу?
Вдалих вам походеньок
Dervich17
Нема за що
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Dervich17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2017
Сообщения: 37


СообщениеДобавлено: Mon Mar 22, 2021 01:30:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго времени суток. Увидел на одном сайте Казар АРМ ПРО. Не подскажете, есть такой ? Или это какая то "непонятка" ? С уважением.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Shrek73


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.01.2019
Сообщения: 4


СообщениеДобавлено: Mon Mar 22, 2021 16:00:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ПРИВІТ МОЖЛИВО НЕ ПО ТЕМІ вибачайте... продав квазар від майстра ПОЛЮХОВИЧА ..ОСТАЛАСЯ КАТУШКА СНАЙПЕРКА 19 НА 12 .. 17 КГЦ. НОВА НІРАЗУ НЕПІДКЛЮЧАВ... ціна 1500... від майстра ..відам за 1300..
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ixtiandr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2015
Сообщения: 2960


СообщениеДобавлено: Tue Mar 23, 2021 08:25:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

То пробуйте на аук її виставити, Не всі ж квазарники побачать цю тему.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
DashGames


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.07.2014
Сообщения: 150


СообщениеДобавлено: Thu Mar 25, 2021 17:52:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ребят, всем привет, подскажите прошивку на квазар самую стабильную на данный момент, датчик 15 кГц снайпер
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Razielle


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2018
Сообщения: 6922


СообщениеДобавлено: Thu Mar 25, 2021 18:18:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

DashGames
Так а для чого, та що є нестабільна?
В автора вже багато цікавого додалось на сайті, 2.6.2 виглядає вартою уваги, але треба самому пробувати
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
DashGames


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.07.2014
Сообщения: 150


СообщениеДобавлено: Thu Mar 25, 2021 19:09:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Razielle писал(а):
DashGames
Так а для чого, та що є нестабільна?
В автора вже багато цікавого додалось на сайті, 2.6.2 виглядає вартою уваги, але треба самому пробувати

У меня 2.6.2 и стоит, вот только на ней либо слишком завышена чуйка, потому что очень сильно колоколит прибор в состоянии покоя, либо с датчиком проблемы, не могу понять, по этому интересуюсь какой прошивкой сейчас пользуются больше всего, чтобы взять её как пример стабильности
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Razielle


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2018
Сообщения: 6922


СообщениеДобавлено: Thu Mar 25, 2021 20:14:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Так блін, якщо датчик корявий, то зміна прошивки не поможе
Спробуйте 2.2.15 або 16, наче стабільна, або бар'єр збільшіть.
Взагалі купа всього може бути:
Датчик,
Струм ТХ завеликий,
Коеф. підсилення по максимуму.
В стані спокою, значить ловить перешкоди, спробуйте бар'єр підняти, мені помагало.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Dervich17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2017
Сообщения: 37


СообщениеДобавлено: Fri Apr 02, 2021 11:51:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добрый день, уважаемые форумчане. Заказал Квазар, не подскажете, как его проверить ("по быстрому") на работоспособность при получении ? Заранее благодарен за ответ. С уважением.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Razielle


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2018
Сообщения: 6922


СообщениеДобавлено: Fri Apr 02, 2021 21:29:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Як...
Ну хоча б на відклик.
На щось чисте, типу міді чи алюмінію. Має бути чистий однотон, якщо подвійний то котушка хреново зведена в підвальних умовах. А так то й не перевірите (хреновий екран вилізе боком по мокрій траві), бар'єр глянути, при 5-6 не має ловити глюки.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Dervich17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.09.2017
Сообщения: 37


СообщениеДобавлено: Sat Apr 03, 2021 12:45:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Razielle
Благодарю за внимание и понимание . К сожалению, пока не имею возможности поставить +, но по возможности, обязательно "отблагодарю" ). Всех Вам благ. С уважением.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  След.
Страница 27 из 28

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы