Монетник з тесоровских

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Tesoro
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
Shubbit


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2015
Сообщения: 170


СообщениеДобавлено: Sat Apr 30, 2016 18:19:02    Заголовок сообщения: Монетник з тесоровских Ответить с цитатой

Всім тесорщикам ку, у мене два питання, якщо допоможете буду дуже вдячний.
1. Вот думаю яка частота найбільш підходить для пошуку монеток, 10? 14?
17? По милочовці типу боратинок я так розумію тежонська частота буде в самий раз, а для всіх інших? Ну скажімо по розміру як 1 крейцер або 25 Укр копійок (напевно враховуючи що в основному монетки в землі лежать не плоскістю як в тестах, а як попало)?
2. Приглядувався до таких придставників тесоровського жанру як "сібола" і "вакуеро", думав в майбутньому спробувати, але надибав на такого звіра як "голден юмакс", підкажіть чому він не користується такою популярністю як його брати, в нього 4 тони, і можливасть виключити небажані цілі в середині шкали (правда не знаю як це реалізовано, чи можна виключити декілька цілей, чи можна задати ширину виключеня), то чому ж він не такий популярний?
ЗІ (найбільше беруть підозри виключення небажаних цілей, можна в ньому вирубити шрапнельку, чи гільзи, чи всеодно доведеться рицькати всьо підряд?)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Tesoro Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы