Мюнцкабінет.Концепція "Студії "Goliaf"".

На страницу Пред.  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Оформление экспозиций / коллекций
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+80
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Thu Jul 28, 2016 13:41:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

-Дякую,приємно це чути від побратима по цеху.Ручки- завод,якісна латунь.Дуууууже довго шукав. muzykaway@gmail.com -заходьте,поспілкуємось .З пов.-Goliaf
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
pirual


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.04.2009
Сообщения: 615


СообщениеДобавлено: Sat Jul 30, 2016 23:15:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

goliaf писал(а):
-Дякую,приємно це чути від побратима по цеху.Ручки- завод,якісна латунь.Дуууууже довго шукав. muzykaway@gmail.com -заходьте,поспілкуємось .З пов.-Goliaf


Спасибо! На емейл отписал.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Tue Oct 04, 2016 22:25:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Всім добра і миру . Раніше в темі писав,що мюнців буде багато.І-тишина... Аж ось випала нагода продовжити серію "пуделок"(коробок тобто,галицький діалект ). Вашій увазі два зразки.Перший-т.з."Римський"(або для колекціонерів "маломірних"монет-до 35мм)-не дивлячись на дивовижну вмістимість(+-1070монет)при досить малих габаритах(В240 Ш460 Г340мм)-відносно дешевий(в силу недорогих розхідних матеріалів:ясен("кузов"),осика(планшети)+покриття Датською олією:надійно,естетично +легкий "аромат" скіпідару .Другий екземпляр т.з."Універсальний "комбо"" -ні в теорії,ні в практиці -дешевим бути не може.Хто "в темі"-зрозуміє: робота для людей впертих,з відповідною тех.базою та й руки- бажано принаймі одну із двох-праву .В410 Ш580 Г320мм.10+кг.100% Масив груші .Масло.На дотик-шовк..Дивовижне дерево! Вже 15років періодично стикаюся з цією породою і кожен раз "кайфую" від результату: дерево "з характером",але варте затрачених зусиль! Отже -споглядайте.Дасть Бог- ще близько десятка до НР постануть перед Вашими очима ПС.-Хоч кажуть:"якщо хочеш насмішити Бога,-розкажи йому про свої плани".-Але сподіваємось на краще



DSCN9711.JPG
 Описание:
ВАРІАНТ №1
 Размер файла:  238.52 KB

DSCN9711.JPG



DSCN9716.JPG
 Описание:
 Размер файла:  232.25 KB

DSCN9716.JPG



DSCN9720.JPG
 Описание:
 Размер файла:  233.29 KB

DSCN9720.JPG



DSCN9719.JPG
 Описание:
 Размер файла:  246.48 KB

DSCN9719.JPG



DSCN9721.JPG
 Описание:
 Размер файла:  237.28 KB

DSCN9721.JPG



DSCN9729.JPG
 Описание:
Планшети з діам.ложементів 20мм.(червоне сукно)
 Размер файла:  246.68 KB

DSCN9729.JPG



DSCN9727.JPG
 Описание:
План-ти з діам.25мм.(для "великих" денаріїв і антонін-ів.(зелене сукно)
 Размер файла:  238.82 KB

DSCN9727.JPG



DSCN9724.JPG
 Описание:
 Размер файла:  232.34 KB

DSCN9724.JPG



DSCN9732.JPG
 Описание:
30мм.
 Размер файла:  233.06 KB

DSCN9732.JPG



DSCN9733.JPG
 Описание:
35мм.
 Размер файла:  235.49 KB

DSCN9733.JPG



DSCN9706.JPG
 Описание:
 Размер файла:  241.4 KB

DSCN9706.JPG



DSCN9734.JPG
 Описание:
Далі буде :)
 Размер файла:  246.5 KB

DSCN9734.JPG


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Темучин


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.12.2009
Сообщения: 5111


СообщениеДобавлено: Tue Oct 04, 2016 22:32:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

goliaf писал(а):
Масив груші .Масло.На дотик-шовк..Дивовижне дерево! Вже 15років періодично стикаюся з цією породою і кожен раз "кайфую" від результату:

Вітаю шановний goliaf , як завжди вражаете своїми витворами........
мені від діда колись в спадок дістався весь набір рубанків ... всі із груші... а йому вони від його батька дісталися...ще служать, хоч і використовую не часто...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Tue Oct 04, 2016 22:40:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Продовжимо



DSCN9736.JPG
 Описание:
 Размер файла:  217.94 KB

DSCN9736.JPG



DSCN9740.JPG
 Описание:
 Размер файла:  214.05 KB

DSCN9740.JPG



DSCN9714.JPG
 Описание:
 Размер файла:  241.3 KB

DSCN9714.JPG



DSCN9741.JPG
 Описание:
 Размер файла:  230.69 KB

DSCN9741.JPG



DSCN9704.JPG
 Описание:
 Размер файла:  245.17 KB

DSCN9704.JPG



DSCN9711.JPG
 Описание:
 Размер файла:  238.52 KB

DSCN9711.JPG



DSCN0044.JPG
 Описание:
Можливо Ви пам"ятаєте цей міні-мюнц із попередніх постів? Так от.Названий мною "з секретом"-даний кабінет(ик :)) зараз постане перед Вами в новому амплуа. Насолоджуйтеся :)))
 Размер файла:  212.89 KB

DSCN0044.JPG



DSCN9746.JPG
 Описание:
ВАРІАНТ №2 "Універсал "комбо""
 Размер файла:  233.89 KB

DSCN9746.JPG



DSCN9747.JPG
 Описание:
 Размер файла:  206.3 KB

DSCN9747.JPG



DSCN9750.JPG
 Описание:
 Размер файла:  239.16 KB

DSCN9750.JPG



DSCN9754.JPG
 Описание:
 Размер файла:  231.93 KB

DSCN9754.JPG



DSCN9753.JPG
 Описание:
 Размер файла:  238.69 KB

DSCN9753.JPG


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Tue Oct 04, 2016 22:51:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ще трохи картинок



DSCN9752.JPG
 Описание:
 Размер файла:  231.4 KB

DSCN9752.JPG



DSCN9755.JPG
 Описание:
 Размер файла:  229.23 KB

DSCN9755.JPG



DSCN9756.JPG
 Описание:
 Размер файла:  248.07 KB

DSCN9756.JPG



DSCN9760.JPG
 Описание:
 Размер файла:  239.19 KB

DSCN9760.JPG



DSCN9780.JPG
 Описание:
 Размер файла:  216.42 KB

DSCN9780.JPG



DSCN9757.JPG
 Описание:
 Размер файла:  214.16 KB

DSCN9757.JPG



DSCN9758.JPG
 Описание:
 Размер файла:  207.8 KB

DSCN9758.JPG



DSCN9759.JPG
 Описание:
 Размер файла:  218.5 KB

DSCN9759.JPG



DSCN9761.JPG
 Описание:
 Размер файла:  211.17 KB

DSCN9761.JPG



DSCN9763.JPG
 Описание:
 Размер файла:  209.03 KB

DSCN9763.JPG



DSCN9762.JPG
 Описание:
 Размер файла:  232.75 KB

DSCN9762.JPG



DSCN9764.JPG
 Описание:
2 планш.х25мм,5-30мм.
 Размер файла:  229.55 KB

DSCN9764.JPG


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Tue Oct 04, 2016 22:59:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

І на завершення



DSCN9770.JPG
 Описание:
6 планш.х35мм
 Размер файла:  241.03 KB

DSCN9770.JPG



DSCN9771.JPG
 Описание:
4планш.х40мм
 Размер файла:  234.19 KB

DSCN9771.JPG



DSCN9772.JPG
 Описание:
2шт.-х45мм.
 Размер файла:  244.43 KB

DSCN9772.JPG



DSCN9774.JPG
 Описание:
 Размер файла:  204.11 KB

DSCN9774.JPG



DSCN9777.JPG
 Описание:
 Размер файла:  224.93 KB

DSCN9777.JPG



DSCN9781.JPG
 Описание:
 Размер файла:  241.35 KB

DSCN9781.JPG



DSCN9780.JPG
 Описание:
 Размер файла:  216.42 KB

DSCN9780.JPG



DSCN9785.JPG
 Описание:
 Размер файла:  236.68 KB

DSCN9785.JPG


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Tue Oct 04, 2016 23:08:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Темучин писал(а):
мені від діда колись в спадок дістався весь набір рубанків ... всі із груші...

-Вітаю Вас ) .-Так:шерхебелі,зензубелі і тд і тп .-Маю весь асортимент,-Батьків спадок,а у нього-дідів .-І хоч я НЕ ВМІЮ ! толком ними користуватись(одним-двома із десятків за потреби,чисто символічно..)-але дорожу як скарбом! Хоч мої(де факто) і не з груші(граб,сапілі,ебен-прадід з емігрантів був)... Дякую за Вашу увагу і підтримку З пов.-Ігор.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
pirual


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.04.2009
Сообщения: 615


СообщениеДобавлено: Wed Oct 05, 2016 08:43:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Приветствую, goliaf,
всегда с интересом слежу за Вашей темой. Было бы замечательно, если бы Вы так же добавляли фотографии в процессе изготовления.
Новые работы, как всегда, на высоком уровне.
Относительно груши отмечу, что она по своим свойствам сравнима с дубом, а по плотности даже немного превосходит его.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Wed Oct 05, 2016 10:40:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

pirual писал(а):
Было бы замечательно, если бы Вы так же добавляли фотографии в процессе изготовления

-Вітаю,камраде .-Навзаєм: Ваші роботи теж викликають захоплення,-насамперед педантичністю і акуратністю. Щодо "процесуальних" фото-не бачу в цьому необхідності.Людині важлива якість-вона її отримує. А якщо виникнуть технологічні питання,-я обов"язково "розпишу" все в деталях.Хоч,-з досвіду,-деталі пересічному громадянину "по барабану",-лиш би річ відповідала вимогам і простояла в функціоналі років едак 100 .Для колег по цеху-все "розкажу і покажу" на пальцях,-столяр столяра зрозуміє.Та й об"єм фотоматеріалу був би просто необ"ємним:лише для виготовлення однієї планшетки виконується близько сотні механічних операцій(не мені Вам пояснювати...). А так-цех як цех(моя дитяча мрія,-батько викладав працю в школі і я "жив" у виробничих майстернях,мріючи що колись буду мати свої,-тільки ЩЕ БІЛЬШІ! ),-базове обладнання типу фуганків,рейсмусів,пильних,фрезерних,шліфув-х,токарних,стрічкопильних,пресово-ваймових приспосіблень і верстатів,+із 20 одиниць базового ручного інструменту. Та і зазначу:мюнци-це так,"для розваги",-змінити одну роботу іншою.-Основний профіль-сходи-забирає й весь основний час...) Я з тих людей,що одночасно розпочинають "сто робіт",але,як не дивно,-всі вони доводяться до логічного завершення.Запитуйте-відповім що цікаво,хоч Ваш столярний "левел" ще той!-як столяр-столяру
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
pirual


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.04.2009
Сообщения: 615


СообщениеДобавлено: Wed Oct 05, 2016 19:50:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Технологічних питань не маю, бо поки що все зрозуміло. Але в столярній справі один і той самий результат можна отримати різним інструментом та різними технологічними способами. У кожного майстра свої приладдя та свої особливості роботи. Це одне, а інше – взагалі цікаво просто спостерігати за процесом. Звісна річ, що не йдеться про відображення усіх операцій в буквальному сенсі (бо їх там тисячі), а лише кілька найбільш характерних.
Я, наприклад, не займаюсь литтям з бонзи чи латунні, бо не маю потреби, але з великою цікавістю спостерігаю за сусідньою темою, де хлопці описують процес лиття в домашніх умовах. І це навіть при тому, що не зацікавлений в придбанні їхніх виробив. Гадаю я не один такий допитливій на цьому форумі.

P.S. До речі, зі свого досвіду зауважу, що коли люди наочно бачать, як виготовляється мюнцкабінет та наскільки це кропітка робота, то питань «чому так дорого?» майже ні в кого не виникає.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Thu Oct 06, 2016 11:37:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю .-Згоден з Вами.Але особисто я утримаюсь від такого способу аргументації ціни: люблю працювати з людьми,яким моє фінішне концептуальне бачення "їхнього золотця" ну як мінімум важливіше питання коливання курсу долара .Це творча робота.Технологічні прийоми змінюються ситуативно(схожі моделі конструктивно можуть повторювати одна одну з точністю до навпаки..). Реально оцінюю своє Place in the Universe-місце у Всесвіті ,-і маніями(типу Величі) не страждаю ,-але як на мене-це просити Моне,чи Веласкеса демонструвати почерговість створення їхніх етюдів,мазок за мазком...Цікаво було б поспостерігати,-але втрачається деяка загадковість . І тоді здається,що тут все просто:береш пензель,фарби,"керівництво з експлуатації" в покрокових фото-і !!! -Не Моне! Шарм -в голові автора,простою механікою його не передати. Тут важливе комплексне бачення віртуального виробу ще до появи його навіть на папері чи моніторі.Я НІКОЛИ не роблю креслень для творчих робіт: все спонтанно. На рівні інтуїції. Тому пропонована Вами покроковість-ну ніби пригнічує творчість,чи що..Я так це сприймаю.Тому,-як писав вище,-будуть питання-поділюся.Але "право першої ночі"(до-фінішна демонстрація процесу в деталях)-таки залишу за собою.Нехай пробачать мені люди цю примху.Я не блогер і не колекціонер "лайків",-радше ремісник з творчим підходом,якого "розпирає" поділитися із людьми баченням своєї концепції. У стадії низького старту-ряд нових робіт(близько 10- ти,готовність 90%),-але їм бракує "родзинки",ідеї.Коли вона з"явиться-загадка навіть для мене.Отож-які в даному випадку можуть бути інформативні фото? Проте запевню: вони будуть "революційними" в оформленні,зручні у використанні ну і,само собою,-не за 3 копійки. .Муки творчості,так би мовити... Гадаю-позиція зрозуміла.Кожному-своє З пов.-Goliaf
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
pirual


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.04.2009
Сообщения: 615


СообщениеДобавлено: Thu Oct 06, 2016 13:35:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ваша позиция мне понятна.
Я изучал азы столярного дела на специализированном форуме Вудтулс, а там сложилась традиция, что все работы представляемые мастерами на всеобщее обозрение сопровождаются кратким обзором их изготовления. И это, как мне кажется, интересно и познавательно. Видимо под влиянием того форума и сформировался мой взгляд на затронутый вопрос. Поэтому выставляя свои работы я так же показываю процесс их изготовления. ...
Теперь вот засомневался, может и вправду стоит ограничиться демонстрацией только завершенных работ.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Thu Oct 06, 2016 17:37:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

pirual писал(а):
на специализированном форуме

pirual писал(а):
столярного дела

-Для спеціалізованих форумів-саме те!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Thu Oct 06, 2016 17:51:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

pirual писал(а):
Поэтому выставляя свои работы я так же показываю процесс их изготовления. ..

-Чесно: Ваш підхід мені особисто симпатичний.Реально цікаво спостерігати за КРОПІТКОЮ роботою МАЙСТРА в умовах (згідно з фото)-аматорської(за устроєм)майстерні.Тут є свій шарм! Інша справа-виробниче приміщення з важковаговим проф.обладнанням,-"казковість" губиться за гулом витяжних систем і надпотужних двигунів. -Розвиваючи своє хоббі(взагалі-то я за основним фахом-історик...)-намагався робити ставку на "потік".-Але "творчість" іноді бере гору над "конвеєром" З щирою повагою до Вас і Ваших робіт-Goliaf.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
pirual


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.04.2009
Сообщения: 615


СообщениеДобавлено: Thu Oct 06, 2016 19:35:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Майстерня в мене реально аматорська: близько 10 кв. м. (3 на 3 метри).
Іноді, щоб прогнати довгу дошку через рейсмус доводиться відчиняти двері і подавати з сусіднього приміщення.
Та взагалі, я і сам себе ще аматором вважаю.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Thu Oct 06, 2016 20:24:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

pirual писал(а):
Іноді, щоб прогнати довгу дошку через рейсмус доводиться відчиняти двері

-Маю ту ж проблему,-коли заготовка довша 5м.
pirual писал(а):
я і сам себе ще аматором вважаю

-Як аматор -аматору: скромність-сестра лаконічності(рос.краткость),яка в свою чергу-сестра... -ну Ви в курсі! За професійне аматорство
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Wed Nov 09, 2016 15:46:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю всіх присутніх. Хочу поділитися з Вами своїми спостереженнями щодо специфіки підходу людини до вибору "сховища" для своєї колекції.Отже,в процесі "кулуарних" (через мейл та телефонні розмови)бесід із людьми,які вже "виросли" із "шухлядно-коробково-альбомного" способу зберігання колекції монет і бачать практичну і естетичну перевагу мюнцкабінету як альтернативи вищепереліченому,-визріло декілька основоположних висновків(про людей -для яких слово "мюнцкабінет" не є новим в силу досвіду попереднього використання і відповідності рівня(вартісності)колекцій рівню "дорогої шкатулки" -зараз не говоримо).Перший із них(висновків) стосується як ,не дивно ,"безпечності" матеріалів. Часто людина ,котра хоче придбати "МК"(мюнцкаб-т) прагне здешевити виріб шляхом використання звичних (не цінних і декоративних)порід дерева.Люди(замовники) цілком згідні на дуб,ясен,бук і т.п.).-Як на мене-виправдано. Також як фактор здешевлення обговорюється покриття "МК" нейтральними оліями,-багатократне нанесення яких з проміжною поліровкою сильно здорожчує виріб. Тоді мова йде про аква- і акрилові лаки. Другий висновок-не всі люди ладні викласти доволі круглу суму навіть за найкращий,найбезпечніший,найуніверсальніший,найфункціональніший (-коротше-"най-най"...)"МК".І тому,при обговоренні моделей на базі моїх зразків,чи на базі ескізів замовника,основним критерієм,як правило виступає функціональнісь.естетичність і безпека(для дороговартісних колекцій) а також практичність,оригінальність і вмістимість для колекцій "аматорських",вартість яких умовно не перевищує тисячі умовних. Тут у мене підготований сюрприз для даного сектора колекціонерів(викладу незабаром),-"МК" на базі ДСП і фанери). Чесно-терпіти не можу працювати з ДСП,-вважаю це "аморальним" і неестетичним.але.... -Проаналізувавши засади облаштування побуту "своїх" замовників далеко недешевих сходів і"МК",виявив,що меблі із натурального дерева використовують лише 15-20% людей,з якими я мав у різний час справи(і по сходах,і по рамках,і по "МК").-Це далеко не бідні люди. А що говорити про пересічного громадянина?.. Меблі із ДСП і МДФ заполонили наші квадратні метри.Чи шкідливі вони для колекцій? -І одразу зустрічне питання:"А чи корисні вони для людей?". І що,в такому випадку,для Вас важливіше? І тут переходимо до третього висновку. Людина,яка розуміє цю банальність(збереження "копійок" важливіше від збереження себе рідного..) але таки не може ось так просто відмовити собі у "морально-естетичній сатисфакції" вибирає "серединку": "недомюнц" або дорога "некоробка".Чому використано приставку "недо" до слова мюнцкабінет? Просто: використано рядову деревину(дуб,ясен.черешню,бук тощо).Допускається використання дуже якісної-але-фанери. Допускається використання лаків.Допускається використання недороговартісної фурнітури.Допускається застилання ложементів іншими(не сукняними)тканинами.Допускається відсутність "дверей".Допускається відхід від класичного дизайну....- Ось так.-Що важливе для "іміджу" колекції "бувалого" колекціонера і описане вище як "най-най!"..),виявилося далеко не основним для пересічного колекціонера. В Британії є термін: ""Porshe" для бідних"(насамперед мається на увазі дві моделі цього бренду:"Карера" і"Бокстер"). Так от,"бідний" британець,якому не вистачає умовно 25тис.фунтів для покупки за умовно 65тис.фунтів "Порш Карера","перебивається" покупкою "Бохтера". Один завод,одна марка,відносно невелика різниця у швидкісно-якісних характеристиках(обидвох вистачить щоб вбитися,різниця в секундах ),-різниця у підході: "олігарх" не сяде у "Boxter",а пересічний громадянин не вважатиме обов"язковим докладати суму,що фактично дорівнює його річному бюджету,за "екстра понти".-Отож,НАЙГОЛОВНІШИЙ висновок: кожному своє !!! І не намагайтеся заперечити,-перевірено досвідом і вдячними замовниками у ВСІХ версіях: як найдорожчиих,-так і з приставкою "недо". -Тут основне завдання полягає у розумінні виробником (в дан. вип. мною..)бажань людини(замовника) і можливості якнайкраще реалізувати це бажання і задумку у якісну річ. Критерії цієї речі людина повинна визначити для себе самостійно в силу потреб та естетичних уподобань. Дякую що дочитали ці "умовиводи" до кінця,і,як вдячність за це( )-Вашій увазі два представники середньої цінової ланки мюнцкабінетів "із змінами",а саме:1)відсутні дверки,та потрапляння пилу мінімізоване як на мене вдалим рішенням-використання пластикових стійок для CD дисків забезпечує відносну герметичність,+цікавий дизайн.2)використано нецінні породи дерева(бук і черешня,вставки з цінного американського горіха) 3)корпус і планшети можуть бути із цільного,не різаного на ділянки масиву дерева,хоч можливі варіанти.Якість незмінна у б.-якому випадку 4)акриловий лак забезпечить ідеальне шовковисте покриття.5)вставки у ложементи комбіновані:або сукно.або меблеві тканини на вибір(є різниця у вартості).5) неординарний дизайн дя "МК"; у одній моделі-спроба універсалізації:планшети мають різі ДВОХСТОРОННІ ложементи 6)використано недорогу фурнітуру. Але погодьтеся: гарненькі .Приємного перегляду.З пов.-Goliaf



DSCN0254.JPG
 Описание:
 Размер файла:  242.72 KB

DSCN0254.JPG



DSCN0184.JPG
 Описание:
 Размер файла:  209.32 KB

DSCN0184.JPG



DSCN0182.JPG
 Описание:
варіант однієї сторони планшета
 Размер файла:  239.58 KB

DSCN0182.JPG



DSCN0203.JPG
 Описание:
Інша сторона із зразками матеріалу.Сукно
 Размер файла:  232.6 KB

DSCN0203.JPG



DSCN0187.JPG
 Описание:
 Размер файла:  237.29 KB

DSCN0187.JPG



DSCN0197.JPG
 Описание:
 Размер файла:  233.29 KB

DSCN0197.JPG



DSCN0191.JPG
 Описание:
 Размер файла:  242.51 KB

DSCN0191.JPG



DSCN0192.JPG
 Описание:
 Размер файла:  236.12 KB

DSCN0192.JPG



DSCN0213.JPG
 Описание:
 Размер файла:  237.24 KB

DSCN0213.JPG



DSCN0214.JPG
 Описание:
 Размер файла:  200.6 KB

DSCN0214.JPG



DSCN0216.JPG
 Описание:
 Размер файла:  215.33 KB

DSCN0216.JPG



DSCN0202.JPG
 Описание:
Діам ложем-ів 20,25,30,35мм
 Размер файла:  208.59 KB

DSCN0202.JPG


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Wed Nov 09, 2016 15:53:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ще варіант:



DSCN0223.JPG
 Описание:
 Размер файла:  213.88 KB

DSCN0223.JPG



DSCN0224.JPG
 Описание:
 Размер файла:  242.04 KB

DSCN0224.JPG



DSCN0248.JPG
 Описание:
 Размер файла:  207.4 KB

DSCN0248.JPG



DSCN0236.JPG
 Описание:
 Размер файла:  214.47 KB

DSCN0236.JPG



DSCN0235.JPG
 Описание:
 Размер файла:  216.33 KB

DSCN0235.JPG



DSCN0234.JPG
 Описание:
 Размер файла:  212.67 KB

DSCN0234.JPG



DSCN0222.JPG
 Описание:
 Размер файла:  199.05 KB

DSCN0222.JPG



DSCN0221.JPG
 Описание:
 Размер файла:  246.78 KB

DSCN0221.JPG



DSCN0220.JPG
 Описание:
 Размер файла:  237.15 KB

DSCN0220.JPG



DSCN0226.JPG
 Описание:
 Размер файла:  236.03 KB

DSCN0226.JPG



DSCN0241.JPG
 Описание:
 Размер файла:  204.47 KB

DSCN0241.JPG



DSCN0239.JPG
 Описание:
 Размер файла:  239.13 KB

DSCN0239.JPG


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Темучин


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.12.2009
Сообщения: 5111


СообщениеДобавлено: Wed Nov 09, 2016 15:57:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

goliaf писал(а):

DSCN0192.JPG

Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Оформление экспозиций / коллекций Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  След.
Страница 2 из 12

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы