"Студія Голіаф": "Всесвітня історія очима колекціонера"

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Оформление экспозиций / коллекций
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+6
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Mon Oct 17, 2016 22:47:59    Заголовок сообщения: "Студія Голіаф": "Всесвітня історія очима колекціонера" Ответить с цитатой

Слава Україні! Вітаю товариство . Вирішив відділити "просо від полови", створивши нову ,вужче профільовану тему щодо оформлення експозицій і колекцій (хто цікавився тематикою Київської Русі і оформлення колекцій монет-можливо пам"ятає роботи моєї студії із теми http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=1382276 і http://forum.violity.com/viewtopic.php?t=1556994 ).Щоб "не засмічувати" їх віддаленими від тем роботами,а також з метою швидшого орієнтування у цікавому для людей напрямку ,власне, і створена дана тема. Фантазій і планів-вагон(і два причіпи...),дав би Бог здоров"я їх реалізувати. Роботи виставлятимуться у вигляді лотів аукціону.Якщо Ви маєте якісь особливі побажання для своїх колекцій- прошу : muzykaway равлик gmail.com Гадаю стиль і втілена у роботах уява припадуть Вам до душі. З повагою до всіх добрих людей



DSCN9354.JPG
 Описание:
Спочатку було слово....(ескіз тобто).Дана робота виготовлялася на замовлення і право показу люб"язно надано власником.-Це прАвило.
 Размер файла:  245.3 KB

DSCN9354.JPG



DSCN9372.JPG
 Описание:
 Размер файла:  238.61 KB

DSCN9372.JPG



DSCN9492.JPG
 Описание:
І ось що ми маємо в результаті :)
 Размер файла:  209.54 KB

DSCN9492.JPG



DSCN9501.JPG
 Описание:
 Размер файла:  220.3 KB

DSCN9501.JPG



DSCN9498.JPG
 Описание:
 Размер файла:  215.77 KB

DSCN9498.JPG



DSCN9488.JPG
 Описание:
 Размер файла:  208.9 KB

DSCN9488.JPG



DSCN9497.JPG
 Описание:
 Размер файла:  209.28 KB

DSCN9497.JPG


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Mon Oct 17, 2016 23:09:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Поява ще однієї роботи "спровокована" дописом на мій мейл одного поважного форумлянина(буде мати бажання-озветься власною персоною,п.Іване- ).-Спільними зусиллями світ побачила ось ця експозиційна рама,"заточена" під конкретний період світової історії і місця Австрії у ній.



DSCN0005.JPG
 Описание:
Спочату була матриця....-із дерева(ясен)
 Размер файла:  215.6 KB

DSCN0005.JPG



DSCN0006.JPG
 Описание:
_загрунтована-залакована вона стала основою (для більш масового тиражу) "матриці" із поліефірної смоли(смол),розфарбовану версію якої Ви вже й побачите на наступних світлинах. ПС.-Та ж процедура спіткала і "вояків",-от тільки на рамі в
 Размер файла:  218.96 KB

DSCN0006.JPG



DSCN0007.JPG
 Описание:
 Размер файла:  206.19 KB

DSCN0007.JPG



DSCN0004.JPG
 Описание:
 Размер файла:  205.96 KB

DSCN0004.JPG



DSCN0003.JPG
 Описание:
 Размер файла:  243.87 KB

DSCN0003.JPG



DSCN9990.JPG
 Описание:
 Размер файла:  246.69 KB

DSCN9990.JPG



DSCN9994.JPG
 Описание:
 Размер файла:  200.86 KB

DSCN9994.JPG



DSCN9993.JPG
 Описание:
 Размер файла:  218.31 KB

DSCN9993.JPG



DSCN9995.JPG
 Описание:
 Размер файла:  210.9 KB

DSCN9995.JPG



DSCN9998.JPG
 Описание:
 Размер файла:  238.98 KB

DSCN9998.JPG



DSCN9987.JPG
 Описание:
 Размер файла:  208.38 KB

DSCN9987.JPG


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Mon Oct 17, 2016 23:23:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

goliaf писал(а):
DSCN0005.JPG
Описание:
Спочату була матриця....-із дерева

goliaf писал(а):
_загрунтована-залакована вона стала основою (для більш масового тиражу) "матриці" із поліефірної смоли

-Це уточнення подано для розуміння складності процесу,-оскільки жодна "шайтан-машина"(типу ЧПУ чи CNC-router) не причетна до створення даних робіт.Виключно людські руки... І наслідування (при потребі)-занадто кропітке(та й фінансово обтяжене не слабо..)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
T-4


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.10.2011
Сообщения: 210


СообщениеДобавлено: Tue Oct 18, 2016 12:08:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Произведение искусства.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
pirual


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.04.2009
Сообщения: 615


СообщениеДобавлено: Thu Oct 20, 2016 13:37:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Фантастика!
Как говорится - "снимаю шляпу".
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
denar75


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.10.2016
Сообщения: 11


СообщениеДобавлено: Sun Nov 20, 2016 00:46:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

день добрий.що можете запропонувати по Траяну Децію оформленню кабінету?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Sun Nov 20, 2016 14:20:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

denar75
Вітаю. -Все ,бодай бурштинову кімнату в стилі епохи Деція .-Жарт з великою долею істини . Прошу конкретизувати питання на muzykaway@gmail.com .-Особа непересічна,"зачепитися" можна за будь що,-так що без конкретики каші не зваримо. Визачайтеся з лейтмотивом кабінету(до речі:мова про кабінет як робоче приміщення,чи "мюнцкабінет"? -Перший варіант цікавіший ).До зв"язку у приватній обстановці.З пов.-Ігор
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ermol_ap


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.05.2006
Сообщения: 2166


СообщениеДобавлено: Mon Nov 21, 2016 09:44:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ув. продавец!
http://auction.violity.com/31114111-limes-trayana-nevibaglivij-myuckabinet
в лоте "Лімес Траяна +невибагливий мюцкабінет" сделали cancel - отчего это вдруг???
В условиях лота такого не было указано!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Mon Nov 21, 2016 13:27:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ermol_ap
-Вітаю.Не зовсім розумію суті питання...
ermol_ap писал(а):
в лоте "Лімес Траяна +невибагливий мюцкабінет" сделали cancel - отчего это вдруг???

-це питання не до мене,-я нічого не з"кансел"ьовував.Якщо Ви по резерв-тоді "таки да",-він був присутнім,-на рівні мінімальної собівартості виробу.Я можу зрозуміти людей,які хочуть купити річ дуже(навіть дууууже)дешево.Це природно.І якщо є така можливість-який українець в такій ситуації не відчуває себе євреєм? чи індусом(прошу без звинувачень у нац.нетерпимості: -ну є в людей така "жилка"!,-тут нічого не вдієш),-з власного досвіду знаю їх "національну"особливість торгуватися .Але..-Кооператив "Щедрість" сьогодні не в тренді,-ні фізично,ані морально я не намірений працювати в збиток.Тим паче-роботи штучні,дрібносерійні,ручної роботи.Так що окрім відшкодованої собівартості цілком справедливо з мого боку розраховувати додатково на профіт,-Ви не заперечуєте?
ermol_ap писал(а):
В условиях лота такого не было указано!

-Я не розумію,що я повинен був вказати,щоб відповісти на дане питання.Тим паче.що Ви.наскільки бачу,навіть не робили спроби зробити крайню ставку . Задля "морального примирення" пропоную Вам завітати до мене через пошту і стати власником якщо не ексклюзивного,-то бодай "персоніфікованого" (під Вашу колекцію)мюнцкабінету .-З пов.-Голіаф.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ermol_ap


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.05.2006
Сообщения: 2166


СообщениеДобавлено: Tue Nov 22, 2016 17:58:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю щиро Вас, goliaf.
Ну що ви... - ніякого "морального примирення" мені від вас не потрібно.
Просто якость на форумі треба чітко вказувати кінцеву ставку.

Якщо вона (кінцева ціна) й була вказана вами - та я її не побачив - то тоді ну вибачте мене .... бо я такій ж як і ви з "національною"особливістю....Мабуть пороблено!

Тож мабуть вкажіть тоді поштову скриньку вашого Кооперативу "Щедрість", будь ласка. Може ще й стану власником такого ексклюзивного майна!
Сподіваюсь на відповідь (смайли ліпити не буду).
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Tue Nov 22, 2016 20:52:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ermol_ap
ermol_ap писал(а):
Просто якость на форумі треба чітко вказувати кінцеву ставку.

-Тут треба до адміністрації,-щоб закріпила дане положення в "правилах проведення торгів",я щось знову "туплю" з розумінням Вашої претензії,Ви вже вибачайте...
ermol_ap писал(а):
я такій ж як і ви з "національною"особливістю....Мабуть пороблено!

-От тут розумію і погоджуся однозначно!
ermol_ap писал(а):
вкажіть тоді поштову скриньку вашого Кооперативу "Щедрість"

-Якщо Ви уважно читали-кооперація"Щедрість" зараз не в тренді(ну не популярна і все!),-довелося перейменувати на "Практичність",-синонімом назви якої є "Студія Goliaf" .А Щодо адреси-подивіться б.-ласка в першому пості даної теми ,-там повинна бути.Буду направду радий ,коли й Ви " станете власником такого ексклюзивного майна". З пов.-Ігор.ПС.-Із задоволенням "вліплю" смайл!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ermol_ap


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.05.2006
Сообщения: 2166


СообщениеДобавлено: Wed Nov 23, 2016 13:20:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
капєйка


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.02.2012
Сообщения: 1153


СообщениеДобавлено: Thu Feb 16, 2017 01:08:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброї ночі шановний goliaf
Як би не безсониця так і б не побачив дану красу яку Ви зробили
Давно не переглядав ваші роботи....а тут просто шедевр можна так назвати.Золоті в Вас руки.
Даже боюся спитатися чи дана красота ще є?
З повагою
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Thu Feb 16, 2017 17:41:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

капєйка
Вітаю,п.Іване . Дякую за похвалу,-приємно.Абсолютно ніяких проблем немає виготовити новий "шедевр"(заготовки в наяності). Тиждень часу-і рамка Ваша . Питання лише купівельної спроможності,рамка не дешева(особливо із гербом ручної(!) роботи з дерева...) -Пошта у Вас повинна бути,та я нагадаю: muzykaway@gmail.com Пишіть,-радий був Вас "почути"! З пов.-Ігор
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
vklim


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.03.2019
Сообщения: 1


СообщениеДобавлено: Thu Mar 14, 2019 23:22:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Еще раз доброй ночи! Я не знаю сюда я зашел по ссылке или нет. Мы с Вами переписывались об изготовлении мюнцкабинета для монет большей вместимости чем был представлен Вами на аукционе. Вы сказали что у Вас есть 11 планшетов для изготвления. Скажите ориентировочную стоимость данного изделия на 11 планшетов такого дизайна как на аукционе и срок изготовления. Спасибо. Жду ответ. Владислав.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Thu Mar 14, 2019 23:38:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю Вас.Тема щодо,власне, мюнцкабінетів- поруч .Питання персоналізованих ( під замовника) кабінетів через мейл : studio.goliaf@gmail.com З пов.- Goliaf.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Оформление экспозиций / коллекций Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы