Коли прилад не хоче бути проданим,-він починає "чудити" :)

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+24
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Tue Dec 08, 2020 23:46:50    Заголовок сообщения: Коли прилад не хоче бути проданим,-він починає "чудити" :) Ответить с цитатой

Хай,залежні! Кілька місяців тому вирішив потроху "збиватися з теми",-хребет тріщить,часу критично бракує,ще й цей корона-депресняк цілий рік.. Було вирішено: п"ять виходів без більш -менш гідного хабарку,-прибор на торги,хребет-на пічку. Але,як іноді машина перед візитом до механіка,-ніби й не "кашляла" вчора,-знову бодрячком!-а від"їдеш за браму,знову каруселі починаються.. Так і з моїм приладом: не було-не було,аж поки не навис над ним ярлик "новий лот" на торгах,-і розморозився мій трудяга Explorer>-що не день,то "огурчик" . Прикольно.
На фото-хроніка останніх трьох виїздів,що врятували мій детектор(дякую,друже ),і принесли його власнику(мені,рідному) приємні хвилини і,не знаю радіти чи ні,-"ще одне Різдво в окопах",як говорив малий Каллкін в "Сам вдома",-тобто я ще з Вами, камради .
Кожен з виїздів мав свою родзинку,як по сценарію )). Особливо якщо врахувати факт пошуку на городці,на якому декілька разів за цей сезон не був хіба лінивий.Вже й "на спокій" дали,-всі знову чекають "великої оранки"!- Коротше,-не буду більше томити вуха,-все на фото. А на вагах-"таки да",-"правильне" колечко-накосник не то ЧК,не то КР,-менше з тим,-проба 900+ підтверджена )). Тема хрестів-не моя,просто люблю "бродити" по Русі,-тому вони автоматично потрапляють на аук,-кому цікаво-тут: https://goliaf.violity.auction/item . Це,фактично, матеріал крайніх п"яти виїздів.За винятком одного-двох предметів. Так і копаємо )).Соррі за мізер фотоматеріалу,-зимно,зараза! Зайвий раз впадло телефон діставати!
Навздогін польський анекдот в тему:
Син ведмедик питає мами:
Мамо,-єстем бяле медвядко,чи панда медвядко?
-Єстесь докладнє бяле медвядко!
Втеди,курва, чему так зімно!!!

Нехай модератори не гніваються за польський синонім нашому "бляха-муха",-без колориту не так зучить

Всім добра,здоров"я,миру і пива в Москві по 15 гривень!



DSCN8765.JPG
 Описание:
 Размер файла:  227.51 KB

DSCN8765.JPG



DSCN8196.JPG
 Описание:
 Размер файла:  251.95 KB

DSCN8196.JPG



DSCN6840.JPG
 Описание:
 Размер файла:  214.55 KB

DSCN6840.JPG



DSCN6734.JPG
 Описание:
 Размер файла:  241.79 KB

DSCN6734.JPG



DSCN6736.JPG
 Описание:
 Размер файла:  247.37 KB

DSCN6736.JPG



DSCN6598.JPG
 Описание:
 Размер файла:  236.71 KB

DSCN6598.JPG



DSCN6714.JPG
 Описание:
 Размер файла:  239.17 KB

DSCN6714.JPG



DSCN6738.JPG
 Описание:
 Размер файла:  246.1 KB

DSCN6738.JPG



DSCN6670 - копия.JPG
 Описание:
 Размер файла:  244.02 KB

DSCN6670 - копия.JPG



DSCN6742.JPG
 Описание:
 Размер файла:  217.3 KB

DSCN6742.JPG



DSCN6745.JPG
 Описание:
 Размер файла:  212.36 KB

DSCN6745.JPG



DSCN6741.JPG
 Описание:
 Размер файла:  248.67 KB

DSCN6741.JPG


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
VANDER_ZT


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.02.2013
Сообщения: 773


СообщениеДобавлено: Wed Dec 09, 2020 00:13:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю, чудовий коп, гарні знахідки! Приємно коли все сприяє улюбленій справі! Так тримати! Пиво я люблю, вважаю що ще треба скинути ціну
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Алекс777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.01.2013
Сообщения: 2648


СообщениеДобавлено: Wed Dec 09, 2020 07:18:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

goliaf
За звіт та знахідки,які піднімають настрій(адреналін),+1 до карми!
Подивився лоти-чудові хрестики на Тернопольщині знаходяться,до наших країв такі пошти не доходили ,а Вам-нехай ще повезе!
Копаю десять років,але і в думках не було продати прибор,навіть коли був весняний карантин,а мені 67 років-то по двору ходив і свої сотки огороду вже мабуть п"ятий раз продзвонив ,ще й перстенька видзвонив від Совєтів:
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
друг ромео


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.04.2009
Сообщения: 58026


СообщениеДобавлено: Wed Dec 09, 2020 09:12:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

goliaf знахідкі нормальні,та й капелюх у вас прикольний))))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Makmurdo


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.05.2015
Сообщения: 278


СообщениеДобавлено: Wed Dec 09, 2020 10:10:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Зазвичай після таких знахідок крім врятованого приладу і хребет перестає на певний час тріщати
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
КАПІТАН ZELENY


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 04.06.2010
Сообщения: 3119


СообщениеДобавлено: Wed Dec 09, 2020 19:28:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю! goliaf, знахідки чудові. З прибором не розлучайтеся. В нагоді стане. Он шапочка і навушники Вам личать. І скажіть своєму товаришеві, тому що в помаранчевих рукавичках, щоб крім шапки надягав Вам светрик або кожушок. А то хребет незахищений від холоду - годі й жалітися
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Євгеній


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.08.2011
Сообщения: 1188


СообщениеДобавлено: Wed Dec 09, 2020 20:20:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Чудові знахідки! Вітаю!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ГРОМИЛА


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.10.2012
Сообщения: 6265


СообщениеДобавлено: Thu Dec 10, 2020 19:04:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Прибору+1. Он еще Вам послужит.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goliaf


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.09.2014
Сообщения: 1669


СообщениеДобавлено: Sun Dec 13, 2020 15:01:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

VANDER_ZT
Алекс777
друг ромео
Makmurdo
КАПІТАН ZELENY
Євгеній
ГРОМИЛА
Дякую,камради,за візит
Направду,уявити себе без пошуків- доволі важко. Будучи азартною людиною,сам момент досліджень кожен раз розглядаю як певний квест,ніколи не ставлячи за ідею факт збагачення за рахунок копу. Прекрасна нагода вигуляти себе і свого спаніеля.А знахідки...Поперло- відмінно! Не поперло-,тепер вже знаю що робити в таких ипадках,- пригрозити приладу продажем- і пруха знову буде на вашому боці! Шкода тільки,що в околицях Тернополя денариків вже майже не видно.. Слава Богу- київщина ще тішить. А в наших реаліях перебір харчами- моветон. Сприймаю світ таким, як він є. І цілком адекватно оцінюю свої можливості,і можливості свого приладу . Нехай фартить тому,хто прикладає до цього зусилля !
Всіх благ
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Vitaliy11


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 21.05.2015
Сообщения: 984


СообщениеДобавлено: Fri Dec 18, 2020 23:17:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Клас! Хороші знахідки та чудовий звіт
Успіхів Вам надалі
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы