XP Deus або Minelab E-Trac

На страницу 1, 2, 3  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы XP
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+2
hondajj


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 07.07.2013
Сообщения: 150


СообщениеДобавлено: Sun Feb 25, 2018 19:45:30    Заголовок сообщения: XP Deus або Minelab E-Trac Ответить с цитатой

доброго часу, всім знаючим людям.
порадьте будь ласка що вибрати XP Deus або Minelab E-Trac, чи зможу розібратись , на скільки відрізняються дані апарати, а також чи варто брати з рук. Наперед всім дякую
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
hondajj


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 07.07.2013
Сообщения: 150


СообщениеДобавлено: Sun Feb 25, 2018 19:53:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

так уточню XP DEUS 3428 RC
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
hondajj


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 07.07.2013
Сообщения: 150


СообщениеДобавлено: Sun Feb 25, 2018 19:54:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

чи можливо порадите щось інше за ці гроші...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Konstantin2


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.01.2016
Сообщения: 257


СообщениеДобавлено: Sun Feb 25, 2018 20:23:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

з рук можна брати на свою совіть при умові якщо є ДАС гаратнійка, якщо інша то не беріть.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Dodo


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.12.2010
Сообщения: 343


СообщениеДобавлено: Sun Feb 25, 2018 20:36:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Що шукати збираетесь?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
hondajj


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 07.07.2013
Сообщения: 150


СообщениеДобавлено: Mon Feb 26, 2018 08:29:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

шукати збираюсь (черняхи, польша, царизм)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
HIRURG94


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.03.2016
Сообщения: 34


СообщениеДобавлено: Tue Jun 05, 2018 09:34:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

100% деус. Як власник божественного кажу. Трак програє за всіма параметрами
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
алтаяр


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.12.2010
Сообщения: 1233


СообщениеДобавлено: Tue Jun 05, 2018 14:33:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

HIRURG94 писал(а):
100% деус. Як власник божественного кажу. Трак програє за всіма параметрами
А Вас трак був? Один недолік де він програє, це по вазі, а по остальном деус і близько не стояв
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ворон


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.05.2010
Сообщения: 4132


СообщениеДобавлено: Tue Jun 05, 2018 17:02:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

алтаяр
Для чого писати єрунду?Ви навчіться користуватись деусом,а потім пишіть.І не вводьте в оману людей.Всі плюси перечислювати не буду,але пару назву-деус універсальний(можна підстроїти,як хочеш),бездротовий,металопластика ЧК-КР його,замусорені місця також його.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Renegade


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.04.2012
Сообщения: 1365


СообщениеДобавлено: Tue Jun 05, 2018 20:01:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я до Трактора ставлюся поважно. Кілька разів був свідком, як досвідчений оператор Трака "робить" деусоводів (враховуючи мене). Особливо по дєнарам і взагалі по монетах. Знаю пошуковця, який дуже вдало збирає Траком металопластику КР (на жаль, не пам'ятаю назву його котушки). До речі, котушок до Трака випускають чимало. Головна фіча Трака (як і Стікса Зозо) - пошук одночасно на широкому діапазоні частот. Чому ХР не реалізує таку можливість в Деусі не розумію, гадаю що зробити таку програму не складно.
Чому особисто я обрав Деус і вже шість років не бачу йому альтернативи - загальна вага і розміри, відсутність дротів, вбудовані акумулятори, можливість налаштувати прилад під будь-яку конкретну задачу. При цьому глибина пошуку Деуса навіть на стандартних програмах дуже велика. Але за рахунок невдало обраної стратегії пошуку часто програю іншим камрадам. Тобто, налаштував прилад на пошук дрібної металопластики - а оранка видала дорогоцінний крупняк; або зробив ставку на швидке обстеження великою площі, а хлопці зосередились на хатках і мали щастя... В цьому плані Трактор гребе усе підряд: дрібна луска (чешуйки) та царські мідяки, скіфські наки та кельти... Тобто, Деус універсальний за потреби налаштувати прилад під конкретну ціль та задачу. А Трак універсальний тому, що не зосереджений під конкретну ціль (є кілька можливостей налаштувати прилад конкретніше, але не в такому широкому діапазоні як в Деусі).
Підсумовуючи, скажу що розумом зробити вибір між цими приладами важко. Скорше на рівні душевних симпатій
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
алтаяр


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.12.2010
Сообщения: 1233


СообщениеДобавлено: Tue Jun 05, 2018 21:22:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ворон
А Вас тоже був трак? В бездротовості це сила? Це більшь тіпа навороти, 1 подивіться прродаж трака по ціні, і найдіть де трак дешевше за деус? А що в обману водить ну бере він денарій на 20см а може і не взять! Він не глибокий, трак бере по глибині перепровіряли і не раз, по чк і кр вале так що семечку половину наконечника почти з денаревой глибини достає, на мусоркі. А ще я знаю і рядом був що асечніки з великим рульом вставляли деусоводов по монетам і денарям, в аськи недолік один багато копать треба і там по статистикі вони підняли кладів. А тому що деус коли до кучі зложині монети показує віг нащо і деусоводи їх просто ігнорують. В деусі щось наклацав, уже чогось не баче, а потом іде поголовний продаж приборів, да він хорош прибор но не глибший за трак. Те що деус у мене пару днів ну і що, озвучка го....но, ще таку пошукать треба, нема в настройках нічого заумнячного, менше читаеш форум, а більше сам налаштовуеш прилад по своїх тестах. Що вньом я побачив вирезка грунта, так в тругих приборах це не треба робити в них глючності немає, там проблеми з відстройки грунта теж немає. Це я навів пару недоліків деуса.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
алтаяр


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.12.2010
Сообщения: 1233


СообщениеДобавлено: Tue Jun 05, 2018 21:36:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Renegade
Я з вами згідний по універсальність, комфорт, хочешь построїть , а тут бац з грунтом не в порядку тіпа для деуса( сьгодні показники від 62 до 85 ) і шо робить? ставитть в автомат так тоді глибина падає, а в цей момент асечник пішов, гмп, пішов, трак пішов ітд. а я вже думаю щас підуть пропуски бо грунт не такий, а ще главне треба все попробувать, я взяв дусю бо вона легка при грижах спиних не скаждим прибором погуляєш.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Renegade


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.04.2012
Сообщения: 1365


СообщениеДобавлено: Tue Jun 05, 2018 21:54:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

алтаяр писал(а):
при грижах спиних не скаждим прибором погуляєш.

Така сама фігня
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Kent


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.02.2010
Сообщения: 676


СообщениеДобавлено: Tue Jun 05, 2018 22:06:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[quote="Renegade"]Я до Трактора ставлюся поважно. [/quote

Вітаю. Вставлю і свої "5 копійок". До Деуса 4 роки був (вірніше він і зараз є) Трактор. По пошуковим здібностям влаштовував повністю. Основне, що не влаштовувало, це: 1. привязаність наушниками до прибору; 2. вага, яка чим далі, тим більше дошкуляла аж до болі в локтьовому суглобі; 3. "сліпота" на замусорених територіях. З десом всі ці проблеми одразу відпали. Але, але, але... Прийшлось постійно щось крутити, як не БГ, то інші параметри, робити вибір чи по верхах збирати, чи чи вглиб заглядувати. Звісно знахідки є, і досить непогані проскакують, проте відчуття що чогось, але всетаки не вистачає присутнє. В основному хожу по останкам ЧК та КР. По КР, особливо на хатинках, Деус звісно на висоті, по ЧК, особливо по динаріям, програє. Ну і як на мене не "дружить" Деус, з металопластикою з оловянки. Ловив себе на цій думці ще років 3-4 назад. В останній час трохи "грався" з іншим прибором МЛ, почали вискакувати знахідки з оловянки, де Деус мовчав.(Я не кажу, що зовсім не бачить, просто значно менше). Все це моє власне ІМХО, тому прохання не виводити "жовтокарточника" на ємоціїї.
P.S. Коли б хтось, поєднав би всі + Трака з + Деуса, для мене напевне був би ідеал.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Segoro


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.01.2014
Сообщения: 370


СообщениеДобавлено: Tue Jun 05, 2018 22:59:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Тільки деус біла 9 прош 4,1 , та косете чишуйки ,півтораки , крейцера Леопольда на ура, випробував по вибитих козацьких хатах у лісі .там не було тільки грейдора
Та по скіфах, чк та пк клас .
Велика катушка то хвігня особливо на пятнах хатів одна катафонія .
Трактористи вибачте та сліпне трактор на пятнах та затянутий .
По царю не підскажу не ходжу .
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
S1ava68


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.10.2014
Сообщения: 2090


СообщениеДобавлено: Tue Jun 05, 2018 23:30:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

У деуса, есть одно очень важное преимущество, которое ложит ЛЮБОЙ прибор, это скорость отклика, причем регулируемая.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Segoro


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.01.2014
Сообщения: 370


СообщениеДобавлено: Tue Jun 05, 2018 23:49:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Да дуся пылесос
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ворон


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.05.2010
Сообщения: 4132


СообщениеДобавлено: Wed Jun 06, 2018 13:06:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[quote="S1ava68"]У деуса, есть одно очень важное преимущество, которое ложит ЛЮБОЙ прибор, это скорость отклика, причем регулируемая.І вага,бо зараз з грижею кожен другий.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
HIRURG94


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.03.2016
Сообщения: 34


СообщениеДобавлено: Fri Jun 08, 2018 09:43:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

По глибині деус навіть не тягається з траком. Розділення цілей -нема рівних, легший, акумулятори. Нема про що говорити. Треба вміти користуватися деусом просто. Заводські настройки не годяться, треба свої робити. До того ж деус дуже "гнучкий".
http://md-arena.com/kak-xp-deus-porval-po-glubine-minelab-ctx-3030-video/
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


HIRURG94


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.03.2016
Сообщения: 34


СообщениеДобавлено: Fri Jun 08, 2018 09:48:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А багаточастотність трака - міф. Бо, якщо вірити, 100кГц- трак має золотий пісок збирати
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы XP Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2, 3  След.
Страница 1 из 3

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы