Задумався змінити катушку до 4-ї маски

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
mk1205


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.03.2006
Сообщения: 1508


СообщениеДобавлено: Tue Oct 02, 2018 13:02:02    Заголовок сообщения: Задумався змінити катушку до 4-ї маски Ответить с цитатой

З прибором був паук, не сподобався взяв Марс діскавері, рік відбігав на двухчастотнику притензій не маю, але вирішив ще щось спробувати, розглядаю два варіанти... Марс тайгер, або винищувач може хтось ще запропонує яку модель едине що розглядаю катушку до 12 дюймів. Поділіться враженнями від використання Марс тайгер та винищувача, можливо хтось користувався разом з ціми катушками і Марс діскавнрі (цікавить порівняння)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
G@S


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.06.2010
Сообщения: 908


СообщениеДобавлено: Wed Oct 03, 2018 05:55:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

mk1205, ходжу з павуком, хотів би попробувати діскавері, підкажіть як вам дана катушка по стабільності?
Чи не пливе нв полі як павук?
З вашого досвіду.
Дякую.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
mk1205


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.03.2006
Сообщения: 1508


СообщениеДобавлено: Wed Oct 03, 2018 07:08:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

З причини не стабільності паука я і змінив катушку зразу після купівлі прибора. По Діскавері , що можу сказати:
Катушка стабільна
На замусорених сильно участках безперспективна, але в мене ж снайперка
Розділення по металам гарне
Визначення розташування цілі хромає, тому іноді котлован по розміру катушки копаєш, а коли і все нормально.
По відлаштуванню від землі не завжли вдаєтьмя відстроїтись в повну тишину, іноді виключно до рівнотонового відклику, але на ями не реагує, ложняки відсутні. Це напевно особливість тяжких грунтів.
На траву, росу і т.д. не реагує при правильному балансі грунту.
На ЛЕП реагує лікується переходом на 8 частоту або чуйкою.
На телефрн, бремок синналіщації оеагує, тому телефон або залишаю в машині або відключаю мобільний інтернет. Машину закриваю з ключа))))
Ну ось десь так зараз напевно тему побачить Саня Т розкаже ще щось, по катушці. В нього було чи е золоте руно, а воно раніше комплектувалось якраз Дискавері.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ravel


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.05.2011
Сообщения: 382


СообщениеДобавлено: Fri Oct 05, 2018 09:31:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Нещодавно NEL почали випускати котушки до Маски:
http://nel-coils.com/index.php/ru/novosti/2042-katushki-nel-dlya-metallodetektorov-golden-mask
Чекаємо на відгуки.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
mk1205


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.03.2006
Сообщения: 1508


СообщениеДобавлено: Fri Oct 05, 2018 09:55:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А при чому нел до моєї теми, я розумію, що їх треба просувати... але зробіть окрему тему
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ravel


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.05.2011
Сообщения: 382


СообщениеДобавлено: Fri Oct 05, 2018 12:01:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

mk1205 писал(а):
А при чому нел до моєї теми, я розумію, що їх треба просувати... але зробіть окрему тему


"змінити катушку до 4-ї маски". Чи я щось не правильно зрозумів?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


mk1205


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.03.2006
Сообщения: 1508


СообщениеДобавлено: Fri Oct 05, 2018 17:37:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

То може замість реклами розповісте про них, як вони в роботі.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы