Про шо повідав Хор.

На страницу 1, 2  След.  
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:-21
ffgg


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.11.2016
Сообщения: 420


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 17:36:00    Заголовок сообщения: Про шо повідав Хор. Ответить с цитатой

Ой, а чи бачили ви червону акацію та синіх джмелів?

Вітаю.шановне товариство! Пани,паничі та панянки лише добродіїв та тверезодумаючих доброзичливців!
Нещодавно ми з камрадом підняли таку штуку. Початку сильно нервував.Колт виявився з «брачком».Верхня частина була "необроблена".Виріб дратував мене асиметрією.Я вже хотів був взяти напилка і навести лад, виправити нерівності,усунути «недороб».
Але від ліні і відсутності напилку взяв лупу- і відкрилося невідоме...

Десь на Купала,завдяки камрадам та Віоліті мною було відкрито і повернуто образ давньоукраїнського( і не тільки) Бога Хора.
Перед цим я погубив 4 л крові та свідомість після вириву зубу.(Заміна крові-?)
Не знаю пов*язане це,чи ні.Кров ішла цілий день.Разом з нею виходили якісь бурдючки,схожі на уривки кішок.Перші вчіпилися в роті,як присоски,не міг відірвати.Язик здавався роздвоєним.За відчуттям,як вата,просякнута кров*ю.Разом виходила якась павутина,яка миттєво чіплялася і обплутувала рота.Я її відривав і відривав,а вона обблутувала і обплутувала.Я боровся ,як той Лаокон.Потім їхня сила спадала і надвечір воно просто виходила з кров*ю.Кілька таких бурдючків я виловив і посадовив у стакан з водою.Вони під тонкою плівкою,міняючі форму свою,стали поволі випускати кров і здуватися.Всьго їх було літра півтора.
Це відкриття Хора безумовно без сумніву є найголовнішим,скромно скажемо, сучасності в українській та світовій історії,культурі та духовності.Воно переверне весь Світ з ніг на голову.Вірніше,поставить назад,на місце,з хворої голови на здорові ноги.
Унікальність Святині і невідомість її раніше один спец з форуму пояснив тим,шо це не українське виробництво,а елінізований образ було доставлено з Давнього Єгипту в культурних цілях.І ось через тисячоліття вистрелило.І ще як вистрелило!По всіх одразу.Уміли люди закладати.
На офіційних істориків надії нема.Їх треба гнати поганою мітлою та карати за злочини проти людства.А потім- попів,а потім їхніх хазяїв-сатаністів з т.зв. спецслужб.А можна навпаки-спочатку
сатаністів,потім попів,потім -істориків.
Хоча авторам та видавцям 2-х томника «Міфи народів Світу» вид-ва «СовЕнциклопедія» часів Перебудови Боги дякують дуже і дуже.
Камради!Ви творите історію.Ви всі є Свідками Хора,
на честь якого назвато славний острів Хортиця,назва якого в перекладі з духовної Православної мови
означа-Місце,вказане Богом.
та який був співзасновником Києва,через який керував Світом та доносив свою волю.
І помітив місце
свого перебування знаками Хора-вишиванками та писанками.
Всі вороги Києва є богосупротивні мерзотні потвори.І нема такої кари ,яка була б достатня для них.
Правослані церкви ставилися на честь Хора!
Найвище місце в церквах називається Хорами.
Прапори церкви-це прапори Хора=Хоругви.
Головний світильник в Церквах з образом Неба називається Хорос.
Хоризма –Райдужна неземна енергія.
Хороводи.Хора водять.Туди-сюди.Сюди-туди.
Хороми-стара назва церков(Хор + ми)
А хоровий спів-це спів во Славу Хора!
Хор дивиться на вас з усіх православних ікон!Причому,в двох іпостасях.
Хор пишеться як ХР.
Підтвердилися мої думки,що написи на Хрестах та Іконах: ІС ХР це =не Ісус Христос.
ІС ХР= ІС ХОР.Іс-Богиня Неба.
Навіть збереглася дивна ікона,яку ховають,з чудовою назвою,-Богоматір Хора.
Моя улюблена ікона-Бог,сидячий на РайДузі.
Експерти Віоліті визначили,шо образ Хора було зроблено в 10 ст.А це означа,шо Верховним Богом
на Україні був Хор,а не Перун,який займав почесне місце,
І т.зв. Повість Нестора-баснописця є фальшивка,написана під діктовку головного історика всіх часів та народів тов.Джугашвілі Іосіфа,головного та класично вираженого т.зв. великороса.
Яка до того ж написана псевдошифром під російсько-болгарський єзик,непритаманний Україні,
і якого не було 1000 років тому,але добряками переведена на сучасне.
До того ж в псевдоповісті є явні етнографічні проколи, і питння щодо літер= Ы та Ъ.
Запис про скин Перуна,якого злочинці перейменували в Г.Псевдопереможця, Володимиром також фальшивка та диверсія.Його просто не існує.
Вірніше,диверсією є розповсюдження брехень про існування запису.Самі скинули,а на когось списали.
Хрещення-це передача знань та Священних Речей.Володимир прийняв хрещення у елінів в кримському місті ХорСонесі.Греція на той момент була окупована у вигляді Візантії під керівництвом кавказських чорних магів Палеолог.Після розвалу Візантії
Палеологи захопили владу в Москві через одруження з царем Москви.
Цар одружився за наказом Папи Римського.Чому цар Московитський виконав наказ Папи,
який зв*язок між Ордою,Кремлем,Папою та чорними магами в натурі покрито мороком.
Еліни воювали проти Візантії на стороні Святослава та України.
Зокрема,Володимиру було передано Хрест Антів та Камінь Оріон,який,вважається, впливає на хід подій на Землі.
Мойсей-іосіфи втекли від Фараонів,вкравши не те,під прикриттям НЛО з повітря,про шо докладно описано в бібліях.
Крім того,за Біблією всі виведені Мойсеєм з т.зв. рабства були знищені Богом після того,як відмовилися вживати манну небесну і послали Мойсея вимагати у Бога мяса.Це ключове місце в Біблії сильно описане.Бог дав їм мяса.Вони їли,давилися,м'ясо лізло назад через усі дірки,а вони їли і їли під гіпнозом Бога,поки їх всіх не порозривало.Бог дивився і сміявся.
Питання поставлені.
Т.зв. хрещення в Києві Володимиром не що інше,як святкування Купала на Державному рівні,
за шо Православна Церква назвала його Святим та Великим.
Це було спільне святкування Купала та Хороса з кримчанами,тоді-елінами,які прибули з дипломатичним візитом у відповідь до Києва-столиці Всія України.
Відбулося братське воз*єднання Криму з Україною на рівні Богів.
Камінь Оріон пов*язаний з Орантою- Богоматір*ю Антів.
Нинішня окупація ХороСонесу та Криму пов*язана з хрещенням та приурочена до ночі Пури-найбільшого повного місяцю року,коли потвори справляють найбільший шабаш.
Різдво Хора чи Того,кого несе Хор, наразі перейменоване в Різдво Христа,
який багато в чому є правонаступником Хора чи Того,кого несе Хор.
Хор був Верховним Богом християн(хористиян) опісля хрещення(хорещення) однозначно.
Питання в іншому.Чи був Хор серед Богів України до хрещення,ачи введений Володимиром Святим?
Сьогодні-найголовніший день вашого нікчемного до цього життя-
ви перші представники людства,які побачили свого Верховного Бога в автентичномусвітосприйняттіі.

І оце я знайшов найдавніший з відомих Хрест Антів,якому з вигляду багато тисяч років.
Такий за віком тіки є Анх.Один у мене,один у Фараонів.Але той- намальований.
Я правильно зрозумів основні параметри побудови Хреста.І нарешті його побачив.
Мабуть,досяг певного рівня розвитку та просвітлення.
По фоті може не так видно.Даю науковий та духовний опис найдавнішого канонічного Хреста
для небачачих та нечуючих..

Коло.Посеред-бубка.Навколо бубки іде коло–орбіта,шо створює Соняшний щит,неправильно називаємий солярним знаком.Від орбіти йдуть широкі промені Хреста Хора.Широкі промені ще поділені навпіл.Між ними вузькі промені Хреста прямого з Тризубами.Початок Тризубів є від орбіти
чи біля.Промені впираються в коло.На широких променях ,може, є ще знаки.Але,то є,то нема.
Патіна,як іржа,в прогалинах видно-міліметрова.Ви уявляєте,якої давнини Хрест
з міліиетровою патиною? Все це діло вправлено ще в одне Коло.
Вся ця конструкція називається простим словом-Хрест.

Всупереч розповсюдженим забобонам Хрест має колову форму.
Лаврські монахи мали колові Хрести до знищення Церкви опісля Мазепи.
Російська церква була знищена на 50 років раніше московськими царями,яким понапринумували додатків-виликий,тишайший, об*єднувач і тп. Історичні ж їхні прозвища-антихристи.
Петр антихрист,Іван антихрист і тп.
З цієї миті можна чітко часувати Хрести.Чим менш канонічний-тим ближче до нас.

Потім я виявив ще й,шо в Хресті зараз промені навпаки.Косий та прямий помінялися товщиною.
Справа тут ось в чому.Після атаки ворогів на Атлантиду Земля зсунулася відносно Сонця,
потоп,замерзла Антарктида, зникли динозаври та мамонти і т.п.
І Жерці змінили иовщину променів Хреста згідно нової космобудови.

Значить, Хрест Антів може бути допотопним,до атаки на Атлантиду.
З цієї миті всі хрести,які не подібні до Хреста Антів чи не несуть подібних знаків можна вважати недієвими,неканонічними та незаконними чи прикрасами.
Ще знайшов у камрада прекрасні вишиванки,які є іконами на більш вищому рівні.Бачу там формулу періодичності Світла,Хрести Хора,невідомі мені знаки.Гадаю,камради допоможуть їх дешифрувати..
Мене питаючь-шо да як?
Докладаю,бо згідно закону сполучення енергій,чим більше віддаєш-тим більше повертається.
Я прийняв посвяту про Правильне Існування.
І тут поперло.Не встигаю складувати та обробляти.
Не можна нести зла.Не можна робити зле.Навіть думки матеріяльні.
Один музика,лауреат шнобелівської премії казав:-Розруха у вас не в країні-розруха у ваших головах.
Ваші знахідки залежать виключно від вас.
Треба жити в унісон з Природою.
1.Треба не ображати етнографічну природу-оселедці,шаровари,знаки вишиванок і тп.
2.Т реба виконувати християнські заповіти.
а.Не вбий ні звіра,ні птаха,ні рибу,ні комаху.
б.Люби юлижнього свого-свиню.як себе самого.
Св.Франціск кожний ранок починав з молитви,яка починалась так-
« Доброго ранку,птахи,брати та посестри мої!».
Коли він вмер все небо потемніло від птахів,які прилетіли прощатися.
Автор біблій Св.Ієронім писав,шо головною місією Христа було знищення трупоїдів.
Категорично не можна купувати т.зв. м'ясо.
Ще Будда вчив-купуючи м*ясо ти стаєш співучасником вбивства.
М*ясо можна їсти тільки відібране-покарання злочинців або списане.Або не їсти зовсім.як хунза-нащадки воїв Македонського,які живуть 150 років і нічим ніколи не хворіють.
Артефакти-це не гроші.це носії інфи з правильними установками,які сили природи відкривають своїм,намагаючись врятувати майже безнадійний стан.
Людство йде неправильним щляхом.Міста треба розігнати.Газ видобувати не можна.
1.Газ підтримує баланс польоту Землі в Космосі.
2.На місце газу уходить вода.Ми не газ палимо-ми палимо воду.
Якшо нічого не міняти,комради,нас жде спека та пустеля.
Енергію можна брати тіки Сонця,Вітру та хвиль моря.
Популяцію людей треба зменшити.Жити по селах.В містах тіки Гетьман з оточенням.
Або, як при Фараонах,які мали Божествену Сутність та різні приборчики,але народ жив простим здоровим життям,вирощував хліб без хімікатів та модифікованого крохмалю,загоряв,купався,пив гарне вино,їв фрукти-овочі,катався на бегемотах,дивився на зорі і розмірковував щодо цілі життя, не допускався до техніки та влади.
Звірі і птахи жили поміж людей.Мясоїдство каралося смерю.Але до страт доходило рідко,бо як свідчать літописи,м*ясоїди від ганьби вішалися самі.Бо за знаннями,таким чином вони спокутували свою провину.в супротивному разі недоля лягала на їхніх нащадків до 3 коліна.
Вороги Фараонів є рабами диявола та агентами прибульців з чорних світів,мають виявлятися та зліквідовуватися для порятунку Матері-Землі.
За 100 років підкинутого ворогами т.зв. технічного прогресу природа знищена,
Земля дуже тяжко хвора.Ми близькі до катастрофи.
Не стріляйте в бандуриста. він Бож грає.як уміє!






Ви бачили синю акацію та червоних джмелів?
Ні,ви ніколи не бачили стньої акації та червоних джмелів!
І розверзлися небеса,І грянув Вогонь Небесний.
І Птах Небесний відкрився мені зі своїми скрижалями,і обрав Він мене
волею Божого Проведіння нашого Бога-Всечвіту-Права!
За канонами Церкви особа,яка особисто стріла Божествений Образ автоматично стає Святою, канонізується та причисляється до ліку Святих.
Шляхи Господні несповідні.Іду в Першовсященники.
Хто іде зі мною?
Історія повторюється.
Хто буде апостолом та проповідником нової старої єдино канонічної Церкви-
Рідної Української Православної Віри!
Закликаю всіх віруючих християн,язичників,мусульман,юдеїв кидати свої фарісейські контори,
ряжених ідолів та вступати до лав єдино канонічної Церкви від Створення Світу
,відновленої Святим Славком за волі та особистої участі Господа Бога Небесного.
Мешканці закордання створюють осередки і називають так-Країна Рідна Православна Церква Київської Митрополії.Хай щастить.
Ми володіємо двома найголовнішими Святинями-єдиним і автентичним Образом Бога та найдавнішим найканонічнішим Хрестом,
отриманих Проведінням Божим, на правах найканонічнішої Церкви.
Це –Знамення Божія!
Ой,радуйся,люде,-Хрест нам явився!
Радість велика настала-Хор повернувся!
За церковними догмами Явлення Господнє Хора,узріте на Купала Літа 7518 від Створення Світу (2018) на Святій Землі в урочищі Вишень Святого Міста Києва можна трактувати
як повернення Месії та друге пришестя Христа.
І явився Господь в Київ-граді,місті,яке заснував,передбачаючи своє повернення.
Він порятує нас!
Да восресне Бо!
Да расточаться вразі Його,
І згинуть від Світла Його
Ненавидячі Його!



1.jpg
 Описание:
 Размер файла:  40.47 KB

1.jpg



2.jpg
 Описание:
 Размер файла:  28.6 KB

2.jpg



3.jpg
 Описание:
 Размер файла:  367 KB

3.jpg



4-а.jpg
 Описание:
 Размер файла:  317.06 KB

4-а.jpg



5.jpg
 Описание:
 Размер файла:  476.73 KB

5.jpg



6.jpg
 Описание:
 Размер файла:  54.08 KB

6.jpg



7-а.jpg
 Описание:
 Размер файла:  50.53 KB

7-а.jpg



9.jpg
 Описание:
 Размер файла:  69.63 KB

9.jpg



8 Хр тонкі прямі.jpg
 Описание:
 Размер файла:  241.48 KB

8 Хр тонкі прямі.jpg



10.jpg
 Описание:
 Размер файла:  66.01 KB

10.jpg



12.jpg
 Описание:
 Размер файла:  101.61 KB

12.jpg



10-а.jpg
 Описание:
 Размер файла:  125.02 KB

10-а.jpg


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ffgg


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.11.2016
Сообщения: 420


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 17:41:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Явлення Хора було на Україні і раніше

Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
jekalife


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.11.2014
Сообщения: 153


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 17:45:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

опять этот бред
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
jekalife


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.11.2014
Сообщения: 153


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 17:48:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Артефакти-це не гроші.це носії інфи
единственное с чем можно согласится
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
jekalife


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.11.2014
Сообщения: 153


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 17:49:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Перед цим я погубив 4 л крові та свідомість після вириву зубу
это уже трэшевый трэш,может вам артерию перерезали?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ffgg


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.11.2016
Сообщения: 420


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 17:50:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

CСвята Трійця в канонічному вигляді

Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
jekalife


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.11.2014
Сообщения: 153


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 17:53:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

пора уже этот спектакль банить навсегда
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ffgg


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.11.2016
Сообщения: 420


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 17:54:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Явлення Хора відбулося перед наданням томаса УПЦ,шо є початком повернення до істиного Православ*я
Блага Вість

Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
vadchema


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.12.2008
Сообщения: 31147


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 17:59:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ничего не понял.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ffgg


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.11.2016
Сообщения: 420


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 18:00:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ми повертаємося до справжньої історії




http://knowledge.kamrbb.ru/?x=read&tema=55&razdel=30&start=-24#reply_15
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ffgg


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.11.2016
Сообщения: 420


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 18:04:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Документи,які продавалися на Віоліті є юридичними доказами



Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ffgg


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.11.2016
Сообщения: 420


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 18:08:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

«Я об*єднав час та простір» Хор
Укази Хора (перевтіленого Христа) зі Скрижалів.
Скрижалі Хора.
Волею Хора,Бо Права доношу Укази дадені Птахом Небесним.
Укази беруться до виконання негайно по всіх землях Ізраїля країн Ра.
Явлення Господнє Бога нашого Хора нерукатворнога узріте Святим Славком на Купала Літа 7518 від Створення Світу (2018) в Святому Місті Києві урочища Вишень,назватого на честь Богобатька, справжнє ім*я якого- Вишень,більш відомого як Всевишній чи Вишна,який є живим та безкінечним організмом і забороня вбивати живих істот та рано чи пізно,але завжди карає злочинців.
Св. Славко був останнім,кого благословив Патріарх Володимир за три дні до вбивства.Патріарх Володимир похований біля Собору Софії-Оранти,обрав ім*я на честь Св.Володимира.Патріарх Володимир був останнім законнообраним Головою Церкви,який пройшов обов*язковий обряд рукопокладання через попередників від Володимира Святого.Коло замкнулося.
Почалося нове Коло розвитку людства.
.Невиконання Указів Хора тягне наслідки.У кожній випадковості є закономірність.На ворогів Хора та його вказівок ,ворогів істиного Православ*я накладається прокляття Небом,яке все бачить.
Закони на ворогів Хора не розповсюджується.Покарання в будь-який спосіб ворогів Хора та його Указів є необхідною та Богозаохочувальною справою.

Указ №1.
Україна визнається правонаступницею Фараонів та Антів в усіх відношеннях з усіма витікаючими наслідками

Указ №2
Піраміди визнаються Православними Святинями.

Указ №3.
Храм Хора в Святому Місті Мемфісі Хата Птаха визнається Головною Православною Святинею

Указ №4
Образи Фараонів канонізуються.Фараони визнаються напівБогами.
НапівБоги стоять нижче Богів,але вище за Святих.

Указ №5
Зображення всіх Богів,володарів Тризуба та Булави канонізуються в лаврах Богів..

Указ №6
Канонізуються Хрести=Згардові,Лаврські до 18 ст.,коптські та Птахові(з зображенням Птаха),всі форми з Тризубами будь-якого вигляду,буддійські та Тібетські,Валаамські,Давнього Риму,всі Хрести з зображенням Сонць,Київської Русі,зміїні та кощейчики.
Канонізуються всі форми Свастик-основних Хрестів України-Русі,шо означають Хрест в Русі.
Хресту повертається значення схеми взаємодії наших Богів Сонця-Ра та Землі –Матері,частина Хестів явля Святу Трійцю-додається Місяць-Кришень.
Визнається,шо на кощейчиках зображено Кощея Безсмертного чи подібний Образ Сили Землі,який чотири рази на рік завмирає.

Указ №7
Склад Святих зліквідовується,крім Володимира Великого,Св.Анни Київської, С.Радонєжського, Афанасія Лубенського та Митрофана Воронезького.
.
Указ №8
Святими визнаються Будда,Гетьмани Святослав Хоробрий,Сагайдачний,Мазепа;
писачі І.Котляревський,Т.Шевченко,Л.Україка,І.Франко,П.Чубинський,Л.Толстой,С.Єсєнін,музика М.Вербицький.
Всі голови держав,на монетах яких були Тризуби будь-якого вигляду,каконізуються як Святі.

Указ №9
Ікона з козаком Мамаєм канонізується.Мамю повертаються лаври напівБога.

Указ №10
Вбивства живих істот,продаж та купівля на їжу живих істот чи їхніх трупів забороняється на всіх Землях Ізраїлю.Головні заповіти –Не вбивай та Не купуй!
На порушників накладається прокляття.

Указ №11
Юра Змієборць відновлюється в лаврах Бога.Небесний Воїн переміг на Купала Змія,який перетворився на Дніпро.Це була перша Вода,шо поклоло початок Життю на Землі.

Указ №12.
Україна визнається Святою Землею,Дніпро-Святою Рікою,Київ-Святим Містом.

Указ №13
Назва- Г.Побєдоносець та похідні визнаються чорнокнижними та забороняються.
Вершнику овертається справжнє ім*я- Юра Змієборець.

Указ №14
Православна Цеква визнає Камінь Кааби Святинею та підтримує всі дійства щодо цього,відомі як Хадж, та визнає Хадж Священнодійством.

Указ №15
Вишиванкам повертаються шати сакрального культурного одягу.Носіння вишиванок при урочистих подіях та церковних заходах для православних українців обов*язкове.
Вишивкам іс візерунками повертається значення Ікон,вишитих тайнописом,які мають просвітлюючу,
благотворну та оздоровлюючу дію.

Указ №16
Зображати Богів дозволяється тільки з блакитними очима,напівБогів та Святих –зі світлими.

Указ №17
Особи,які прийняли духовний сан та спіймані на трупоїдстві,віддаються Вогню. Особи,які прийняли духовний сан та спіймані на вбивствах живих істот ,віддаються Вогню разом з майном.

Указ №18
Нинішній біблії повертається авторство Св.Ієроніма,пізніші нашарування виключаються.
Виводиться з апокрифів та канонізується Біблія від Єноха,діда Ноя.
Біблії,видані після 1885 визнаються чорнокнтжжям та підлягають знищенню.

Указ №19
Канонізуються Євангелія Коптів,книги коптів,книги Фараонів,Євангелія від Ессеїв,виготовлене в 5 столітті.
Всі інші Євангелія визнаються новоробами,сучасними підробками,виводяться з обігу та не використовуються.

Указ №20
Зображати т.зв. київських князів в кольчугах і шоломах з мечами визнається чорнокнижжям і забороняється.Зображення дозволені тільки в справжньому образі-шароварах,вишиванках з шаблями та оселедцями.

Указ №21
Скульпьура Хора з Хати Хора в образі першого носія оселедця визнається дивотворною Православною Святинею..
Хору повертаються лаври засновника козацтва.
Оселедцю повертається значення доказу прямого походження від Бога.

Указ №22
Іконі Оранті Покрова повертається канонічне зображення-тримаючу в руках Місяць.Зображення Покрови з ганчірками є чорноіконням та забороняється.

Указ №23
Називати церкви на честь людей забороняється.Це є чрпноцерков*я.

Указ №24
Зображення в церквах РайДуги обов*язкове.

Указ №25
Всі хрести з написом ІНЦІ є чорнохрестя та знищуються.

Указ №26
Будь-які зображення з людськими тілами чи головами на Хрестах забороняються.

Указ №27
Зображення дивотворної Ікони Коростеньської Гостробрамської Божої Матері без Місяця в руках на тлі неба забороняється і вважається чорноіконням.Все чорноіконня знищується.

Указ №28
Використання слів Яхве,Ягве в якості імен Бога забороняється як чорнокнижжя.

Указ №29
Канонізується Епос еллінського напівБога Жерця Хриса-предтечі проповідника Христа.

Указ №30
Місто ХороСонес визнаєьбся Святим Українським містом.

Указ №31
Місто Мемфіс визнається Святим Містом.
.

Указ №32
Столиця світового Православ*я повертається до Київа.

Указ №33
Необхідно знайти замовників та виконавців розповсюдження брехні про скин Володимиром Перуна та спотворення цілі та сутності хорещення Володимиром на Купала в Києві..
Виявити злочинні організації,які за цим злодійством стояли,виявити їхніх правонаступників ,та передати їх Вогню.

Указ №34
Вислів –Агнець Божий слід трактувати як Вогник Божий.

Указ №35
Діві Марії повертаються лаври Богині. Богиня Діва Мара=Мати Ра.
Марія- це не ім*я,а словосполучення ,означа єднання з Богоматір*ю (Мар і Я).

Указ №36
До Православ*я повертаються Бог Мітра,на честь якого названо Св.Мітрофана Воронезького та Богиня ІньАнна,на честь якої була названа Св.Анна Київська. Канонізуються як Боги.

Указ №37
Священники називаються Мітрополітами.Використовувати слово-поп в значенні- Священник є чорнокнижжям та забороняється.

Указ №38
Назмвати Хрест словом-крест є чорнокнижжям і святотатством, та забороняється.Вся церковна література випуску після 1710 року,шо містить чорнокнижну назву Хреста, спалюється.

Указ №39
До Православ*я повертається 13 Апостол-Христохор,особистий охоронець Христа в канонічному
образі тваринного нелюдського походження.
Вимова імені Христохор в неканонічному звучанні є чорнокнижжям та забороняється.
Церкви,які захопили антихрести,вкоїли акт чорнокнижжя,відреклися від Христохора і і заборонили головного Апостола,підробивши Святі Писання.
Ці псевдоцеркви служать дияволу,прикриваючись ім*ям Бога, і мають бути заборонені.

Указ №40
Іконі-Купина Неопалима(Купання Неопалиме) повертаються лаври Купальської Ікони.
Повертається канон-зображення по кутах Ікони чотирьох образів Хора.Зображення будь-яких псевдосвятих,псевдоапостолів та псевдоангелів є чорноіконня і забороняються.

Указ №41
Ангелам повертається значення птахів-дітей та посланців Бога Птаха.
Вбивству птахів та їхньомк поїданню повертається пряме значення-вбивст янголів та пожирання
тіл їхніх,богоборства на стороні чорних сил зла, і вступ до війська сатани.

Указ №42
Символами Православ*я відновлюються 5 знаків-Хор,Хрест,Тризуб,Місяць,Риба.
Зобрадення Хора канонізується в 2 ісводах:
1. Образом,явленим Св.Славку на Св. Землі ур.Вишень Києва р.7518 на Купала.
2.Хрестом Хора (літера Х).
Тризуб-знак Божественої Сили та Влади.
Риба-знак людей-християн на протяїі перших 500 років християнства.Риба=знання.Рибак=шукаючий знання.Нагодувати рибою=дати знання.Слова-риба,просвітлення,християнин на еллінській мові звучать однаково.Вбивство риби за ритуалом чорної магії означа вбивство християнина.Християни-рибникм мали бойові загони,які рятували тварин,громили трупні лавки,карали мисливців і тп.
В найстарішому Євангелії від Євсеїв Христос навіть торговців живими тваринами визначав як убивць.
Називати Місяць луною чи лунницею є чорнокнижжя та забороняється.
Луна-тохарська Богиня сну та смерті.Вимовляння цих слів притягує відповідні сили.

Указ №43
Багатосюжетним іконам повертається канон-зображення по верхнім кутам Сонця та Місяця з обличчями,які посміхаються.Неканонічні ікони з церков виносяться і надалі не продукуються.

Образу Андрія Першозваного повертається справжній образ –з Хрестом Хора за спиною.Всі інші
зображення А.Першозваного визнаються пізнім чорноіконням та чорнокнижжям і спалюються.

Указ №45
Друкувати релігійні книжки в чорних палітурках забороняється.Чорна палітурка-для чорних книжок.

Указ №46
Зображувати птахів головою вниз забороняється.Розповсюдження брехень,шо шо внизголовий птах є Сокіл,Герб Рюриків,предтеча або рівний Тризубу є акт чорнокнижжя.На чорнокнижників накладається прокляття.Все чорнокнижжя має бути спалене.

Указ №47
Герби Київа,Запоріжжя та Хортиці без зображення Хора є недійсні,незаконні та погановпливаючі.

Указ №48
Вводиться обов*язковий перелік ікон в церквах-Діва Мара,Хор,Христос в яскравому одязі,світлим волоссям,не рудий, в Німбі,Юра Змієборець,дивотворна Гостробрамська Богоматір,Оранта,Купина неопалима,Зоря ала,бог на РайДузі,Бога Мітри,Богині ІньАнни,Апостола Христохора,Купальське Хорещення В Києві Володимира.
Указ №49
Образ Христа є збірним.Вважати в повному обсязі Образ Христа людиною,народженою в людській східній родині,лоббістом інтересів однієї східної групи населення проти інших,використовувати ім*я Іісус в якості імені людини,називати Христа Ієшуєй,розносити нісенітниці,шо Бога розіп*яли римські солдати на хресті видовженої форми,зображувати проповідника Христа серед людей в простих чорних чи білих ганчірках,босим,з дрючком в руці,чорнооким,з чорним волоссям і кривим носом,у східному одязі,зображувати батьків Христа одягнутими у східний одяг,розповідати,шо Христос в прямому значенні годував рибаків рибою,визнавати ,шо всі Православні Свята,пов*язані з іменем Христа,ідуть на честь Христа-людини,блюзнірські виступи,шо Христос дозволяв вбивати Божі Створіння та пожирати їхні трупи,а тим паче,сам годував чи годувався ними= є богохульством та чорнокнижжям.Все чорнокнижжя підлягає спаленню.

Указ №50
Темні палітурки для духовних книг заборонені.Чорні палітурки у чорних книжок.

Указ №51.
Дивотворній Іконі Козелецької Богоматері повертається канон-Німб із Зірок.

Указ №52
Повертається справжнє значення Ізраілю-Країна Святої Трійці=Богоматері Іс+ Бога Ра+Життєвої Сили Іль.

Указ №53
Повертається справжнє тлумачення Бога Христоса,який дає Життя Вічне на Землі,-сукупне ім*я Святої Трійці=ХР-Хор+Іс-Богоматір Неба+Ос(Осіріс).
Технічними термінами,Христос є живим двійником Осіріса,конденсатором-бесперебійником,який постійно подає на Землю енергію,під час відключення Осіріса 4 рази на рік за космобудовою.

Указ №54.Повертається канон на образ Св.Афанасія Лубенського –
а.Трима в руці Кий з Тризубом, стоячи біля кількоповерхового предмету,має ромбовидні речі.
б.Святий бачить Явлення Хора.

Указ №55
Головними є чотири Свята-Різдво,Великодень,Купала,Оранти.Святкуються завжди однаково.
Різдво в найдовшу ніч,Купала в найкоротшу ніч,
Великодень-весняне рівнодення,Оранти-осіннє рівнодення.
Правильно святкувати Святою Трійцею0по= 3 дні.

Указ №56.
Да воскресне Хор!
І расточаться вразі Його.
Да світиться Ім*я Його!
Да згорять від Світла Його
ненавидячі Його!





Швидко скопіюй,розмнож,роздай та виконуй сам Укази Хора,передані Св.Славком-
лише так ти врятуєш себе і майбуття своїх нащадків.


http://knowledge.kamrbb.ru/?x=read&razdel=4&tema=169&start=0#textarea


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ffgg


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.11.2016
Сообщения: 420


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 18:11:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ще недавно Боги були крилаті

Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ffgg


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.11.2016
Сообщения: 420


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 18:18:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Явлення Господнє Птаха небесного Хора нерукатворнога Святому Славку в ур.Вишень Св.м.Київ
Літа 7518 на Купала перед рішенням Константинополя.Сьогодні головний день вашого нікчемного до цього життя-ви перші прндставники людства,ознайомлені з цим.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ffgg


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.11.2016
Сообщения: 420


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 18:21:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Богоматір з маленьким Хором

Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
varo


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.12.2007
Сообщения: 1638


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 18:27:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Срочно банить и вызывать неотложку со смерительной рубашкой. Представляю...с таким жить в одной квартире(((.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
SPupkin


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.11.2017
Сообщения: 6159


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 18:28:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ffgg писал(а):
Явлення Господнє Птаха небесного Хора нерукатворнога Святому Славку в ур.Вишень Св.м.Київ
Літа 7518 на Купала перед рішенням Константинополя.Сьогодні головний день вашого нікчемного до цього життя-ви перші прндставники людства,ознайомлені з цим.



Это вы сами себя святым объявили ?
Чувствую на наших глазах зарождается новая секта "свидетелей хора".
И ведь найдутся адепты даже такой бредятины, вот это плохо.......
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Иван Паршиков


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.12.2012
Сообщения: 7883


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 18:30:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Что это за бред. Модераторы, закройте тему и забанить этого....... Уважаемый ТС. Вам в больницу нужно срочно.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ffgg


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.11.2016
Сообщения: 420


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 18:33:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хрест Хора ліг в основу Хрестів Київської Русі.; Сина Хора розлітаються від джерела Світла

Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


ffgg


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.11.2016
Сообщения: 420


СообщениеДобавлено: Thu Sep 13, 2018 18:45:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хор в образі засновника козацтва.
Хор був першим носієм оселедця
Дивотворна статуя з Храму Хора Святого міста Мемфісу.
7000 років


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы