Мастерская новый горизонт

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+2
Barti


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2019
Сообщения: 51


СообщениеДобавлено: Wed Oct 02, 2019 09:08:04    Заголовок сообщения: Мастерская новый горизонт Ответить с цитатой

Доброго дня уважаемые!Как вы думаете,а может кто и знает в мастерской новый горизонт нормально делают металлоискатели,мастер качественно делает? Заказал вчера фортуну про 2,мастер сказал через неделю сделает. Вот и думаю теперь стоило ли у него заказывать?! Вроде отзывов плохих не нашёл о нём.Какое ваше мнение? Благодарю за внимание.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Rick_Deckard


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.06.2012
Сообщения: 1352


СообщениеДобавлено: Wed Oct 02, 2019 21:17:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Есть тут такой форумчанин - "рядовой райян", так он за этот "Горизонт" топит во всю. Фортуну там он заказывал. По-ходу доволен...
На всякий случай - я вообще не в теме )))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Thu Oct 03, 2019 08:37:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Rick_Deckard писал(а):
Есть тут такой форумчанин - "рядовой райян", так он за этот "Горизонт" топит во всю. Фортуну там он заказывал. По-ходу доволен...
На всякий случай - я вообще не в теме )))
шановний а ви що думайете що інші майстри краще роблять, спілкувався я по телефону із комрадом у якого про2 від петрочело то така сама глібина як і на фортуні від горизонту, ті люди які копають фортунами про2 від майстрів зірок ютубу спілкувався я із тими людьми і чув від них ті скарги на погане виробництво і погану якість приладу, який до речі коштуйе ледве не 8000 тисяч і чекати якого 4 місяці. Майстер зірка ютубу сдр ті приладі які він робить свойім друзям знайомим однокласникам и.т.д. то ті прилади йе по справжьному високоякісні і цілком можуть конкурувати із ака сигнумами перевищують теру 705 и.т.д. причина і секрет такойі високойі якості елементарно простий і водночас дуже сладний і затратний і дорогий, але ж зрозумійте при серійному масовому виробництві ні про яку якість у цих саморобних приладах навіть мови бути не може. по справжьному якісний металошукач можна зробити лише поштучно кілька штук. ті саморобки які роблять амадеус петрочело оззі навіть горизонт и.т.д. то там втрачено 50 60відсотків тойі якості яка там реально повина бути. зрозумійте коли вмійете паяти тямите у електроніці і самі собі можете внести зміни у конструкцію фортуни про2 або ж коли самі собі спаяли то це друге діло, призначений цей прилад для електронщиків щоб самому собі робити а не купляти той прилад у відомих топових майстрів де у приладі втрачено 50 60 відсотків якості.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Rick_Deckard


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.06.2012
Сообщения: 1352


СообщениеДобавлено: Thu Oct 03, 2019 11:20:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

рядовой раян

Шановний, та я ж не проти!
Я просто людині підказав, у кого спитати про "Новий горизонт".
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Thu Oct 03, 2019 13:04:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

все буде залежати від того як вона спаяна на яких деталях, яку якість вони мають,и.т.д. але не спішіть робити висновки поки не отримали на руки прилад, отримайете на руки потім побачите замовляти все таки не треба було, на олх готовий можна було купити і дешевший. я 2 сезон копаю нею в мене тільки фортуна про не про2 від горизонту то хороший апарат, викопував я ним хороші знахідки навіть у вибитих перебитих місцях. і ще виробника не рекламую і не піарю. просто я не бачу ніякого сенсу купувати саморобний металошукач дорожче 5000 6000 з приводу приладів фортун про2 від супер майстрів зірок ютубу. якось я бачив відео де комрад знімав коп фортуною про2 від оззі я під відео написав коментарій поцікавився глібиною то комрад власник ютуб каналу писав що фортуна про2 від оззі при катушці 32х30 5коп ссср на 30сантиметрах практично майже не бачить. то я пишу комрадові у відповідь не міг у новому горизонту таку саму фортуну купити яка так само на 30сантиметрах 5 коп ссср не бачить?? знайдіть відео в ютубі поспілкуйтесь в коментарях із тими людьми хто копайе про2 від горизонту, то я не можу зрозуміти суті і сенсу такойі купівлі такого металошукача який коштуйе практично майже 8000 і чекати якого 3 4 місяці. якщо платити 7500 гривень за саморобку то вже краще докласти гроші і купити голден маск.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Barti


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2019
Сообщения: 51


СообщениеДобавлено: Thu Oct 03, 2019 18:10:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Буду надеяться,что прибор придёт качественный и меня не подведёт)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Thu Oct 03, 2019 18:20:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

https://www.olx.ua/obyavlenie/prodam-fortuna-pro2-vd-noviy-gorizont-IDFxZbI.html?sd=1#0cdf163c0b через 2 дні готовий могли б мати і не чекати
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Barti


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2019
Сообщения: 51


СообщениеДобавлено: Fri Oct 04, 2019 06:59:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

рядовой раян
Так у меня будет новая и датчик на 9/18 килогерц.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Fri Oct 04, 2019 11:32:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Barti писал(а):
рядовой раян
Так у меня будет новая и датчик на 9/18 килогерц.
успіхів потім напишете як пошуки і як результат, я потім поцікавлюсь.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Barti


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2019
Сообщения: 51


СообщениеДобавлено: Fri Oct 04, 2019 13:43:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

рядовой раян
Хорошо,я отпишусь.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Barti


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2019
Сообщения: 51


СообщениеДобавлено: Fri Oct 11, 2019 12:32:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

рядовой раян
Прибор пришёл сегодня,пока всё нормально.Возможно сегодня попробую по копать))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы