Тх 850 китайдетектор клон Teknetics G2 19 кгц.

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
Blukach_Bilyy


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.01.1970
Сообщения: 37


СообщениеДобавлено: Sun Nov 11, 2018 11:33:08    Заголовок сообщения: Тх 850 китайдетектор клон Teknetics G2 19 кгц. Ответить с цитатой

Шановні камради, хто брав даний агрегат або текнетікс g2, цікавить робота на смітнику, чув що 19 кгц. по міді зовсім не глибоко бере, чув що нел торнадо додає глибини але на скільки так і не зрозумів. Руки чешуться купити або його або т2 клон типу вікінга але той люди скаржаться занадто шумний та ложнячий. ТХ 850 у рази тихіший але глибина за штаткою дуже не значна особливо на царизм. Цікавить досвід усіх хто ним копає чи копав.
Я розумію що частота 18-19 кгц не по царизму але люди з теркою та датчиком 18 кгц. ніби не жаліються на недостачу царизму та міді. Ясно що у терки налаштувань більше та глибина більша але чи варто гнатись за глибиною шукаючи кр на важкому кр смітнику де купа оплавків, осколочків та ржавого заліза. Дискрім тут майбуть важливіший за глибину але часом хочеться пройтись по царизму у полі де вже потрібна глибина....
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
urok14


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.01.2013
Сообщения: 2331


СообщениеДобавлено: Fri Nov 23, 2018 23:22:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я не бачу сенсу за мідяками гонитися. За 10 років одну чи можливо дві монети знайшов що коштувала 100 чи 200 гр. І то їх не продав.Ну понту від тих мідяків????
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Blukach_Bilyy


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.01.1970
Сообщения: 37


СообщениеДобавлено: Sat Nov 24, 2018 09:13:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну в принципі я не торгую то не гонюсь, просто приємно знайти старовинну річ серед куп шмурдяку та й відпочити тілом та душею. Але вже мені не суть важливо, про прилад цей знаю багато, добрий, якісний але не глибокий. Мені він вже не цікавий, купив т2 аналог вікінга китайский, поки дюже задоволений. На сусідньому детально описую враження, тут спілкування можна сказати ніяке нажаль. Відповіді люди місяцями чекають((( печалька.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы