Треба поради: Запчастини ЗАЗ965 і мотоцикл Ковровец

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> КУПЛЮ-ПОМЕНЯЮ
Предыдущая тема :: Следующая тема  
J_B2


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.11.2010
Сообщения: 174


СообщениеДобавлено: Sat Dec 08, 2018 13:28:37    Заголовок сообщения: Треба поради: Запчастини ЗАЗ965 і мотоцикл Ковровец Ответить с цитатой

Привіт колеги! Не знаю чи я вибрав відповідну рубрику? Якщо щось, то прошу перенаправити на шлях правильний. Залишилося багато деталей від даних транспортів. Фото поробив і тому пропоную все переглянути, якщо щось когось зацікавило, прошу дати посилання на фото, вказати назву цієї речі і я тоді виставлю її на аукціоні, щоб Ви могли придбати. Ось посилання на Дропбокс. Можете підписатися на мій аккаунт, щоб не пропустити багато цікавого з електрики, радіодеталей, запчастин всяких

https://www.dropbox.com/sh/ipg2p2v6lp13im4/AAAKyieImnOxoJt1ZUoTyjt4a?dl=0
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
de237


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.03.2015
Сообщения: 1523


СообщениеДобавлено: Sat Dec 08, 2018 13:46:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю!
Запчастини посортуйте і в
Ретроавтомототехнику..
Все інше Сюди
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
J_B2


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.11.2010
Сообщения: 174


СообщениеДобавлено: Sat Dec 08, 2018 13:55:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

якби я знав, що це за деталі і як їх назвати то подав би
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
de237


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.03.2015
Сообщения: 1523


СообщениеДобавлено: Sat Dec 08, 2018 14:02:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

J_B2 писал(а):
як їх назвати

Назвіть як хочете- покупець,який шукає відповідну деталь сам Вам скаже назву. Посортуйте-бо якщо виставити в лоті запчастини і трасформатори-то кому воно потрібно..

Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


J_B2


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.11.2010
Сообщения: 174


СообщениеДобавлено: Sat Dec 08, 2018 14:10:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А хіба можна мультилотом? Ну я зараз відберу трансформатори, а далі вже не знаю, де є і що. Якщо так можна, то як тоді ставити ціну в лоті?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> КУПЛЮ-ПОМЕНЯЮ Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы