Канікули в Шармельшейхівці

На страницу 1, 2  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+36
Bors4


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.05.2015
Сообщения: 469


СообщениеДобавлено: Sun Apr 09, 2017 23:33:59    Заголовок сообщения: Канікули в Шармельшейхівці Ответить с цитатой

Канікули в Шармельшейхівці.

Завалявся в мене на поличці цей звітик ще з зими, все не було натхнення доробити, а тут в Сільпо на чекові передбачення: Доробіть почате! ) – Акей! Дороооблюю, дороблюю!. Тимпаче на носі літечко.
Отже..

Доброго здоровлячка всим камрадам!
Настав час мого звітику про свої канікули. Так, саме Канікули, тому що жодна доросла Відпустка не зрівняється з цим, сповненим надій, до тремтіння очікуваним і до ностальгії згадуваним словом – Канікули. І цим дивом емоцій я просто не можу з Вами не поділитись, не можу не занурити Вас в глибинь цих відчуттів, в цю дивну казку-сон.
Канікули ці випали не ждано не гадано, пекучі канікули одним словом – припекло й поїхали.
Так ось, було це на сонячній Херсонщині, Сінайського району, в селі Шармельшейхівка. Тої, що через став від Хургадівки.
Ну... приступим:

Краєвиди:









Тополі в них якісь дивні..










Місцеві хуторі


Садок вишневий коло хати


Мазанка й тополя


Центр села біля контори, замість леніна якісь голуби


Й місцевий кіт-камрад, видно згадує чи зарив ямку..


Мурзік! Альо!... Завис ... І про шо він дума? Про кицьок, мишей, чи може яку катуху взять – тайгера чи торнадо? Треба в кінці зробити опитування. Хто шарить – підскажіть як.


Ох і гарна риба там в ставку, я вам скажу. Покруче Оушен плази! Та що там казати, краще самі дивіться!


Карасьо-кефаль:












Каранкс












Клоун




Крилатка індійська










Крилатка-зебра


Риба-голка




Сарган


Наполеон, хоча я радше назвав би його кабаном


















Попугай, гризе корали як той екскаватор




Лящ?




Бичок.
Цей хлопчина явно розкусив шо я не мєсний.


За канатом.
А цей риб точно не чемпіон в хованки.


Тридакна




Напали на хлопчину карасі – надіюсь то ілюзія і він просто піджав ногу)))


Монетки з охороною.
Ось така охорона іржавого монєтоса. Маскування з підкопом на вищому рівні! Хто де скільки вгледить?














Часом, щоб просто підняти монетку треба було набратися сміливості, і порушивши чиюсь територію, вступити в сутичку. Все, що лежить на території таких «лящів» (Аравійський хірург http://egipet-web.ru/krasnoe-more/aravijskij-xirurg-mirolyubivaya-ryba-no-yadovitye-skalpeli-vsegda-s-soboj.html) вони вважали своїм. А сміливості в цих кольорових монстрів, розміром з пів моєї ноги, мушу сказати, не позичати. Тим паче, що вони мають зброю! – хвостові шипи, уколи і порізи яких є досить болючими.






На задньому плані спокійна риба, а біля ноги вже роздратована, з піднятим спинним плавцем, в нападі. Слава тобі Господи, що все обійшлося, бо я про це дізнався вже при написанні цього звіту )))


Крокодил, як його звуть місцеві аборигени. Побачивши такого зненацька, можна «піддобрити Діда» на декілька років вперед. )))
Якщо точніше то це – Щупальцевий плоскоголов (Papilloculiceps longiceps). Середній розмір – 70см. Насправді, пишуть, що досить миролюбива риба (до тих хто більший за неї) і смачна.


















Інші рибасики:








































ТюЛєнчики.
В той час, поки тюлені-самці відігрівали сонечком нагуляний на зиму жирок, їхні самочки-тюлєнчики ловили резонанс з бездонною блакиттю.








Взяти «дорослий» металошукач трішки пісьнув, тому що до цієї поїздки не мав такої практики, а в інтернетах інфи про перевезення і використання досить мало і та суперечлива, та й людські фактори часом трапляються. Але дуже кортіло взяти і для зменшення ризику на карман вирішено було завести нового друга, вірніше подругу – Вібрусю.

На деяких фото знайти монетки буде не так вже й просто, але спробуйте, процес цікаваий )))












































Природа нещадно поглинає все, особливо російську ходячку – перегниває прямо з середини, а наша тримається непогано. Але це її не рятує, корали роблять свою справу, обростаючи все що їм досяжне, будь то залізо, нержавійка, пластик чи золото. І тут можете мене поздоровити, – мені попалася така рижина)) Але саме цікаве – без металошукача, тому навіть не знаю чи зараховується це за перший риж)))





























Сережечка здається дуже знайомою. Хто бачив такі – підкажіть, будь ласка.
Тема для визначення і оцінки: з’явиться трохи згодом, або ж коментуйте тут.

Вібра знайшла щось схоже на розкурочене кілечко з камінчиками










Дома, граючись з нею для фото, кусочок наросту відпав і ця, здавалося б шмурдьова какаха, цвиркнула дуже цікавим спектром.







Далі поки вирішив не чистити, хочу трішки насолодитись гормонами, що виприснулись в кров, ато швидше за все шмурдєль все ж, а так поки не знаєш стовідсотково то є надія, яка дарує ендорфіни))))
Пізніше спробую зробити темку на визначення.

Трапилася навіть заморська фібула )))



О Памела, чи ПамелЯ, як казав Борат...
Це була дивовижа не гірше за ті перлини, що десь ховаються там в глибині. )))
Вірніше їх було аж дві! Дві сестрички, ще й україномовні україночки, чим просто шокували мене. Воістину, багата наша земля!)))





* Дівчата, якщо Ви якимось дивом побачите цей звіт, то прошу вибачення, я не втримався, просто не зміг не поділитися з камрадами Вашою красою, пробачте.

Ще кілька фоточок з цього космосу:












[URL=http://piccy.info/view3/11057777/fa4831ed424e7d3e35a54b3f28aa3b1a/1200/][img:c
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
GarrettAce


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.08.2015
Сообщения: 103


СообщениеДобавлено: Sun Apr 09, 2017 23:49:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Все-таки Ви порадували нас своїм звітом і його доробили Гарний відпочинок і знахідки Також не сподівався, що цей кусок біжутерії окажиться GOLD
Ужачі
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
AliceCooper


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.05.2013
Сообщения: 703


СообщениеДобавлено: Sun Apr 09, 2017 23:50:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

класний звіт.Поєднання задоволення і хобі да ще й нашої "ходячки" на зворотній шлях назбирали +1
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
kokaklim


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.09.2016
Сообщения: 192


СообщениеДобавлено: Mon Apr 10, 2017 08:07:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Крутой отчёт!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
leopadr


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.08.2012
Сообщения: 582


СообщениеДобавлено: Mon Apr 10, 2017 08:41:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Да!Представляю сколькоВам пришлось пережить опасностей, как Вы рисковали жизнью в этой квартирой экспедиции! Я так за Вас переживал, читая отчет!Но все закончилось хеппи!Ну а в целом мы за Вас рады!Представлен познавательный материал хотелось правда увидеть еще возле колхозной конторы и " петуха гамбургского" , ну да бог с ним и за все это спасибо!С удачным Вас выходом и находками!Думаю в следующей экспедиции повезет больше!Удачи!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY AIM Address
ermol_ap


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.05.2006
Сообщения: 2166


СообщениеДобавлено: Mon Apr 10, 2017 10:00:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

хорошо отчитались!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Євген88


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.09.2013
Сообщения: 104


СообщениеДобавлено: Mon Apr 10, 2017 10:26:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Звіт просто бімба. Фібула - зачет. Наші дівчата таки красиві. Дякую за приємні емоції.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
VSanya


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.08.2012
Сообщения: 3987


СообщениеДобавлено: Mon Apr 10, 2017 10:41:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Одним словом Ляпота. +1
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
анархотурист


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 7086


СообщениеДобавлено: Mon Apr 10, 2017 12:11:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

отлично отдохнули. отчёт - супер!!!











_____________________________________________
мой видеоблог "КЛАДОИСКАТЕЛЬ АНАРХОТУРИСТ"
https://www.youtube.com/channel/UCMArNEuH8WDMu57UAFRfGPg
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Soul2013


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.08.2013
Сообщения: 1290


СообщениеДобавлено: Mon Apr 10, 2017 12:47:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Класные фото, особенно кот-комрад, спасибо за отчет.
Вопрос о провозе и применениии приборов в других странах остается открытым.
Кстати в вашем случае под водой удобно искать ,любопытные не пристают , а улов довольно приятный, удачи
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
vladlen85


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.08.2014
Сообщения: 997


СообщениеДобавлено: Mon Apr 10, 2017 17:19:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Очень красивый отчет, как буд то и сам съездил на отдых
Вам же за показ такой красоты жирный +
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Tsenturion


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.04.2017
Сообщения: 111


СообщениеДобавлено: Mon Apr 10, 2017 20:02:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Чудовий звіт!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ГРОМИЛА


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.10.2012
Сообщения: 6265


СообщениеДобавлено: Mon Apr 10, 2017 20:03:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Спасибо за экскурсию. +1 С ув.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
КАПІТАН ZELENY


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 04.06.2010
Сообщения: 3119


СообщениеДобавлено: Mon Apr 10, 2017 23:25:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ніч. Сусіди, набуть, не сплять... Бо я регочу...
Банальний "+" це мало. Браво
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
GraFF777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.12.2014
Сообщения: 865


СообщениеДобавлено: Tue Apr 11, 2017 07:09:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Шикарный отчет и находки. Удачи Вам в новых поисках и ярких и интересных находок.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Бывший


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.06.2008
Сообщения: 851


СообщениеДобавлено: Tue Apr 11, 2017 09:30:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

+1 за огромный объём работы и риск. Камрад не испугался взять прибор на отдых. Когда сам летал транзитом через Дубаи, то там очень сильно шмонали на таможне. +Местные представители власти непонятно как отреагируют, те же спасатели, которые сидят на пляжах, не позовут ли они полицию... Да и просто любопытный народ, попробуй у нас на пляжах посканься один в сезон. непонятно как может отреагировать. В Испании, например, пляжи поделены между местными поисковиками.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
vovkne


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.06.2014
Сообщения: 334


СообщениеДобавлено: Tue Apr 11, 2017 14:18:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Bors4
Дякую вам за пророблену роботу. Більшість з нас побачило те, що до цього звіту бачили лише по телевізору.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
sattel77


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.10.2013
Сообщения: 855


СообщениеДобавлено: Tue Apr 11, 2017 17:47:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Bors4, отчет просто класс(а главное что с юморком).
С меня +
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Stavros 12


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.09.2010
Сообщения: 165


СообщениеДобавлено: Tue Apr 11, 2017 23:15:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Круто і дуже цікаво !
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Алекс777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.01.2013
Сообщения: 2648


СообщениеДобавлено: Thu Apr 13, 2017 17:50:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Bors4
За гарне село,садок вишневий та стрьомний коп +1!
Хай везе!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы