Допоможіть у виборі акамуляторів до сігнум.

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы AKA
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
Vlad1976


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.07.2011
Сообщения: 636


СообщениеДобавлено: Sun Feb 03, 2019 11:47:22    Заголовок сообщения: Допоможіть у виборі акамуляторів до сігнум. Ответить с цитатой

Привіт усім. Хочу прикупити нові акуми на сігнум але хочу запитати можливо підкажете як краще . Брати велику ємкість по амперах точніше яку саме більше можна брати на цей прибор і фірму . Бажано в середньому діапазоні ціни по ринку. Дякую за любу допомогу у виборі
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY MSN Messenger MSN Messenger
флегМАТ


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.12.2012
Сообщения: 2628


СообщениеДобавлено: Tue Feb 05, 2019 11:32:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю Вас. Емність можна брати чим більше,тим краще буде. Все що більше 2500 мА/год. вже довше працювати буде. Із брендів порадив би Panasonic Eneloop та Ansmann Digital, по грошах треба брати не дешевше 500-550 грн.
Тут на акціонування ще ось такі є: https://auction.violity.com/99728843-akumulyatori-aa-palo-3000mah-ni-mh-4shtuki
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Vlad1976


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.07.2011
Сообщения: 636


СообщениеДобавлено: Wed Feb 06, 2019 18:42:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

флегМАТ
Дякую що завітали в тему і підказали мені по брендах , для мене це + . Буду зараз шукати що є в наявності вам також ставлю + Щиро вдячний за вашу допомогу .
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY MSN Messenger MSN Messenger
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы AKA Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы