Нужэн мастер по ремонту Golden mask 5+se

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
Sergej82


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.09.2014
Сообщения: 551


СообщениеДобавлено: Sun Mar 08, 2020 16:35:09    Заголовок сообщения: Нужэн мастер по ремонту Golden mask 5+se Ответить с цитатой

Добрый вечер форумчане, сегодня приключилась у меня печалька, нижняя часть дисплея перестала отображать графический сигнал, при лёгком нажатии в нижней части экрана всё появляеться, в связи с этим нужэн спецыалист или совет с ув.


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Mon Mar 09, 2020 07:54:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

На дісплеї шлейф віідстав.Перший надійний варіант замінна дісплея.Другий варіант,50/50 спробувати механічно зафіксувати шлейф.Можливо протерся,до гайки ,котрою фіксується БУ на штангу.В усіх випадках ,краще МД не користуватись,наступним може стати контролєр.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Sergej82


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.09.2014
Сообщения: 551


СообщениеДобавлено: Mon Mar 09, 2020 08:54:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
На дісплеї шлейф віідстав.Перший надійний варіант замінна дісплея.Другий варіант,50/50 спробувати механічно зафіксувати шлейф.Можливо протерся,до гайки ,котрою фіксується БУ на штангу.В усіх випадках ,краще МД не користуватись,наступним може стати контролєр.

Может посоветуете спецыалиста?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Mon Mar 09, 2020 10:19:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Відправляй меніhttp://www.youtube.com/watch?v=r0SCsUGM0Nk
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Wed Mar 18, 2020 21:56:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Sergej82
Так ніби правильно показує
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Client563604


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 28.03.2018
Сообщения: 24


СообщениеДобавлено: Thu Apr 08, 2021 23:53:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962
Здравствуйте как с вами связаться??? На рейберте блок ((
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Fri Apr 16, 2021 14:33:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Client563604 писал(а):
solovey_1962
Здравствуйте как с вами связаться??? На рейберте блок ((
Попитайте мій номер телефона в камрадів.Консультації безкоштовні.Тільки що повернувся з лікарні,далі по стану здоровя,буду допомагати кому чим зможу.Переніс важку операцію,попереду бородьба з недугом.Усім здоровя.Блок на тому форуму тому що деякі модератори сповідують одну з заповідей(ПОДУМАЛИ ЩО ВОНИ БОГ),підкладу другу щоку,я завжди даю здачі.Все має бути по справедливості.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Fri Apr 16, 2021 16:52:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Соловей, ти впевнений, що зможеш вчасно відремонтувати МД, або взагалі відремонтувати його? В тебе немає тремора? Я не певен, що людина незабаром після тривалого наркозу та операції, настільки добре контролює себе, що гарантовано не пошкодить шлейф дисплея.

А та болячка, про яку ти писав, має деякі нехороші особливості.
Якщо скальпель задіне міхур, в якому зібралися чужорідні організми, то вони миттєво розповзаються по всьому тілі, і тоді, майже неможливо буде щось зробити. Є теорія, по якій, в людському органі клітини можуть бути не такими як мають бути, тому що там дуже слабкий імунитет, через те що в організм вселилася якась чужорідна сутність. Там, де вона знаходиться, є сильна польова енергоінформаційна структура тієї істоти. Тому, клітини організму людини, мутують в тому місці, і майже не контролюються організмом людини. Потрібно вигнати цю істоту з людини, щоб імунитет справлявся з інфекціями. Кажуть, що більш ніж в 70% випадків, в міхурі (пухлині) розмножуються грибки, яких легко можна вбити лужним середовищем. Але, неможна споживати соду, як дехто радить, бо це може призвести до смерті.


Sergej82, якщо не мали справу з рідкокристалічними дисплеями, то не варто трогати їх.
Якщо проблема тільки в дисплеї, можете звернутися до будь якого майстра, який вміє акуратно замінювати дисплеї з шлейфами. Не потрібно знати, як працює Маска, щоб замінити дисплей!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Apr 17, 2021 05:49:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ХиляДрібний шахрайчик,ти дуже багато знаєш про хвороби! Ти не на тих форумах трешся,на здоровї можна на більше надурити грошей .Десь написано про те що я беру щось в ремонт???Через 12 годин після операції,котра тривала 5 годин!Я разом з інтернами ходив курити в заборонене місце.Я не їм соду,я вчора вживав алкоголь.І відсипався під боком у дружини.
Client563604 0671582158 Віталій Вікторович.Це гарантійна і після гарантійна майстерня.Київ.Маски також гарантійні ремонтуються там ,ті що тупі їдуть до мене,у людини нехватає часу на доведення до розуму та модернізацію.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Хиля


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.01.2012
Сообщения: 147


СообщениеДобавлено: Sat Apr 17, 2021 11:37:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

solovey_1962 писал(а):
ХиляДрібний шахрайчик

Я взагалі не шахрай! В мене були декілька разів непередбачувані довготривалі проблеми зі здоров'ям, через які не міг вчасно виконати замовлення. Це не шахрайство, бо я майже завжди відмовлявся приймати замовлення, а якщо й приймав, то всіх попереджав, що може бути затримка в виконанні замовлення. І не один раз попереджав, та запитував чи влаштовують людину такі умови. Фактично, я вмовляв замовника, не замовляти в мене замовлення, але декілька разів погодився, коли замовник казав що його влаштовує те, що можуть бути затримки.
А от ти - нахабний наклепник, справжній шахрай, який за мною, та за тими хто намагався дати людям інформацію про покращення Масок, бігає по різних темах, та оббріхує, бо хоче бути абсолютним авторитетом, але не може вести технічну суперечку з професіоналами через те, що дуже слабко розбирається в електроніці. Боїшся що люди будуть звертатися не до тебе, а до справді грамотних майстрів, тому й обзиваєш та тролиш тих, хто насправді розбирається в темі краще тебе.

Ти написав що і в тебе була операція, тільки по іншій причині. Тому й запитав в тебе, чи зможеш ремонтувати, щоб ти пояснив людям, чи не буде у людей проблем, якщо вони наважаться вислати тобі МД. А ті які наважаться вислати тобі МД, а не нормальному майстру, щоб краще розуміли, чи варто розраховувати на тебе.

solovey_1962 писал(а):
Маски також гарантійні ремонтуються там ,ті що тупі їдуть до мене,у людини нехватає часу на доведення до розуму та модернізацію.

З твоїх слів виходить, що ти дав телефон посередника, який тобі відправляє деякі Маски на переналаштування.
Я всіх відкрито попереджав, коли в мене були проблеми з раною, а ти не попереджаєш?
Від співробітництва з тобою відмовилися, бо ти бракороб. То ти знайшов собі посередника - офіційного представника, щоб більше надурити грошей?
Сподіваюся, посередник прочитає, чого можна очікувати...


solovey_1962 писал(а):
ти дуже багато знаєш про хвороби!

Про цю знаю, бо знав тих людей, які її неінвазивно лікували, навіть на передостанніх стадіях. На жаль, таких вбивають, та проти них діють так, як ти дієш проти тих, хто дає безкоштовні поради, по покращенню Масок, які можуть зменшити твій заробіток на "переробці" Масок, та на датчиках.
Уявляєш: замісь дорогущої хімічної "терапії", та не дешевих наркотиків, можна полежати декілька десятків разів біля приладу, подібного до приладу для НВЧ-терапії, чи навіть єлектрофорезу, і людина виліковувалася?!!! Але такі як ти, перешкоджають лікуванню людей, як ти перешкоджаєш безкоштовним консультаціям по покращенню Масок, від інших людей.

Є й інший метод - екзорцизм. Але виходячи з того, що ти пишеш дуже багато наклепів, та демонструєш люту ненависть до тих, хто з тобою не "дружить", сумніваюся, що зможуть вигнати таку злу істоту.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


solovey_1962


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.08.2011
Сообщения: 2418


СообщениеДобавлено: Sat Apr 17, 2021 14:38:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хиля
Я не хочу далі тупих дискусій з тобою. 1! Я тільки за те щоб ,ті що знають щось надавали допомогу початківцям в незалежності від того у кого який МД.! 2!Консультувати по покращенню Масок і не тільки їх,це нанести людинні шкоду! В рази більшу ніж людина відправить на абгрейд,тим хто на цьому розуміється.Не має ні в одній телевізійній майстерні потрібних комплектуючих.!.Тих хто знає що робить одиниці!А якщо незнаєш що робиш,краще не роби!Тут форум трудяг камрадів!І їм всерівно як влаштованний той чи інший МД!Було кільканадцять випадків ,після нетривалого користування,після порад ЗНАВЦІВ,випалювали МД,до невідновлення!На МД4 і там давай рекомендації,по покращенню роботи МАСОК І про недружить! Я не даю тим поради,хто на форумі дрищить розумом,а в приватті лиже УСЬО,
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Форумы металлодетекторов -> Металлодетекторы Golden Mask Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы