Огород порадовал серебром!

На страницу Пред.  1, 2  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+23
ViktorLucky


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.03.2019
Сообщения: 19


СообщениеДобавлено: Thu Mar 14, 2019 22:24:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

поздравляю с находками! хороший выход на огород!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
EGALMIIL


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.12.2015
Сообщения: 680


СообщениеДобавлено: Fri Mar 15, 2019 01:24:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
привык включил и пошел..

Нехай брат дасть батькові попробувати в роботі на один день свій Тессоро, незалежно від моделі і батько сам визначиться з вибором. Тут задіяно багато факторів, залежно, що будете шукати: (КР, ЧК, середньовіччя, царизм, пластику, пляжний пошук і т.д.), де саме: (поле, ліс, пляж, фундаменти, засмічені чи вибиті місця)... Від цього також залежить якою котушкою краще користуватися. Разом з тим, я наголошував в минулому повідомленні, на важливості користування навушниками під час копу, тому, що МД однотональний і відгук від цілі можливо розрізнити тільки по тональності чи тембру. Я не музикант, але в навушниках різницю відчуваю набагато краще, та і тихі глибокі сигнали, як правило і є самими смачними. Тежон аналоговий МД, з частотою 17.5 кГц та живленням 12 волт, це не Фішер з трьома вольтами і частотою близько семи з половиною кГц. З аналогом та ще і однотональним не всі можуть подружитися, але кому це вдається, то певен, що залишаються друзями на все життя. Стосовно того, що батько копає всі сигнали, то з Тежоном йому, думаю, що сподобалося б працювати на всіх металах, особливо на вибитих місцях, не спіша витягуючи після всіх невеличкі цілі, які проігнорували чи не побачили інші цифрові МД, особливо на ЧК. По царизму, думаю Фішер матиме більше шансів. Моя думка є суб'єктивною та інформативною, а вирішувати тільки Вам. З повагою...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
koxakoxa


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2017
Сообщения: 581


СообщениеДобавлено: Fri Mar 15, 2019 06:07:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Спасибо огромное за ответ.....Удачи Вам и крутых находок
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
VSanya


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.08.2012
Сообщения: 3987


СообщениеДобавлено: Fri Mar 15, 2019 11:41:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хорошо копнули.+1
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
888karabas


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.12.2017
Сообщения: 156


СообщениеДобавлено: Fri Mar 15, 2019 18:48:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Да. Есть еще огороды за заборами. Приятные трофеи
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


EGALMIIL


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.12.2015
Сообщения: 680


СообщениеДобавлено: Sat Mar 16, 2019 19:48:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Спасибо огромное за ответ.....

Ні за що, копайте і знаходьте. Я вибачаюсь перед автором теми, що влаштували тут переписку, але скину для koxakoxa ще одну ссилку, можливо стане йому в пригоді, може тут більш дохідливо розписано ніж я пояснив: https://forum.violity.com/viewtopic.php?t=1474603
Всім удачі...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы