Вітаю, дпоможіть у виборі прибора , - КОЩЕЙ 20М чи Fortune PRO-2

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
кронс777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.10.2009
Сообщения: 2414


СообщениеДобавлено: Mon Jul 29, 2019 10:57:27    Заголовок сообщения: Вітаю, дпоможіть у виборі прибора , - КОЩЕЙ 20М чи Fortune PRO-2 Ответить с цитатой

Вітаю Вас Шановні форумчани, дпоможіть у виборі прибора , - КОЩЕЙ 20М з катушкою Марс Тайгер чи Fortune PRO-2
Хто якими користувався .
Буду вдячний за допомогу
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
кронс777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.10.2009
Сообщения: 2414


СообщениеДобавлено: Mon Jul 29, 2019 11:05:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

або можливо хтось підкаже якийсь прибор до 8000 гр.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Mon Jul 29, 2019 11:18:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

советовать не буду,
но с этих двух Фортуна лучше))))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Mon Jul 29, 2019 13:37:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

автор теми дуже добре подумайте фортуна апарат хороший але все таки купувати нема ніякого сенсу я копаю фортуною про це перший і останій у мойему житі саморобний металошукач. але купувати фортуни про2 про3 и.т.д. немайе ніякого сенсу я не розумію яка тут фінансово економічна доцільність раціональність купити саморобний металошукач по ціні заводського металошукача у б.у стані.???? https://auction.violity.com/101317754-minelab-x-terra-505 якщо ви купили б.у про2 від гарного майстра за 4500 5000 6000 гривень це куди не йшло, але вибачте мене чекати 4 5 місяців, саморобний металошукач, і платити за нього 8000 я не бачу у цьому абсолютно ніякого сенсу. за ці гроші щось заводське купити і не морочитись. Воно не вигідно тим більше що глібина тільки до 30сантиметрів на фортунах нема великойі глібини як у ютубі на відеофейках знімають, а всі ті функційі які в нейі йе це понти ці всі функційі абсолютно не потрібні вони не несуть жодну користь а вартість металошукача здорожчують. хороший якісний апарат який коштуйе рівно стільки як заводський у б.у стані.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Mon Jul 29, 2019 15:25:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[b]рядовой раян[/b]
Если ваша фортуна не больше 30 см берёт, то не чего с другими сравнивать типа так же берут))))
У вас или деловеровская или горизонта, и не ровняйте их к нормально собраной Фортуне! А то хвалите пол года, потом плачете.
Писать нужно так тогда когда попробуешь Фортуну от разных производителей. А это только обиженые слёзки от одного!
Есть два прибора Кощей 20 и Фотуна про2, Фортуна глубже и лучше по разделению! Что касается до 8000 тут выбор ещё есть и не малый, но явно не Тёрка 505 , если бы 2012 год, то ещё бы помогла в поиске, сейчас это только на АВОСЬ))))) Нечего судить по своём корче до 30 см))))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Mon Jul 29, 2019 16:42:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

саня т я сам особисто спілкувався із тими людьми хто копайе фортуною про і про2 від оззі і не тільки від оззі то кожен мені говорив що 5 коп ссср після 25 сантиметрів закидайе у чорнину. спілкувався я із комрадом у якого фортуна про2 яку ви так піарили то казав комрад що при катушці 32х30 5 коп ссср на 30сантиметрах не бачить. то моя від горизонту точно так само ловить до 30 сантиметрів. фортуна апарат комфортний і дуже хороший от тільки цей апарат призначений для тих хто розбираеться в електроніці і сам собі толком до путя йійі паяйе і робить. з приводу глібини я ж то спілкувався із людьми які копають фортунами від майстрів зірок ютубу то 3 комрада мені говорили що 5 коп ссср на 30сантиметрах не бачить ні про2 від оззі ні про+ від сдр і ніякий металошукач взагалі, справа у тому якби оззі робив ту фортуну про2 на продаж як самому собі, то була б вона не гірша деуса. всі із ким я спілкувався то рідко у кого фортуна про2 від оззі майе глібину 35сантиметрів на копійку як ви на відео показували. я по телефону спілкувався із комрадом у якого про2 від петрочело казав комрад глібина 25 28 30 сантіметрів так само по глібині як і моя від горизонту. я не плачусь як ви пишете, апарат хороший і дуже комфортний але до деуса та фірмового прилада йому дуже далеко. у дійсності і реальності поговори із комрадом, або під відео напиши коментарій поцікався глібиною то комрад прямо відверто без ніякойі брехні каже або пише що глібина на фортуні від майстрів зірок ютубу до 30сантиметрів тобто така сама як і у фортуні від горизонту. женя веселий комрад мені говорив порівнював свою фортуну від оззі із фортуною від нікому не відомого майстра то в глібині небуло ніяких різниць. у всіх однакова глібина.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Mon Jul 29, 2019 16:50:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вы хотите сказать что я снимаю брехливые видео???
Я их что продаю??? У меня если не видела фортуна больше 25 см динар в земле так она не видела, хотя другие утверждали что должна больше брать)))) Как грунт выдаёт так и есть, а для Фортуны 35 см на 5 коп это нормально! Если чернозём, это другой вопрос, если суписок, серая земля, или глина, это другая глубина)))) Если у меня когда то выдала 50 см на 5 коп, то это на всех максимумах наверное , она больше 40 в лесах не выдавала, и она по воздуху валила до 60 см , что бы вышел большой результат. Всё зависит от грунта)))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Mon Jul 29, 2019 17:43:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

саня т якби там не було апарат конструктивно задуманий і створений дуже хороший навіть тоді коли він від нікому не відомого майстра. але йе 2 важливих моменти. 1-якість виготовленя 2- вигода і фінансово економічна доцільність купівлі апарата. він то коштуйе майже 8000 і чекати 4-5 місяців, особисто я на таке ніколи не піду, то за 8000 я куплю тесоро тежон, чи той же хр-джімакс у б.у стані.и.т.д. Автор відео вибирайте самі що купувати і де купувати головне не купіть у деловери йе така бракоробська кантора фуфло людям продают під виглядом нормальних фортун та квазарів але я думаю ви в темі..
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
кронс777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.10.2009
Сообщения: 2414


СообщениеДобавлено: Mon Jul 29, 2019 19:45:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую за дискусію, По закінченню обговорення з мене плюсики за потрачений час та поради .
А поки почекаєм ще можливо якісь думки ...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Client581979


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.01.1970
Сообщения: 39


СообщениеДобавлено: Tue Jul 30, 2019 21:16:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

я випадково зайшов, так з цікавості, але з раяном згоден на 100% краще фірмовий ніж самопал. Сам проходив з грозою, але коли почала глючити купив вайт коінмастер про і тепер думаю щоб я міг знайти будь він у мене з самого початку.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Thu Aug 01, 2019 19:25:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

на сусідьному форумі випадково дивився продажі ось розцінки ціни на про2 від майстра розробника всіх серій фортун.Цена комплекта на прямой карбоновой штанге - 9000 грн
Цена комплекта на штанге gruntovik - 7700 грн
Цена комплекта на штанге webtronik с карбоновым нижним коленом - 7700 грн
Цена комплекта на штанге webtronik - 7400 грн. а ще ж буде пдв+доставка и.т.д.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы