Прошу Вас допомогти вибрати металошукач.

На страницу 1, 2  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+1
leonid911


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.11.2015
Сообщения: 194


СообщениеДобавлено: Sat Nov 30, 2019 02:42:38    Заголовок сообщения: Прошу Вас допомогти вибрати металошукач. Ответить с цитатой

На даний час маю минелаб икстеру 70 с штаткой дд и марс тигром 7.5/18.75. С цим металошукачем вже 3 роки. Але прогрес не стоїть на місці, на ринку мд з'являються нові пристрої, а також завжди хочеться чогось кращого.
Підкрадаеться думка купити інший мд і вирішив порівняти осьтакі пристрої: 1) минелаб се про; 2) G max 2; 3) Вайтс dfx; 4) Fisher f 75.
Комради прошу вашої допомоги, вже мозок з носа тече від прочитаної інфи з форума, багато протиріч по кожному з приборів, запутався зовсім. В ютюб взагалі 0 толкової інфи....... А взагалі ліміт мд до 15 000 грн.
С нетерпінням чекаю ваших коментарів.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Sat Nov 30, 2019 10:28:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

складна це справа вибір металошукача і форуми по вибору металошукача толку із них ноль, там на райберті форум узурпований модератором пи....сом, який вирішуйе що кому говорити і писати і бане невигідних людей які ставлять незручні питаня і пишуть незручні пости, які заважають робити бізнес на продажі металошукачів. на форуми немайе чого лізти питатись, в ютубі відеофейки для продажів знімають щоб продажі металошукачів були, таку муть показують знімають. а ті кваліфіковані копачі люди які вдома мають по 5 7 металошукачів і стаж копу 5 12 років то вони нічого не знімають не показують і на форумах не відповідають. та бачив я окремі справедливі відеотести які знімали люди які не зацікавлені у продажі топових фірмових металошукачів по 1000 доларів за штуку, і глібина у яких до 30сантиметрів і не більше того. порівнював я свій саморобний металошукач не буду говорити який бо будуть говорити рекламуйе прилад, рекламуйе виробника, то не бачив гарет 400 ті копійки у землі які бачив саморобний металошукач, саморобка нехилий і дуже серйозний апарат от тільки призначений він для тих хто умійе сам собі його спаяти зробити, а не купувати готовий спаяний на швидку руку невідомо як.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
leonid911


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.11.2015
Сообщения: 194


СообщениеДобавлено: Sat Nov 30, 2019 10:39:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Погоджуюсь з вами!!!! Все робиться для маркетингу , а не для людей. Але мабуть е такі прибори які бильш менш відпвідають потребам комрада, да сбалансований +/-. Тримають золоту середину між ціною та якістю. Ми не одні, нас багато копачів, і кожен може дати обгрунтовану відповідь по певному мд.
Мо в когось е достовірна інфа по его приладу і на основі загальної думки я зможу підібрати щось достойне. С повагою Олександр.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
leonid911


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.11.2015
Сообщения: 194


СообщениеДобавлено: Sat Nov 30, 2019 10:53:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Взагалі 1й мій прилад був текнетікс дельта 4000, для старту досить непоганый прылад , хоча гучноват. 2й голден маск 4 про (жахливий прилад, як для мене), візжав як недорізана свиня, на замусориній території з ним нічого робити. Брав бу мо и глючений був, не розбирався з ним , продав в 1й місяць після покупки (гроші на вітер), навіть 1/2 ціни не відбив. Не думайте що я кидало якийсь, людині поломаний прилад скинув. НІ. Той кто купив, йому байдуже на монети обо реліквії, йому головне щоб залізо гарно брав. Ну с цим він справлявся на ура. 3й мд е икстера 70, сподобався бо по мелодійності схожий з текнетиксом. Привик швидко, за 3 роки обуздав його на раз-два. Еле в товаришів інші прилади (наприклад в одного фішер ф 70 в другого ф 75) по глибині мій слабший, хоча після покупки катушки тигр майже зрівнявся.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
рядовой раян


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.07.2013
Сообщения: 1375


СообщениеДобавлено: Sat Nov 30, 2019 13:37:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ви такого купіть щоб працював на икамуляторах 18650 бо вигідно, я купив на олх икамулятори18650 користуюсь 2 сезон без проблем, азаряджаю йіх у надлобному фонарику також треба щоб саморобні катушки на нього підходили на гарет ат-про в продажі йе саморобні катушки от тільки він напевне не працюйе на икамуляторах 18650. і треба щоб все було в одному а так не бувайе. ті інженери конструктори металошукачів вони самі не копають і роблять металошукачі на батарейках та удешевлують.різним чином втратою якості. замісь икамуляторів 18650 у ванквіші та інших металошукачах робити батарейки, тай щей без юсб розйема для зарядки якщо икамулятори стоят, тай щей кришку треба зняти і достати икамулятори це жах.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
DUSIK85


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.06.2016
Сообщения: 525


СообщениеДобавлено: Sat Nov 30, 2019 15:12:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго дня. Недавно стояв перед таким самим вибором. Хотів купити батькові щось на заміну асі 250 . Вибирав між АТ про і Ф 75 . Взяв деус лайт. 15300.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
leonid911


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.11.2015
Сообщения: 194


СообщениеДобавлено: Sat Nov 30, 2019 15:13:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

у мене на данний момент е 8 акк батарей Videx 2500mAh брав 3 роки тому по 95 грн. На иксе хватало на 2 дні интенсивного використання. Батарейки це одно , а вось головна проблема мд якиф взяти. Я декілька придивився, та ось по ним пока відповідей нема. Сподіваюсь люди підтянуться в тему и разом розберемося, що вибрати.


Последний раз редактировалось: leonid911 (Sat Nov 30, 2019 15:22:11), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
leonid911


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.11.2015
Сообщения: 194


СообщениеДобавлено: Sat Nov 30, 2019 15:20:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

DUSIK85
Я також его дивився, але таке відчуття, що чогось в данному мд не вистачае, да и крякання (звук) у прибору незрозумиле. Таке відчуття, що він не вартий своїх грошей, аналогом буде голд макс павер буде-дешевше. Чисто моя суб*ективна думка. Але я можу и помилятися, якщо так то скажіть чому варто брати хр Лайт.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
DUSIK85


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.06.2016
Сообщения: 525


СообщениеДобавлено: Sat Nov 30, 2019 19:04:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

leonid911
В пріоритеті стала вага МД. Батькові 60 років і Ася + торнадо стала заважка. Зараз в нових Х35 катушках 5 частот і в навушниках більше настройок. Майже повноцінний деус. В мене тера 705 і душа лежить до е-трака і до еквінокса. А покащо хочу на теру діскавері. А як у Вас з високочастоткою? З повагою.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
bc282


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.02.2017
Сообщения: 154


СообщениеДобавлено: Sat Nov 30, 2019 19:26:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю. Розглянте як варіант Марс Вікінг, єдиний апарат з яким проходив 3 роки, до нього змінив 4 шт, довше року не затримувались. Ні чим не відрізняється від Ф75 та Т2. На свою вартість відмінний. Змінив на ХР ОРХ.
Полистайте цю тему
https://forum.violity.com/viewtopic.php?t=919324&postdays=0&postorder=asc&start=2300
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
leonid911


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.11.2015
Сообщения: 194


СообщениеДобавлено: Sat Nov 30, 2019 23:18:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

DUSIK85
Товаришу я так скажу, купив я 2х частоту, мд став брати глибше. На частоті 18 кгц замучався дріб копати (десь 10-15см. бере). З штаткою такого особливо не помітно було. Сьогодні чешуйку підняв десь з 15 см. 1 коп 1819р. - десь з 20 см. Сигнал чіткий був що там, що там. Але в икстері е мінус, погано баче монети на замусареній території (в данному випадку хуторі), багато сигналів просто в чорне закидуе незалежно на якій частоті прилад. Икстера потребуе доп катушек, щоб бути на нормальному рівні з іншими мд. Для розвідки тигр дуже добре підійде +18 кгц по кр и чк підходить , рідна для шурфу городів, а вот снейк 18.75 (хотів брати) для добивання місцини. С повагою . Л.


Последний раз редактировалось: leonid911 (Sat Nov 30, 2019 23:31:18), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
leonid911


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.11.2015
Сообщения: 194


СообщениеДобавлено: Sat Nov 30, 2019 23:29:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

DUSIK85
Не встиг на той неділі на віоліті за 1800 пішла з молотмолотка нел снейк 18.75. Якщо встиг- то купив. Тупонув, баланс - був, не зміг ставку поставити.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
leonid911


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.11.2015
Сообщения: 194


СообщениеДобавлено: Sat Nov 30, 2019 23:29:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

DUSIK85
Не встиг на той неділі на віоліті за 1800 пішла з молотмолотка нел снейк 18.75. Якщо встиг- то купив. Тупонув, баланс - був, не зміг ставку поставити.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
leonid911


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.11.2015
Сообщения: 194


СообщениеДобавлено: Sat Nov 30, 2019 23:39:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Комради, е таке питання до власників Gmaxx 2 - як він баче монети на 40- 45 см з великою катушкой детеч 13/15, а також взагалі які его показники на суглинку, піску, та замусориній території. Чи дійсно його можно віднести до про мд, чи це піар.????
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
leonid911


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.11.2015
Сообщения: 194


СообщениеДобавлено: Sat Nov 30, 2019 23:43:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bc282
Погано даний прилад почувае себе на замусереній території або на важкому ґрунті., ложняків уйма. З ним тільки по полю норм. Нічим не відрізняється від ікстери.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
DUSIK85


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.06.2016
Сообщения: 525


СообщениеДобавлено: Sun Dec 01, 2019 08:14:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

leonid911
Дякую. + Вам на удачу.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
алтаяр


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.12.2010
Сообщения: 1233


СообщениеДобавлено: Thu Jan 09, 2020 21:41:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Беріть деус, не пожалієте, ходю 1,5рока, і жалію що не взяв 5років назад, думав роздутий бренд, помилився, тепер не нарадуюсь
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Thu Jan 09, 2020 22:00:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[b]leonid911[/b]
Эх Лёнька Леонид, тянет как магнит))))
О каких там 45 см ты пишешь??? Тёрка у тебя берёт на 5 коп 35 см , а с торнадо брала 40 см в земле. Ты где видел что бы на 40 см, или Ф70 или Ф75 взял???? Где они глубже берут???
Учти только то, что ты с тёркой как и Серёга проходил, включил и пошёл))) С Деусом это не твой вариант, ты его крутить не будешь)) А он ещё и любит что бы подстраивали с переменой грунта, как Сигнума))) Ох не твоё это!
Так как ты ходишь у тебя с Деусом глубины не будет!
А с Джимкой и по давнему, потому что тебе Маскоподобный не пошёл, хотя работал идеально, а джимка с Его жу-жу тем более))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
алтаяр


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.12.2010
Сообщения: 1233


СообщениеДобавлено: Fri Jan 10, 2020 16:36:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

leonid911
Тоді самий простий спосіб визначить, який практичніший металошукач, поїздить в компаніях з різними металошукачами і позрівнювать у якого більше знахідок тільки це не один раз, тіпа заїхали на скіфів і вкінці результат і так по монетах і так далі. А потом зробите висновок, може ви всіх взуваєте то нічого і мінять нетреба
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Саня Т.


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.11.2012
Сообщения: 8372


СообщениеДобавлено: Fri Jan 10, 2020 17:23:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

поздно, уже купил
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы