Жахлива реставрація....

На страницу Пред.  1, 2, 3  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Историческое оружие и вооружение
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+1
Gishpanez


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2015
Сообщения: 2206


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 09:53:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ви щей до неправдивих дій ФАНТАЗЕР на рах руківя...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Внимание! На данный момент ни один пользователь не дал оценку лоту
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
dokmen


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.03.2008
Сообщения: 1023


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 10:04:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Gishpanez писал(а):
dokmen
Я вас ЗАПИТУВАВ в лоті який в продажі.."ХТО виконує реставрації сокир" які ви продаєте.... Ваша відповідь однозначна:....(фото) А тепер тупі відмазки ліпите ... +ПРИХОВУВАННЯ дефектів..

Ви мене запитали про конкретниу сокиру , яка зараз продається. Ви не питали хто виконує реставрації сокир. Ви запитали: " хто робиВ реставрацію сокири? Цю сокиру розчищав я сам. Про що вам написав. Які до мене претензіі по сокирі, яка продається?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Gishpanez


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2015
Сообщения: 2206


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 10:06:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

dokmen
Ви бачили добре що порвало поверхню чорну на "сокирі".. ви вирішили позбутись її.... Але все правдиво описати в лоті.. ТО ЇЇ НІХТО НЕКУПИТЬ.. Дефекти----- стоїть прочерк.. тільки некажіть що ви нічого небачили і невідали.. Про ручицю перед тим як брехати...., запитайте у того хлопчини що купив!!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
dokmen


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.03.2008
Сообщения: 1023


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 10:08:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Gishpanez писал(а):
Ви щей до неправдивих дій ФАНТАЗЕР на рах руківя...

Такий же як ви на рахунок того, що я робив реставрацію..
Микола, цією фантазією я показав яек виглядає з сторони ваша маячня і ваші образливі слова на мою адресу.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
dokmen


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.03.2008
Сообщения: 1023


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 10:11:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Gishpanez писал(а):
dokmen
Ви бачили добре що порвало поверхню чорну на "сокирі".. ви вирішили позбутись її.... Але все правдиво описати в лоті.. ТО ЇЇ НІХТО НЕКУПИТЬ.. Дефекти----- стоїть прочерк.. тільки некажіть що ви нічого небачили і невідали.. Про ручицю перед тим як брехати...., запитайте у того хлопчини що купив!!!!

Якщо хдопчина отримав лот , який не аідповідає опису, чому він мені нічого не написав, не подзвонив?
Чого ви пишите про бідного хлопчину, якого я , за вашими словами ошукав?Вас хтось просив бути адвокатом?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Gishpanez


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2015
Сообщения: 2206


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 10:12:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Але другої сокири ви ресавраційні роботи описали ЯСНО на всі 100% як профі...... Ви далекий не тільки від рест. а і поведінки з археологічними предметами..
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
bosporos


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.05.2009
Сообщения: 10954


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 10:13:48    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

dokmen писал(а):

Фотографії предмету, який ви демонструєте жодним чином не відноситься до того лоту, який я продав.

В звязку з тим, що ви демонструєте предмет, який жодним чином не відноситься до того посилання, яке ви дали, я вважаю ваш пост наклепом, та вимагаю спростування.


Топор один и тот же. Согласен с ТС. Трагичная реставрация. К сожалению, очень часто встречающаяся. С ув.

_________________
С уважением,
Евгений.


Последний раз редактировалось: bosporos (Mon Apr 06, 2020 22:32:56), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль ЛС
dokmen


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.03.2008
Сообщения: 1023


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 10:21:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ви визначіться, у чому ви мене звинувачуєте. Спочатку я криворукий реставратор, який добавив щось у штукатурку, потім я монстр, який ошукав бідного хлопчину, який не має очей( за вашими словами).
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Gishpanez


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2015
Сообщения: 2206


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 10:23:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

dokmen
Я вийшов з того... Що ви самі написали.... Ще раз повторю!!!!
Цитата: "Ви самі робите такі роботи... Виведення хлоридів неробилось...

ПРОДАВЕЦЬ dokmen 04.04.2020, 23:05:31
В дистиляті предмет не лежав.Так,сам роблю."
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
dokmen


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.03.2008
Сообщения: 1023


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 10:29:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bosporos
Предмет куплен на аукционе, в коментариях это указано. Покупатель при получении лота не заявил никаких претензий. Если что- то произошло не так с предметом, почему покупатель не обратился ко мне как к последнему продавцу? На каком основании топикастер обвиняет меня в некачественной реставрации, основываясь на моих коментариях к другому лоту.
Почему молчит покупатель?
Прошу пригласить покупателя в тему. Или это клоны одного человека?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
dokmen


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.03.2008
Сообщения: 1023


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 10:37:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Gishpanez писал(а):
dokmen
Я вийшов з того... Що ви самі написали.... Ще раз повторю!!!!
Цитата: "Ви самі робите такі роботи... Виведення хлоридів неробилось...

ПРОДАВЕЦЬ dokmen 04.04.2020, 23:05:31
В дистиляті предмет не лежав.Так,сам роблю."

Ви сповна розуму? Як може відноситись те, що я відповів на ваше питання сьогодні, до того, що було продано місяць тому, тим більше що місяць тому було чітко вказано, що предмет був куплений на аукціоні.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
dokmen


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.03.2008
Сообщения: 1023


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 10:41:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Запрошуцте покупця у цю тему, Вибачайтесь за свої слова та прибирайте ваш допис на фейсбуці. Ви не тримали у руках, те що робив я, а вже облили мене гімном з ніг до голови.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Gishpanez


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2015
Сообщения: 2206


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 11:00:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я вас за роботи над предметами запитав... А не суто про одну сокиру... І в кінці кінців ви ще незнайшли в архіві покупок ПРОДАВЦЯ..? тієї сокири.. А може ЙОГО нема..? Ненервуйте так... (Ви сповна розуму, безрукий пияк та наклепник ) Тут на https://forum.violity.com/ поважна аудиторія..вважайте на культурність спілкування!!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
bosporos


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.05.2009
Сообщения: 10954


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 11:04:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

dokmen
я отвечу только на один ваш вопрос. Вы сказали, что испорченный топор на нашем аукционе продали не вы, а это не правда. Именно это я и написал в данной теме. В остальных вопросах я не компетентен - я не умею реставрировать железо и не поддержу дискуссию о методиках.
По возврату вам испорченного топора - в соответствии с правилами нашего аукциона, мы не имеем права этого требовать.
С наилучшими пожеланиями.

_________________
С уважением,
Евгений.
Вернуться к началу
Профиль ЛС
Gishpanez


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2015
Сообщения: 2206


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 11:16:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

bosporos
Спасибі за коментар. Поки питання про повернення неставилось.. почекаєм на відповідь у кого куплена сокирка.. продавцем.. З пов..
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
dokmen


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.03.2008
Сообщения: 1023


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 11:48:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

https://arc.violity.com/toporik-chk-30001083
Чекаю вибачень..
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Gishpanez


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2015
Сообщения: 2206


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 12:14:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ви ще раз доказали... про свій обман покупця!!!! і ви таки є шахрайськи налаштована особа з схильністю приховувуння недоліків.. за таке вибачень небуде. О хотіли прибавити цінності сокири..до скіфів приписали.. Це я незачіпав назви лота.. ви самі проявились..
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Gishpanez


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2015
Сообщения: 2206


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 12:20:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

dokmen Відмиваючись від того що не ви реставрували може і нік продавця добавите, щоб розставити крапки над "І".... Бо зараз ще випливе що і другу сокиру не ви шаманили...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
dokmen


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.03.2008
Сообщения: 1023


СообщениеДобавлено: Mon Apr 06, 2020 20:53:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Два года назад я купил топор:
Ссылка:https://arc.violity.com/toporik-chk-30001083
Скрин:

Топор пролежал у меня два года и я его решил продать:
Ссылка: https://auction.violity.com/103246690-topor-skify/?utm_source=search_result&utm_medium=topor-skify&utm_campaign=500uah&fbclid=IwAR1h9JkcG7SiyotG_FjlW8RdA4MdPzrLb23Mk4mh3jB4VeveoXalOl7DBvM
Скрин:

покупатель остался доволен покупкой.
Скрин:

Никаких обращений со стороны покупателя по качеству предмета не было.
[/b]
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


dokmen


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.03.2008
Сообщения: 1023


СообщениеДобавлено: Tue Apr 07, 2020 09:08:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Gishpanez
Для чого розповсюджувати брехню та неправду про мене по групах реставраторів? Я вже довів, що не робив реставрацію цієї сокирки. Я довів, що протягом двох років, з моменту покупки, стан її не змінився. Він змінився після того, як сокирка попала в "криві" руки людини, яка намагалася насадити її на топорище.
Тепер я маю доводити чому я вважаю цю сокирку скіфською? Ви не покупець, ви не участник торгів, ви взагалі маєте відношення до цього лоту лише як особа, що розкурочила та зруйнувала предмет. А не забагато честі для невідомо кого, хто намагається знайти крайнього за методом тицьнув пальцем в небо? Хто на цій площадці закликає до ввічливості та культурності, бо тут поважне панство, а сам не добирає слів у своїх темах на іншій площадці? Там що худоба та свині, чи Gishpanez боїться бану на Віоліті? Мене обзиває СЦИКЛОМ той хто навіть у соціальних мережах ховається під псевдо.
Я щось повинен пояснювати особі, що своїми постами руйнує мою 12 річну репутацію на цьому форумі? Вибравши мене, для свого " праведного гніву", ти попутав адресу, тобі сюда: https://natribu.org
Як буде себе почувати Вільний Гайдамака, коли у групах де він поширив брехню про мене з посиланням на мій акаунт Віоліті, з'явиться посилання на цю тему, або скріншоти , що я виклав вище з моїми поясненями. Мабудь більшість злобних коментаторів та учасників груп складуть враження про Вільного Гайдамаку, як про тупого, впертого пі...бола. Намагаючись обгадити чиюсь репутацію, Вільний Гайдамака він же Gishpanez обгаджує тільки свою.
З неповагою,
dokmen.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Историческое оружие и вооружение Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Страница 2 из 3

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы