Озеро Сорокіне- неймовірна пригода! Або розповідь про людську шляхетність...

На страницу Пред.  1, 2  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+45
Идущий по следу


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.01.2011
Сообщения: 1460


СообщениеДобавлено: Thu May 14, 2020 20:45:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Kumak - Дурню несете... І ваші звинувачення, пусті і надумані...Ви там були? Так і не базікайте! Дід і досі живий і здоровий, я цікавився у Володі, і тоді і зараз... Не схотів би , не поїхав! І не 500 грн. а більше, ще в 13 році... І подвір'я у нього заможне..
Але ж, ви намалювали картину апокаліпсіса!
І кинув нас, як захотів...
Я за своє життя не одну людину врятував, від смерті...хто мене знає.. знає

Тобто ви мене звинувачуєте, разом з усією спільнотою скарбошукачів!Такий собі САМ СОБІ ПРОКУРОР!
Ви самі намалювали злочин, якій ми готувались зробити.. в Вашій уяві живе такий сценарій!
То б то , мабуть Ви так і поступили!
Звідки беруться подібні люди , як Ви, що Вас наповнює заздрість, зневага, чи бажання , засуджувати і судити?
В цьому Ваше самовираження!
Зробіть в житті щось гарне, не псуйте білизну!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Mers124


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.05.2011
Сообщения: 7258


СообщениеДобавлено: Fri May 15, 2020 10:00:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Идущий по следу

Ігорь не звертайте уваги на неадекватних людей...зайве сперечатись
та витрачати свій час .... Мабуть це наслідки недолугого керуваня
державою...люди зубожіли не тільки матеріально а й духовно.Я.Т.Д.

Зповагою.Mers124.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
mojtvp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.03.2020
Сообщения: 49


СообщениеДобавлено: Sat May 16, 2020 20:18:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Судить чи не судить? Тут кожен сам вирішує, як за діда так і за ямки. В ті ямки не засипані, не один грибник вступить, дуже "приємно" зубами клацнуть чи струс на хребет отримать. Історія цікава автору плюсік в карму, пишіть іще.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Mers124


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.05.2011
Сообщения: 7258


СообщениеДобавлено: Sat May 16, 2020 22:35:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

mojtvp писал(а):
Судить чи не судить? Тут кожен сам вирішує, як за діда так і за ямки. В ті ямки не засипані, не один грибник вступить, дуже "приємно" зубами клацнуть чи струс на хребет отримать. Історія цікава автору плюсік в карму, пишіть іще.

Я одного разу на склоні в траві попавши в незакопану яМу заледве
незламав ногу...метрів зо три котився до болота...
Ось якось так...

Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Идущий по следу


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.01.2011
Сообщения: 1460


СообщениеДобавлено: Mon May 18, 2020 11:00:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Mers124, mojtvp - Дякую, за увагу до теми, і приділений час! Та оцінку моєї роботи, приємно...
Ямки болюча тема, в прямому і переносному змісті... нещодавно цілий квартал лісової дороги, загортав чужі ямки...ногою...не було лопати.
Цю дорогу полюбляють діти і молодь... а на веліку в яму, це уже падіння.. було таке..
Дякую всім хто не полінувався підняти палець в гору, це надихає до нових розповідей!
Всім мира і добра!
З повагою
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
teslenko


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.12.2014
Сообщения: 613


СообщениеДобавлено: Sat May 23, 2020 17:53:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Це класно.
+1
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Идущий по следу


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.01.2011
Сообщения: 1460


СообщениеДобавлено: Sat May 23, 2020 18:14:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

teslenko - Дякую, приємно , що заслужив Ваш час, на коментарь...
З повагою
Всім мира і добра....
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Trac-TOR


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.09.2010
Сообщения: 3337


СообщениеДобавлено: Fri Jun 12, 2020 18:03:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Идущий по следу, отличное повествование, интересная подача материала, да и медалька приятная! Не останавливайтесь)))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Идущий по следу


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.01.2011
Сообщения: 1460


СообщениеДобавлено: Fri Jun 12, 2020 19:11:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую, це історії нашого життя, воно не зупиняється, і наші історії також.....
З повагою....
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2
Страница 2 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы