Неймовірне поруч, варто лише прислухатись)))

На страницу 1, 2  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+68
Oven27


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.01.2019
Сообщения: 21


СообщениеДобавлено: Mon May 18, 2020 14:01:16    Заголовок сообщения: Неймовірне поруч, варто лише прислухатись))) Ответить с цитатой

З понеділка в салонах краси розпочався післякарантинний ажіотаж. Кудлаті чоловіки та жінки з відросшими стрижками та коренями масово кинулись приводити до ладу, два місяці не займане перукарем, волосся. За роботою будні минали швидко. Щовечора я лежала і відчувала як гудять ступні від щоденних десятигодинних танців навкруг клієнтів. Закривала очі і уявляла весняний ліс. Як крізь яскраво - зелене молоде листя підморгує веселе сонце, а я крокую з деусом і думаю про те, що дуже вдалим вибором стали WS4-ті навушники бо в них я добре чую і сигнал, і дзвінкий переспів пташечок у лісі.
До п'ятниці радість від такого довгоочікуваного виходу на роботу (який ми з колегами відсвяткували винцем) змінилась виснаженням та неймовірним гулом в ногах.
Ввечері я поставила на зарядку деуса, рації і вляглась спати раніше щоб швидше настав ранок суботи і такий омріяний вихід на пошуки.
Весь тиждень мені на думку спадав один лісочок в якому я ще не копала, тому, в суботу ми без роздумів попрямували саме туди. Ліс зустрів нас шлагбаумом, який, на щастя, був просто зачіплений на великий залізний гак і ми з легкістю подолали перешкоду. Я привіталась з лісом, глибоко вдихнула аромат і відчула його в своїй крові. Ліс відкривався і кликав. Я подумки подякувала за гостинність і лише тоді включила металошукач.
Перший сигнал пропищав так, що я, розніжена лісовим спокоєм, здригнулась. На невеликій глибині лежала радянська лопата. Ну що ж, певно, сьогодні копати прийдеться немало, подумала я.
В забубони, діда Хабара та невдачі після побажання "Удачі", я не вірю, але до знаків природи та енергетики лісу я прислуховуюсь. І дійсно, копала я як зголодніла. На білий світ з'явився кількакілограмовий гак, довгий залізний прут і ще якась незрозуміла важкезна залізяка. Я склала весь металобрухт під столітнім дубом, запам'ятавши місце. По дорозі назад заберемо.
Побачивши лінії старої дороги, я виходжувала її вздовж і впоперек. Як винагорода - одни дивний ґудзик, а далі корисні сигнали пропали. Я безрезультатно вешталась між дерев, по черзі викопуючи кулю - гільзу - шрапнель - кулю - гільзу - шрапнель. Зрадливо почали нити стопи, нагадуючи про робочі будні. Між дерев побачила свого чоловіка з яким ми розійшлись в різні боки ще біля машини. Я запропонувала йому переїхати в знайомий ліс, який був в 15-ти хвилинах їзди. Юра погодився і ми попрямували до авто, не вимикаючи металодетектори.
Деус пропищав кольоровим, я подумала, що по черзі то має бути куля і попросила Юру викопати сигнал. А сама далі крокувала до виходу. Виявилось, що в чергу влізла монетка, так звана "капуста", через хвилину, ще одна, а за кілька метрів від них Юра викопав величезну царську копійку в зеленій патині.
Я зупинилась, зняла навушники і прислухалась до себе і до лісу одночасно. Так і є - ліс просив нас залишитись. Після кількох годин безуспішних пошуків ці три монети, знайдені за десять хвилин, безмовно кричали нам вслід -"Не йдіть!!!."
Я вирішила піти пообідати щоб повернутись до пошуків з новими силами. Юра їсти не хотів, тому, я почалапала до машини сама. Розклала свій нехитрий перекус - хліб з запеченою підчеревиною, варене яєчко та свіжий огірок. Всілась на траву і жувала, закривши очі і підставляючи лице веселим промінчикам сонця, які вигулькували крізь весняне листя.
Повернулась до Юри я сита і трішки щасливіша. Поки мене не було, він знайшов лише одну гирьку і я запропонувала рухатись до краю лісу. Знову по черзі полізли кулі, гільзи і шрапнель, в Юри зі знахідками було краще, він знайшов одну ходячку номіналом 50 копійок і царський позолочений ґудзик. Я вже дойшла майже до кінця лісу, як позаду мене чоловік вигукнув, що знайшов фібулу. Я розсміялась, мовляв, звідки тут фібула, але попрямувала до нього. Юра заховав знахідку в долонях, жартуючи зі мною. І коли він підняв руку, я висловилась міцним слівцем. На долоні лежала фібула Пеньківської культури. Я заціпеніла, в мене був шок не лише від знахідки, а й від того, що зранку я бачила схожу фібулу.
Перед виїздом на пошуки мені привезли посилочку з Нової Почти. Це була книга Ігоря Крепака "Записки скарбошукача". Я нашвидкоруч погортала сторінки і зупинилась на фото п'ятипалої фібули Пеньківської культури. Під фото був малюнок як зразок того, як носили ці фібули. Я подумала, що тепер буду знати як їх кріпили, поклала книгу на підвіконня і вийшла з дому.
Коли перше враження від знахідки минуло, я сказала Юрі, що фібули, в основному, знаходять в парі, тому, місцинку варто дослідити ретельніше. Найбільше здивувало те, що фібула лежала зверху лише злегка обросша мохом. В мене навіть промайнула думка, що її загубив якийсь незграбний пошуківець. Поки я міркувала, в метрі від мене Юрин Сімплекс просигналив кольоровим і він викопав частинку від срібного колта. Я поклала фібулу на рюкзак і взяла до рук деуса. Поруч був ще один кольоровий сигнал. Я включила камеру і почала копати. Ціль була глибоко. Юра прийшов на допомогу, а я знімала процес на відео. На глибині більше ніж пів штика показалась ширша частина фібули. Я на хвилину перестала дихати. Момент, коли ми в ейфорії дістали знахідку, я запам'ятаю на все життя. Серце калатало, як скажене. В руках ми тримали історію. Я дякувала лісу за довіру, за гостинність і знаки. Потім я ще довго тримала фібули в руках - насолоджувалась.
Всю дорогу додому я мовчала. Попросила Юру зупинитись біля кущів бузку, вийшла з машини і лицем занурилась в цвіт, вдихала аромат і відчувала благодать.
Вдома я стояла в душі, вода струменіла, як вчорашня весняна злива. Маленька колонка виконувала тривожну мелодію з бібліотеки ютуба... я була впевнена, що там у лісі була жінка, я відчувала її тугу за тим, що не збулося...



4.jpg
 Описание:
 Размер файла:  248.71 KB

4.jpg



3.jpg
 Описание:
 Размер файла:  234.85 KB

3.jpg



2.jpg
 Описание:
 Размер файла:  225.75 KB

2.jpg



1.jpg
 Описание:
 Размер файла:  230.55 KB

1.jpg



0.jpg
 Описание:
 Размер файла:  216.35 KB

0.jpg


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TITAN


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.01.2011
Сообщения: 3178


СообщениеДобавлено: Mon May 18, 2020 15:57:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Інна вітаю! Дуже гарні . Бачив відосік ,класс !!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
solid12


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.08.2011
Сообщения: 1664


СообщениеДобавлено: Mon May 18, 2020 16:25:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

КлаСС
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Фольксштурм


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.05.2012
Сообщения: 908


СообщениеДобавлено: Mon May 18, 2020 17:46:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Находки отпад Примите мои поздравления
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Фольксштурм


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.05.2012
Сообщения: 908


СообщениеДобавлено: Mon May 18, 2020 17:49:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Кстати, до боли знакомое лицо Где то еще зарегистрированы???
Да и еще, так честь не отдают Командир бы вас отшлепал по полной
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Kumak


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2017
Сообщения: 25


СообщениеДобавлено: Mon May 18, 2020 18:10:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Кому-то очень повезло. Во всем. Такой напарник!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Oven27


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.01.2019
Сообщения: 21


СообщениеДобавлено: Mon May 18, 2020 18:44:06    Заголовок сообщения: Привіт! Інна Абрам в соцмережах чи, можливо, відео переглядали. Командир відшльопав😂& Ответить с цитатой

Фольксштурм писал(а):
Кстати, до боли знакомое лицо Где то еще зарегистрированы???
Да и еще, так честь не отдают Командир бы вас отшлепал по полной
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Oven27


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.01.2019
Сообщения: 21


СообщениеДобавлено: Mon May 18, 2020 18:45:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую))))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
tasen4ik


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.12.2015
Сообщения: 1698


СообщениеДобавлено: Mon May 18, 2020 18:58:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Kumak писал(а):
Кому-то очень повезло. Во всем. Такой напарник!!!

Вы просто сняли у меня с языка)) шикарная женщина)) и находки красивые
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
freelancer777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.05.2015
Сообщения: 308


СообщениеДобавлено: Mon May 18, 2020 19:28:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Шикарне оповідання!
Шикарна жінка!
Шикарні знахідки!
Шикарно віддала честь!
Все просто мега шикарно!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Алекс777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.01.2013
Сообщения: 2648


СообщениеДобавлено: Mon May 18, 2020 20:09:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Oven27
За отчёт,интересное повествование и древние находки-фибулы,+1 на удачу! Такие приятные адреналиновые моменты нечасто бывают в жизни копаря...
Пусть везёт!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Kolibri2


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.06.2017
Сообщения: 475


СообщениеДобавлено: Mon May 18, 2020 20:38:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Гарно написано,і знахідки просто бомба
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ГРОМИЛА


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.10.2012
Сообщения: 6265


СообщениеДобавлено: Mon May 18, 2020 20:49:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хорошие находки.Поздравляю.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Client595714


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.01.1970
Сообщения: 1279


СообщениеДобавлено: Mon May 18, 2020 20:53:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Баришня точно шикарная....
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Vodomir


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.02.2011
Сообщения: 6075


СообщениеДобавлено: Mon May 18, 2020 21:15:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Чудовий звіт! Вітаю з класними знахідками!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Валодька


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 17.12.2012
Сообщения: 1608


СообщениеДобавлено: Tue May 19, 2020 08:04:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

За звіт звісно +1!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
freelancer777


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.05.2015
Сообщения: 308


СообщениеДобавлено: Tue May 19, 2020 08:50:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Так у Инны Ютуб канал еще есть кто не в курсе https://www.youtube.com/channel/UC5v2_NXNHCjh7cJGEII4l3Q
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Фольксштурм


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.05.2012
Сообщения: 908


СообщениеДобавлено: Tue May 19, 2020 16:23:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Тепер згадав де бачив
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
kamrad007


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.11.2016
Сообщения: 620


СообщениеДобавлено: Tue May 19, 2020 16:55:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Супер знахідки Вітаю Інна
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


metis


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.06.2009
Сообщения: 225


СообщениеДобавлено: Tue May 19, 2020 18:54:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Крутые находки.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы