Недобросовісні покупці, чи є можливість захистити свій рейтинг.

 
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Черный список пользователей/сайтов/фирм
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Arlet


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.07.2015
Сообщения: 41


СообщениеДобавлено: Sun Feb 07, 2021 15:48:14    Заголовок сообщения: Недобросовісні покупці, чи є можливість захистити свій рейтинг. Ответить с цитатой

Виставила лот з частинами старих чавунних ваг. Зробила фото щоб покупці мали можливість роздивитися що купує, описала що почищені і під реставрацію. Прийшов покупець, задав єдине питання чи станина від ваги на 20 кг, уточнила що так. Покупець робить ставку, перед закінченням аукціону ще трохи бореться за лот з іншим покупцем і виграє. Далі наче все нормально, оплачує лот, питає чи зможемо запакувати лот самі і просить вислати новою поштою. Лот запакували(завжди пакуємо самі). Відправили. Сьогодні покупець пише - що переплатив 50грн. за доставку, бо неправильно упаковано та ще й в коробку нової пошти Далі пише, що незадоволений- неправильною чисткою ваг.... що ваги так ніхто не чистить і т.д. Пояснюю, що якесь непорозуміння, бо ми при відправці не просили додатково пакування, а в ттн вказано тільки ціна пересилки і дані відправника та отримувача. І ще не розумію причини незадоволення лотом, він же отримав все, що було показано на фото, і не задавав жодних уточнюючих питань. Запросив покупець модераторів, потім ще спеціаліста.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Arlet


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.07.2015
Сообщения: 41


СообщениеДобавлено: Fri Feb 12, 2021 23:43:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Далі вже тиждинь, як модератори не можуть чітко розібратись у вирішенні конфлікту. На всі мої питання стосовно правил, які я порушила - відповіді нема. Щодо пересилки. Покупець пише, що він принциповий, якщо я йому в особистих повідомленнях написала, що запакуємо самі, а запакований лот ще поставили у коробку нової пошти то значить я достойна негативного відгуку. Всі мої доводи, що ще жодної посилки я не відправляла у коробці нової пошти за всі роки продажів на аукціоні, так, як пакую завжди сама, і я поняття не маю з якої радості працівники нової пошти не попередивши мене запакували лов в свою коробку, що вплинуло на вартість пересилки. Майже тиждень минув, я сьогодні сама пішла на ту пошту і пояснила ситуацію, навіть була оператор, яка пам"ятала те відправлення. Виявилось, що наше пакування новій пошті не підходить (мені це дивно бо неодноразово отримувала і пересилала запаковане в стрічку), і вони запакували лот в свою коробку, яка за розміром дійсно підходила. Але на моє питання, чому ніхто не спитав чи треба упаковувати - скоріш за все оператор забула. Я це можу зрозуміти, це людський фактор. Обіцяли, що керівник відділення розбереться з цим. Покупця ця історія не цікавить , він впевнений в своїй абсолютній правоті. Хоча прояснення питань щодо доставки мали б в першу чергу цікавити його, бо то він платив за посилку. А ще навіть з урахуванням такого випадку на новій пошті, згідено правил аукціону, я нічого не порушила, бо в лоті немає вказано того, що упакування моє, а коробка нової пошти максимально по довжині відповідала лоту. Ось так, можна натрапити на дуже "принципового" покупця.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
de237


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.03.2015
Сообщения: 1523


СообщениеДобавлено: Sat Feb 13, 2021 06:37:25    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю!
..як би не вирішилось питання-таких клієнтів варто заносити в список заблокованих!..
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Arlet


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.07.2015
Сообщения: 41


СообщениеДобавлено: Sat Feb 13, 2021 08:56:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я вже заблокувала, питання ще не вирішено
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Черный список пользователей/сайтов/фирм Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы