Реклама через слідкуючих в лоті

 
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Поддержка Виолити -> Справка по аукциону - Auction.violity.ua
Предыдущая тема :: Следующая тема  
СообщениеДобавлено: Wed Jun 30, 2021 16:19:12    Заголовок сообщения: Реклама через слідкуючих в лоті Ответить с цитатой

Продавець може додати в свій лот спостерігаючих з лоту іншого продавця, який має лот в цьому самому розділі (якщо лот виставлено в розділі Нумізматики, його не можна буде додати до списку стежать лота з розділу Бонистика).
Замовивши рекламу через Спостережання в чужому лоті, Ви додаєте свій лот в список слідкування користувачів, які є в чужому лоті.
Даний спосіб реклами платний.
Мінімальна вартість реклами згідно Тарифи
Покрокова інструкція по рекламі лота, до якого беруться слідкуючі:

В розділі переходимо в лот, де є достатня кількість слідкуючих і натискаемо "Прорекламувати мій лот
"У вікні, потрібно вибрати лот який хочемо прорекламувати. Знайти лот можна вибравши зі списку, або вписавши назву лота, та натискаемо "Згоден":Система повідомить Вас, що лот з'явитися серед передплатників (їх 18, які є в лоті) і буде вказана сума за рекламу лота , яка в даному випадку 40 гривень * .
Натикаємо "Згоден"Потім система повідомляє, що лот переданий на модерацію. Що тільки після схвалення реклами, лот "буде прорекламований серед всіх передплатників обраного Вами лота." Натискаємо "Ок"

Рекламований лот з'явитися в розділі кабінету Продати/Активні . і буде переглянутий модератором. Модерація реклами може зайняти кілька годин.
* Чим більше стежать в лоті, через який замовляється реклама, тим вище буде сума за оплату даної реклами. Вартість реклами також залежить і від розділу, в якому виставлено лот.


Відкривши лот на сайті, бачимо, що кількість слудкуючих в лоті змінилась:Прорекламувавши таким чином лот, його буде додано до списку Стеження за лотами на сайті слудкуючим, котрі були взяті з іншого лота.
Лот, в якого беруться слідкуючі, не обов'язково повинен бути чужим, або активним.

_________________
С наилучшими пожеланиями команда Виолити.

Служба технической поддержки Виолити
e-mail: support@violity.ua
На форуме: Support.Violity

Справочная информация:
Ответы на часто задаваемые вопросы.
Информация про тарифы.
Администрация Виолити.
Вернуться к началу
Профиль ЛС
Показать сообщения:   
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Поддержка Виолити -> Справка по аукциону - Auction.violity.ua Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы