Реклама лота на форумі

 
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Поддержка Виолити -> Справка по аукциону - Auction.violity.ua
Предыдущая тема :: Следующая тема  
СообщениеДобавлено: Thu Jul 01, 2021 00:47:45    Заголовок сообщения: Реклама лота на форумі Ответить с цитатой

Важливо! Функція Реклама лота платна !!!
Реклама доступна для сайту Для колекціонерів і для ОХО Ярмарки!
Ви можете замовити декілька видів реклам одночасно.
Замовлення всіх видів реклами(реклама лота в e-mail розсилці; реклама на форумі; реклама в блоці рекомендацій), як разом так і окремо, але через кабінет - супроводжується приемною знижкою.


Ви можете підвищити кількість переглядів ваших лотів завдяки функції Реклама лота. Вартість реклами лота на форумі згідно з тарифами. Ціна реклами залежить від розділу, в якому виставлено лот, через що ціна реклами може бути менше або більше . Ваш лот буде рекламуватися на форумі в кожної активної теми в рекламному блоці. Зміна лотів в рекламному блоці відбувається кожні 20 секунд. Лот рекламується до тих пір поки той активний і не закритий.
Реклама на форумі - один з ефективних видів рекламної кампанії. Ваш лот побачить виключно зацікавлена ​​аудиторія. Замовлена ​​вами реклама буде демонструватися на сторінках форуму до тих пір поки ваш лот не завершиться. У разі перевиставляння лота реклама на перевиставлений лот не поширюється, її треба замовляти.
Замовлення даного виду реклами не впливає на появу рекламованого лота в списках "Цікаві лоти" і "Популярні лоти", які знаходиться на головній сторінці сайті для колекціонерів.

Лот можуть не допустити в рекламу, якщо цей товар не пов'язаний з колекціонуванням. Гроші за рекламу списуються тільки після проходження модерації.

Адміністрація залишає за собою право відмовити в рекламі.

Для того щоб замовити рекламу лота, дотримуйтесь простих кроків.

1. Зайдіть в Мій кабінет, розділ Продати/Активні
2. З правої сторони від назви Вашого лота виберіть іконку - Реклама та клікніть на неї.

3. Виберіть Рекламу на форумі і натисніть бігунок , після цього підтвердіть Вашу дію і натисніть кнопку - [b]Рекламувати лот.


4. Система попередить, скільки грошей буде знято з Вас за рекламу. Підтвердіть Ваші дії натиснувши на кнопку Добре, зрозуміло.
5. Після подачі лота в рекламу, в Вашому кабінеті автоматично з'являється розділ Продати/Рекламування. З'явиться значок в лоті - В обробці.
6. Ваш лот протягом декількох годин буде перевірений модератором, після схвалення статус зміниться на "Лот рекламується"
Якщо Вам було відмовлено в рекламуванні лота тоді буде вказано " В рекламі лота відмовлено "Рекламні блоки форума, в яких з'являтися лоти, після схвалення реклами, виглядають так:_________________
С наилучшими пожеланиями команда Виолити.

Служба технической поддержки Виолити
e-mail: support@violity.ua
На форуме: Support.Violity

Справочная информация:
Ответы на часто задаваемые вопросы.
Информация про тарифы.
Администрация Виолити.
Вернуться к началу
Профиль ЛС
Показать сообщения:   
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Поддержка Виолити -> Справка по аукциону - Auction.violity.ua Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы