Продавець аферист Anti556

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Черный список пользователей/сайтов/фирм
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Antique


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.01.2013
Сообщения: 45


СообщениеДобавлено: Sun Jun 19, 2022 08:14:19    Заголовок сообщения: Продавець аферист Anti556 Ответить с цитатой

Добрий день. Лот: https://violity.com/110434460-raznoe-interesnoe
Продавець аферист! Я оплатив товар дуже давно. Спочатку дана особа відмовлялась відправляти лот і вимагала додатково 20 грн за упаковку, хоча на фото чітко видно коробки. Після цього я попросив повернути мені повну суму оплати та відправити товар накладеним платижем, оскільки довіри більше до продавця не було! Після цього ця особа побігла і відправила будь як цей лот, але не накладеним платижем як я просив. Я наполягав, щоб лот був відправлений накладеним платижем. Після цього ваш модератор попросив забрати лот і закрив справу... Прошло декілька тижнів появляється цей аферист і вимагає знову оплатити за упаковку 20 грн. Коли я забирав цей лот на пошті він був упакований у фірмовий кульок укрпошти і все... Вартість цього кулька завжди входить у вартість доставки!!!! На вимогу надати чек на доставку товару він відмовляється. Не відомо взагалі що він і кому надсилав. Ваш модератор реагує неадекватно у переписці. Він дозволив залишити негативний відгук мені без жодних доказів та надання чеку на відправлення. Також, коли я наголосив модератору, що дана особа торгує на цьому ресурсі холодною зброєю він просто проігнорував це. Прохання розібратись та вимагаю надати чек відправлення і обгрунтувати свою вимогу покупця. Наголошую , що я все оплатив і вартість товару, і доставку, і упаковку!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Черный список пользователей/сайтов/фирм Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы