Окрема тема по «моєму питанню».

На страницу 1, 2, 3, 4  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Фалеристика
Предыдущая тема :: Следующая тема  
ГАЙДАМАКЪ


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.03.2012
Сообщения: 2213


СообщениеДобавлено: Wed Aug 03, 2022 20:54:07    Заголовок сообщения: Окрема тема по «моєму питанню». Ответить с цитатой

От така фігня,малята. А інформативних фото ло лоту як не було,так і немає... Ні тут,ні в чаті . ТА ВЗАГАЛІ НІЯКИХ ФОТО ЛОТУ БІЛЬШЕ НЕМАЄ. І Костяну немає коли ...І модератор в чаті мовчить...Не повертається в нього рука шахрая покарати-це ж як вірного коня пристрелити. Та ще й людина порядна постраждала,бо правду сказала... То за що зараз помирають найкращі люди? Щоби так і залишилось:ДРУЗЯМ ВСЕ,РЕШТІ - ЗАКОН ?



Screenshot 2022-08-03 at 21-37-44 Клоны медали За усердие Александр 2 на аукционе Виолити - Антиквариат.png
 Описание:
 Размер файла:  73.24 KB

Screenshot 2022-08-03 at 21-37-44 Клоны медали За усердие Александр 2 на аукционе Виолити - Антиквариат.png


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
RobotViolity


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2011
Сообщения: 798046


СообщениеДобавлено: Wed Aug 03, 2022 20:54:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вернуться к началу
Профиль ЛС
YuliyaI


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.11.2017
Сообщения: 2136


СообщениеДобавлено: Wed Aug 03, 2022 21:01:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А дайте посилання на сам лот
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ГАЙДАМАКЪ


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.03.2012
Сообщения: 2213


СообщениеДобавлено: Wed Aug 03, 2022 21:07:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

YuliyaI писал(а):
А дайте посилання на сам лот

Та без проблем :
https://violity.com/111146412-medal-za-boevye-zaslugi--n-18986-1940-god-1-j-variant
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
YuliyaI


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.11.2017
Сообщения: 2136


СообщениеДобавлено: Wed Aug 03, 2022 21:32:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я завжди пропагандую добропорядочні відносини та правду, фуфло відкрито називаю фуфлом. Особисто не знайомий ні з продавцем ні з покупцем, не маю контактів з Костяном, окрім спілкування на форумі та не маю відношення до адміністрації. Гайдамак, в даній ситуації продавалась медаль, де продавець чесно вказав, що реставрація саме МЕДАЛІ не проводилась. В лоті було вказано, що оригінальний крокодил та гайка, а колодка не рідна. Одне питання до ставки "З якої медалі колодка?" докорінно б змінило цю ситуацію. Якщо таке питання не звучало, то продавець повністю правий. Він чесно вказав, що колодка не рідна і вона могла бути з будь-якої радянської ювілейки чи іншої медалі, чи навіть муляжем оригінальної медалі. Медаль оригінальна і продавалась у відповідному розділі, а колодка тут має лише значення фурнітури та доповнення до лоту
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ГАЙДАМАКЪ


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.03.2012
Сообщения: 2213


СообщениеДобавлено: Wed Aug 03, 2022 21:50:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Як цікаво «чесно вказав, що реставрація саме МЕДАЛІ не проводилась.» А де там САМЕ ТАК написано? Медаль,це не кругляк,а і решта.
НЕ РІДНА І ФУФЛОВА-це не одне і те ж. Не треба займатись підміной понять. Продавець зараз навіть не приховує,що це фуфло. І до речі,лоту,ймовірно,НЕ ІСНУЄ,бо жодної інформативної фото так і не було. А взагалі-то ЗВОРУШЛИВО: «Я завжди пропагандую добропорядочні відносини та правду»,
Щаз падтянутся єщьо «трудящієся і просто нєравнодушниє ґражданє»,чтоби с нєґадаванієм виразіть правєдний ґнєв і прАтест злим проіскам рєвізіонізма ібо учєніє .... правільно патамушта оно ВЄРНО !
Нічого не міняється...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Профи


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 09.12.2010
Сообщения: 777


СообщениеДобавлено: Wed Aug 03, 2022 22:02:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Натягивание совы на глобус. А в чем заключается обман продавца?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
YuliyaI


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.11.2017
Сообщения: 2136


СообщениеДобавлено: Wed Aug 03, 2022 22:04:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Кожен бачить ситуацію під своїм кутом. Прогляньте мої лоти. Практично в кожному стоїть прохання задавати питання до ставки. В даному випадку я уявляю себе на місці продавця, якому покупець почав щось доказувати після покупки. Це лише Ваша неуважність та необережність . Вчинили необдуманий поступок, то майте сміливість відповідати за нього, а не перекладати цю відповідальність на продавця, Костяна, адміністрацію чи , навіть, на мене за сказану правду.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ГАЙДАМАКЪ


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.03.2012
Сообщения: 2213


СообщениеДобавлено: Wed Aug 03, 2022 22:18:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А і «нєравнодушниє» падтягіваюццо.. А тут і справедливість від «віоліті» падаспєла. Вже ні про яку наложку мови немає. Я МАЮ СПЛАТИТИ ЗА ФУФЛО,ЯКЕ ДО ТОГО Ж ЩЕ ЛИШЕ НА КАРТИНКАХ. Безумовно,я робити цього не стану,а просто піду звідси назавжди. Прихопивши скріни чата Для реклами



Screenshot 2022-08-03 at 23-10-53 Чат с Продавцом.png
 Описание:
 Размер файла:  74.21 KB

Screenshot 2022-08-03 at 23-10-53 Чат с Продавцом.png


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ГАЙДАМАКЪ


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.03.2012
Сообщения: 2213


СообщениеДобавлено: Wed Aug 03, 2022 23:02:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

І на останок,моя позиція по пунктам:
1. я НЕ ВІДМОВЛЯЮСЬ ВИКУПИТИ ЛОТ з «не рідною,»,але ОРИГІНАЛЬНОЮ колодкою,та бронзовою ОРИГІНАЛЬНОЮ гайкою(а не іржавою сталевою,що від значка) навіть попри брехню,що «рєставрації нєт»і порушення продавцем
пункту 1.4. правил віоліті.
2. я чекаю надання ДОДАТКОВИХ ІНФОРМАТИВНИХ ФОТО колодки,щоби всі впевнились,що вона ОРИГІНАЛЬНА,хоч і не рідна,як це стверджує «незаангажований консультант».
3. я придбав лот у розділі оригіналів,По бліцу,бо він «БЄЗ РЕСТАВРАЦІЙ»,а тому МАЮ ПРАВО отримати ОРИГІНАЛЬНИЙ ПОВНІСТЮ ЛОТ,бо про копії,або «нерідність гайки» в описі навіть мови не було. Інакше я би його не купив.

Якщо продавець не надає фото,за якими можна визначити оригінальність,переходить на особистості,пише образи,то це означає,що він ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ продати мені ОРИГІНАЛЬНИЙ ПОВНІСТЮ ЛОТ,а намагається обдурити мене,підсунувши фуфло чи просто картинки. Все чітко і логічно. Модератори такої ж думки? Чи ні? ЯК БАЧИМО,ЩО НІ.То нафіґа всі ці правила якщо адміністрація сприяє їх порушенню? ДРУЗЯМ ВСЕ,РЕШТІ-ЗАКОН?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
rostov82


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.01.1970
Сообщения: 399


СообщениеДобавлено: Thu Aug 04, 2022 07:29:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Не вижу обмана со стороны покупателя. Что колодка не родная, продавец честно написал, так же выложил достаточно фото.

И обвинения в мошенничестве от гайдамака выглядят довольно смешно. Вас ведь самого ловили не продаже фантазийного фуфла.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
rostov82


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.01.1970
Сообщения: 399


СообщениеДобавлено: Thu Aug 04, 2022 07:33:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Поправка
Не вижу обмана со стороны покупателя. Читать как Не вижу обмана со стороны продавца.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
КОСТЯН82


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.05.2010
Сообщения: 16258


СообщениеДобавлено: Thu Aug 04, 2022 09:08:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ГАЙДАМАКЪ,вітаю.так у чому полягає підробка колодки?

_________________
С уважением, Константин.
Фалеристика СССР и Рос.Империи.
Вернуться к началу
Профиль ЛС
ГАЙДАМАКЪ


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.03.2012
Сообщения: 2213


СообщениеДобавлено: Thu Aug 04, 2022 11:35:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

rostov82 писал(а):
Поправка
Не вижу обмана со стороны покупателя. Читать как Не вижу обмана со стороны продавца.

Фрейд усмєхаєццо...УСЛУЖЛІВИЙ ДУРАК-ХУЖЕ ВРАГА.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
КОСТЯН82


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.05.2010
Сообщения: 16258


СообщениеДобавлено: Thu Aug 04, 2022 11:41:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ГАЙДАМАКЪ,я Вам вдячний, що зробили нову тему.я прийшов,мені прятатись не теба.
Нащо Вам фото,якщо впевнені в своєму висновку?

1. я НЕ ВІДМОВЛЯЮСЬ ВИКУПИТИ ЛОТ з «не рідною,»,але ОРИГІНАЛЬНОЮ колодкою,та бронзовою ОРИГІНАЛЬНОЮ гайкою(а не іржавою сталевою,що від значка)

Це Ваші слова були,я нічого не зпаплюжив ,все співпадає зі скринами?
Ви готові мені надати фото такої сталевої, від значка?

Прошу Вас,звернути увагу, я спілкуюсь з Вами чемно.не переходжу на образи.

Та маю до Вас,величезне прохання, підіймайте мою порядність де завгодно, любі товариста,любі форуми..я даю Вам зелене світло,вивести мене на чисту воду..
у цій темі, давайте поговоримо про колодку

_________________
С уважением, Константин.
Фалеристика СССР и Рос.Империи.
Вернуться к началу
Профиль ЛС
ГАЙДАМАКЪ


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.03.2012
Сообщения: 2213


СообщениеДобавлено: Thu Aug 04, 2022 11:45:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

КОСТЯН82 писал(а):
ГАЙДАМАКЪ,вітаю.так у чому полягає підробка колодки?

І знову ми включаємо дурника.Тобто,інформативних фото,за якими САМЕ ВИ визначали її оригінальність-не буде,я так розумію? Мені знайомі казали,що ви хороша людина. Це,нажаль,не так... Але БОГ ВСЕ БАЧИТЬ.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
КОСТЯН82


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.05.2010
Сообщения: 16258


СообщениеДобавлено: Thu Aug 04, 2022 11:59:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ГАЙДАМАКЪ,Ви або не розумієте, або ставите ситуацію до гори дригом!

хто підняв питання в чаті першим, Ви чи я?
хто виніс питання на розсуд суспільства?

я ще раз наголошую, якщо взяли на себе роль прокурора, Ваше слово повинно буду першим. і це має бути слово з фактами!
Вам вистачало тих світлин в чаті, нащо Вам нові?
нащо мені витягувати з Вас факти ,на основі яких ви зробили висновки?

тему приліпив,щоб і через роки була у всіх перед очіма

_________________
С уважением, Константин.
Фалеристика СССР и Рос.Империи.


Последний раз редактировалось: КОСТЯН82 (Thu Aug 04, 2022 12:04:06), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль ЛС
rostov82


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.01.1970
Сообщения: 399


СообщениеДобавлено: Thu Aug 04, 2022 12:02:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ГАЙДАМАКЪ писал(а):
rostov82 писал(а):
Поправка
Не вижу обмана со стороны покупателя. Читать как Не вижу обмана со стороны продавца.

Фрейд усмєхаєццо...УСЛУЖЛІВИЙ ДУРАК-ХУЖЕ ВРАГА.


Зачем вы хамите? Утро было, не проснулся ещё
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ГАЙДАМАКЪ


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.03.2012
Сообщения: 2213


СообщениеДобавлено: Thu Aug 04, 2022 12:08:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

«Та маю до Вас,величезне прохання, підіймайте мою порядність де завгодно, любі товариста,любі форуми..я даю Вам зелене світло,вивести мене на чисту воду.. »
Мені немає абсолютно ніякого діла до вашої «порядності»,бо це не я примусив вас втягуватись у все це і шахрая кришувати. Я лише хотів побачити ІНФОРМАТИВНІ ФОТО,за якими ви визнали оригінальність колодки. І все. Ви самі знаєте,що я не гірше вас розбираюсь у цих предметах. На відміну від вас,я готовий надати « фото такої сталевої, від значка»



IMG_9392.JPG
 Описание:
 Размер файла:  129.19 KB

IMG_9392.JPG



IMG_9393.JPG
 Описание:
 Размер файла:  157.97 KB

IMG_9393.JPG



IMG_9394.JPG
 Описание:
 Размер файла:  131.27 KB

IMG_9394.JPG



IMG_9395.JPG
 Описание:
 Размер файла:  123.65 KB

IMG_9395.JPG


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


ГАЙДАМАКЪ


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.03.2012
Сообщения: 2213


СообщениеДобавлено: Thu Aug 04, 2022 12:16:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Через роки? Згоден. Нехай віднині всі знають,що ви маєте надприродні здібності і здатність визначати оригінальність предметів НА ВІДСТАНІ І БЕЗ ФОТО. Від перспектив аж дух захоплює.



Screenshot 2022-08-04 at 13-12-50 Чат с Продавцом.png
 Описание:
 Размер файла:  82.11 KB

Screenshot 2022-08-04 at 13-12-50 Чат с Продавцом.png


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> Фалеристика Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2, 3, 4  След.
Страница 1 из 4

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы