Саморобна катушка 2005 року на саморобний прибор. Що це за котушка?

На страницу 1, 2  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+1
babuhiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.12.2016
Сообщения: 299


СообщениеДобавлено: Wed Mar 01, 2023 17:44:50    Заголовок сообщения: Саморобна катушка 2005 року на саморобний прибор. Що це за котушка? Ответить с цитатой

Всім доброго дня.

Давним давно, приблизно у 2005 році я думав, що купивши металошукач, можна стати дуже багатою людиною, і мій кум теж так думав (тоді він ще не був моїм кумом), тому ми, підскладавши грошенят, та знайшовши в газеті оголошення "продам металошукач", купляємо білети на автобус, і їдемо в місто Самбір, до продавця. Нам у кімнаті показали як пищить прибор на проводку, продали його за 1300 гривень, і сказали щось типу "спочатку Вам буде важко навчитися шукати, але коли навчитеся, тоді і попре удача і богатство.." Ну, купили ми прибор, і пішли на коп на бригаду, диски, борони, гусениці, і т.д., прибор відбили за два дня, потім ще пару разів сходили на коп, і закинули прибор, оскільки знайшли роботу з кращим доходом тоді...

Прибор, великі метали брав тоді на ура, на монети пробували, бере у землі сантиметрів 5, не більше. Працює від 12 вольт (8 батарейок АА). Прибор має дискримінацію металів.

Може хто в курсі, що це за чудо прибор, а саме головне, як називається ця котушка, і чи могла б вона щось вижати, якщо її поставити на інший маталошукач (є квазар амр з дискримінацією, і Клон Пи АВР без дискримінації)? Яка котушка з теперішніх, працює по такому ж принципу?

Всім наперед дякую.



c660fbf6ef.jpg
 Описание:
Обмотки йдуть шахматним порядком
 Размер файла:  181.57 KB

c660fbf6ef.jpg



photo1677683850.jpeg
 Описание:
 Размер файла:  98.24 KB

photo1677683850.jpeg



photo16776838501.jpeg
 Описание:
 Размер файла:  175.2 KB

photo16776838501.jpeg



photo16776838502.jpeg
 Описание:
 Размер файла:  140.8 KB

photo16776838502.jpeg


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
babuhiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.12.2016
Сообщения: 299


СообщениеДобавлено: Wed Mar 01, 2023 17:48:47    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Забув написати, від котушки йде два дроти, які в самому штекері спаяні до одного контакта (фото робити сьогодні немає можливості, щоб показати). В блок не заглядав, хоча мені вже нетерпиться подивитися на начинку (завтра постараюся розкрутити ))))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
babuhiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.12.2016
Сообщения: 299


СообщениеДобавлено: Thu Mar 02, 2023 17:06:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Фото того що в середині. Думав що в середині якийсь шурупчик відкрутився і калатає, а то відклеїлося гніздо для підключення навушників, яке було приклеєне клейовим пістолетом...



photo1677769338.jpeg
 Описание:
 Размер файла:  112.28 KB

photo1677769338.jpeg



photo16777693381.jpeg
 Описание:
 Размер файла:  135.16 KB

photo16777693381.jpeg



photo16777693382.jpeg
 Описание:
 Размер файла:  121.11 KB

photo16777693382.jpeg


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
babuhiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.12.2016
Сообщения: 299


СообщениеДобавлено: Fri Mar 03, 2023 08:54:10    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Рік приладу не 2005, а 2009. Вибачаюся за невірну інфу (поплутав роки)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
minelaboff


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.09.2009
Сообщения: 13880


СообщениеДобавлено: Fri Mar 03, 2023 09:46:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добрый день!
Теперь я понял почему у Вас с находками туго.
Сдайте весь этот хлам и купите нормальный прибор и Ваш мир находок изменится.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
babuhiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.12.2016
Сообщения: 299


СообщениеДобавлено: Fri Mar 03, 2023 10:19:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

minelaboff писал(а):
Добрый день!
Теперь я понял почему у Вас с находками туго.
Сдайте весь этот хлам и купите нормальный прибор и Ваш мир находок изменится.

Я цим прибором не шукаю, мені просто цікаво, що це, і як воно працює, так сказати, експеримент хочу провести )))

У мене крім цього, є Клон Пи АВР без дискримінації (сигнали ловить чітко, монетки на сатиметрів 30 в глибину не пропустить, але не розрізняє нажаль), і є Квазар АРМ з дискримінацією, цей монети розрізняє, але важко знайти ним їх, оскільки багато лишніх сигналів давав (я його після покупки на заводські настройки скинув, після того настроїти нормально так і не зміг. На днях відправив на перепрошивку, і на настройку).

Знайомий ходив з аською 250, а я з клоном, клон себе краще показав тоді (і по уровню сигнала, і по знахідкам), тільки от металів не розрізняє, приходиться цвяшки копати...

P.S. На дорогий прибор коштів зараз немає нажаль, тому приходиться перебиватися тим що маю
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
minelaboff


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.09.2009
Сообщения: 13880


СообщениеДобавлено: Fri Mar 03, 2023 11:32:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Присмотритесь к Х-терра 705,прекрасное разделение металлов и нормальная глубина.
Чем иметь 3 запорожца,лучше один мерседес
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
babuhiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.12.2016
Сообщения: 299


СообщениеДобавлено: Fri Mar 03, 2023 12:23:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

minelaboff писал(а):
Присмотритесь к Х-терра 705,прекрасное разделение металлов и нормальная глубина.
Чем иметь 3 запорожца,лучше один мерседес
За деньги с продажи 3 запорожцев мерса не купишь ))) Есть и по круче Х-терры, но, как я уже писал раньше, денег то нету, разве что купите у меня 3 мох "запорожца" за 15 000 грн, тогда б купил )
Со временем полюбому куплю что то по круче, а эти "запорожцы" сину дам, чтобы привыкал )))

Но суть то не в этом. Меня интересует, что это за котушка такая? Сейчас есть какие то катухи, которые работают по ее принцыпу?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
minelaboff


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.09.2009
Сообщения: 13880


СообщениеДобавлено: Fri Mar 03, 2023 13:46:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

babuhiv писал(а):
minelaboff писал(а):
Присмотритесь к Х-терра 705,прекрасное разделение металлов и нормальная глубина.
Чем иметь 3 запорожца,лучше один мерседес
За деньги с продажи 3 запорожцев мерса не купишь ))) Есть и по круче Х-терры, но, как я уже писал раньше, денег то нету, разве что купите у меня 3 мох "запорожца" за 15 000 грн, тогда б купил )
Со временем полюбому куплю что то по круче, а эти "запорожцы" сину дам, чтобы привыкал )))

Но суть то не в этом. Меня интересует, что это за котушка такая? Сейчас есть какие то катухи, которые работают по ее принцыпу?

Зачем Вам этот геморрой?
Вряд ли это самодельное старьё будет нормальным.
Разве-что танк на постаменте найдёт
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
babuhiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.12.2016
Сообщения: 299


СообщениеДобавлено: Fri Mar 03, 2023 16:54:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

minelaboff писал(а):
babuhiv писал(а):
minelaboff писал(а):
Присмотритесь к Х-терра 705,прекрасное разделение металлов и нормальная глубина.
Чем иметь 3 запорожца,лучше один мерседес
За деньги с продажи 3 запорожцев мерса не купишь ))) Есть и по круче Х-терры, но, как я уже писал раньше, денег то нету, разве что купите у меня 3 мох "запорожца" за 15 000 грн, тогда б купил )
Со временем полюбому куплю что то по круче, а эти "запорожцы" сину дам, чтобы привыкал )))

Но суть то не в этом. Меня интересует, что это за котушка такая? Сейчас есть какие то катухи, которые работают по ее принцыпу?

Зачем Вам этот геморрой?
Вряд ли это самодельное старьё будет нормальным.
Разве-что танк на постаменте найдёт
Сам не знаю зачем, вот просто вспомнил о нем, вспомнил как первый раз его включал, и захотелось его так сказать реанимировать ))) Он видит сигнали, разрезняет метали, но вот глубина поиска желает лучшего. Но больше всего меня эта котушка зацепила, так как подобной не встречал
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
флегМАТ


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 29.12.2012
Сообщения: 2628


СообщениеДобавлено: Fri Mar 03, 2023 18:38:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Судячи з відсутності великої кількості дописів по темі, треба відзначити, що і ми, форумчани, такої палки-копачки не зустрічали.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
minelaboff


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.09.2009
Сообщения: 13880


СообщениеДобавлено: Fri Mar 03, 2023 20:43:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

флегМАТ писал(а):
Судячи з відсутності великої кількості дописів по темі, треба відзначити, що і ми, форумчани, такої палки-копачки не зустрічали.

То как говорят -пан сам склепав
Время этой палки прошло лет 20 назад,когда металлолома было - хоть греблю гати!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
babuhiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.12.2016
Сообщения: 299


СообщениеДобавлено: Fri Mar 03, 2023 22:09:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

флегМАТ писал(а):
Судячи з відсутності великої кількості дописів по темі, треба відзначити, що і ми, форумчани, такої палки-копачки не зустрічали.
Не повірю, що я і мій кум, єдині, хто купили такий прибор )))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
babuhiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.12.2016
Сообщения: 299


СообщениеДобавлено: Fri Mar 03, 2023 22:13:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

minelaboff писал(а):
флегМАТ писал(а):
Судячи з відсутності великої кількості дописів по темі, треба відзначити, що і ми, форумчани, такої палки-копачки не зустрічали.

То как говорят -пан сам склепав
Время этой палки прошло лет 20 назад,когда металлолома было - хоть греблю гати!
Ну то що пан сам склепав, то я написав в назві теми, але якщо взяти теперішні квазари, то вони ж теж "маде ін склепав сам", і нічого, працюють. Може і з цего чуда щось можна отримати, якщо трішки щось допаяти, відпаяти, і т.д.

На рахунок металолома, то для його пошуку металошукача не потрібно було, його ломом шукали, або простими електродами (правда ломом накопували разів в пять менше, аніж з металошукачем)

P.S/ І чо я на радіортехніка не вчився? Зараз би знав що до чого, і цю тему не створював би, і других би не нагружав )))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
babuhiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.12.2016
Сообщения: 299


СообщениеДобавлено: Fri Mar 03, 2023 22:22:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Йокерний бабай, кого не попитаю, ніхто не знає, що це за апарат такий, постає питання, а може це був єдиний екземпляр, і його ціна колись буде як картина Малевича? Треба патент виробити на нього)))

P.S. це жарт, якщо що )
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
wlad674


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.06.2013
Сообщения: 73


СообщениеДобавлено: Sat Mar 04, 2023 08:56:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

это похоже Шанс .Импульсный мд
https://radioskot.ru/publ/metallopoisk/metalloiskatel_shans/16-1-0-131?ysclid=letm203nhv495134178
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
babuhiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.12.2016
Сообщения: 299


СообщениеДобавлено: Sat Mar 04, 2023 13:22:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

wlad674 писал(а):
это похоже Шанс .Импульсный мд
https://radioskot.ru/publ/metallopoisk/metalloiskatel_shans/16-1-0-131?ysclid=letm203nhv495134178

Походу це він (котушка та сама, плата така ж, і дисплей такий же). Дякую.

Тепер другі питання:
Яку котушку з теперішніх можна до нього присобачити, щоб не спалити котушку, чи сам прибор?
Що потрібно, щоб замість 8 батарейок АА поставити акумулятори 18650?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
babuhiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.12.2016
Сообщения: 299


СообщениеДобавлено: Sat Mar 04, 2023 13:31:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Знайшов схему намотки котушки http://www.miriskateley.com/samodelnye-metalloiskateli-ili-kak-sdelat-metalloiskatel-svoimi-rukami/metalloiskatel-shans-svoimi-rukami



Катушка-Шанс.jpg
 Описание:
 Размер файла:  86.25 KB

Катушка-Шанс.jpg


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
babuhiv


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.12.2016
Сообщения: 299


СообщениеДобавлено: Mon Mar 06, 2023 18:56:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хто розбирається в принципі роботи цих приборів, підкажіть будь-ласка, чи можна імпульсну катушку від МД Клон Пи АВР (фото добавлю, і адресу на прибор, від якого хочу катушку взяти) підєднати до цього саморобного апарата Шанс? Чи можна цими діями щось та десь закоротити?

https://kamrad.ua/ua/clone-pi-avr

Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Client513871


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 21.10.2017
Сообщения: 837


СообщениеДобавлено: Fri Mar 17, 2023 12:13:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ненада нічого нікуди цеплять. Одна єдина відповідь на всі ваші питання, вона і сама вірна - ВИКИНУТЬ і забуть. Це колись був експерементальний прилад, перехідна модель від клонів до квазарів. Деякі дєятєлі його питались продавать, от ви один з тих, хто купив - що ж, неповезло
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Все о металлоискателях Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы