Срібна монета

На страницу 1, 2  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты стран Востока
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+4
Anti556


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2021
Сообщения: 192


СообщениеДобавлено: Thu Feb 16, 2023 22:52:45    Заголовок сообщения: Срібна монета Ответить с цитатой

Вітаю! Підскажіть по орієнтовній ціні
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Внимание! На данный момент ни один пользователь не дал оценку лоту
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
RobotViolity


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2011
Сообщения: 798046


СообщениеДобавлено: Thu Feb 16, 2023 22:52:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вернуться к началу
Профиль ЛС
bosporos


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.05.2009
Сообщения: 10954


СообщениеДобавлено: Fri Feb 17, 2023 17:18:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Anti556
Доброго дня. Який регіон знахідки і яка вага монети?
Також на форумі визначають монети, а ціну визначають торги на нашому сайті.
Запросив в теме консультанта. З повагою.

_________________
С уважением,
Евгений.
Вернуться к началу
Профиль ЛС
Serbedar


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.06.2008
Сообщения: 20670


СообщениеДобавлено: Fri Feb 17, 2023 17:24:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Тема не моя, подождите профильных специалистов. Вопросы по региону и весу более чем уместны.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Anti556


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2021
Сообщения: 192


СообщениеДобавлено: Fri Feb 17, 2023 17:25:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Очікую на відповідь
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
bosporos


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.05.2009
Сообщения: 10954


СообщениеДобавлено: Fri Feb 17, 2023 18:04:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Anti556
Який регіон знахідки і яка вага монети?

_________________
С уважением,
Евгений.
Вернуться к началу
Профиль ЛС
Kovtun22


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.12.2015
Сообщения: 246


СообщениеДобавлено: Fri Feb 17, 2023 22:53:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Якщо буде на торгах-скиньте будь-ласка тут посилання
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Anti556


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2021
Сообщения: 192


СообщениеДобавлено: Sat Feb 18, 2023 15:18:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вага - 3,4г.
Знайдено в Київській обл. Очікую на відповідь по визначені
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Spurius Afranius


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2013
Сообщения: 12473


СообщениеДобавлено: Sat Feb 18, 2023 17:05:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добрий день. Виставляйте в цей розділ. https://violity.com/auction/7-monety-musulmanskih-dinastij-halifat-zolotaya-orda-turciya-i-proch
Це наслідуваня. Під такою назвою й виставляйте. Як буде в продажу- дам детальний опис.

_________________
история материальной культуры, всеобщая история,нумизматика
Вернуться к началу
Профиль ЛС
bosporos


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.05.2009
Сообщения: 10954


СообщениеДобавлено: Sat Feb 18, 2023 17:36:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Anti556 писал(а):
Вага - 3,4г.
Знайдено в Київській обл. Очікую на відповідь по визначені


Доброго дня. Київська область велика. Район вкажіть будь ласка, це необхідно для більш точного визначення. З пов.

_________________
С уважением,
Евгений.
Вернуться к началу
Профиль ЛС
Anti556


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2021
Сообщения: 192


СообщениеДобавлено: Sat Feb 18, 2023 17:55:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Та не буду я виставляти , ще навіть відповіді не почув про монету . Ще й питання незрозумілі . Яка різниця в якій області , припустим знайшли ви білон так всерівно в Україні чи в Польщі , монета не зміниться. З гривні тим паче не виставлятиму , вже виставляв ( на обговорені писали , що дуже цікава та нечаста знахідка ) схожа стояла 5тис . Я продав за 200+грн. Нормально так . А відправляти потрібно , якщо звичайно адекватний .
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Anti556


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2021
Сообщения: 192


СообщениеДобавлено: Sat Feb 18, 2023 17:56:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Чи може мені геолокацію дати , щоб ви там пошурфили !? Без образ , але на такі питання відповідати не буду !
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
planar73


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.04.2008
Сообщения: 525


СообщениеДобавлено: Sat Feb 18, 2023 18:04:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Spurius Afranius писал(а):
Добрий день. Виставляйте в цей розділ. https://violity.com/auction/7-monety-musulmanskih-dinastij-halifat-zolotaya-orda-turciya-i-proch
Це наслідуваня. Під такою назвою й виставляйте. Як буде в продажу- дам детальний опис.


Точно наслідування? Що, порівняно з часом дискусії щодо ZENO#71178, вже з'явилася визначеність? Як часто наслідування переважують оригінали масою майже на чверть? Дукт взагалі не наслідувальний, але скоріше під прикрасу.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
planar73


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.04.2008
Сообщения: 525


СообщениеДобавлено: Sat Feb 18, 2023 18:14:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Anti556 писал(а):
Та не буду я виставляти , ще навіть відповіді не почув про монету . Ще й питання незрозумілі . Яка різниця в якій області , припустим знайшли ви білон так всерівно в Україні чи в Польщі , монета не зміниться. З гривні тим паче не виставлятиму , вже виставляв ( на обговорені писали , що дуже цікава та нечаста знахідка ) схожа стояла 5тис . Я продав за 200+грн. Нормально так . А відправляти потрібно , якщо звичайно адекватний .


Вам не дадуть за неї та 2000 грн. Чи не той час.
Заради 2000, які не зроблять Вам погоди, Ви готові вимарати рядок історії власної країни? Що ж, дуже патріотично.
Якщо це "грузинське" наслідування XI століття, то локація знахідки дозволяє простежити історичні зв'язки для того періоду. Ось навіщо потрібно знати район знахідки.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Spurius Afranius


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2013
Сообщения: 12473


СообщениеДобавлено: Sat Feb 18, 2023 18:27:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

planar73 писал(а):
Spurius Afranius писал(а):
Добрий день. Виставляйте в цей розділ. https://violity.com/auction/7-monety-musulmanskih-dinastij-halifat-zolotaya-orda-turciya-i-proch
Це наслідуваня. Під такою назвою й виставляйте. Як буде в продажу- дам детальний опис.


Точно наслідування? Що, порівняно з часом дискусії щодо ZENO#71178, вже з'явилася визначеність? Як часто наслідування переважують оригінали масою майже на чверть? Дукт взагалі не наслідувальний, але скоріше під прикрасу.


Наслідування, виготовлене орієнтовно в другій половині 9 століття в лісостеповій зоні Правобережжя Дніпра. Оскільки маємо наслудування двох аверсів- мета наслідування не грошовий обіг, а використання в якості ювелірного вироба, що ми й бачимо на фото.

_________________
история материальной культуры, всеобщая история,нумизматика
Вернуться к началу
Профиль ЛС
Spurius Afranius


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2013
Сообщения: 12473


СообщениеДобавлено: Sat Feb 18, 2023 18:33:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Anti556 писал(а):
Та не буду я виставляти , ще навіть відповіді не почув про монету . Ще й питання незрозумілі . Яка різниця в якій області , припустим знайшли ви білон так всерівно в Україні чи в Польщі , монета не зміниться. З гривні тим паче не виставлятиму , вже виставляв ( на обговорені писали , що дуже цікава та нечаста знахідка ) схожа стояла 5тис . Я продав за 200+грн. Нормально так . А відправляти потрібно , якщо звичайно адекватний .


На Віоліті Ви отримаєте найбільшу ціну з усіх можливих. Я написав достатньо, якщо виставите опис буде більш детальний. Аналогів ціни немає, бо така монета буде вперше. Лот буде відмічений як цікавий.

_________________
история материальной культуры, всеобщая история,нумизматика
Вернуться к началу
Профиль ЛС
bosporos


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.05.2009
Сообщения: 10954


СообщениеДобавлено: Sat Feb 18, 2023 18:43:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Anti556 писал(а):
Чи може мені геолокацію дати , щоб ви там пошурфили !? Без образ , але на такі питання відповідати не буду !


Ви хоч самі зрозуміли, що написали? Яка локація, якщо просять написати район? А шурфити я буду, справді?
Думаю, вам достатньо дали відповідей в темі.
Доречі, пишіть наступного разу з основного ніку.
Успіхів!

_________________
С уважением,
Евгений.
Вернуться к началу
Профиль ЛС
Spurius Afranius


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2013
Сообщения: 12473


СообщениеДобавлено: Sat Feb 18, 2023 18:45:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Прочитав дискусію на Zeno. Незалежно від мене вони також датують 9 століттям. Навіть якщо інші монети й потрапили до Грузії і тому отримали назву "грузинських імітацій' походять вони з лісостепової території Правобережжя Дніпра. І потрапили вони на південь вочевидь із власниками (точніше власницями) і це як правильно зауважив дописувач трагічна сторінка вітчизняної історії.

_________________
история материальной культуры, всеобщая история,нумизматика
Вернуться к началу
Профиль ЛС
planar73


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.04.2008
Сообщения: 525


СообщениеДобавлено: Sat Feb 18, 2023 18:55:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Spurius Afranius писал(а):
planar73 писал(а):
Spurius Afranius писал(а):
Добрий день. Виставляйте в цей розділ. https://violity.com/auction/7-monety-musulmanskih-dinastij-halifat-zolotaya-orda-turciya-i-proch
Це наслідуваня. Під такою назвою й виставляйте. Як буде в продажу- дам детальний опис.


Точно наслідування? Що, порівняно з часом дискусії щодо ZENO#71178, вже з'явилася визначеність? Як часто наслідування переважують оригінали масою майже на чверть? Дукт взагалі не наслідувальний, але скоріше під прикрасу.


Наслідування, виготовлене орієнтовно в другій половині 9 століття в лісостеповій зоні Правобережжя Дніпра. Оскільки маємо наслудування двох аверсів- мета наслідування не грошовий обіг, а використання в якості ювелірного вироба, що ми й бачимо на фото.


Чесно скажу – маю легкі сумніви. Занадто старанно різали рельєф, що надто добре виглядає для прикраси. Нетипово.
Якщо є публікації з цим типом на Академії або десь ще – із задоволенням прочитаю. Справді цікаво.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Anti556


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2021
Сообщения: 192


СообщениеДобавлено: Sat Feb 18, 2023 19:22:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Spurius Afranius писал(а):
Anti556 писал(а):
Та не буду я виставляти , ще навіть відповіді не почув про монету . Ще й питання незрозумілі . Яка різниця в якій області , припустим знайшли ви білон так всерівно в Україні чи в Польщі , монета не зміниться. З гривні тим паче не виставлятиму , вже виставляв ( на обговорені писали , що дуже цікава та нечаста знахідка ) схожа стояла 5тис . Я продав за 200+грн. Нормально так . А відправляти потрібно , якщо звичайно адекватний .


На Віоліті Ви отримаєте найбільшу ціну з усіх можливих. Я написав достатньо, якщо виставите опис буде більш детальний. Аналогів ціни немає, бо така монета буде вперше. Лот буде відмічений як цікавий.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты стран Востока Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы