Срібник Киівськоі Русі

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты Древней Руси и Императорской России
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+2
AlexMozm


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.07.2016
Сообщения: 32


СообщениеДобавлено: Mon Mar 27, 2023 08:45:36    Заголовок сообщения: Срібник Киівськоі Русі Ответить с цитатой

Шановне панство,допоможіть визначити тип понети,та орієнтовану вартість на даний час. З повагою
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Внимание! На данный момент ни один пользователь не дал оценку лоту
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
RobotViolity


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2011
Сообщения: 798046


СообщениеДобавлено: Mon Mar 27, 2023 08:45:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вернуться к началу
Профиль ЛС
Akustika


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 21.06.2013
Сообщения: 5077


СообщениеДобавлено: Mon Mar 27, 2023 09:53:58    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Срібляник Володимира, I тип IV підтип (найчастіший). Штемпельна пара близька до № 37 по Корпусу.
Виставите, будь ласка, фото монети не обрізані по сторонам (3 з 4 зіпсовані). Хотілося б дізнатися масу і розмір монети (наприклад, по фото на вагах з точністю до сотих грама і на аркуші міліметрівки або в клітку 0,5 см).
Чи відомо щось про те, коли і де (назва області та навколишнього поселення) був знайдений цей сребреник? За ціною зараз сказати важко, але після вчорашніх Ваших торгів можна очікувати 10...15 тисяч гривень і вище.
З повагою
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
AlexMozm


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.07.2016
Сообщения: 32


СообщениеДобавлено: Mon Mar 27, 2023 10:01:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я купляв все тут на аукціоні років чотири тому,продавець інформацію про місце знахідки не надавав. зараз добавлю вагу.Дуде дякую за надану інформацію.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Akustika


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 21.06.2013
Сообщения: 5077


СообщениеДобавлено: Mon Mar 27, 2023 10:10:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Поважаний AlexMozm.
Ну, якщо срібляник куплений тут в потрібному розділі, то у мене він повинен бути врахований. Може, в личку збереглася посилання на торги з точною датою або нікнейм продавця (це стосується і вчорашньої монети)?
Подивіться, будь ласка.
AlexMozm писал(а):
зараз добавлю вагу.

Потрібен не тільки вага, але і розмір, і повні фото.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
AlexMozm


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.07.2016
Сообщения: 32


СообщениеДобавлено: Mon Mar 27, 2023 10:20:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

так я зрозумів,розбираюсь як ще додати фото,бо на форумі сьогодні другий день,не все зрозуміло як тут працює
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
AlexMozm


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.07.2016
Сообщения: 32


СообщениеДобавлено: Mon Mar 27, 2023 10:26:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

добавив, ваги нажаль не до сотих,що є
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
AlexMozm


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.07.2016
Сообщения: 32


СообщениеДобавлено: Mon Mar 27, 2023 10:34:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В архіві купівлі вмене інформація до 07.04.20 ,я ііх купляв раніше десь 18-19 роки ,, але чи можна дістати стару інформацію я не знаю,якщо підкажете як- я подивлюсь не проблема.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
AlexMozm


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.07.2016
Сообщения: 32


СообщениеДобавлено: Mon Mar 27, 2023 10:38:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Купляв точно в правильному розділі.Хотів подивиться ,що таке срібник,адже поки не потримаєшв руках,не зрозумієш.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Akustika


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 21.06.2013
Сообщения: 5077


СообщениеДобавлено: Mon Mar 27, 2023 11:08:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

AlexMozm писал(а):
Купляв точно в правильному розділі.Хотів подивиться ,що таке срібник,адже поки не потримаєшв руках,не зрозумієш.

Знайшов я його. Продавався тут двічі, в 2016 році, навесні і взимку. Тільки обидва рази покупець був з іншим нікнеймом. Торги видалені. Можливо, ви купили його ще пізніше. Монета була більшою за розміром. Її історію я знаю.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
AlexMozm


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.07.2016
Сообщения: 32


СообщениеДобавлено: Mon Mar 27, 2023 16:28:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вона мені дісталась вже такою,я нічого не робив, по часу не згадаю. з 18 по березень 20,на Вашому фото вона значно красивіша.Дуже дякую Вам за допомогу.
З повагою,Олександр!!!!!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


AlexMozm


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.07.2016
Сообщения: 32


СообщениеДобавлено: Tue Mar 28, 2023 23:31:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В продажу
https://violity.com/113006745-sriblyanik-volodimira-i-tip-iv-pidtip
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты Древней Руси и Императорской России Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы