Срібло на оцінку.

На страницу Пред.  1, 2, 3  След.  
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты Украины
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
pimax


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2023
Сообщения: 25


СообщениеДобавлено: Fri Oct 13, 2023 15:21:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я написав вище:
«да, одна із Ваших характерних ознак і дійсно присутня на моїй монеті, проте інших ознак, які є на перечислених Вами прикладами у своїй на монеті я не побачив.
То чого Ви одразу такі категоричні?
Також, Ви нічого не написали за аверс та гурт.
Вони відчеканені на монетному дворі получається ? Тобто монета на половину в не монетного двору? Якось все заплутано получається.

Лот закритий по причині «копія», то до чого тут той факт «коли і ким» монета відчеканена?
Штампи оригінал чи ні?
Хочу підкреслити, що на аверсі у році «1994» характерних ознак викрошки немає.»
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Внимание! На данный момент ни один пользователь не дал оценку лоту
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
pimax


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2023
Сообщения: 25


СообщениеДобавлено: Fri Oct 13, 2023 15:23:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ви бачите невидиме ?
Де тут Ваша ознака?

Дайте силку де продавався штамп ?

Щодо гурту, Ви як крупний знавець із раріками в колекції, покажіть мені як має виглядати гурт такої монети у порівняні із звичайною монетою з обігу.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostapp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.08.2016
Сообщения: 1709


СообщениеДобавлено: Fri Oct 13, 2023 15:34:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

pimax
Повторюю:
Ваш виріб Фуфло.
Виготовлений далеко після закриття Луганського Монетного Двору.
Гурт порівняйте самі.
Візьміть лупу якщо не добре вам видно.
Ознак там багато що по Аверсу що по Ревесу.
Тратити свій час на пусті розмови не бачу сенсу.
Вдалих продаж у розділі монетовидні сувеніри.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
pimax


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2023
Сообщения: 25


СообщениеДобавлено: Fri Oct 13, 2023 15:49:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostapp, фуфло, тобто штампи підроблені ?
То до чого тут взагалі ці ознаки, які Ви показували для прикладу?
Получається мають бути ознаки не викрошок, а ознаки у самому рисунку аверсу та реверса але я тут нічого поганого не бачу.

Фото гурта під лупою додавав вище.
Що не так? Який він має бути?
Зробіть фото своєї монети у порівнянні.

Давайте доведем це до кінця, а то спочатку Ви пишете, що монета відчеканена в не монетного двору, а тепер байка, що це уже фуфло.
Не сходиться щось.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
pimax


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2023
Сообщения: 25


СообщениеДобавлено: Fri Oct 13, 2023 17:33:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Лот перевиставив:
https://violity.com/ua/114571347-10-kopijok-1994-magnitna-stal-plakirovana-latunyu
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
GARDININI


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.04.2011
Сообщения: 1074


СообщениеДобавлено: Sat Oct 14, 2023 09:56:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

pimax писал(а):
Ostapp, фуфло, тобто штампи підроблені ?
То до чого тут взагалі ці ознаки, які Ви показували для прикладу?
Получається мають бути ознаки не викрошок, а ознаки у самому рисунку аверсу та реверса але я тут нічого поганого не бачу.

Фото гурта під лупою додавав вище.
Що не так? Який він має бути?
Зробіть фото своєї монети у порівнянні.

Давайте доведем це до кінця, а то спочатку Ви пишете, що монета відчеканена в не монетного двору, а тепер байка, що це уже фуфло.
Не сходиться щось.


Він і не доведе, тільки що і буде писати "байки". То "заноза" то "викрошка", все фуфло. Де там по фото біля "1" та заноза? І це ні як не вказує, що монета не карбована оригінальними штампелями, і ніяк не сувенір і не "фуфло"!
Багато ума не потрібно, аби ляпнути! А потом, то моя особиста думку, браво!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostapp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.08.2016
Сообщения: 1709


СообщениеДобавлено: Sat Oct 14, 2023 15:03:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

GARDININI
Знову твій дружок andriy1996 під новим ніком)))

Потрібно вас жуліків із команди продавців фуфла на декілька років присадити.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
GARDININI


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.04.2011
Сообщения: 1074


СообщениеДобавлено: Sat Oct 14, 2023 15:50:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostapp писал(а):
GARDININI
Знову твій дружок andriy1996 під новим ніком)))

Потрібно вас жуліків із команди продавців фуфла на декілька років присадити.


В дзеркало давно дивились ? Оновіть пам'ять, подивіться! Головний жулік тут Ви! Як продавати крадене, фуфлити монети ті, які Ви самі раніше продали, тут же, розказувати байки так Ви профі, набили рейтинг і тепер типу тут себе ексПердом рахуєте, корону зніміть!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostapp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.08.2016
Сообщения: 1709


СообщениеДобавлено: Sat Oct 14, 2023 16:02:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

GARDININI
Я усе що колись тут продав (по не знанню повернув кошти).
За брехню ти ще відповіси.
Не пасує мені по роках в тебе руки вимазувати Жулік із команди продавців фуфла.
Час твій ще прийде ...
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
pimax


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2023
Сообщения: 25


СообщениеДобавлено: Sat Oct 14, 2023 16:50:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostapp, досить істерики, це обговорення монети, якщо замість продовження нормальної дискусії Ви вирішили відійти від теми і придумати мені якогось клона, то це Вам не пасує
Який я клон ? Ще що придумаєте ? Докази є?
Я рахував Вас хорошим спеціалістом, а Ви ведете себе, як хлопчисько.
Якщо є якісь питання пишіть в адміністрацію, я поспілкуюсь з ними, якщо буде така потреба, я завжди на телефоні.

А зараз прошу адміністрацію звернути увагу на пряму брехю в мою сторону, ще й торги зриває цей нахаба.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
GARDININI


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.04.2011
Сообщения: 1074


СообщениеДобавлено: Sat Oct 14, 2023 17:12:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostapp писал(а):
GARDININI
Я усе що колись тут продав (по не знанню повернув кошти).
За брехню ти ще відповіси.
Не пасує мені по роках в тебе руки вимазувати Жулік із команди продавців фуфла.
Час твій ще прийде ...


Брехло є Ви! Це всі знають, "панти" будете для своїх дружків гонити!
Руки... так я Вам пропонував приїхати, так що Ви злились! Так, що брехло є брехнею і Ви поганяєте!
Ви вже раніше брехали, що і Вас не банили тут за мутки, поки правду в очі не показав, і розпиналися за монети, які продавали, а потом із часом фуфлите, і за тих старожилів яких тут заблокували, які ставили Вас на місце, то тепер, Ви себе уявили з "короною" на голові? Не подвигайтеся!
А все тому, що всіх хто писав по суті, тут вже немає, їм допомогли звідси вийти, в вчасності і з Вашою допомогою, Монополія від одного ексПерда бачу росте і далі. Коли по суті питання Вас запитають, так Ви бігом "то моя особиста думка", "я для себе розібрався", "я для себе визначив" або "то не я, то вони, то солома, то коні..... або ж методика, на всіх лити бруд. Ось Вас стиль спілкування тут, нічого не змінилося від тих часів коли тут були "акули" нумізматики, які й ставили Вас на місце, то тепер Ви крила розправили, ну ну, успіху!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
GARDININI


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.04.2011
Сообщения: 1074


СообщениеДобавлено: Sat Oct 14, 2023 17:16:03    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

pimax писал(а):
Ostapp, досить істерики, це обговорення монети, якщо замість продовження нормальної дискусії Ви вирішили відійти від теми і придумати мені якогось клона, то це Вам не пасує
Який я клон ? Ще що придумаєте ? Докази є?
Я рахував Вас хорошим спеціалістом, а Ви ведете себе, як хлопчисько.
Якщо є якісь питання пишіть в адміністрацію, я поспілкуюсь з ними, якщо буде така потреба, я завжди на телефоні.

А зараз прошу адміністрацію звернути увагу на пряму брехю в мою сторону, ще й торги зриває цей нахаба.



Не звертайте уваги, це тільки, що і буде істерика, всі клони, стрілочки почне кидати, всіх звинувачувати, тут немає про що з ним говорити!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
pimax


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2023
Сообщения: 25


СообщениеДобавлено: Sat Oct 14, 2023 17:17:01    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

GARDININI, тут обговорення монет, тому прохання не писати зайвого, що не стосується теми.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
GARDININI


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.04.2011
Сообщения: 1074


СообщениеДобавлено: Sat Oct 14, 2023 17:21:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

pimax писал(а):
GARDININI, тут обговорення монет, тому прохання не писати зайвого, що не стосується теми.

Вибачте, відповів йому за брехню!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
pimax


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 02.09.2023
Сообщения: 25


СообщениеДобавлено: Sat Oct 14, 2023 17:26:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

мені це не цікаво, хай адміністрація розберається.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
сибирь


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.01.2013
Сообщения: 637


СообщениеДобавлено: Sat Oct 14, 2023 20:15:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

pimax писал(а):
мені це не цікаво, хай адміністрація розберається.

Давно пора подключать администрацию к теме "Монеты Украины". почему пара человек фуфлят монеты без предоставления доказательств? Выкрошки и отсутствие в первых каталогах - детский лепет. Они истина в последней инстанции? Нет. Если админы не обращают внимание, надо их (сладкую парочку) просто игнорить. Ну, это мое мнение. Сейчас возможно опять забанят на месяц.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
сибирь


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.01.2013
Сообщения: 637


СообщениеДобавлено: Sat Oct 14, 2023 21:13:29    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

О сейчас увидел у себя в репе -10. Это за что?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
сибирь


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.01.2013
Сообщения: 637


СообщениеДобавлено: Sat Oct 14, 2023 21:16:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

сибирь писал(а):
О сейчас увидел у себя в репе -10. Это за что?

Не за наградами мы сюда ходим. Но обидно, понимаешь, да?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Ostapp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.08.2016
Сообщения: 1709


СообщениеДобавлено: Mon Oct 16, 2023 14:32:04    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

сибирь
Якщо гуртильне кільце не оригінал.
То і виріб оригіналом не може бути.
Додам ось це алюміній покритий мідю.
Такого співвідношення металу не існувало в Луганську.
Доречі це Фуфло тут продавав GARDININI
По пам'яті із п'ятим Аверсом вона була
П'ятий Аверс це також із світу фантастики виріб легалізований рашистом через каталог.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


GARDININI


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.04.2011
Сообщения: 1074


СообщениеДобавлено: Mon Oct 16, 2023 18:27:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ostapp писал(а):
сибирь
Якщо гуртильне кільце не оригінал.
То і виріб оригіналом не може бути.
Додам ось це алюміній покритий мідю.
Такого співвідношення металу не існувало в Луганську.
Доречі це Фуфло тут продавав GARDININI
По пам'яті із п'ятим Аверсом вона була
П'ятий Аверс це також із світу фантастики виріб легалізований рашистом через каталог.


Не оригінал тут одна особа, яка даже не може привести ґрунтовні твердження, а неякісь то "занози", то "викрошка", то "рисочка". Тільки, що і бачим бла бла бла, то я, то не я, то всі на мене на пали, то він прощається, то повертається, то продає крадене та фуфлове, то на руки в тишком, а коли виходить на ружу усе, так вже зливається, а потом коли консультант каже "верните деньги Ostapp", так схиливши голову, обіжений та допригавшись сидить тишком. Інформації достатньо, все поступово побачите.
Каталог "рашиста", скільки часу ним всім користувалися? і по сьогодні, і Ви теж, а вже, що ? Так не користуйтеся, чи що? Де той хвалений каталог, за якого вже два роки Ви тут розпинаєтеся, тільки не передеріть з так званого каталогу "рашиста" все, одні розмови, а толку "о". Вашу натуру та єство добре описали там же, один із багатьох скрінів я привів вище, далі буде!
Не струшуйте попусту повітря, бо вже самі на себе вийшли. Дружку вітання своєму передавайте, і по полечу поплескайте його
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Тема закрыта       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты Украины Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Страница 2 из 3

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы