Монета?

 
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты средневековой Европы
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:0
MIVIDA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.12.2013
Сообщения: 170


СообщениеДобавлено: Mon Sep 18, 2023 00:26:31    Заголовок сообщения: Монета? Ответить с цитатой

Доброго времени суток.Помогите пожалуйста с определением того
что я нашла.Монета? Материал или белон или ....не пойму.Спасибо
.

Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Внимание! На данный момент ни один эксперт не дал оценку лоту
Внимание! На данный момент ни один пользователь не дал оценку лоту
* сумма может меняться относительно количества оценок экспертов / пользователей которые приняли участие в оценке лота.
RobotViolity


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 10.05.2011
Сообщения: 798046


СообщениеДобавлено: Mon Sep 18, 2023 00:26:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вернуться к началу
Профиль ЛС
друг ромео


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 14.04.2009
Сообщения: 58026


СообщениеДобавлено: Mon Sep 18, 2023 07:22:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

не монета и не бЕлон.Скоре всего-остатки нательной иконки,цинково-силуминового сплава..
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ANDRT


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2019
Сообщения: 363


СообщениеДобавлено: Mon Sep 18, 2023 09:58:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добрий день!
Амулет-пігулка, то стоматолог загубив чи фармацевт-косметолог
Бачите, її гризли, коли зуби боліли або жіночці прописали для привабливості. Скоріше останнє застосування, зважаючи, на жіночі вічні страждання стосовно вроди і що на реверсі зображена Страждальна Богородиця семи мечів, ось:
"Волосся і нігті складаються з білка, в синтезі якого бере активну участь цинк. Його дефіцит призводить до того, що локони починають сіктися, втрачають силу і блиск, а нігтьові пластини – погано рости, розшаровуватися і покриватися білими плямами. Цинк для волосся і нігтів є справжньою панацеєю, здатною реанімувати пошкоджені пасма та нігті, які розшаровуються".
Але зважте, що сучасні стоматологи категорично проти:
"Серед численних порад з Інтернету зустрічаються способи, які багато хто використовує, щоб убити зубний нерв у домашніх умовах. Для цього в коронку закладають цинк, йод, спирт, інколи навіть і порох. Фахівці стоматології настійно не рекомендують застосовувати такі небезпечні та непередбачувані поради на практиці".

Якщо без жартів (хоча, зовсім і не жарти для того часу) і старовинних рецептів, то це дійсно
Цитата:
остатки нательной иконки
, по нашій традиції, ну, і правильно історично.

Релігійна медаль, найімовірніше, ХІХ ст. Можна так: Medaglia dei Santissimi Cosma e Damiano - Le Medaglie dei Santi Patroni / Madonna Аddolorata.
Ав. Святі мученики лікарі близнюки Cosma та Damiano по-італійські (Косма та Даміан, Кузьма і Демьянъ в церковнослов`янській традиції).
Патрони лікарів, аптекарів, фармацевтів, хірургів, зубних лікарів.
Католицькі храми на Львівщині: Львів, Ходорів, в селах Сороки, Воля Якубова, Убині.
Рев. Madonna Аddolorata

З повагою,
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
MIVIDA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.12.2013
Сообщения: 170


СообщениеДобавлено: Mon Sep 18, 2023 13:35:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ANDRT-дякую! Дуже вичерпна відповідь.Я весь інтернет перешукала,
Кілька днів шукала,но не знаючи з якої сторони почати щось знайти
важкувато.Цю медаль ні хто не гриз))),це я так необережно її лопатою виколупувала
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ANDRT


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2019
Сообщения: 363


СообщениеДобавлено: Mon Sep 18, 2023 17:45:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Здоров'я Вам, вроди і щоб зуби не боліли.
А з лопатою обережніше.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ANDRT


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2019
Сообщения: 363


СообщениеДобавлено: Tue Sep 19, 2023 06:48:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хмммм, дивно, тому я б наполегливо рекомендував Вам привести її до ладу і залишити собі, бо, як написали за посиланням: "ці святі вибрали вас!!"
Ну, таке, без кота з лампою ніяк.
Вештався вночі на одному форумі, шукав зовсім іншу річ, а натрапив на пані (!), яка майже 7 років тому вешталася по італійським пагорбам з лопатою (!) і металошукачем. І, схоже, за параметрами та описом легенди, з того, що я зміг ідентифікувати на Вашому екземплярі, їй постійно траплялася одна й та сама медаль, отакої. Нажаль, фото всі вже злетіли. Ееее, це часом не Ви були?

SS. COSMA E DAMIANO VENERAT. BITONTO
SS. ADDOLORATA VENERATA IN BARI
Якщо ви хочете логічно пояснити цей Світ, на певному етапі треба відмовитися від логіки і звернутися до теорії ймовірностей, і все знову стане логічним. Ось:
https://metaldetectorhobby.forumfree.it/m/?t=73645256
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ANDRT


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.02.2019
Сообщения: 363


СообщениеДобавлено: Tue Sep 19, 2023 08:19:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вибачте, то схоже, не пані, а пан, але всеодно
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
MIVIDA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.12.2013
Сообщения: 170


СообщениеДобавлено: Wed Oct 04, 2023 20:15:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ANDRT Дуже дякую!!! Я уважно продивилась ваш комет і здивована збігом .В зв'язку з війною мені довелось виїхати з окупованої території в Італію.І нарешті я повернулася до свого хобі! В пошуках я місяць,вийшла декілька разів(тут особо не походиш) і знаходжу різне,мені до селі невідоме)) Наприклад знайшла щось схоже на монету,але....щось незрозуміло,но старе.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
MIVIDA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.12.2013
Сообщения: 170


СообщениеДобавлено: Wed Oct 04, 2023 20:15:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


MIVIDA


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.12.2013
Сообщения: 170


СообщениеДобавлено: Wed Oct 04, 2023 20:30:11    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Тут,на пагорбах Італії ,без знахідок не повертаюсь.Поки що нічого цінного по коштам,але багато цікавого.І обов'язково якась да монетка да буває.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Определение предметов -> -- Монеты средневековой Европы Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы