Сніг іде, а я копаю....

На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Оценка поста:+3
Белый Копатель


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.11.2007
Сообщения: 3527


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 19:27:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Поздравляю с суперской находкой!!! Можно вопрос? Была ли какая нибудь сопутка - керамика, железо... или это просто потеряшка?
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
orest


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.04.2007
Сообщения: 2044


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 19:41:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Lolik писал(а):
Хитрий підхід Мене також це цікавить

Ну дивись взяв розсекретив весь задум....ех Льолік Льлоік все пропало
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Roman1971


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.12.2008
Сообщения: 1560


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 19:51:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую всім за вітання та відгуки!

Onpulllok

Дякую, земляче, за інформацію.

Epson писал(а):
Мои поздравления !!!!

Я представляю как аська "кричала" на этот чудо топорик.


Ася, як не дивно, більш стримувала свої емоції ніж я

orest писал(а):
Сокирка красива....про таку можна тільки мріяти І зимова річка гарна цікаво як називається


Це не річка , потічок ((він назви не має))
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Тропинкин


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.12.2006
Сообщения: 4505


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 19:51:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Такие вещи раз в жизни приходят!!! Супер!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
grisha-naum


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 30.08.2006
Сообщения: 2596


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 19:52:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Поздравляю с находкой.
Судя по всему с такой находкой сопутки кроме керамики не бывает.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
nechel82


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 23.01.2009
Сообщения: 1027


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 20:00:27    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Onpulllok писал(а):
торгові звязки Закарпаття з Галичиною


а дай-ка, братыку, я ось тоби по голови сокыркою поторгую....
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
MrHobit666


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 11.12.2008
Сообщения: 98


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 20:03:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Сокира просто супер
прясніть мене темного, до якого періоду бронзової доби можна віднести цю сокирку? До раннього, середнього чи пізнього? Чи це вже наша ера? І цікаво було б почути її реальну ціну
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Кирюша


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 01.02.2009
Сообщения: 659


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 20:09:00    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вах, вах ....топорик...вещь!!!!! Он мне уже начал сниться Не продавать! Оставить потомкам! Второй шанс не дадут - на него надо смотреть каждый день :shock:
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Roman1971


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.12.2008
Сообщения: 1560


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 20:13:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Белый Копатель писал(а):
Поздравляю с суперской находкой!!! Можно вопрос? Была ли какая нибудь сопутка - керамика, железо... или это просто потеряшка?


Сьогодні на тому полі не знайшов більше нічого, тому що на нього заїхав вертаючись з копу. Раніше там знаходив монети ((австрійські))
також пташку, яка є на фото №9 і ще такий уламок((див фото)) кераміка не попадалась. Взагалі про це місце багато сказати не можу, тому що був там за всі виходи 5-6 годин



DSC01091.JPG
 Описание:
 Размер файла:  140.91 KB

DSC01091.JPG


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Hvizik


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 12.02.2008
Сообщения: 4168


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 20:34:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Roman1971
Така кераміка відповідає віку сокири. По тій ссилці, яку я дав на першій сторінці є чудове фото бронзових сокир з музею м. Будапешт - серед них одна дуже схожа на вашу (зверніть увагу на форму, а особливо на орнамент)
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger MSN Messenger
REY


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 04.06.2007
Сообщения: 3099


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 20:38:08    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вітаю Гарною Знахідкою.
Бажаю Вам Успіху!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Onpulllok


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 18.02.2008
Сообщения: 7788


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 20:40:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

nechel82 писал(а):
а дай-ка, братыку, я ось тоби по голови сокыркою поторгую....

хе-хе... розкрию Вам великий секрет. В Трансільванії знаходився веееееличезний центр бронзоливарства (свідченням цьому є знахідки скарбів ливарників - 1,5 тонни кельтів, серпів, сокир)
Всі ці вироби поступали по торгових шляхах на Прикарпаття і в Галичину.

MrHobit666 писал(а):
до якого періоду бронзової доби можна віднести цю сокирку? До раннього, середнього чи пізнього

http://www.verhovina.com.ua/?path=202/210&area=666&id=680
МIДНО-БРОНЗОВИЙ ВIК ЗАКАРПАТТЯ (3 тис. р. до н. е. - 1 тис. р. до н. е.).
Археологiчнi знахiдки мiдно-бронзового вiку на територiї Закарпаття: поселення, могильники, кургани, скарби-пам'ятки. Мiдний вiк (культура Бодрог-Керестур у Схiднiй Словаччинi): Дрисiно, Береги.
Житло мiдного вiку: землянки, наземнi споруди з глинобитної цегли.
Культури мiдно-бронзового вiку:
культура Нiршег-Затiн: Бобове, Мукачево, Дрисiна. (1900 - 1700 р.р. до н. е.).
Формувалася пiд впливом трипiльської, баденської, мака та iнш. культур. Знаряддя працi культури Нiршег-Затiн: серпи, сокири, гачки, зернотерки, миски.
Схiдно-Словацька культура: 100 пам'яток. В. Геєвцi, Дрисiна, Береги (1900-1800 р.р. до н. е.).
Знаряддя працi Схiдно-Словацької культури: ножi, бруски, глечики, шнурова керамiка, ткацькi знаряддя.
Культура Отомань: Дяково, Квасово, Дiдово (1600-1400 р.р. до н. е.). Поселення будувалися у важкодоступних мiсцях. Житло будували з прутiв, якi обмазували глиною. Займалися плужним землеробством i домашнiм скотарством, виготовляли керамiку (глечики, миски, чашi, вази); з каменю (сокири, долота, серпи, зернотерки); iз кiсток (голки, мотики, молотки); iз бронзи (сокири, мечi, серпи, наконечники, ножi, долота, зброю, прикраси - скарби у с. Колодне, Мукачево, Пiдгоряни; iз золота (браслети, сережки). Протофракiйськi культури:
Культура Станово: Станово, Клячаново, Дяково (1400 - 1200 р.р. до н. е.). Протофракiйська культура. Поселення здебiльшого бiля води, в кожнiй хатi була пiч. Займалися плужним землеробством (ячмiнь, просо), скотарством (конi); допомiжна роль мисливства, рибальства, збиральництва. Займалися гончарством, ткацтвом. Знахiдки (скарби бронзи - понад 100): серпи, збруя, фiбули, преслиця, багатоорнаментовий посуд. Золотi вироби. Колодязi до 50-70 м (Берегово). Культура Вiттенберг (1400-1300 р.р. до н. е.).


І от ще - дуже важливе фото для розуміння важливості сокири в повсякденному житті горян!
http://photo.bigmir.net/photo/1333579


Последний раз редактировалось: Onpulllok (Tue Mar 10, 2009 21:16:51), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
focus


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 07.02.2007
Сообщения: 15586


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 20:41:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Roman1971 Поздравляю с Суперовой Находкой! Удачи в будущих поисках!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
orest


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.04.2007
Сообщения: 2044


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 20:54:32    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Roman1971 писал(а):
Це не річка , потічок ((він назви не має))


Ага немає так я і повірв...
Ех...шикарна знахідка.......а це тільки початок сезону, бажаю щоб далі було ще більше цікавих знахідок які будуть радувати Вас і виклакати білу заздрість у нас . Успіхів!!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
2skifa


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6484


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 21:09:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

sliderone писал(а):
так розумію це буде найкраща знахідка місяця... І стан, і раритет!

Да она и на год потянет! Фору многим даст...
Epson писал(а):
Я представляю как аська "кричала" на этот чудо топорик.

Та не, наверное аська философски затянула свою лебединую песню о возможном перевооружении хозяина .
Roman1971 - и еще - самое первое фото (и это ВЕСЕННЕЕ фото!) - снеговая баба - копатель - отдельное креативное спасибо! Понравилось!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Lolik


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.02.2009
Сообщения: 373


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 21:24:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

orest писал(а):
Ага немає так я і повірв...

Власника знахідки можна зрозуміти,бо на вихідні камради з форуму перерили б цей "потічок" вздовж і в поперек Хоча за моїми підрахунками це Пн.частина Івано Франквщини :idea: А що стосується вас Roman1971 то моя вам порада-ніколи не міняйте свою "подругу" тьотю Асю, вона завжди буде вам вірною і ще не один раз вас здивує! Мої вітання
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Lolik


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 08.02.2009
Сообщения: 373


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 21:41:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

доречі хочу всім передати радісну новину-нашого "друга" з Галичини, який позичив в "КОЛЄГИ" 1 міл. баксів і якому засіювали кабінет хто доларом, а хто гривнею сьогодні затримали на його ж квартирі вибачайте, що написав трохи не в тему- просто я щасливий що нарешті "позор" Львова в суддівській мантії буде покарано :mad:
Бажаю всім удачного копу, і кожному по подібній знахідці, хоча б раз у житті
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Юрко))


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 22.01.2009
Сообщения: 4418


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 21:42:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Мої вітання. Знахідки справді приємні
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
minelaber


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 06.02.2008
Сообщения: 276


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 22:00:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Та-а-а за таку сокиру можна ящик асьок взяти ...я в шоці від такої суперової знахідки
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


Salabos


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.05.2008
Сообщения: 396


СообщениеДобавлено: Tue Mar 10, 2009 22:15:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Бронзова бойова сокира трансільванського вершника.



Боевой топор.jpg
 Описание:
 Размер файла:  51.67 KB

Боевой топор.jpg


Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Отчеты о поездках и находках Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Страница 2 из 7

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы