Мій роман "Віддзеркалення"

На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.  
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Продам по фиксированной цене -> Книги, журналы
Предыдущая тема :: Следующая тема  
TUR17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2011
Сообщения: 2525


СообщениеДобавлено: Thu Jan 31, 2013 16:21:33    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

CIPO}I{A писал(а):
Доброго дня. Якщо ще є книги, дайте, будь-ласка, реквізити для оплати. Візьму один екземпляр


Відписав у приват
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
yalta77


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.11.2009
Сообщения: 634


СообщениеДобавлено: Tue Feb 05, 2013 19:51:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

И мне реквизиты для оплаты на один экземпляр. С ув.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TUR17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2011
Сообщения: 2525


СообщениеДобавлено: Tue Feb 05, 2013 19:55:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

yalta77 писал(а):
И мне реквизиты для оплаты на один экземпляр. С ув.


Уже у Вас
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
yalta77


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 20.11.2009
Сообщения: 634


СообщениеДобавлено: Tue Feb 12, 2013 17:11:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Книгу получил. Большое спасибо.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
sp


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 26.06.2007
Сообщения: 1523


СообщениеДобавлено: Sat Mar 02, 2013 21:35:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

TUR17
Прошу реквізити для оплати.
Дякую.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TUR17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2011
Сообщения: 2525


СообщениеДобавлено: Sun Mar 03, 2013 08:43:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

sp писал(а):
TUR17
Прошу реквізити для оплати.
Дякую.


Відписав у приват!!!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Аудитор


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 03.03.2009
Сообщения: 5759


СообщениеДобавлено: Sun Mar 03, 2013 15:58:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

TUR17!

Буду благодарен за экземпляр книги с Вашим автографом.
Прошу реквизиты для оплаты. Не поменялась ли стоимость?

С увжением Николай Иванович.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TUR17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2011
Сообщения: 2525


СообщениеДобавлено: Sun Mar 03, 2013 16:01:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Аудитор писал(а):
TUR17!

Буду благодарен за экземпляр книги с Вашим автографом.
Прошу реквизиты для оплаты. Не поменялась ли стоимость?

С увжением Николай Иванович.


Відписав Вам у приват!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
goryc-


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 24.11.2011
Сообщения: 237


СообщениеДобавлено: Wed Apr 10, 2013 11:10:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Доброго дня! Є бажання отримати вашу книгу з афтографом! реквізити в ЛП і суму для оплати.
З повагою Ігор
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TUR17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2011
Сообщения: 2525


СообщениеДобавлено: Wed Apr 10, 2013 13:46:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Читайте в приват!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Меллиан


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 15.11.2012
Сообщения: 309


СообщениеДобавлено: Mon Jun 17, 2013 18:20:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

книгу прочитал что называется "одним махом" довольно интересный сюжет,в котором присутствуют различные жизненные сюжеты,очень близкие мне... Да и думаю,не мне одному. Хвала автору,сумевшему связать современный сюжет с долей иронии и своеобразного юмора,который часто,не скрою,заставлял улыбнуться Вполне достойная книга,рекомендуемая всем без исключения,у кого присутствует хоть небольшая доля романтизма и душа,стремящаяся к познанию... Низкий поклон вам,Руслан за нелегкий труд и буду ждать ваших новых творений
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Sabad


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 16.12.2012
Сообщения: 142


СообщениеДобавлено: Mon Apr 14, 2014 00:28:23    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Вітаю всіх! Тільки що закінчив читання книги. Читав, як спрагла людина п'є воду: півлітри одним залпом, а потім дрібними ковтками, розтягуючи задоволення. Так і я: півкниги прочитав залпом, а потім потроху-потроху . Чи можна розказати сюжет книги? Можна, але не варто. Це те само, що сказати: "Динамо" Київ виграло у "Челсі" 5:0 на їхньому полі, і потім жодного слова. Краще читати самому.
Кому читати? Тим форумчанам (без образ ), чиї звіти складаються з двох речень: "Підкажіть, що я відкопав?" та "Скільки то стоїть?" читати не варто, для них це буде гроші на вітер (і не кажіть, що я не попереджав ). Читати варто тому, для кого картини Пітера Брейгеля-старшого або Ієронімуса Босха є приводом для роздумів. Але це не значить, що книга призначена для яйкоголовоподібних ботанів, ні !
Книга читається дуже легко, оскільки погляд автора затримується на тих речах, повз яких ми самі у вирі буття пролітаємо, як навіжені, і тільки їх образ у підсвідомості шепоче: "Чому ти не приділив мені 5 хвилин свого дорогоцінного життя?" Автор знаходить ці 5 хвилин, роздивляючись явище або предмет прискіпливим оком зі всіх боків, зазирає всередену, а то й вивертає назовні. Причому робить це з легкою іронією, навіть самоіронією, а в деяких моментах і зі стебом !
Я отримав задоволення від прочитаного ! Мене тішить, що є у нас розумна молодь, не зазомбована вкрай телескринькою і не затуркана побутом. Сподіваюсь, що творчість шановного автора знайде благодарний відгук у наших форумчан, які вже придбали книгу, а хто ще не придбав, вирішувати Вам!

TUR17! А знаєте, напевне Ви даремно бідкалися щодо того, що хтось там відмовився написати передовицю до Вашої книги. Автор, чий текст я скопіював вище, я думаю справився з цим на "відмінно", принаймні мені так здається. Завдяки Вашій праці та його резюме, я також хочу придбати Вашу книгу та подарувати її своєму синові, якщо можна з Вашим автографом. Прошу скинути реквізити. З повагою...[/b]
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TUR17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2011
Сообщения: 2525


СообщениеДобавлено: Mon Apr 14, 2014 01:21:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Sabad писал(а):
Цитата:
Вітаю всіх! Тільки що закінчив читання книги. Читав, як спрагла людина п'є воду: півлітри одним залпом, а потім дрібними ковтками, розтягуючи задоволення. Так і я: півкниги прочитав залпом, а потім потроху-потроху . Чи можна розказати сюжет книги? Можна, але не варто. Це те само, що сказати: "Динамо" Київ виграло у "Челсі" 5:0 на їхньому полі, і потім жодного слова. Краще читати самому.
Кому читати? Тим форумчанам (без образ ), чиї звіти складаються з двох речень: "Підкажіть, що я відкопав?" та "Скільки то стоїть?" читати не варто, для них це буде гроші на вітер (і не кажіть, що я не попереджав ). Читати варто тому, для кого картини Пітера Брейгеля-старшого або Ієронімуса Босха є приводом для роздумів. Але це не значить, що книга призначена для яйкоголовоподібних ботанів, ні !
Книга читається дуже легко, оскільки погляд автора затримується на тих речах, повз яких ми самі у вирі буття пролітаємо, як навіжені, і тільки їх образ у підсвідомості шепоче: "Чому ти не приділив мені 5 хвилин свого дорогоцінного життя?" Автор знаходить ці 5 хвилин, роздивляючись явище або предмет прискіпливим оком зі всіх боків, зазирає всередену, а то й вивертає назовні. Причому робить це з легкою іронією, навіть самоіронією, а в деяких моментах і зі стебом !
Я отримав задоволення від прочитаного ! Мене тішить, що є у нас розумна молодь, не зазомбована вкрай телескринькою і не затуркана побутом. Сподіваюсь, що творчість шановного автора знайде благодарний відгук у наших форумчан, які вже придбали книгу, а хто ще не придбав, вирішувати Вам!

TUR17! А знаєте, напевне Ви даремно бідкалися щодо того, що хтось там відмовився написати передовицю до Вашої книги. Автор, чий текст я скопіював вище, я думаю справився з цим на "відмінно", принаймні мені так здається. Завдяки Вашій праці та його резюме, я також хочу придбати Вашу книгу та подарувати її своєму синові, якщо можна з Вашим автографом. Прошу скинути реквізити. З повагою...[/b]


Знаєте, Ви праві на 100%. Коментар цей більш, аніж чудовий, кращої рецензії годі й шукати. Реквізити кинув в приват. З повагою,TUR17.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
ulfhednar


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 25.11.2010
Сообщения: 839


СообщениеДобавлено: Mon Apr 14, 2014 14:18:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добрий день, Руслан! Давайте й мені реквізити для проплати двох примірників.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TUR17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2011
Сообщения: 2525


СообщениеДобавлено: Mon Apr 14, 2014 14:29:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

ulfhednar писал(а):
Добрий день, Руслан! Давайте й мені реквізити для проплати двох примірників.


Вітаю!
Читайте приват!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Тутэйшый


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 19.10.2009
Сообщения: 372


СообщениеДобавлено: Mon Apr 14, 2014 22:41:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Прошу і для мене книгу з автографом. Щиро вдячний , чекаю на реквізити для переказу коштів.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TUR17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2011
Сообщения: 2525


СообщениеДобавлено: Mon Apr 14, 2014 22:51:09    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Тутэйшый писал(а):
Прошу і для мене книгу з автографом. Щиро вдячний , чекаю на реквізити для переказу коштів.


Вітаю!
Читайте приват!
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Dima88


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 27.12.2012
Сообщения: 4828


СообщениеДобавлено: Sun Apr 27, 2014 10:05:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Руслан,дякую за книги!Дуже приємно що в нас є таке талановите молоде покоління.Впевнений,що твій талант,створить ще не один шедевр,тому на перед записуюсь на всі твої майбутні книги.
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
TUR17


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 31.03.2011
Сообщения: 2525


СообщениеДобавлено: Sun Apr 27, 2014 11:34:39    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Dima88 писал(а):
Руслан,дякую за книги!Дуже приємно що в нас є таке талановите молоде покоління.Впевнений,що твій талант,створить ще не один шедевр,тому на перед записуюсь на всі твої майбутні книги.


Дякую! І ловлю на слові
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY


SACHOK


Оффлайн
   

Зарегистрирован: 13.02.2014
Сообщения: 199


СообщениеДобавлено: Sat May 03, 2014 21:37:19    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Якщо ще є книга (звичайно з кількома словами від автора і автографом ) то прошу реквізити для перерахунку і суму в приват.
З повагою Олександр
Вернуться к началу
Профиль Профиль VIOLITY
Показать сообщения:   
Новая тема    Ответить       Список форумов Виолити - Антиквариат -> Продам по фиксированной цене -> Книги, журналы Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4  След.
Страница 3 из 4

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы